e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: " Że Ty i ja spośród tysięcy ... " ---> odliczam do 27.06.2009 :)  (Przeczytany 60384 razy)

Offline werka23 Kobieta

• Chuck Norris
    • [b][color=purple] Już odliczam... :D [/color]
  • data ślubu: 14.02.2009 15.05.2010 :i_love_you:

Offline JaMajka23 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 25.07.2009
 :hello:   
ale narobiłaś smaku  :bieznia: i co dalej?

Offline nataliaxp

• ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
  • Chuck Norris
Jestem i ja ... juz nadrobilam wiec razem z reszta czekamy na wiecej  :tupot: :tupot: :tupot:

Offline mk.mika Kobieta

• maniak
    • Słońce i Księżyc stałoz się jednością- relacja
  • data ślubu: 6 czerwca 2009

Offline margolka Kobieta

• Chuck Norris
paooolka, Werka , mk.mika i natalia witajcie  :przytul: :przytul:  :przytul: :przytul:

Nawet nie wiecie jak mnie ucieszyło to,że tyle tu wpisów  ;D ;D ;D
Buziaki dla wszystkich  :-* :-* :-*

No to piszę dalej...

Na Sylwestra mieliśmy jechać 28 grudnia, jednak kilka dni wcześniej ten oto  :luzak: zadzwonił do koleżanki z zapytaniem, czy nie chcemy jechać dzień wcześniej, bo on i tak jedzie dzień wcześniej zapłacić za ludziska. Ta dodatkowa noc miała byc gratis.  Od razu się zgodziłyśmy - i tak prócz siebie i tego  :luzak: nie znałyśmy nikogo, to nawet wolałysmy być tam przed wszystkimi  :)

Tak więc 27 grudnia pochaliśmy  ;D Ja, moja koleżanka, ten  :luzak: i jeszcze jego kolega. Och, jaka piekna była wtedy zima w górach  :Serduszka:  :balwan:  :Serduszka:
Następnego dnia jak tylko wstałysmy poszłyśmy z koleżanką wygłupiać się na śniegu  ;D Po całej tej zabawie byłysmy całe przemoczone  :D No i trzeba było wracać do pokoiku się przebrać  ;)

Kiedy wchodziłysmy po schodkach do naszego domku, przyjechał samochód  :auto:
To byli pierwsi z oczekiwanych przez nas gości  :wink:

Nigdy, nigdy nie zapomne tej chwili  :mrgreen: Kiedy tak stałam na schodach, z samochodu wyskoczył chłopak - i był nim nikt inny tylko mój przyszły mąż  :Zakochany: :Zakochany: :Zakochany:

Bardzo, bardzo czesto wracam, a raczej wracamy myślami do tego momentu  :D Ja, cała w sniegu, smiesznie wyglądałam w mojej czapce z dwoma pomponami  ;D On - też jakoś dziwacznie - w pomiętym garniturze  ;D Jak się chwilę później dowiedziałam dzien wcześniej był na weselu - razem z koleżanką, z którą przyjechał ...

Offline nataliaxp

• ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
  • Chuck Norris
... ale nas przetrzymujesz  ;D

Offline Ilona1985 Kobieta

• entuzjasta
    • Moja relacja!!!
ale swietnie....
romantycznie..czekamy na jeszcze!!! :brawo_2:

Offline Olucha Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 11 lipiec 2009r.
Fajnie się zapowiada  ;) Ta jego koleżanka pewnie na wstępie znienawidzona  ???  ;) hihihihih

Offline myszkasc Kobieta

• Chuck Norris
Cudnie opowiadasz!!!!
Czekam na resztę....

Offline JaMajka23 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 25.07.2009
 :blagam: więcej więcej... ale romantycznie się zaczęło  :tupot:

Offline paooolka Kobieta

• Niufomaniaczka
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 05.09.2009
z kolezanka powiadasz, ciekawe ciekawe  ;D

Offline mikoala

• Chuck Norris
  • data ślubu:
Ciekawie sie zapowiada, wiec prosim dalej :)

Offline diunia Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 29.08.2009
Uwielbiam czytać takie romantyczne historie, bardzo fajnie piszesz. Czekamy na ciąg dalszy  :tupot: :)

Offline Fasolek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 14.08.2009
dotarłam i ja! ;D Świetnie Margolko idzie Tobie pisanie ;D Tuptam z niecierpliwości na dalszy ciąg historii :D :tupot: :tupot: :tupot:

Offline Justys851 Kobieta

• Chuck Norris
właśnie ciekawe jak tam z ta koleżanką  ::)
Na dodatek myślałam ze to taki bal extra jak wysiadł w garniturze  ;D

