e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: " Że Ty i ja spośród tysięcy ... " ---> odliczam do 27.06.2009 :)  (Przeczytany 66997 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline justyna85 Kobieta

o jejku j atez ci nie pogratulowalam tej umowy , no i mam nadzieje ze mimo wszystko ci si espodoba i pouklada w tej irlandii, zebys sie tam nei meczyla i nie łapała dolkow :)

Offline Olka1983 Kobieta

gratuluje oczywiscie umowy.... :) ja to juz makijazystke i fryzjerke mam zalatwiona, tylko nie wiem tez na jakie godziny sie umowic, bo mam slub na 16.30, myslalam ze na 8 fryzjer, mysle ze 2 godziny wystarcza, makijaz w domku, bo przed slubem mamy jeszcze sesje zdjeciowa :D

Offline buffy85 Kobieta

super-gratuluje przedluzenia umowy :)

Witam  :D
Wczoraj napisałam taka długość wiadomośc i kiedy wysyłalam, komputer mi się zawiesił  :-\
No to musze napisać jeszcze raz  :mdleje:

Dziękuje Wam za gratulacje  ;) ;)

Co do fryzjera - radzicie bym zapisała się do mojej sprawdzonej fryzjerki - tylko że to nie jest do konca tak, że ja zawsze sie tam czesze, że to moja fryzjerka. Ja czesałam sie tam tylko raz  :P Czesały się tam tez moje 2 koleżanki, ich mama, moja mama i wszystkie byłyśmy zadowolone. Poza tym mama sie tam farbuje i obcina. Ale ja rzadko chodze do fryzjera  ::) Wtedy, na weselu brata, miałam fryzurę z loczków, a teraz na swoim własnym to jeszcze nie mam pojęcia co chce na głowie  :drapanie:
Wkleję Wam zdjęcia tej mojej fryzurki, moze tylko mnie sie wydaje że ona taka fajna  ;)

Wiecie, wczoraj mój tata przez 2 godziny siedział przy kompuerze, żeby mi przesłać te zdjęcia - bo najpierw musiał je znaleźć wśród tysiąca moich fotek  :P Ja mu tłumaczyłam, jak każde zdjęcie wygląda  ;D
Nie wiem czy widać, ale ja nie miałam calkowicie rozpuszczonych włosów, tylko troche podpiete.
Teraz chyba chcę całe upiete  :)
No i właśnie taką ładną fryzurkę z upietych włosków miała jedna forumka - Monia. Ona właśnie czesała się w tym salonie w B-nie gdzie chcę sie zapisać. No ale teraz to ja już sama nie wiem co mam zrobić  ???
Może tak jak radzi Justyś - fryzurka u mnie na osiedlu, a makjaz tylko tam w centrum B-na... Rzeczywiście bardzo daleko to nie mam  ;)
Ale mam problem  :glupek:
Wklejam jeszcze fryzurke Moni, mam nadzieję, że moge posłużyć się jej fotkami, skoro i tak są na forum  ???

No i gdzie się zapisać ? Wiem, że muszę się zdecydować sama, i musze to zrobic do końca weekendu, zeby mama w poniedziałek poszła mnie zapisać  :)

Fasolek - wlosy do pasa - wow - ja też kiedys takie miałam , ale to było jeszcze w podstawówce  :D Teraz bym dlugo nie wytrzymała bez zmiany fryzury. Juz teraz nie moge patzreć na siebie, ale do ślubu to zapuszczam, bo ścięłam rok temu w listopadzie  ;)
« Ostatnia zmiana: 30 grudnia 2009, 13:17 wysłana przez liliann »

ejj fryzurka fajnaaa, ja to bym sie chyba zapisala tam gdzie mowisz nie na osiedlu tylko tam zwlaszcza jak tam tez masz meis robiony makijarz (chyba ze cos zle skojarzylam) , bo tak odrazu za jednym zamachem no i wiesz ze dobrze czesza ,

No właśnie jestem bardziej skłonna się tam do tego salonu "Fanaberia" zapisać  ;) Tylko tak mi napisałyście że lepiej gdzie sama się czesałam  :P No ale juz wiecie ze to był tylko jedyny raz  :) Ten fryzjer u mnie na osiedlu to w ogóle jest dopiero od dwóch lat  :)

Offline Fasolek Kobieta

margolka, idź do tego fryzjera, do którego ciągnie Cię intuicja ;D
A co do fryzurki, to bardzo mi się podobasz w tych kręconych włoskach- szczęściara z Ciebie, że się Tobie takie loczki trzymają ;)

dokładnie jak mówi fasolek - pokieruj się intuicją :D
mi też w kręconych bardzo się podoba :)

