e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: " Że Ty i ja spośród tysięcy ... " ---> odliczam do 27.06.2009 :)  (Przeczytany 60169 razy)

Offline margolka Kobieta

• Chuck Norris
Fasolek, paooolka, justyna85,  hania3033, Justys851, madzia_kubica dziekuję  :-* :-* :-* :-* :-* :-*

Ja też mam nadzieje, ze wszystko będzie  :ok:
Wystrój sali podoba mi się, ale muszę skombinować skądś pokrowce na krzesła - nie wiem jeszcze czy tylko dla nas, czy tez dla swiadkow. I muszę wymysleć coś na udokerowanie ściany za parą młodą - nie wiem , cos z tiulu czy jakiegos tam materiału ( nie znam się  :P ) - jakaś kotara albo coś. Nie mam jeszcze pomysłu, no ale chyba nie będę wynajmowac firmy dekoratorskiej jak tylko tyle chcę  ::) Jak myślicie ?

Justyś parkiet jest tak jak mówisz na zdjęciu numer 5. Ale ja wymysliłam sobie żeby tam dać ten stół co jest na innych zdjęciach pod oknem  ;) Wiem, że trudno to sobie wyobrazic bez zdjęcia  :D Na stronce "Kamionek" dodali ostatnio takie fotki,  z takim ustawieniem stołów, ale nie umiem skopiowac zdjęcia stamtąd. Pewnie się da ale ja nie umiem  :P
Pytasz o fryzjera...

Jestem zapisana!! Podobno do pani Agnieszki  :D
Mama powiedziała, że slub mam o 16.00 i panie same zdecydowały że zapiszą mnie na 10.00   :) I najpierw rzeczywiście bedzie makijaż  ;)

Tak więc mam umówiona makijażystkę i fryzjerkę ! Cieszę się  :skacza:
« Ostatnia zmiana: 19 stycznia 2009, 22:06 wysłana przez margolka »

Offline Justys851 Kobieta

• Chuck Norris
super że fryzjerka i makijażystka umówiona  :D !!! Kolejna rzecz z głowy  ;)
Ja mam na 16.30 ślub i mam na 10.30 więc czasowo się zgadza  ;D

Weszłam na strone kamionek i wiem chyba o co Ci chodzi  ;D żeby parkiet zrobić bardziej na środku przed tak jakby stołami a nie tak z boku  ::) ??

Offline madzia_n Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 22 sierpnia 2009
Margolko ja bym wynajela firme dekoratorska :) Nie bedziesz miala tego na glowie... Jakis jeden obowiazek z glowy zawsze :)
Super ze fryzjerka i makijazystka juz zalatwione! :) Kolejna sprawa mniej... :)
Buziaczki!  :-* :-* :-*

Offline diunia Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 29.08.2009
Super, że fryzjerka i makijażystka zaklepane!!! Ja też w końcu muszę się tym zająć, bo tak gadam, ze to jeszcze tyle czasu, ale żeby się nie okazało, ze będzie za późno.

Co do fryzurki to nie wiem jak Ty, ale ja pewniej będę się chyba czuła w upiętych włosach. Boje się, że po kilku godzinach wywijania na parkiecie włosy by mi się poprostowały i cała fryzura by się rozwaliła  :(

A o miejsce na parkiecie w ogóle się nie martw. Z tego co widzę na zdjęciu to miejsca do tańcowania jest, że ho, ho! :disco:  ;D

Co do dekoracji to ja osobiście bym się za to nie brała, bo talentu plastycznego nie mam za grosz. Bezpieczniej będzie to komuś zlecić, chyba, że sama jesteś w stanie to zrobić albo np ktoś z Twoich bliskich  ma do tego smykałkę

Offline hania3033 Kobieta

• Chuck Norris
świetnie ze jesteś już umówiona :D
a co do dekoracji - ja bym chyba zrobiła sama, skoro nie chcesz nic wielkiego :) tzn ja też prawdopodobnie zrobię sama bo też nie chcę jakichś nie wiadomo jakich wydziwasów ;) jeśli ślub w sobotę, to w piątek podjechać i spokojnie delikatnie przystroić :) z dobrą koncepcją w głowie na pewno dasz radę!! :D

• Chuck Norris
Buziaki wtorkowe  :-* :-* :-*
Co do dekoracji - jeśli masz w głowie plan to myślę że sama to zrobisz  ;)
Ja też będę sama robiła dekoracje - samochód , korona i kościół - tzn z druhnami zgłosiły chęć pomocy  :D przyznam szczerze że głównie o koszty mi chodzi więc to dlatego  ;)
Wystarczy podpatrzeć takie dekoracje na necie, popytać KAHY jak takie coś zrobić i myślę że będziesz miała nawet z tego więcej radości i satysfakcji jesli zrobisz to sama a nie jakaś firma  ;D

