e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: " Że Ty i ja spośród tysięcy ... " ---> odliczam do 27.06.2009 :)  (Przeczytany 60382 razy)

Offline Fasolek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 14.08.2009
Hehehe, odnośnie suwaczków, to mój K. jak zobaczył Bridezille na suwaczku, to myślałam, ze padnie ;D Stwierdził, że z godzillą, tyl że w welonie to on się wiązać nie chce, więc teraz muszę być milusia ;D
Aktualnie leżę w łóżku bo jakaś mnie grypa rozkłada, próbuję zdobyć dane do mgra żeby wykresy aktualne porobić, a K. nosi mi herbatki, ferveksy i nawet zapowiedział, że obiad dziś robi, żebym ja się nie przemęczała dziś :hopsa: No taki troskliwy miś z niego dzisiaj :Serduszka:

Offline mikoala

• Chuck Norris
  • data ślubu:
Nie no zaproszenia śliczniusie Wam się udały !!!!

Offline Olucha Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 11 lipiec 2009r.
hiihihih ale ma poczucie humoru Twój PM  ;) czy on faktycznie się boi wielkiego dnia i godziny 0 ?  ;)  ;D

Offline justyna85 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 01.08.2009
dzieki za namiary :)
ja jak powiedzialam mojemu . ze zostalao 188 dni to powiedzial : to dobrze :)

Offline margolka Kobieta

• Chuck Norris
Hihi, M. trochę sobie żartuje, a troche się też boi  ;)

Justyś, evelaz - d.j. sprawdzony to raz, a poza tym jest to mniejszy wydatek niż zespół  ;)

Póki forum działa to powklejam zdjęcia tego mojego kościoła. Co chwilę wyskakują jakieś błędy  :-\

Zaklepanie daty i godziny w kościele było kolejną sprawą załatwioną przez nas  :)
Byliśmy pierwszą parą na 27 czerwca i wybraliśmy godzinę 16.00  :D
Ślubować sobie miłość i wierność będziemy w Kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Będzinie  :) Jest to moja parafia  :) Z początku chciałam inny kościół, bo do swojego nie jestem jakoś przywiązana, z wyglądu też jakoś bardzo mi się nie podoba. No ale stwierdziliśmy że nie będziemy kombinować  :)

Tak wygląda kościół   ;)

Nie pomyślałam, żeby zrobic foki w środku w kościele, ale... ale główka pracuje  ;) I pościągałam zdjęcia wnętrza mojego kościoła z pewnej relacji ślubnej - zowu z relacji Moni_01  :D
No i możecie zobaczyc ja kościół wygląda w środku  ;)

No, to może starczy tyle  ;) Tym razem zasłoniłam twarze  :)

justyna85 - nie ma za co  :D ja sama dostałam te namiary od evelaz  ;D
« Ostatnia zmiana: 25 stycznia 2009, 19:58 wysłana przez margolka »

Offline Daruda Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 20.06.2009
Kościółek i cale otoczenie śliczniutkie.malutki,ale fajny!!!

Offline Olka1983 Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 11.07.2009
Fasolek  ech..... ja sie nalatalam po neurologach od 1996 roku..... niby nie stwierdzili ze to migreny.... no ale niestety mam typowe objawy..... dawali mi tony lekow przeciwbolowych, jedyne ktore mi pomagaly to wycofali z produkcji... ale daje rade..... jak wypije kawke w pracy to z reguly jest dobrze, pewnie mam niskie cisnienie do tego.... ale czasem jest strasznie :(
margolka  kosciolek przepiekny,
wiecie, snil mi sie dzisiaj nasz slub...... jak bylismy w kosciele to zorientowalam sie ze nie mialam jednego kolczyka i wyslalam brata do domku po niego, no i tak w trakcie mszy wyszlismy z ukochanym do sklepu :D ale zwala, stwierdzilismy ze ksiadz sie nie obrazi jak na chwilke wyjdziemy..... skad sie biora takie glupoty we snie? sie usmialam, ale pamietam tez ze bylam strasznie zdenerwowana.... mam nadzieje ze w realu bedzie bezstresowo :D

Offline myszkasc Kobieta

• Chuck Norris
Kościółek piękny :)
A do Różanej Doliny jak blisko  ::) ::)
A Wy będziecie jechać na Zagórze :)

Offline Justys851 Kobieta

• Chuck Norris
Kościółek jest bardzo ładny i z zewnątrz - widzę go codziennie na żywo więc jestem jak najbardziej obiektywna  ;D ;D ;D - a w środku taki ... uroczy  :D
Jesli ma się w swojej parafii przynajmniej jest mniej załatwiania  :D
Też chciałam na 16 ale mam na 16.30  :P pewnie teraz mogłabym zmienic ale to już za duże zamieszanie z zaproszeniami  8)

Offline diunia Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 29.08.2009
Śliczny kościółek! Bardzo oryginalny ołtarz-przyciąga uwagę.
My też mamy ślub na 16.00-moim zdaniem to najbardziej optymalna godzina-tak żeby ze wszystkim zdążyć, a z drugiej strony, żeby móc się wybawić jak najdłużej  :)

Offline madzia_n Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 22 sierpnia 2009
Witam Margolko, nadrobiłam wszystko :)
Co do kosztów które podała ta dziewczyna to wydaje mi się strasznie dużo! Nam dekoratorka powiedziała że max. 200 zł, i też możemy to podzielić na pary które w ten dzień biorą ślub,,,
Margolko bratem PM się nie przejmuj tak bardzo... Niestety zawsze jest tak gdy się z kimś mieszka. Dlatego najlepiej jest być po prostu samemu. EH, ja też teraz tego doświadczam(siostra PM) ale staram się nie przejmować, bo i po co? :)
Zaproszenia śliczne :) Jak tak oglądam te Wasze zaproszenia to aż żałuję że my mieliśmy takie "zwykłe"..  ::)

Dziewczyny, takie rozstania na dłuższą metę niszczą związki. NIby wiele par które żyją osobno przez dłuższy czas mówią, że im dobrze itd... Ale co to za życie? Gdyby mieli zamieszkać znów razem, pozagryzaliby się... My już z A. ledwo dajemy radę. A. schudł, waży może 56 kg...  Oboje dostajemy do głowy z tego wszystkiego. Gdyby to miało trwać jeszcze dłużej, to byśmy chyba nie byli razem...

Margolko, DJ na weselu to super sprawa, widziałam płytę z takiego wesela, było super! No, ale ten, który nas interesował, strasznie dużo chciał... A A. stwierdził że nie da tyle kasy kolesiowi który puszcza muzykę z płyt ;D ;D ;D Ah, ten moj A. ;)

Kochana a ja w tym kościele trzymałam do chrztu swoją chrześnicę Oliwkę ;D ;D ;D Bardzo ładny kościółek :)

Buziaczki! :)  :-* :-* :-*

Offline werka23 Kobieta

• Chuck Norris
    • [b][color=purple] Już odliczam... :D [/color]
  • data ślubu: 14.02.2009 15.05.2010 :i_love_you:
agatko zaproszenia sa śliczne  :ok: :ok: :ok:

hihi kościołek na ciekawa architekturę, nie spotkałam jeszcze takiej  ;) ;)

:-*

Offline Karolla77 Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 23.05.2009  :serce:
Nadrobiłam i ja  ;D
Zaproszenia śliczne  :) a co tego brata Twojego PM to nie ma się co przejmowac olac go i tyle  ;)
 :-*

Offline Fasolek Kobieta

• Chuck Norris
Olka1983- no to też przeboje masz... Ja z kolei na kofeinę uczulona jestem, więc jak kiepskie ciśnienie to zapadam w sen- nieważne, gdzie akurat jestem i co robię :-\

Margolka- kościółek niczego sobie ;D Ładne są takie niewielkie- ja osobiście czuję się w takim bardziej kameralnie i intymnie, niż w takim molochu na kilka tysięcy osób ::)

Offline paooolka Kobieta

• Niufomaniaczka
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 05.09.2009
mi tez kawka pomaga czasami :) ale tylko czasami  :( mnie migrena potrafi wybic z rytmu na pare dni, nawet do tygodnia. zazwyczaj juz pare dni przed mam slabe nocki wrrr co to za zycie...
Margolko baaaardzo ladny kosciolek! ja tez biore w swojej parafii jednak i jestem zdowolona :) mały, przytulny i z historia :)

Offline hania3033 Kobieta

• Chuck Norris
witam poniedziałkowo :) zaproszenia są bardzo ładne, z resztą tekst również :D
Jeśli chodzi o oprawę muzyczna to my też mamy dj-a, byłam na 2. weselach gdzie grał dj i zabawa była naprawdę przednia ;D nie wiem czy nie lepsza niż przy orkiestrze... (mam na myśli to że dj robi krótkie przerwy, a gra długo ;) kościółek fajny - taki nowoczesny ;D