Właśnie że moje włoski są raczej sztywne, niepoddatne... A jednak loczki sie tej fryzjerce udały - no ale kręciła cienką lokówka bardzo długo - ponad 2 godziny  ;D Potem ukladanie wlosów i w sumie 3 godziny spedziłam wtedy u fryzjera  :D

Offline mikoala

Bardzo ślicznie CI w pierwszej fryzurce, sugerowała bym coś takie właśnie!!
« Ostatnia zmiana: 17 stycznia 2009, 15:24 wysłana przez mikoala »

Offline buffy85 Kobieta

mi tez sie te loczki bardzo podobaja ;)))

Offline nataliaxp

Loczki faktycznie ladnie wygladaja.
Ja tez chciala miec cale wlosy spiete ale teraz podjelam decyzje ze torche ich wypuszcze bo jak po oczepinach zdejme welon zeby cos tam bylo puszczone, tak mi sie wydaje ze bedzie lepiej pasowalo do suknie niz cale wloski spiete - to oczywiscie moje zdanie i nie mam zamiaru tu nikomu narzucac niczego  :P

Offline Olka1983 Kobieta

mi sie strasznie podobasz w loczkach, tymbardziej ze ja chce wlasnie bardzo podobna fryzurke :) pieknie :*

Offline Justys851 Kobieta

to ja się wyłamie - mi bardziej podobasz się w prostych włoskach  :D
fryzurka fajna ale jak dla mnie za dużo tych loczków  ::) ale może to mało obiektywne bo ja nie lubie takich loczków ogólnie  ;)
To zdjęcie tam co mówiłam z prostymi włosami jest bomba  ;)
Moim skromnym zdaniem widzę Cie w prostych włoskach i jakoś tak podpiętych trochę i trochę wypuszczonych , albo tylko takich pofalowanych  ;)
Mnie będzie własnie czesać ta dziewczyna co  monie_01 ;)
A cenowo wygląda to tam tak - fryzura 60 - 80 zł a makijaż 50 zł  ;)
Trudny wybór , wiem . Jedynie moge powiedzieć ze ja jestem zadowolona , ale decyzja nalezy do Ciebie ;)

Witam wieczorkiem  :-*
Dziewczyny! Ja fryzurki jeszcze nie wybieram  ;) Jeszcze bedzie na to czas  :) Jak juz pokaże Wam sukienkę, itd to będziemy mi wybierały fryzurkę - bo liczę na Waszą pomoc  :D
Teraz tylko fryzjera wybierałam, dlatego tak wkleiłam te fryzurki  :P
Justyś już się zdecydowałam   ;D Postanowiłam się czesac tam w "Fanaberii". Mama w poniedziałek po pracy pojedzie mnie umówić - mam nadzieję że nikt się jeszcze nie zapisał na 27.06  ::) Troche się boję że już się nastawiłam na tego fryzjera, a nie będzie juz dla mnie miejsca  :(

A w ogóle to przejrzałam dziś dokladniej relacje moni_01 i znalazłam fajniejsze ujęcia jej fryzurki, no ale juz nie bedę teraz wklejała - moze kiedy będę wybierała fryzurke to wkleje  ;)

Dobry wybór  ;D
Tylko zapisz się do Pani Agnieszki  ;) Z makijazem nie pomogę bo pierwszy raz , ja jestem zpaisana do Pani Oli  ;)
Aha nie zdziw się - najpierw dziewczyna maluje a potem czesze  ;)
Też się zdziwiłam ale one tak pracuja to przeciez  nie będę im zmieniać  :D

Justynka cały dzien nad tym myślałam gdzie się zapisać  :) I już rozmawiałam z mamą i jej kazałam tam iść i do pani Agnieszki zapisać  ;)
Ale zaczęłam się poważnie martwić czy nie będzie już zajete wtedy kiedy chcę  :'(

Offline evelaz Kobieta

Agatko nie martw się na zapas... Twoja mama pójdzie i Cię zapisze :) na pewno będzie jeszcze wolne... mnie się tam w loczkach podobałaś... :D

Dzień doberek  :D

No to spróbuję sie tym nie martwić  ;)
A póki co to zacznę Wam pisać o tym, co mamy - bo już tak obiecuję, obiecuję i nic  :P