Offline margolka Kobieta

• Chuck Norris
 :hello:
Weszłam na strone kamionek i wiem chyba o co Ci chodzi  ;D żeby parkiet zrobić bardziej na środku przed tak jakby stołami a nie tak z boku  ::) ??
Tak, o to mi chodzi  ;D Może mi się to jeszcze zmieni, ale jak na razie taką mam w głowie koncepcję ;)

Jeśli chodzi o przydekorowanie tej sali, to właśnie szkoda mi trochę pieniążków, dlatego chciałabym sama pokupować materiały jakieś, jakąś ozdóbkę, i te pokrowce. Na razie nie mam pomysłu, ale tak jak mówicie poszukam na necie, cos tam podpatrze, popytam  :)

A wiecie co... dziś dostałam wiadomość na NK od nieznajomej mi dziewczny, kobiety  :) Pyta czy to ja jestem tą osobą, która ma slub 27 czerwca w parafii NSPJ w B-nie. Ta dziewczyna też ma slub w moim kościele i odszukuje inne pary, które mają ślub w tym własnie dniu. Napisała mi, że nie mogla się do mnie dodzwonić (nie dziwne, bo przecież jestem w Irlandii, mój numer polski nie odpowiada bo nie mam nic na koncie  :P ), ale w końcu mnie odnalazła na NK  ;D

Kurcze, ale mieszam, a nie napisałam jeszcze o co chodzi  ;) Otóż dziewczyna ta chce zamówić firme dekoratorską do udekorowania kościoła, i dlatego kontaktuje się z innymi parami, czy też chcą. A ja oczywiście chce!  :hopsa:  :hopsa: :hopsa:
Bo wiem, jak pieknie może wyglądać nasz kościół udekorowany  :D
I już jej odpisałam, że jestem zainteresowana i teraz już będziemy w kontakcie  :)
Cieszę się bardzo, bo przynajmniej ona się tym zajmie, a napisała ze to już ostatni dzwonek, jak na czerwcowe terminy  :D
I w ogóle mi napisała, że już 4 pary są na 27 czerwca, ale od tamtych jeszcze nie uzyskała odpowiedzi czy chca dekorację - ale ja mam nadzieję, że będą chciały  ::) Tzn że będą chciały się zlożyć, bo dekoracje i tak będą miały, przecież bedzie cały dzien  :)
No ale się rozpisałam  :D

A zapomniałam jeszcze wczoraj napisać, ze rodzice mi wysłali wczoraj paczkę........ i .........
wysłali też 2 zaproszenia   :hopsa: :hopsa: Mieli wysłać 3, ale coś źle zrozumieli. Wysłali tylko dla mojej koleżanki i dla kolegi PM-a, którzy są w Londynie - ale to nie para, nie znają się  ;) Mieli jescze wysłać dla brata PM-a, no ale nie wysłali.
Już się nie mogę doczekac aż przyjdą! Zobaczę nasze zaproszenia na żywo   :hopsa: :hopsa: :hopsa:

• Chuck Norris
To super że będziesz mogła podzielić koszty dekoracji Kościoła  ;) My jesteśmy sami na ten dzień, zresztą co się dziwić - mniej oblegany miesiąc  ;)
Zaproszenia skoro są takie jak  evelaz - ale oczywiście z Waszym zdjęciem to napewno są ślicznusie  ;)
Mam nadzieję że te dwie inne pary zgodza się podzielić kosztami  ;)

Offline madzia_n Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 22 sierpnia 2009
Fajnie z tym podzialem kosztów... Ja skontaktowalam sie z firma ktora przyjedzie do kosciola tuz przed salubem, udekoruje, a po uroczystosci to wszystko pozabiera. No i nie wiem co o tym myslec. milo by bylo z innymi parami sie skontaktowac, ale jak pomysle ile z  tym wszystkim zachodu... To mi sie odechciewa ;D
Ale super ze u Was cos takiego sie szykuje ;D ;D ;D
To jak juz bedziesz miala zaproszenia to nam wklej foteczki :) :-* :-* :-*

Ja tez na poczatku myslalam zeby sama wszystko dekorowac lub z siostrą(nie swiadkową ;) ), ale doszlysmy do wniosku ze te pare dni przed weselem to juz i tak bedzie taka bieganina, tyle stresow, ze jeszcze te  dekoracje nas dobiją... No i jesli chodzi o moja sale, to nie mozemy jej sami dekorowac. Tzn, mozemy wymyslic co tylko chcemy, ale ich konkretna firma to zrobi.