Offline evelaz Kobieta

• Chuck Norris
Agatko - ilekroć przejeżdżam koło Twojego kościółka ,to zawsze przykuwa moją uwagę.. :)

ślę buziaczki  :-* :-*

Offline justyna85 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 01.08.2009
ojj bardzo ale to bardzo łady kosciol, naprawde zarowno na zewnatrz jak i w sorodku jeszcze raz naprawde bardzooo mi sie podoba

Offline margolka Kobieta

• Chuck Norris
Ilu tu u mnie wpisów! Cieszę się, że tu jesteście  :skacza:

Daruda  :-*
Olka1983  :-*
Ala  :-*
Justyś  :-*
Diunia  :-*
Madzia  :-*
Wercia  :-*
Karolla  :-*
Fasolek  :-*
Paolka  :-*
Hania  :-*
Ewelinka  :-*
Justyna85  :-*

Dziękuję WAM za wszystkie miłe słowa  :Daje_kwiatka: Widzę, że wiele z Was ma d.j - a  ;D

Mnie nasz kościół się nie podoba jakoś bardzo, ale podoba mi się, że przed kościołem jest tak zielono  ;D
Jeśli chodzi o jego wielkość, to on nie jest raczej mały  ::) Przynajmniej ja zawsze uważałam, że to duży kościół, sama wolę mniejsze  :P Ale może na zdjęciu wygląda na mały  ;)

Ala do Różanej rzeczywiście bliziutko, ale ta sala nie jest moja, bo
- mój brat miał tam wesele i ja nie chciałabym mieć w tym samym miejscu  ;)
- w czasie kiedy szukaliśmy sali, to Różana już miała zajete terminy na wszystkie soboty 2009, w każdym miesiącu  :D

Jeśli chodzi sprawy związane z kościołem, to mamy też odbyty kurs przedmałżenski  (a także poradnię rodzinną zaliczoną). Latem chodzilismy na te spotkania  :D
Sprawa dekoracji kościoła w toku załatwiania :)
Napisałam do tej dziewczyny, że wolelibysmy opcję z kwiatami żywymi i mi odpisała, że się cieszy, bo oni też tak chcą  :D I dałam jej numer tel. mojej  mamy, żeby miała i w razie czego też podpisywaała umowę. I na razie mi nic nie pisze. Może jeszcze czeka, aż tamte pary dadzą jej odpowiedź  ;)

Madzia 200 zł za cala dekorację ?? Bardzo mało, a może Ty źle zrozumiałaś  ???

Dziewczyny! Kolejne pytanie do Was! Nie mamy żadnej oprawy muzycznej mszy  :-\ Tzn tylko to co sam kościół ma, ale wy macie zamówione jakieś skrzypki, jakieś śpiewaczki, chórki  :D I może ja tez tak chcę  :)
Czy juz czas żeby się tym zająć ?? Macie jakieś namiary, plisss  ;) Czy mam w google szukać ?

Offline mag Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 06.06.2009
zaproszenia bardzo ładne...wierszyk wzruszający :)

kościół bardzo ciekawy, niezwykła architektura i pięknie zagospodarowany teren..w śrdoku też robi wrażenie :)

a swojego Lubego nie zostawiaj samego, bo ta tęsknota jest straszna.. :(

• Chuck Norris
Z tego co ja się dowiadywałam od kolezanki to u mnie w kościele, babka wzięla po 200 zł od 2 par za pzrystrojenie kościoła  ;) nie widziałam ale podobno było ładnie  ;D

W sprawie oprawy mszy nie pomoge - bo u mnie tylko dziewczyna będzie śpiewać  ;) Tutaj z forum jedna dziewczyna spiewała u agus-sc na ślubie  ;) (zapomniałam nicka  :drapanie: )  podpobno pięknie spiewa - Zapytaj Eweliny bądź Ali bo One słyszały  ;)

Offline Olka1983 Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 11.07.2009
margolka   jezeli chodzi o oprawe mszy... to ja nic nie mam, ale wiem ze u mnie w kosciolku mozna pogadac z kobitka i jej mezem, ona spiewa Ave Maryja, a chyba on gra na skrzypcach ;) .... ale zorientuje sie dokladniej w kwietniu, jednak do ciebie daleko..... popytaj ksiedza on pewnie tez ma jakies namiary ..... buziaki

Offline margolka Kobieta

• Chuck Norris
mag dziękuję  :)

Olka księdza nie mam jak zapytać, ale zapytam może tej dziewczyny co do mnie napisała w sprawie dekoracji  :) Może ona sobie kogoś zamawia  ;)

Justyś wiem o którą forumke chodzi, moja imienniczka jak się nie mylę  :D Muszę jeszcze pogadać z M. czy decydujemy się na sam głos, śpiew, czy może na jakiś instrument też  :drapanie:
A w ogóle jakie są ceny za taką przyjemność ? Pewnie jest wątek osobny, ale jak wiecie , napiszcie mi proszę  :)

A w ogóle to wygrałam właśnie na allegro ubranka na wódkę  :skacza:
Przed chwilą skończyła się licytacja  :D Nie było opcji "kup teraz", więc nie wiedziałam czy ubranka będą moje, dlatego wcześniej nic Wam nie pisalam, no ale nikt nie licyował oprócz mnie, no i są już NASZE  ;D
« Ostatnia zmiana: 26 stycznia 2009, 22:37 wysłana przez margolka »

• Chuck Norris
to gratuluję serdecznie  :D
wklej foteczkę  :)

Offline Daruda Kobieta

• Chuck Norris
gratuluję udanej licytacji;-))))a jesli chodzi i cenę takiej przyjemności to ja wlaśnie jestem w temacie noi ceny sa różniste począwszy od 150 zł za skrzypka poprzez około 250 zł za sopranistkę i skrzypka do 1000 za kwartet smyczkowy-tak jest rzynajmniej w Bydgoszczy bo tu sie jedynie orrientowałam

Offline diunia Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 29.08.2009
Witam wtorkowo   :)

My też załatwiamy oprawę muzyczną-mamy wstępnie już nagranego organistę z zespołem (niestety z racji geograficznej namiary na niego Ci nie pomogą  ;)). Cena będzie się wahać od 300 do 500 zł (w zależności od ilości osób i dodatkowych instrumentów). Na pewno uda Ci się kogoś znaleźć!

Offline Fasolek Kobieta

• Chuck Norris
Hmmmm, wy macie wszystkie śluby kościelne i macie oprawę muzyczną... Ciekawe jak jest w USC ::) Jak będę zaklepywać termin to się dowiem- może jakąś panią z harfą da się załatwić, albo skrzypaczkę ::)

Offline hania3033 Kobieta

• Chuck Norris
My się jeszcze czaimy czy brać oprawę muzyczną mszy czy nie... Ja bym bardzo chciała, D. na początku też chciał, ale ostatnio coś marudził, no i w końcu nie wiem... Jeśli jednak byśmy się decydowali, to skrzypce + organy + dziewczyna która śpiewa to koszt 300 zł (nie wiem jak gdzie indziej, tak jest u mnie). Natomiast co do zaklepywania terminu - jeśli jesteście pewni że chcecie mieć coś takiego, to lepiej już zaklepać - a nuż Wam sprzed nosa ktoś buchnie kościelny zespół :P Jak będzie zaklepany to będzie. Przecież to nic nie szkodzi, że tak "wcześnie" :)

Offline margolka Kobieta

• Chuck Norris
Daruda, Diunia, Hania dzięki Wam za podanie tych cen  :-* :-* :-*
Justyś a Ty ile płacisz tej dziewczynie za samo śpiewanie ? Napisz choćby na priva prosze  ;)
A może inna forumka wie jakie są ceny za śpiew tylko ?

to gratuluję serdecznie  :D
wklej foteczkę  :)

Dziekuję serdecznie  :D Bardzo się cieszę, ze wygrałam tę licytację, bo ubranko było tanie. Jest raz użyte, ale w stanie idealnym  ;D Tak pisze na all... i ja w to wierzę  :D

A to foteczka z all...  ;) Mam nadzieję, że juz za pare dni przesyłka dotrze do rodziców i ubranka nie będą różniły się od tych na zdjęciu  :D

Kochane !
Dziś już 27 stycznia, a to oznacza, że do dnia naszego ślubu pozostało dokładnie

:serce: :serce: :serce: 5 miesięcy  :serce: :serce: :serce:

:Serduszka: :hopsa: :Serduszka: :hopsa: :Serduszka: :hopsa: :Serduszka: :hopsa: :Serduszka: :hopsa: :Serduszka:

Offline Fasolek Kobieta

• Chuck Norris
margolka- świetne te ubranka!  :D Może znajdę coś podobnego, jeśli K spodoba się pomysł...
Jeśli to nie tajemnica i le takie ubranka kosztują? :)