Pierwszą rzeczą którą załatwilismy była SALA   :D
Jak sobie może przypominacie mój chłopak oświadczył mi się w maju zeszłego roku  :D Tak więc wiele sal, restauracji było już pozanjmowanych. Ale nam było obojetnie jaka to będzie data. Chcielismy by to byl w miarę ciepły miesiąc, ale mogł to być zarówno kwiecień, jak i wrzesień. Ja nawet bardzo chciałam w kwietniu, bo w tym miesiącu w tym roku rodzice będą obchodzić 30 rocznicę ślubu ;D
 Kilka dni spedziłam na szukaniu różnych adresów, telefonów, także opinii  ;)
Kiedy już wszystko miałam wybraliśmy się na poszukiwanie sali dla nas  :Serduszka:
Byliśmy tylko w kliku miejscach  :) Co mnie zaskoczyło, wszedzie był jakiś wolny termin na lato 2009! No i wszędzie się wpisaliśmy w zeszyt, na ipiec lub sierpień. Właściwie każda sala mi się podobała - ja byłam wtedy kilka dni po zaręczynach i byłam tak szczęśliwa, że chyba nie zwracałam uwagi na szczegóły  ;)
Na samym końcu pojechaliśmy do "Kamionek". Wszyscy, tzn i mama, i tata i narzeczony, i oczywiście ja, byliśmy zgodni co do tego, że ta sala podoba nam się najbardziej sposród tych, które odwiedziliśmy  :D
Menu było fajne, wystrój bardzo nam się spodobał, wielkość sali jak na nasze 80 osób też wydawała się odpowiednia  :ok:
I tu też się wpisaliśmy wtępnie w zeszyt  ;) Terminów wolnych było jeszcze sporo. No i wybralismy 27 czerwca  :)
Później wszędzie wydzwaniałam, aby nas skreślili z kalendarza  ;) A do "Kamionek" pojechalismy wpłacić zaliczke i podpisać umowę  :)
To jest właśnie nasza sala - restauracja "Kamionki" w Sosnowcu  ;)

Offline mikoala

No to jest naprawdę ładna sala, tez tam byliśmy. Jeden mały minus był taki, że nie podobalo mi sie ze podczas wesela za szklanymi drzwiami odgradzajacymi jest bar ogólno dostepny i że jak wyjdziesz od strony weselnej do ogródka to spotykasz ludzi z zewnatrz, którzy sa w ogrodku w barze.
Najważniejsze to znaleźć tą swoja ukochaną salę :)

Offline madzia_n Kobieta

Witam :)
Co do fryzjera to zawsze tyle trwa... Mi fryzkurke na studniówkę będą robili 1.5-2 godziny. Przynajmniej tak jest zaplanowane. A co dopiero na ślub, gdzie wszystko musi być idealne ;)
Wspierac Cię będziemy napewno! :) Dasz radę kochana :)
W loczkach bardzo ładnie, a jak już fotki wkleiłaś to powiem swoje zdanie, że puściłabym troszke włosków, nie całkowicie upięte...
Kurcze, ja nie wiedziałam że już teraz trzeba się zapisywać na fryzurę ślubną... Myslałam ze ze 3 miesiące przed wystarczy... No to znowu mam problem ;D
Buziaczki!  :-* :-* :-*

niedzielne  :-* :-* :-*
najważneijsze że sala Wam się podoba  ;)
Co do fryzurki i makijażu - trzymam kciuki za wolne terminy  ;)
Co do długości czasu tworzenia fryzury to wsyztsko zalezy czy to loki, czy na prostych włosach, mi powiedziała że ok 1h  :D I tak rzeczywiście było jak się czesałam do siostry G na wesele jakoś 50 min mnie czesała i fryzurka trzymala się bez problemu, ale ja miałam na prostych włosach ja robiona  :)

Witam w poniedziałkowy poranek  :-* :-* :-*

Dziewczyny, przedwczoraj pisałam w jednym wątku, że tej zimy sniegu nie zobaczę, a wczoraj padał u nas snieg hihi  :hahahaha: Takie wielkie płaty  ;D Tylko szybko topniały  :-\

mikoala, Justyś sala podoba mi się, owszem, ale nie wiem tak do końca czy to dobry wybór  ;)
Ale to, że bar jest otwarty to mi tak bardzo nie przeszkadza. Te szklane drzwi, które nas odzdzielają będą zasłoniete kotarą taką, zaraz po wejściu gości na salę. A wyjście do ogródka jest z drugiej strony :)

Mam za to wątpliwości co do tego, czy się pomieścimy! Czy będzie gdzie tanczyć! Czy jedzonko bedzie dobre i obsluga miła! Tego się boję  :-[

Nie napisałam wczoraj, że........
Kiedy oglądaliśmy salę po raz pierwszy, nie było tam stołow weselnych, tylko inne, takie węższe. W czerwcu pojechaliśmy z moim M. zobaczyc jak wygląda sala przygotowana do wesela - załamałam się wtedy  :'( Stoły były tak poustawione, że zajęły praktycznie całą salę, a do tanczenia pozostawiony był tylko maly prostokąt. Poza tym stół młodych był taki skromiutki  :(
Przez parę dni bylam smutna, ale PM mnie pocieszał że ustawimy sobie stoły jakos inaczej i bedzie fajnie. No i sie uspokoiłam, ale tylko na trochę... Na forum pojawiła się negatywna opinia o tej sali, dokładnie chodziło o to, że jedzonko  :dno: Znowu załamka  :'(
Forumki jednak zdołały mnie pocieszyć  ;)  dzieki wielkie :-* :-* :-*
W wakacje pojechalismy tam jeszcze raz, też przed czyimś weselem. Stoły byly poustawiane dużo lepiej, niz za tym pierwszym razem, ale jeszcze nie do końca tak jak ja chcę. Na szczescie ułożenie stołów jest dowolne  ;) Stół pary młodej też wyglądał duzo lepiej, krzesla mialy pokrowce, czego za pierwszym razem nie było. I troche mnie to podniosło na duchu  :D

Na razie jestem nastawiona dość pozytywnie. Już chyba wiem jak ustawimy stoły, i wiem tez że będę chciała trochę salę przydekorować  ;)

No to teraz fotki - tylko uwaga, zdjęcia robiłam wtedy, kiedy tak się załamałam. Jak bylismy nastepnym razem, to też chciałam zrobić, ale nie było czasu, bo zaraz miała przyjechać para młoda :P Wpuścili nas tylko na 3 minutki  :)

Nasza restauracja - z zewnątrz  :)

Wejście na salę (zdjęcie zrobione ze srodka sali) - i szklane drzwi o których byla mowa ;)

I sama sala

Zdjęć z ogródeczka nie mam - tzn mam ale w Polsce, a na razie nie będę męczyć taty, bo ostatnio kazałam mu wysłać te zdjęcia z fryzurką w loczkach i zajęło mu to ze 2 godziny  :P Pewnie teraz tez z chęcia by wysłał, no ale na razie dam mu wolne  ;)

« Ostatnia zmiana: 30 grudnia 2009, 13:18 wysłana przez liliann »

Offline Fasolek Kobieta

margolko, ładna sala, nie martw się- w końcu najwięcej zależy od Was! Ustawicie stoły tak, jak chcecie, a jedzenie i obsługa też na pewno będą dobre :)

Ja u siebie w wątku zaraz powklejam zdjęcia sali, to zobaczysz, że u nas też nie wydaje się, aby miejsca do tańczenia było odpowiednio dużo- a jednak wszyscy się tam mieszczą i bawią, a robią wesela nawet do 80 osób :)

A jeśli chodzi o obsługę jeszcze- przy dogrywaniu szczegółów zawsze możesz poprosić kierownika o jakiś sprawdzonych kelnerów, bo jesteś na tym punkcie wyczulona- jak wspomnisz o tym parę razy to myślę, że kierownik weźmie to sobie do serca :)

Offline paooolka Kobieta

spokojnie,wszystko jest do ustalenia! ja tez sie martwie o moj lokal, nawqet chcialam przekładac wesele ale forumki i mama przekonali mnie zebym nie panikowala :) napewno bedzie dobrze!

ooo bardzo ładna ta restauracja,i jesli to ostatnie zdjecie to parkiet to nie wydaje mi sie on wcale maly, a jak jeszcze inaczej sobei poustawiasz stoly to juz  bedzie ok, takze sie nie mart, co do negatywnych opini to zawsze i wszedzie znajdzie sie ktos kto byl nie zadowolony, nigdy sie wszystkim nie dogodzi :( takze sie nie martw napewno bedzie dobrze

Margolka, bardzo ładna ta sala. Naprawdę strasznie mi się podoba :) i z zewnątrz też super :) Nic się nie martw, wszyscy się zmieszczą i będą się świetnie bawić :jupi: ;D

Agatko sala jest bardzo ładna  :D
I powiedz mi czy parkiet jest tam gdzie wskazuje zdjęcie nr 5 ?? jeśli tak to wydaje mi się ze jest wystarczająco dużo miejsca do tańczenia  ;)
Ja też się bardzo obawiam o miejsce do tańców  ::) ale teraz to już nic nie zrobie  :-\

I jak tam był wolny termin u fryzjera i kosmetyczki ??

Offline madzia_n Kobieta

Sala piękna Margolko :)
Nie smuć się, z pewnością wszystko dopasujecie tak jak tylko będziecie chcieli, i wszyscy się zmieszczą :) Zresztą nawet na tych zdjęciach widać że miejsca jest dużo :)
Ja co do swojej sali też słyszałam opinie że niedobre jedzenie, z innego znów źródła słyszałam że dobre... Ah, przestałam ich słuchać, ty też nie słuchaj :)