Offline diunia Kobieta

• bywalec
Super, że dekoracja kościoła będzie załatwiona. I znów potęga naszej-klasy dała o sobie znać  ;) A tak z ciekawości-jaki jest mniej więcej koszt takiej dekoracji i czy np będziecie się konsultować z wszystkimi parami, które by się składały w sprawie wystroju czy jak będzie załatwiona ta kwestia?

Co do zaproszeń-to zaręczam-to bardzo fajne uczucie wziąść do reki swoje zaproszenia-też niedawno swoje dostałam  ;D

• Chuck Norris
ale masz fajnie, że ta dziewczyna sięskontaktowała :) ja też tak chcę!! ;D
i zgadzam się z diuną - super trzymać już w łapce swoje własne zaproszenia - wiem coś o tym ;D

Offline Daruda Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 20.06.2009
o rany-w końcu nadrobiłam wąteczek-chyba z godzine czytałam i czytałam;-)))az sama niewiem co chciałam napisac;-)także posyłam środowe buziaki i jestem już na bieżąco.....

Offline mag Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 06.06.2009
super że koszty przystrojenia kościoła zostaną podzielone :) ja jeszcze nie wiem czy będzie jeszcze jakaś para oprócz nas ślubowała..ale już w tym tyodniu się dowiem :) no i przystrojenie kościoła odpada :)

Offline justyna85 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 01.08.2009
no dokladnie dobrze ze sie ktos odezwal i chce sie zajac dekoracja kosciola jaeszcze jak tamte pary sie zgodza to juz  bedzie fajnei, u nas narazie chyb atylko my jestesmy ale troszke czasu ejszcze jest to mzoe ktos sie zglosi :)

Offline Olucha Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 11 lipiec 2009r.
Fajnie że odezwała się ta dziewczyna do Ciebie, zawsze to lepiej tak się dogadać  ;) my mamy ślub na 17 wiem że jest ktoś na 16 ale liczę po cichu że nie będzie chciał przystrajać naszego pięknego kościółka  :)

sala bardzo ładna, nie wiem czy już pisałam  ;)

:-* środowe zostawiam

Offline myszkasc Kobieta

• Chuck Norris
Kamionki są fajne!!!
Agatko tylko ja mam średnie wspomnienia co do menu...
Ale o tym chyba wiesz :)

A co do kościoła to super, ze ktoś się odezwał :)

Offline nataliaxp

• ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
  • Chuck Norris
Bardzo ladnie wyglada sala.

I fajnie ze para sie odezwala - bedzie razniej  ;D

Offline margolka Kobieta

• Chuck Norris
Justyś, Madzia, Diunia, Hania, Daruda, Mag, Justyna, Olucha, Ala, Natalia - dziekuję Wam za odwiedzinki  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

Wybaczcie, że ja Was w tym tygodniu nie odwiedzam w wątkach, ale chyba  znowu się nie lubimy z naszymi wspólokatorami... Jak wrócili z urlopu z Polski (po świętach, po nowym roku) to bylo dobrze, a teraz juz troche czasu minęło i wszystko wraca do "normy"  :-\ Zwłaszcza brat PM-a ma ostanio muchy w nosie... No i dlatego nie moge tak czesto korzystać z jego, z ich laptopa... Ale w weekend jak pojdzie do pracy bo on pracuje w weekendy, to wszystko nadrobię  :)

A tak z ciekawości-jaki jest mniej więcej koszt takiej dekoracji i czy np będziecie się konsultować z wszystkimi parami, które by się składały w sprawie wystroju czy jak będzie załatwiona ta kwestia?
Cutuję dziewczyne która do mnie napisała :
Koszt dekoracji w której skład wchodzi ustrojenie krzeseł i klęcznika, kwiaty sztuczne wzdłuż ławek oraz tiul zawieszony na ławkach lub ciągnący się po podłodze to ok 300-350 zł,do tego należałoby się dodatkowo złożyć na bukiety kwiatów przed ołtarz.
koszt dekoracji z kwiatami ciętymi wzdłuż ławek oraz bukietem przed ołtarz i wszystkimi innymi dodatkami to zaczyna się od ok 600 zł w góre w zależnośći od rodzaju kwiatów.

Sama nigdy się nie orientowałam  ;)

Jeśli chodzi o szcegóły dekoracji to:
Szczegóły jak dekoracja ma wyglądać dokładniej będziemy ustalać bliżej daty ślubu

:D

Dziewczyny naprawdę strasznie się cieszę, że ta kobieta się odezwała  ;D Wysłala mi kilka namiarów na firmy dekoratorskie, ale wybór firmy to juz jej pozostawie. Mnie zza granicy to tak trudno cokolwiek załatwiać...
Jak na razie jeszcze nie wiem czy tamte pozostałe 2 pary też się złożą na dekorację, ale liczę bardzo,że tak  ;)

To na razie juz muszę stąd zmykać, ale następnym razem jek będę to wkleję zdjęcia kościółka  :D

Offline nataliaxp

• ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
  • Chuck Norris
No to czekamy na fotki z kosciola.

Nie przejmuj sie rzadkimi wejsciami do nas. Rozumiemy.
Trzymaj sie dobrze i zawsze masz nas jak wspollokatorzy beda marudzili  :-*

Offline mk.mika Kobieta

• maniak
    • Słońce i Księżyc stałoz się jednością- relacja
  • data ślubu: 6 czerwca 2009
Super sprawa podzielić się kosztami wystroju kościoła. :)

Offline Fasolek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 14.08.2009
kurcze no, taki piekne posty Tobie wysyłałam, ale się nie pokazują, jakby ich w ogóle nie było :'( :nerwus:
Teraz już nie pamietam co chciałam napisać :-\
No ale super że z tą dekoracją kościoła tak wyszło- jeden problem z głowy :D

Offline Olka1983 Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 11.07.2009
witam po dluzszej przerwiew..... ciagle mi ostatnio strony sie wieszaja, a  to jak klikam "wyslij odpowiedz"
wiec.....
sala bardzo ladna, a o miejsce do tanczenia sie nie martw, jest go sporo, a poza tym wszyscy naraz caly wieczor pewnie nie beda tanczyc..... kilka tancow moze bedzie gesto, ale im to nie bedzie przeszkadzalo :D ciesze sie ze fryzjerka i makijazystka juz zalatwione, ja na szczescie tez mam juz z glowy, a mamcia nam jeszcze wczoraj obraczki odebrala :D
a z dekoracja to superowo :) ja wlasnie tez sie chce skontaktowac z innymi parami.... mam nadzieje ze sie da z nimi dogadac :) to jest naprawde dobry pomysl, a koszty tez mozna podzielic... :) 

• Chuck Norris
kochana ja się trochę orientowałam jak wygląda cenowo przystrojenie kościoła i faktycznie wychodzi około 600, a u mnie w kościele nawet 750 zł. Teoretycznie dużo ale jak się podzieli koszta między wszystkie pary z tego dnia to kwota do zapłaty już tak nie odstrasza :)

Offline werka23 Kobieta

• Chuck Norris
    • [b][color=purple] Już odliczam... :D [/color]
  • data ślubu: 14.02.2009 15.05.2010 :i_love_you:
hoho... agatko ale u ciebie sie dzieje  ;) gnasz z przygotowaniami, ale fajnie bo wiele juz masz z głowy  ;) mysle ze spokojnie bedziesz miała gdzie tańczyć  ;D ;D a sala bardzo ładna i gratuluje wybranego fryzjera  :brawo_2: :brawo_2: :brawo_2:

:-* :-* na dobranoc

Offline paooolka Kobieta

• Niufomaniaczka
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 05.09.2009
ekstra ze mozesz sie z kims dogadac w sprawie deko kosciola, to duze ulatwienie no i koszty w dol :)
ja pewnie nie bede miala takiego szczescia! nawet nie wiem cz ksiadz sie zgodzi na dekoracje wrrrrrrrrrr

Offline margolka Kobieta

• Chuck Norris
Dziewczynki!
Ja tylko na momencik, wieczorkiem będę dlużej  ;)

Przyszła paczka! Rodzice wysłali ją w poniedziałek, a już wczoraj przyszła!  :skacza:

Przyszły zaproszenia - 2 sztuki   :skacza:

Są śliiiiiiiczne  :hopsa: :hopsa: :hopsa: :hopsa: :hopsa:

Offline diunia Kobieta

• bywalec
SUPER !!!!!!  :skacza: Wklej wieczorem fotkę :)

Offline Olucha Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 11 lipiec 2009r.
No to świetnie  ;) czekamy teraz aż się pochwalisz  ;)

Offline Fasolek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 14.08.2009
zdjęcia prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrosimyyyyyyyy :tupot: :tupot: :tupot: :tupot: :tupot: :Tuptup: :Tuptup: :Tuptup: :Tuptup: :Tuptup:

• Chuck Norris
super!! czekam na foteczki :D :tupot: :Tuptup: :tupot: :Tuptup: :tupot: