Autor Wątek: Szukam klimatycznej sali z noclegiem dla 100 os. cały śląsk  (Przeczytany 3118 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wiki21
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: ?
Pomóżcie.  Chcemy jak najszybcie wziąść ślub - czerwiec - sierpień 2009.  Szukamy sali na 100 osób wraz z noclegiem.  Sala ważne żeby była klimatyczna, jedzenia dużo i byłoby super gdyby można ustawić okrągłe stoliki.  Cena wraz z noclegiem max 250zł.  Czekam na Wasze wsparcie:)

Offline agniecha111
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.08.09
Odp: Szukam klimatycznej sali z noclegiem dla 100 os. cały śląsk
« Odpowiedź #1 dnia: 8 Grudnia 2008, 19:15 »
mam do odstapienia termin w retauracji bea w dabrowie gorniczej 08.08.09  sala posiada noclegi jak cos to pisz pozdrawiam  :)

Offline Siasia

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 206
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.12.2009
Odp: Szukam klimatycznej sali z noclegiem dla 100 os. cały śląsk
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Grudnia 2008, 11:39 »
Jubilat ma sale do 110 osób i ma noclegi... pozdrawiam

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: Szukam klimatycznej sali z noclegiem dla 100 os. cały śląsk
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Grudnia 2008, 12:41 »
Siasia, nie mówiliśmy o ilości osób. Jeżeli chodzi o zieloną salę to moim zdaniem 120 osób zmieści się, ale pod warunkiem , że część gości będzie siedziała w holu przy schodach ( przeważnie są tam dzieci ) i ewentualnie w małej salce co jest na wprost podestu na którym gra zespół. Dla takiej ilości gości sama zielona sala będzie moim zdaniem za mała - będzie ciasno :(

Offline Siasia

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 206
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.12.2009
Odp: Szukam klimatycznej sali z noclegiem dla 100 os. cały śląsk
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Grudnia 2008, 11:34 »
Jeśli chodzi o tą małą salkę na wprost podestu dla muzyki to Pani właścicielka powiedziała man, że tam może być miejsce do tańczenia. A o ilość się nie martwię, bo mamy max 110 osób ale pewnie będzie ok. 95 osób, nigdy goście nie dopisują w 100%.  ::)

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: Szukam klimatycznej sali z noclegiem dla 100 os. cały śląsk
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Grudnia 2008, 11:40 »
W takim przypadku sądzę, że wszystko będzie OK :) Natomiast jeżeli chodzi o miejsce do tańczenia to rzadko się zdarza, aby wszystkie osoby wyszły w tym samym czasie na parkiet :skacza: Będzie w sam raz :cancan:

Offline Siasia

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 206
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.12.2009
Odp: Szukam klimatycznej sali z noclegiem dla 100 os. cały śląsk
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Grudnia 2008, 11:44 »
Też tak myślę...  ;) Teraz tylko spisanie umowy i czekanie do najbliższego wesela jakie tam będzie, bo musimy zobaczyć dekoracje, tego się troszkę obawiam...  :-\

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: Szukam klimatycznej sali z noclegiem dla 100 os. cały śląsk
« Odpowiedź #7 dnia: 11 Grudnia 2008, 11:53 »
Nie masz się czego obawiać. Zawsze możesz coś tam dodać od siebie, chociaż uważam, że nie będzie to konieczne. Mnie osbiście odpowiada taka dekoracja.  8)

Offline Siasia

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 206
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.12.2009
Odp: Szukam klimatycznej sali z noclegiem dla 100 os. cały śląsk
« Odpowiedź #8 dnia: 11 Grudnia 2008, 11:55 »
No właśnie dla tego chcemy jechać zobaczyć, tylko wtedy się dowiemy czy będziemy coś więcej stroić. A obawiam się dla tego bo na stonce nie wyglądają za ciekawie te zdjęcia...  :-\

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: Szukam klimatycznej sali z noclegiem dla 100 os. cały śląsk
« Odpowiedź #9 dnia: 11 Grudnia 2008, 12:10 »
Faktycznie na stronce sala zielona nie wygląda zaciekawie, ale zapewniam Cie, że inaczej wygląda na żywo, kiedy na stołach są rozłożone potrawy. Całkowicie inny efekt wizualny. Na zdjęciu teraz wygląda to miernie. W tej chwili oglądasz to na "zimno", natomiast w ten szczególny dzień kiedy będziesz najważniejszą osobą , Twoje spojrzenie i wrażenie będzie całkowicie inne, bardziej pozytywne. :Serduszka:

Offline katy8

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 63
  • Płeć: Kobieta
  • Miłość cierpliwa jest....miłość łaskawa jest...
  • data ślubu: 22.08.2009
Odp: Szukam klimatycznej sali z noclegiem dla 100 os. cały śląsk
« Odpowiedź #10 dnia: 14 Grudnia 2008, 11:28 »
Zgadzam się z obsrwatorem stronka Jubilatu i zdjęcia ta wogóle nie odpowiada rzeczywistemu wrażeniu.POlecam przejechać się i obejrzeć to na żywo. Ja mam bordową sale bo zieleni nie znoszę;) Ale co kto lubi-jest naprawdę ładnie...

Offline Justys851
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 28242
  • Płeć: Kobieta
Odp: Szukam klimatycznej sali z noclegiem dla 100 os. cały śląsk
« Odpowiedź #11 dnia: 14 Grudnia 2008, 13:43 »
Ja tez sie zgadzam z tym. Te zdjecia na stronce Jubilata nie oddają rzeczywistości, na żywo jest zdecydownie lepiej  ;) Dużo osób mówi że ta bordowa sala jest ciemna, tu bym polemizowała, będąc tam na weselu , wcale nie było ciemno  ;D



Offline Siasia

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 206
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.12.2009
Odp: Szukam klimatycznej sali z noclegiem dla 100 os. cały śląsk
« Odpowiedź #12 dnia: 15 Grudnia 2008, 08:46 »
Dzięki za opinie i podniesienie na duchu... :) więcej się wypowiem po świętach bo jedziemy zobaczyć w I Dzień Świąt sale, będzie przystrojona na wesele, już nie mogę się doczekać.

Offline katy8

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 63
  • Płeć: Kobieta
  • Miłość cierpliwa jest....miłość łaskawa jest...
  • data ślubu: 22.08.2009
Odp: Szukam klimatycznej sali z noclegiem dla 100 os. cały śląsk
« Odpowiedź #13 dnia: 15 Grudnia 2008, 15:20 »
Siasia to opowiedz też cos więcej .Ja powiem szczerze widziałam jak sala była udekorowana na komunie którą tam organizowano(akurat pojechaliśmy w niedziele i tak się trafiło) Było naprawde ładnie ,nie umiem kwieciście opwiadac to trzeba zobaczyć. I zgadzam się z Justyś wcale nie jest ciemno na bordowej sali-jest bordowo-beżowa z akcentami jasnego złota. Poprostu tak jak wszedzie trzeba się przekonac o tym osobiście.

Offline Siasia

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 206
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.12.2009
Odp: Szukam klimatycznej sali z noclegiem dla 100 os. cały śląsk
« Odpowiedź #14 dnia: 16 Grudnia 2008, 08:58 »
Masz racje co do bordowej sali, mi się podobają oby dwie, a mamy zieloną bo jest większa.