e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: " Że Ty i ja spośród tysięcy ... " ---> odliczam do 27.06.2009 :)  (Przeczytany 66977 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline justyna85 Kobieta

tak jak myslalam pierscionek jest sliczny :)
ahh ja tez do mamy jestem przywiazana jestesm w sumie coreczka mamusi i wiem ze jak pojade juz nie dlugo do Norwegii to ona bedzie bardzo tesknic , ja tez ale ja bede miala swojego N. bede sie tam uczyc dalej norweskiego, poszukam jakiejs pracy , no ale planujemy w kwietiu na swieta przyjechac wiec te 2 miesiace wytrzyma bez swojej coreczki (czyt. mnie :P ), no ale teraz tak jest bardzo czesto ze rodzice w polsce , a dzieci za granica

Offline Justys851 Kobieta

och Agatko  :przytul: będzie dobrze, dacie radę  ;)

pierścionek, hmmmm identyczny jak mój  ;D tylko środkowe oczko u mnie jest czerwone  ;)

Offline Olucha Kobieta

Śliczny pierścionek  :) Głowa do góry w końcu jesteście razem  ;)

Offline JaMajka23 Kobieta

Ja na punkcie zdjęć mam po prostu fioła  :hopsa:
Wszędzie biorę aparat  :Fotograf: :Fotograf: :Fotograf:

noooo to teraz czekamy na więcej fotek  :skacza:
pierścionek śliczny!!!  :hopsa:
gorące  :-* w ten mroźny wieczór

Offline Olka1983 Kobieta

margolka   ja to tez jestem w Irlandii, sie juz przyzwyczailam, moj ukochany by chcial do polski wrocic,,, ja to chociaz w pracy mam tak troszke przyjemnosci bo pracuje w fabryce z ciuszkami no i tak caly dzien je przerzucam na tasme i jest ciezko tak stac caly dzionek, ale co tydzien kupuje duuuuzo, bo pracownicy za grosze kupuja, wiec szafki mi w szwach pekaja :D

Offline Karolla77 Kobieta

margolka pierścionek śliczny a Wasze zaręczyny bardzo romantyczne  :) no właśnie i czekamy na więcej fotek

Offline Fasolek Kobieta

margolka, śliczny pierścionek zaręczynowy :D

Brrrrrr, chcę już wiosnę, a najlepiej to sierpień od razu ;D

justyna85, Justys851, Olucha, JaMajka23, Karolla77, Fasolek - dziękuję  :-* Cieszę się, że pierścionek się podoba  ;)

Olka1983 no to masz super z tymi ciuszkami !  :D

noooo to teraz czekamy na więcej fotek  
no właśnie i czekamy na więcej fotek

Wiecie, mam tutaj więcej naszych zdjęć, bo sobie przed wyjazdem poskanowałam i nagrałam na płytkę  ;D no ale nie wiem czy wklejać je tutaj  :drapanie:
Ja je bardzo lubie oglądać, no ale nie wiem... naprawdę chcecie ??

Offline justyna85 Kobieta

Offline Fasolek Kobieta

margolka no, głupiutkie pytanie...Pewnie że chcemy!! ;D

Offline Olka1983 Kobieta

jasne ze chcemy..... czekamy niecierpliwie  ;)

Offline buffy85 Kobieta

piekny pierscionek :)))))))))))))))

i przylaczam sie do glosu ludu ;P oczywiscie ze chcemy wiecej zdjec :))))

Offline nataliaxp

Offline Fasolek Kobieta

JaMajka, aż normalnie moje zaspane oczy się zbuntowały, jak zobaczyłam takie skaczące buźki w takiej ilości :brewki: Zaszalałaś, nie ma co :los:

Agatko cudne OŚWIADCZYNY!!!
Pierścionek prześliczny!!!

Offline Karolla77 Kobieta

no właśnie gdzie te zdjęcia........?????????????????????
 :blagam: :blagam: :blagam: zdjęcia...

