e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: " Że Ty i ja spośród tysięcy ... " ---> odliczam do 27.06.2009 :)  (Przeczytany 60377 razy)

Offline madzia_n Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 22 sierpnia 2009
Witam Margolko :) Tak krótko mnie  nie było, a miałam trochę do nadrobienia - cieszy mnie to ;D
To słodkie, jaki ostrożny był Twój M. :) Mój A. też taki był... Hihi, tylko że ja tego nie opisałam, bo myślałam że jak będę tak opisywała wszystko, to wszystkich zanudzę ;D
A Ciebie to można czytać Margolko i czytać, oderwać się nie mogę! :)
Spotkanie z Teściami super, chyba masz teściową "do rany przyłóż" ;) A na dodatek z Twoich słow wywnioskowałam, że i mamę masz super... :)
My też mamy dwie daty, pierwszego pocałunku i "bycia razem" :skacza: To przynajmniej więcej okazji do świętowania ;D
A teraz trochę Cię okrzyczę! ;)
NIKOGO NIE NUDZI TWOJE PISANIE! JA CHCĘ WIĘCEJ! A TY TU PISZESZ ŻE TO NUDZI.... OJ NIE, Z TYM SIĘ NIE ZGODZĘ  ???

;)

Przepraszam za caps lock, no ale to musiało się wyróżniać, hehe ;)
Pozdrawiam i czekam na opowieść o zaręczynach :)

Offline Ilona1985 Kobieta

• entuzjasta
    • Moja relacja!!!
jestem i nadrobilam zaleglosci...wspaniale love story margolka....ahhhhh rozmarzylam sie.....
pieknie opowiadasz...no bo to piekna historia....
para idelana smiem rzec!!!!!!!
chemy jeszcze
chcemy jeszcze :chinczyk:

Offline paooolka Kobieta

• Niufomaniaczka
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 05.09.2009
heh ten wiersz Lesmiana, którego cytat masz w tytule chce miec wpisany na zaproszeniach, uwielbiam go :)

Offline hania3033 Kobieta

• Chuck Norris
margolko nasza kochana, absolutnie nie zgadzam się żebyś cokolwiek skracała, przycinała, obcinała - jakkolwiek to brzmi ;) :P waszą historię czytało się z zapartym tchem oraz żalem za każdym razem, gdy kończyłaś posta, że to już koniec... Dawaj bejbe więcej!!! ;D
Niedzielne :-*

Offline nataliaxp

• ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
  • Chuck Norris
Nic nie zmienija, pisz tak jak piszesz Kochana - super sie czyta - teraz poprosimy o zareczyny  :P :P :P

Offline Fasolek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 14.08.2009
ZA-RĘ-CZY-NY,   ZA-RĘ-CZY-NY!!!!! ;D Opisywać mi tu szybciutko bo mnie aż w dołku gniecie z ciekawości :tupot: :tupot: :tupot: :tupot: :tupot: :tupot:    ;D

Offline buffy85 Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 19.09.09
ja tez chce o zareczynach poczytac!!!  :Tuptup:
plis,plis,plis  :blagam:

Offline margolka Kobieta

• Chuck Norris
Forumki jesteście kochane !!

Buziaki dla każdej z Was!   :-* :-* :-*

Olucha zgadza się, każda z nas uwielbia wspominac takie swoje "początki"  :Serduszka:

madzia_kubica co do mojej przyszłej teściowej to hmm... może lepiej zostawię to bez komentarza  ;) Już wcześniej jedna z Was (chyba hania3033) napisała, że moi teście muszą byc bardzo mili, a oni... może i mili są dla mnie, ale ogólnie to dziwni ludzie  ;)
Jeśli chodzi o moją mamę to rzeczywiście jest najukochańsza i najwspanialsza  ;D
Az mi się łezka w oku zakręciła  :Wzruszony:
Jak wiecie jestem w Irlandii z ukochanym i to jest wspaniałe ze jesteśmy razem, ale bardzo tesknie za rodzicami, którzy są w Polsce  :(

paooolka ten wiersz Leśmiana mam właśnie na zaproszeniach  ;) Ja też go uwielbiam  :D

Alu, Madziu, Natalko, Olu, Buffy - właśnie tak planowałam  :) Opisać zaręczyny  :) Ale boje się, że skoro opowieść pt. " Jak to się stało, że jesteśmy razem" wyszła taka długaśna , to co dopiero będzie z opowieścią  pt. "Jak do tego doszło że bierzemy ślub"  ;D

Offline Fasolek Kobieta

• Chuck Norris
margolka, moja opowieść o poznaniu jest chyba dłuższa niż Twoja i jakoś dziewczyny zniosły moją opowieść jeszcze o zaręczynach, ba, nawet się dopytywały ;) Także sądzę, że na pewno Twoje zaręczyny MUSZĄ  być opisane ;D Czekamy ;D

• Chuck Norris
Eee tam gadasz, im dłuższa tym lepsza ;D
 :tupot: :tupot: :Tuptup: :Tuptup: :tupot: :tupot: :Tuptup: :Tuptup:

Offline nataliaxp

• ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
  • Chuck Norris

Offline Fasolek Kobieta

• Chuck Norris
haniu, jak pomieszałaś te 2 rodzaje tuptających ludzików, to ona taką falę robią, bo każdy w innym rytmie tupta...Nie wiem, widzicie to? Tak to zabawnie wygląda :D Ale mi odbija już... :mdleje:

• Chuck Norris
Fasolku próbowałam dopatrzeć sie tego co ty - aż mnie gałki oczne bolą przy mózgu ;D
Mi się jakoś z wojskiem skojarzyło ;)

Offline Fasolek Kobieta

• Chuck Norris
haniu, wybacz, nie chciałam, żeby aż Cię oczy bolały przy mózgu  :brewki: Zasługuję na :biczowanie: chyba...

no ale nie zaśmiecajmy margolce wątku :oops:

• Chuck Norris
tak tak prawda, margolka - wybacz... ale jeszcze tak szybciutko dodam, że dopatrzyłam się tej fali o której fasolek pisałaś :D

Offline Fasolek Kobieta

• Chuck Norris
No to przynajmniej wiem, że nie ja jedna jestem pozytywnie zakręcona ;D Ja zmykam zrobić obiad, bo jak o 12 wsiadłam na forum to do tej pory piszę i końca nie widać ;) No ale tak to jest, że w miłym towarzystwie czas szybko leci  :uscisk:

Offline margolka Kobieta

• Chuck Norris
Dziewczyny obiecuję że coś wypłodzę  ;) Ale póki co - to czytam co u Was  :D :D :D

Offline justyna85 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 01.08.2009
 :tupot: :tupot: :tupot: a my dalej czekamy mam nadzieje ze jak wroce z kosciolka to juz bede mogla poczytac o zareczynach :)

Offline buffy85 Kobieta

• bywalec
faktycznie fajna fala z tych tuptajacych ludzikow :D
ale my tu gadu, gadu a opowiesci o zareczynach jak nie bylo tak nie ma ;(

• Chuck Norris
Margolka - czekamy na ZARĘCZYNY!! Ostrzegam, jeśli za 15 minut ich nie bedzie zrobię taką falę z ludzików, że........ No!!!  ;D

• Chuck Norris
o hania3033 dobrze mowisz ,ja to wracam z kosciola, wchodze na forum a tu NIC opowiesci jak nie bylo tak nie ma :(

• Chuck Norris
Ostrzegałam... :P A masz!!
 :tupot: :tupot: :Tuptup: :Tuptup: :tupot: :tupot: :Tuptup: :Tuptup: :tupot: :tupot: :Tuptup: :Tuptup: :tupot: :tupot: :Tuptup: :Tuptup: :tupot: :tupot: :Tuptup: :Tuptup: :tupot: :tupot: :Tuptup: :Tuptup: :tupot: :tupot: :Tuptup: :Tuptup: :tupot: :tupot: :Tuptup: :Tuptup: :tupot: :tupot: :Tuptup: :Tuptup: :tupot: :tupot: :Tuptup: :Tuptup: :tupot: :tupot: :Tuptup: :Tuptup: :tupot: :Tuptup: :tupot: :tupot: :Tuptup:
a teraz zaręczyny... ;D

Offline mag Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 06.06.2009
szybciutko nadrobiłam Twój wąteczek :) i z przyjemnością dołączę :)
historia poznania strasznie wciąga i strasznie fajnie się ją czyta :)
i tak to bywa często, że przeciwieństwa się przyciągają :) ale śliczna z Was para :)

Offline buffy85 Kobieta

• bywalec
cos widze ze nasze tuptanie nie pomaga :/ nawet fala nei pomogla ;(
moze wiec po prostu ladnie poprosimy o historie zareczyn ;) bo jak nie to.................  :protestuje: :protestuje: :protestuje:

Offline margolka Kobieta

• Chuck Norris
Wybaczcie  :blagam:

Dopiero co dopchałam się do komputera! Dziś wrócili z dwutygodniowego urlopu nasi współlokatorzy, brat i bratowa mojego PM-a, a tym samym właściciele tego laptopa... Teraz moje kontakty z forum będą ograniczone  :-\ :-\ :-\

mag witam Cie serdecznie i dziękuję  :)

Mam nadzieje, że jutro uda mi się napisac jakąś dłuższą notkę - teraz już nie mam na to czasu, bo zaraz muszę się szykować do pracy  :( Bleee jak mi się nie chce  tam isc :-\ :-\ :-\ Chcę do łozeczka  :(

Offline mikoala

• Chuck Norris
  • data ślubu:
Znaczy, że bedzie CIe mniej z nami   :/  szkoda. Za to opowiesci o zareczynach dlugie???

• Chuck Norris

Teraz moje kontakty z forum będą ograniczone  :-\ :-\ :-\

i o jest bardzo zla wiadomosc ,ale mam nadzieje ze jak juz bedziesz to bede dlugieeeeeee posty :)

• Chuck Norris
ja też w zaistniałej sytuacji liczę na dłuuugie opowieści :D

Offline Justys851 Kobieta

• Chuck Norris
mam jednak nadzieję że częsciej będziesz mogła do nas zaglądać  :D