Autor Wątek: poprawiny  (Przeczytany 36218 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline aga8207

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 253
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.06. 2009 Catamaran :)
Odp: poprawiny
« Odpowiedź #90 dnia: 23 Sierpnia 2008, 21:02 »
My nie będziemy robić poprawin.
Wesele znaczy ślub jest o 15 więc będzie wystarczająco dużo czasu żeby się wybawić do rana. Rano planujemy jedynie śniadanie dla gości potem żegnamy się i spokojnie dochodzimy do siebie :)



Offline wild_rose

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 178
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: sierpień 2010
Odp: poprawiny
« Odpowiedź #91 dnia: 14 Września 2008, 21:59 »
My tez chcemy zrobić poprawiny, ale nie wiem jak się za to zabrać, przecież trzeba wcześniej wiedzieć ile osób zdecyduje się przyjść, nie ukrywajmy każda z nas liczy(ła) się z kosztami.  Jak zapytać gości czy będą na poprawinach? Umieścić to już na zaproszeniu? Czy np podczas wesela porozmawiać z każdym chwilkę i zapytać grzecznie? Jak to było u Was??

Mamy ten sam problem... Chcemy zrobić poprawiny przy ognisku i boję się, że większość osób może uznać, że skoro poprawiny są takie "nieoficjalne" to może swoją decyzję o pojawieniu się na nich podjąć tego samego dnia, uzależniając ją od samopoczucia. Brzmi to może dość rozsądnie, ale dobrze jest jednak wiedzieć czy będziemy się bawić w gronie 5, 10 czy 20 osobowym... ;)

Offline Olaa
  • Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 9501
  • Płeć: Kobieta
Odp: poprawiny
« Odpowiedź #92 dnia: 15 Września 2008, 19:49 »
Nigdy nikt jednoznacznie się nie określi. Zależy jak dadzą sobie goście popalić na weselu.
A poprawiny, jak to poprawiny...
Jedni nie przyjdą wcale, inni tylko na obiadek, a reszta będzie się doskonale bawić :)
There is no such thing as an ending. Just a new beginning...

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: poprawiny
« Odpowiedź #93 dnia: 6 Marca 2009, 14:53 »
Kiedyś wesela wszystkie były z poprawinami. Teraz zależy od zasobności kieszeni, od gości przyjezdnych, od sali w której jest wesele. Są lokale w których nie zgadzają się na poprawiny :)

Offline paooolka

  • Niufomaniaczka
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 8987
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.09.2009
Odp: poprawiny
« Odpowiedź #94 dnia: 10 Marca 2009, 15:16 »
sama zwracałam uwage czy lokal organizuje poprawiny. musialam zrezygnowac z jednego miejsc z tego wzgledu. moja rodzinka lubi długo swietowac :)
Il corpo è solo uno strumento. Il corpo senza lo spirito non ha nessun valore.

całkiem nowa JA