Offline evelaz Kobieta

Agatko- piękne, romantyczne zaręczyny ! :) masz śliczny pierścionek i nie pytaj się, tylko wklejaj nam dużooooo zdjęć... ! :)

zostawiam  :-*

Dzień dobry !  ;D

Buffy, Ala, Ewelinka - dziekuję  :-* :-* :-*

Zaraz zabieram się za ładowanie zdjęć - fajnie,że chcecie hihi  :D :D :D
A czy ktos wie ile zdjęc może byc w jednym poście ?

Offline Fasolek Kobieta

nie mam pojęcia, ile może być ::)
CZekamy :Tuptup: :Tuptup: :Tuptup: :Tuptup: :Szczerbaty:

Offline evelaz Kobieta

no,to czekamy niecierpliwie :D
ja nie pamiętam dokładnie ,jak to właśnie było... jak  fotki są zmniejszone do rozmiaru forum,to chyba nie ma ograniczenia.

tez zabardzo nie wiem ile , ale może dla bezpieczeństwa po 3 ::) chociaż jak  będą w odpowiednich rozmiarach to powinno być oki  ;)

No to zaczynam  ;D Zdjęcia w kolejności chronologicznej  ;)

Tutaj już jako para (kwiecień 2006) - mielismy po 22 latka  :)

A to na "Zielonej" (czerwiec 2006) - to właśnie w tym parku oświadczył mi się M.  ;)

Pierwsze wspólne lato - i ja w wersji blond  ;D
(chorzowskie zoo hihi)

Wesele brata M. -  pierwsze, na którym bylismy razem ( a bylismy juz na 6  :D)

Pierwsze wspólne wakacje - nad Bałtykiem  :Serduszka: okładnie w Łebie (sierpien 2006)

A ten zameczek to nasze dzieło  :P Oczywiście mój pomysł  :glupek:

« Ostatnia zmiana: 30 grudnia 2009, 13:08 wysłana przez liliann »

Offline Fasolek Kobieta

margolka, cudnie na tych zdjęciach powychodziliście ;D Jesteście tacy uśmiechnięci :)
Najlepsze to to z zameczkiem, a głównie dlatego, że my z K też zamek z piasku robiliśmy, jak byliśmy z Łukęcinie (wtedy co się poznaliśmy)  ;D Uśmialiśmy się oczywiście, a na koniec K wrzucił mnie do wody, hehe :D Tak teraz mi się to przypomniało, jak zobaczyłam to zdjęcie ;D

super zdjęcia
a Wy na każdym tacy szczęśliwi  ;D
ale muszę przyznać że lepiej Ci w ciemnych włoskach  ::)  ;) tzn wg mnie  ;)

Wesele mojego kuzyna (wrzesień 2006)

Jesienią, na lodowisku w S-cu  ;)

Nasz pierwszy wspólny  :balwan:  :P

Kurcze, to na razie pierwszy rok naszej znajomosci  ::) Teraz ide jeśc obiadek  :D
« Ostatnia zmiana: 30 grudnia 2009, 13:08 wysłana przez liliann »

Offline mag Kobieta

pięknie piszesz :) strasznie fajnie się czyta :)
bukeicik prześliczny i co najważniejsze zerwany osobiście :) jestem mała romantyczką i poruszają mnie bukiety zerwane własnoręcznie, to ma swój czar :D

uwielbiam zdjęcia a Wy na każdym tacy szczęśliwi :D super :)

Zdjęcia śliczne  :szczeka: co bym tu nie napisała za komplement to zawsze będzie za mało, bo wyglądacie super  :brawo:

JaMajka, aż normalnie moje zaspane oczy się zbuntowały, jak zobaczyłam takie skaczące buźki w takiej ilości :brewki: Zaszalałaś, nie ma co :los:
  hmm Fasolek jak się ma 12 stopni w pokoju to każdy sposób jest dobry na rozgrzanie  :hopsa: