e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: " Że Ty i ja spośród tysięcy ... " ---> odliczam do 27.06.2009 :)  (Przeczytany 50320 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Justys851 Kobieta

• Chuck Norris
Super że tak szybko dotarła paczka  :D
Czekamy na fotkę zaproszeń  ;)
P.S
Chyba w czwartek stałam z Twoją mamą na przystanku  :D (tak mi się wydawało bynajmniej , bo pamięć do twarzy to posiadam dobrą  ::) )

Offline nataliaxp

• ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
  • Chuck Norris
Juz jest wieczor, Prosimyyyyyyyyyy o zdjatkaaaaa  ;D

Offline margolka Kobieta

• Chuck Norris
Witam wieczorkiem!

Moja radość z paczki i z zaproszeń nie trwała długo... Ja już mam dość tego mieszkania tutaj, tej rodziny mojego PM-a. Tym razem mam na myśli jego brata. Już od kilku dni był bardzo dokuczliwy, a dzisiaj w końcu wybuchł... Pokłócilismy się - tzn on - ten wielki słoń, z nami się pokłócił, ze mną i moim M... Już mam naprawdę dość. Już powiedziałam, że wracam do Polski w kwietniu jak skończy mi sie umowa i nie obchodzi mnie czy przedłużą ją czy nie. Ja już chcę stąd wyjechać  :'(

Prosicie o zdjęcia zaproszeń, to wklejam.
Mnie strasznie się podobają  :)

Najpierw skany  :)

A teraz zdjęcia zrobione przed chwilką  ;)

No i jakie ?  ;) A widać w ogóle tekst ??
« Ostatnia zmiana: 30 grudnia 2009, 13:18 wysłana przez liliann »

Offline Olucha Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 11 lipiec 2009r.
No i śliczne  ;) Bardzo ładnie się prezentują  ;) a rodzinką PM się nie przejmuj, pomyśl sobie że w końcu się od nich wyprowadzicie  :)

• Chuck Norris
i znowu mi wcięlo posta  >:(

zaproszenia są śliczne  :Serduszka:
Oj kochana nie przejmuj się bratem M :przytul: Jeśli zostajecie do kwietnia to juz nie dużo zostało  :D
olej go  :P

Offline nataliaxp

• ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
  • Chuck Norris
Kochana zaproszenia sa przepiekne :)

A bratem PM sie nie przejmuj, za chwile bedzie zalowal klotni i przeprosi. Ale nie zwracaj na niego uwagi i juz !!

Buziaczki na wieczor :)

Offline diunia Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 29.08.2009
Bardzo, bardzo Ładne zaproszenia!!! Fajnie, ze macie na nich swoje zdjecie-sa przez to takie bardziej Wasze i wyjątkowe  :) W pewnych elementach są podobne do naszych :) A bratem PM-a się nie przejmuj-popatrz sobie na zaproszenia-od razu pojawi się na Twojej twarzy uśmiech!  :D

Offline evelaz Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 20.06.2009
Agatko... :) Kamionki wyglądają super ! :) ja byłam tam w grudniu pierwszy raz i byłam pozytywnie zaskoczona wystrojem :)

Cieszę się, że makijażystka i fryzjerka już umówione... tyle mniej do załatwiania :)

nie przejmuj się bratem PM'a... jeśli wracacie w kwietniu ,to ten czas szybko Wam minie.

Do nas na początku roku odezwała się również dziewczyna pytająca o dekorację kościoła :) Oni mają ślub przed nami,a po nas moja koleżanka, także też myślę, że jakoś się dogadamy w sprawie dekoracji i podziałów kosztów :) Fajnie, że się odezwała do Was ta dziewczyna... :D

zaproszenia ... hihi, dziwnie znajome :) wiesz,że jak dla mnie ,to są śliczne !

zostawiam buziaki  :-* :-*

Offline margolka Kobieta

• Chuck Norris
Olucha  :Daje_kwiatka:
Justyś  :Daje_kwiatka:
Natalia  :Daje_kwiatka:
Diunia  :Daje_kwiatka:
Ewelinka  :Daje_kwiatka:

Dziękuję Wam  :-* Jesteście kochane!

Justyś, evelaz - ja bardzo chcę wrócić do Polski w kwietniu. 13 kwietnia kończy mi się umowa, bo znowu mi dali na 3 miesiące... Może potem znowu by mi dali na nastepne 3 miesiące, ale ja juz nie chcę  :( Chcę do domu...
Ale mój M... Z jednej strony chce wracac, bo brakuje mu tu jego znajomych, sportu, jego siatkówki... z drugiej strony zaś chce tu pobyc, popracować, zarobic....
Kiedyś madzia_kubica napisała żebyśmy określili datę powrotu - za jakiś czas spróbuje porozmawiać z M. na ten temat. Wiem, że byłoby mi łatwiej gdybym wiedziała ile tu jeszcze będziemy...
Bo widzicie, ja nie chce sama wracać  :( Wiem, że wiele forumek tak ma , że ich ukochani za granicą, ale ja bym bez mojego nie wytrzymała  :'(

Natalia brat PM-a nie przeprosił, ale ja mam go gdzieś. Wczoraj jak wychodził do pracy ( to było zaraz po kłotni) powiedział, że on musiał to wykrzyczeć, bo to w nim siedziało i że mamy się na niego nie obrażać i coś tam jeszcze. Ale ja tak łatwo nie zapominam takich rzeczy. Jak tylko wyszedł to strasznie się poryczałam, bo przy nim to trzymam emocje w sobie. Jak wyszedł, to cała się trzęsłam z nerwów, i choć mój PM nie lubi jak płaczę, to wczoraj sam mi powiedział, że mam tego w sobie nie dusić, a ja jak zaczęłam płakac, to nie mogłam przestać, aż łkałam  :( Ja poprostu jestem bardzo wrażliwa.... Ale już nie przynudzam  :)

Ewelinko cieszę się, że nie jesteś zła, że zamówiłam takie same zaproszenia  ;) Nie jestem pewna ale teksty tez chyba te same wybrałyśmy  :D

Taki  jest tekst moich zaproszeń:

... że Ty i ja spośród tysięcy
mocno trzymamy się za ręce
niezwykły dzień, doniosła chwila
i szept nieśmiały miły…miła…
odtąd  już razem zawsze i wszędzie
tak miało być i tak niech będzie.

Agata ...ska i Miłosz ...ski

Zawiadamiają, że dnia 27czerwca 2009 roku o godzinie16.00
obrączki sobie założą i Mendelsona wysłuchają podczas
Mszy Świętej w Kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Będzinie.
A chcąc świetności i blasku uroczystości ślubnej przysporzyć
                          Sz.P……………
                          Serdecznie zapraszają

Rodzice i Narzeczeni

Po uroczystości zaślubin miło nam będzie gościć Sz. P …
na przyjęciu weselnym, które odbędzie w restauracji „Kamionki” przy ul. ... w Sosnowcu.

Wiecie co jeszcze miałam napisać, dobrze że rodzice zapomnieli wysłać zaproszenia dla brata PM-a. Na razie nie mam ochoty im go wręczać  :evil: Ale jestem niedobra  :P

« Ostatnia zmiana: 24 stycznia 2009, 11:29 wysłana przez margolka »

Offline Fasolek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 14.08.2009
kochana, świetne zaproszenia- a tekst, w sensie nagłówek, jak przeczytałam, to się bardzo wzruszyłam :Wzruszony:

Co do rodzinki- od dawna wiadomo że z rodziną wychodzi się najlepiej na zdjęciach :twisted: Oczywiście bywają wielkie rodziny bardzo ze sobą zgrane, kochające itd, ale tylko ze swoją najbliższą trzymam i jednym wujkiem z 3, bo po prostu reszta działa mi ogromnie na nerwy ;)
Kochana, także określcie ta datę powrotu, bądź dzielna i wszystko będzie ok! Najważniejsze że PM przy Tobie :D

A tak mi się nasunęło- miałąś ogromne wątpliwości jak ten wątek zakładałaś, że Ty nie będziesz miałą czasu żeby tu wchodzić, i nikt nie będzie go odwiedzać- i zobacz- tyle strachu o nic, bo czytelniczki masz ierne a sama też często piszesz, i to nie tylko u siebie tylko u innych też ;D :przytul: :skacza:

Offline evelaz Kobieta

• Chuck Norris
czemu miałabym być zła... :) przecież zaproszenia były ogólnodostępne na aukcji :) Poza tym i tak są inne, bo są na nich inne pary :P  My mamy inny wierszyk na górze ,a reszta z tego,co kojarzę, to jest taka sama :)

Offline myszkasc Kobieta

• Chuck Norris
Agatko ja w życiu bym nie wypuściła mojego Adama za granice!
Adama tata od zawsze pracuje na kontraktach zagranicznych,
Adam go widywał 2, 3 razy do roku...
Od 1 roku moja teściowa jest z nim i na początku był meksyk...
W ogóle nie umieli się dogadać...
Teraz trochę lepiej.
Mój Adam też mógł jechać na kontrakt i to co tu zarabia przez pół roku tam by miał w ciągu 2 miesięcy,
Chciał jechać na rok przed ślubem i zostać zarobić na dom, ale...
Tam kontrakt podpisują min na 3lata...
Do tego on ma bardzo słabą psychikę i się martwiła bym o niego, a ja nie wyjadę bo mam studia...
A teraz dostał już 2 awans ma umowa na czas nieokreślony i ja mam pracę, którą dogadzam bez problemu ze studiami.
A jak byśmy wyjechali to moja mam by się  :'( na śmierć :(
Mojej szwagierki mąż jest na kontrakcie i jak ich córeczka miała 1rok mówiła do Adama TATO!!
A jak jej Tata przyjechał to go nie poznała przez 2 tygodnie płakała....

Ale się rozpisałam...

Offline Fasolek Kobieta

• Chuck Norris
myszkasc...mój tata jest marynarzem- kiedyś jak wrócił to go nie poznałam...Płakałam, że jakiś obcy pan mnie przytula i bierze na ręce- strasznie się wtedy bałam. Miałam 3 latka, więc w sumie nie powinnam tego pamiętać ::) Ale pamiętam, że wtedy mój tata siedział dobre poł roku w domu, żebym już go nie zapomniała- i nie zapomniałam, chociaż perspektywy dziecka straszne było to wszystko- w ogóle nie rozumiałam, dlaczego jednego dnia tata jest a drugiego go nie ma i to na tak długo ???

Ja swojego K nie puszczę samego do żadnej pracy- albo razem jedziemy albo dajemy radę z tym, co mamy na miejscu...

Offline margolka Kobieta

• Chuck Norris
Fasolek mnie też wzruszają słowa tego wiersza  :Serduszka: Jeśli chodzi o forum, to jak tylko moge to tu jestem, a jak już jestem to piszę  :D Teraz brat PM-a spi po pracy, a bratowa PM-a pojechała na zakupy - to korzystam z laptopa. Ukochany jest wyrozumiały, wie że mnie to forum cieszy. W Polsce to sie złościł, jak tu siedziałam, a teraz mi pozwala  ;)

Alu mój PM nie chce byc tu dłużej niż rok od teraz - a ja nie chcę byc tu dłużej niż 3 miesiące od teraz  :) Dlatego musimy na spokojnie pogadać o tym, ale to może za jakiś czas  ;) Jeśli zdecyduję sie wyjechać stąd w kwietniu, to tylko razem z Miłoszkiem. Nie wyobrażam sobie, żebysmy mogli się rozdzielić  :)

Offline Olucha Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 11 lipiec 2009r.
I słusznie, albo razem albo w ogóle  :) żadne pieniądze nie są warte tego co robi z ludźmi rozłąka a jak się chce to wszędzie można dać radę , byle razem  ;)

Offline margolka Kobieta

• Chuck Norris
Witam niedzielnie   :Daje_kwiatka:

Jakiś czas temu obiecałam zdjęcia mojego kościoła  :) Ale zanim to zrobię troszkę poopowiadam o tym co mamy załatwione, a o czym nie pisałam  ;)

Napisałałam Wam już o sali .
Drugą sprawą jaką się zajęliśmy była muzyka  :koncert:
Na naszym weselu muzyką zajmie się D.J   ;D Wiem, że wiekszość z Was nie wyobraża sobie na weselu muzyki puszczanej z płyt. Ja też zawsze uważałam, że jak wesele to orkiestra  ;) Pamiętam jak mój brat przed swoim ślubem powiedział mi że u nich bedzie d.j, to go wyśmiałam  ;D Mówiłam,żeby się puknął w czoło  :glupek: Ale wesele było takie udane, bawiliśmy się tak super z moim M. , że postanowiliśmy, że na naszym własnym weselu też będzie grał d.j  :disco:
W dodatku będzie to ten sam pan, co u mojego braciszka  :D Nie pamiętam dokładnie jak się nazywa, tyle tylko wiem, że jest z Zabrza i nazywisko ma na literkę B.  ;)

Potem zaczęliśmy szukać fotografa i kamerzysty   :Fotograf: :Fotograf: :Fotograf:  :D Znaleźliśmy ich w Dąbrowie G. w studio Fotojoker. Z tego też studia mój brat miał kamerzystę  ;)
Ja chciałam inne studio, ale niestety koszta...
No ale miejmy nadzieję, że Ci nasi też się spiszą na medal  ;D
Jeśli chodzi o usługi jakie mamy zamówione - to jest to film ze ślubu i wesela około 4-godzinny, fotoreportaż ze ślubu i wesela (100 zdjęć w albumie) i zdjęcia plenerowe w innym dniu niż wesele (10 ujęć w albumie i po 2 sztuki dodatkowo każdego zdjęcia)
Tyllko 10 zdjęć w plenerze  :dno: Może się jakos dogadam żeby było więcej  :drapanie:
A jak nie to skombinuję jakiegos fotografa amatora na sesję całodniową  ;) ;) ;) I będziemy jeździli po całej okolicy  ;D Nie wiem jak PM to wytrzyma hehe  :hopsa:

No to tak, mamy już salę, d.j-a, fotografa i kamerzystę,   :D :D :D No to teraz kościół   ;) Ale to już następnym razem jak wejdę, bo idę robic śniadanko  ;)

Offline justyna85 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 01.08.2009
ok to teraz tak zaproszenia bardzo fajne jesli moge to bym poprosila o namiary na nie :)
co do brata twojego PM. to nie zazdroszcze i sie nie dziwie ze juz mam dosc , ale co do powrotu to naprawde nie rozdzielajcie sie, ze ty wpolsce  aon w irlandii, bo ok da sie to wytrzyma, (np j atak mam), ale łatwo nie jest ile ja razy plakalam ,naprawde nie polecam, i juz sie nie moge doczekc soboty bo znow bedziemy razem :)

a co do dj. na weselu to ja jestem zai mnie to nie dziwi ,bo ja tez sama nawet o tym myslalam,

Offline Fasolek Kobieta

• Chuck Norris
margolka- super! My też mamy dj-a na wesele, puszczał muzyk na weselu mojej siostry i wszyscy, niezależnie od wieku, bawili się geeeeeeeeenialnie :disco:

A my z K nie mamy z czego śniadanka zrobić, bo zapomnieliśmy wczoraj zakupy zrobić... No łosie z nas koszmarne :los:

Offline Daruda Kobieta

• Chuck Norris
a ja juz po śniadanku;-)pyszniusie było,mój PM poświęcił się i wyskoczył po bułeczki w ten padający w Irlandii od początku roku dzień w dzień deszcz!!!! a więc bardzo mi się podobaja zaproszonka-SKROMNIUSIE,ALE Z KLASĄ;-)))super naprawdę,nawet moja kolorystyka;-),no ale ja już mam!!!Twoje śliczne naprawdę.a co do dj-a na weselu.....hmmm ja byłam za orkiestrą,może dlatego,że nigdy niebyłam na weselu z djem i niewiem jak to wygląda nawet,ale jesli wy dziewczynki sie świetnie bawiłyscie to super.niedzielne cmoki posyłam i prześlijcie nam troszkę słoneczka!!!! :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

Offline Fasolek Kobieta

• Chuck Norris
Daruda, załóż okulary słoneczne, bo słoneczko przybywa :okularnik: :okularnik: :okularnik: :okularnik: :okularnik: :okularnik: :okularnik: :okularnik: :okularnik:

Cieplej i milej? ;D

Offline margolka Kobieta

• Chuck Norris
Fasolek hihi mogę się podzielić  ;)
Zjadłam w końcu sama, bo PM śpi, bo w nocy go głowa bardzo bolała i spać nie mógł  :( Bardzo się martwię o jego główkę  :'(

A wiecie dziś mój Miłoszek ma imieninki, a mój tatuś urodzinki  :) I szukam jakichś wirtualnych kartek z życzeniami na necie - tzn już znalazłam, wysłałam im na ich maile, ale wysłałam tez sobie na poczte, żeby sprawdzić czy to działa i nie działa  :nie:
Nie macie jakiejś sprawdzonej stronki co z niej można takie kartki za darmo wysłać ?