Offline margolka Kobieta

• Chuck Norris
nataliaxp  :Daje_kwiatka: , Ilona1985  :Daje_kwiatka: , Olucha  :Daje_kwiatka: , myszkasc  :Daje_kwiatka: , JaMajka23  :Daje_kwiatka: , paooolka  :Daje_kwiatka: , mikoala  :Daje_kwiatka: , diunia  :Daje_kwiatka: , Fasolek  :Daje_kwiatka: , milkamil  :Daje_kwiatka: , Justys851  :Daje_kwiatka:

Fasolek fajnie że zawitałaś  :)

Dziewczyny strasznie mi miło, że zaglądacie, czytacie i czekacie na więcej  ;D Więcej będzie jutro, bo juz dziś nie dam rady  ;)

Offline milkamil Kobieta

• forumowicz
w takim razie czekamy do jutra  :) już nie moge się doczekac  :tupot:

Offline justyna85 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 01.08.2009
uuu az do jutra??no ale trudno , ale ciekawie sie zapowiada :)

Offline nataliaxp

• ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
  • Chuck Norris
Wytrzymamy  ;)

Do juterka  ;D

Offline chodasia Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 25.10.2008:list_milosny:
I ja sie chetnie dolacze do odliczanka :P Ciekawa historia sie zapowiada.

Offline Olucha Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 11 lipiec 2009r.
Ja mojego M jak kiedyś jak jeszcze nie byliśmy razem zobaczyłam z koleżanką to myslałam że mnie szlag trafi  ;D nawet znajomość z nim kończyć chciałam,chociaż sama miałam wtedy kogoś  ;) heheheh nie ma jak koleżanka  :) czekam z niecierpliwością co dalej  :P

Offline justyna85 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 01.08.2009

Offline madzia_n Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 22 sierpnia 2009
Witam Cię Margolko! Troszkę spóźniona(pewnie dobrze mnie rozumiesz...) ale jestem i jeśli mogę, przyłączam się do odliczanka! :)
Pięknie wyglądacie :)
Margolko skoro już wiesz jak zrobić by ten napis odliczam stał się wejściem na wątek, to może i mi podpowiedz? Bo ja też nie mam zielonego pojęcia :(
Widzę że świętujesz w ten sam dzień co My, tylko trochę inne święto... :) My w dzień 28 grudnia ale 2006 roku zaręczyliśmy się :)
A więc: Gratulacje 3 latek od poznania :) :skacza:
Opowieść zapowiada się świetnie, chcę więęęcej! :) Romantyczne musiało być to "pierwsze spojrzenie" na siebie w górach... :)
Hihi, ja do dziś nienawidzę, jak widzę, to zabijam wzrokiem, dziewczynę w której mój A. był kiedyś zauroczony i jak byliśmy przyjaciółmi, to tyyyle mi o niej opowiadał. Wr!
Czekam na ciąg dalszy ;D ;D ;D
PS. Ale to forum dzisiaj chodzi okropnie... Tylko mi, czy Wam też?

Offline werka23 Kobieta

• Chuck Norris
    • [b][color=purple] Już odliczam... :D [/color]
  • data ślubu: 14.02.2009 15.05.2010 :i_love_you:
ale ciekawa historia waszego poznania  :D :D :D wyobrażam sobie  :skacza: :hahahaha: :skacza: ale agatko co było dalej  :D ???

hm.... czasem sobie myśle, ze to sie chyba wie, jak sie poznaje tego jedynego  :D

Offline margolka Kobieta

• Chuck Norris
Asiu i Madziu - cieszę się, że jesteście i Wy  :-* :-*

Werko coś w tym musi być  :)
Jak przypomnę sobie ten moment, kiedy on wysiadł z samochodu, kiedy spojrzałam na niego a on na mnie... coś we mnie wtedy drgnęło, ale nie potrafię tego nazwać... On nie spodobał mi się wizualnie (wtedy jeszcze nie  ;) ). To było cos innego  :)

Forumki kochane wybaczcie, że tak was przetrzymuję - nie robie tego specjalnie! Po prostu ja śpie do ok. 17 - a w Polsce jest wtedy już 18  ::) Dziś wyjątkowo wcześnie się obudziłam, czym popsułam szyki mojemu ukochanemu  ;D Chciał przygotować mi obiad niespodziankę i wtedy mnie obudzić  :D A ja dziś wstałam już o 14, więc wszystko się wydało hihi  :D Widziałam składniki, no ale jeszcze nie wiem co to będzie, na razie czuje tylko zapachy dochodzące z kuchni  ;)

Wieczorkiem napiszę ciąg dalszy  :) A teraz zmykam  :obiad:

Madziu wyślę Ci wiadomość na priva, odnośnie tego napisu  :)
A - i mnie forum tez obrzydliwie brzydko działa  :-\

Offline diunia Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 29.08.2009
Napisz poźniej co za kulinatna niespodzianka na Ciebie czekała  :obiad: Smacznego i czekamy z niecierpliwością na dalszy ciąg historii  ;D