Offline Fasolek Kobieta

• Chuck Norris
Z tego co pamiętam na onecie był fajne kartki wirtualne...Nawet parę razy wysyłałam, i inni do mnie też wysyłali i działało wszystko... :) Może więc spróbuj?  :D

Offline paooolka Kobieta

• Niufomaniaczka
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 05.09.2009
zaproszenia i tekst bardzo ladne  :)

Offline justyna85 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 01.08.2009
ja tez zawsze z onetu wysylalam
ps. dzieki za namiary :)

• Chuck Norris
 :-* :-* :-*
Ja też bym nie zdecydowała się na bycie osobno - to bez sensu  ::)

Zawsze byłam za orkiestrą na weselu ale własnie nigdy nie byłam na weselu gdize grał DJ więc to może dlatego  :D Ale Wy macie DJ już sprawdzonego  więc na bank będzie wesele udane  ;)

Co do zdjęć ja tez mam właśnie tylko 15 ujęć w plenerze, ale mam zamiar wziąść znajomą na cały dzień żeby nam plener zrobiła  ;D

Offline Olka1983 Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 11.07.2009
witam, zaproszenia  i tekst piekne :) u nas tez bedzie DJ, wprawdzie nie bylam nidgy na imprezie prowadzonej przez DJ-a ale slyszalam mnostwo pozytywnych opinii, jak u niego bylismy pokazal nam filmy z wesel na ktorych gral no i bardzo nam sie podobalo i watpliwosci sie rozwialy.....
Ja mam bardzo czesto silne bole glowy.... :( katastrofa, mam tylko nadzieje ze ne weselu bedzie oki

Offline Fasolek Kobieta

• Chuck Norris
Olka, a może to jakieś migreny, nie zwykłe bóle głowy? Ja ostatnio tak narzekałam rodzinnej na bóle głowy, że kazała mi zapisywać obserwacje w dzienniku- kiedy, w jakich okolicznościach się pojawiają, co im towarzyszy i jak długo trwają... Wyszło że mam migreny- przepisała silniejsze leki i na razie jest ok. Ale co ja się namęczyłam- głowa mogła mnie boleć przez 3-4 dni, zawroty, światłowstręt...koszmar :dno:

Offline margolka Kobieta

• Chuck Norris
Miło mi, że zaproszenia się podobają  :D

Z kartkami wirtualnymi w końcu sobie poradziłam  ;) Znalazłam takie kartki z melodią i tacie na urodzinki wybrałam melodię "100 lat" a ukochanemu na imieninki nie wiedziałam co wybrać i wybrałam "Marsz Mendelsona"  ;D Jak sobie otworzył tą kartkę i usłyszał melodię to mówi do mnie: 'Co już mnie straszysz'  ;D
Hihi, on się naprawdę boi  :mdleje:  ;) ;) ;)
Jak mu czasem pokazuję suwaczek to się pyta czemu ta parka młoda tak szybko idzie  :hahahaha:

Jeśli chodzi o bóle głowy, to ja na szczęście nie mam. Ale jak widzę, jak PM cierpi to mi się aż płakać chce  :'(
W Polsce prosilłam się żeby poszedł do neurologa i w koncu sie wybrał, ale chyba musiałabym isć z nim, żeby sie dowiedzieć od czego te bóle  :-\ Bardzo wszystkim współczuje bólu głowy  :przytul:

Offline myszkasc Kobieta

• Chuck Norris
Super pomysł z tymi kartkami :)

Offline evelaz Kobieta

• Chuck Norris
ja też nigdy nie byłam na weselu, na którym grał dj ,ale jeśli macie sprawdzonego pana,to na pewno będziecie się bawić wyśmienicie :D