e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Tort?  (Przeczytany 178934 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Daruda Kobieta

Odp: Tort?
28 września 2009, 14:47
o jakiś konkurs;-) SOWA po raz drugi;-)

dyzka

• Gość
7 października 2009, 15:55
Witam.  Ja również byłam na targach slubnych w toruniu i smakowałam tortu''RZEMIEŚLNICZEJ AWANGARDY''
dla mnie bOMba najbardziej czekoladowy tort jaki w zyciu jadłam.
Z tego co wiem można do nicha zadzwonic i umówić sie na dekustacje.
Czy ktos jeszcze  jadl może tort od nich bo jestem ciekawa reszty opini?
« Ostatnia zmiana: 8 października 2009, 10:30 wysłana przez rybkawiedenka »

Offline japcio Kobieta

7 października 2009, 17:33
Ja nie jadłam, ale reklama dźwignią handlu.... zwłaszcza autoreklama......

Offline AniaRomek Kobieta

7 października 2009, 18:51
To ja wrzuce nasz :) Zdjecie nie najlepsze,ale torcik widac  :) Tez od Sowy, smaki:krolewski+czekoladowy+malinowy+ciasteczkowy

Offline aśka_marcin

23 stycznia 2010, 11:12
ja rowniez zaczynam pomalu rozgladac sie za tortem, bylam wczoraj na stronie internetowej Gusto Decoris gdzie zachwycily mnie torty slubne a mialam wczesniej okazje troszke wspolpracowac z panem Krzysztofem i wiem, ze robi on przepiekne ciasta i rowniez bardzo smaczne. Dowiedzialam sie niestety ze jakis tydzien temu pan Krzysztof sie powiesil, nie bede zdradzac powodow, dla ktorych to zrobil ale szok...jego strona internetowa dalej widnieje, byc moze ktos przejal ta firme nie mam pojecia...

23 stycznia 2010, 20:25
 :o :o :o
Jestem w głębokim szoku...

Też zamierzałam tam zamówić tort.

Offline Mania86 Kobieta

25 stycznia 2010, 17:56
faktycznie masakra:(:(:( mój narzeczony go dobrze znała, ja mniej, ale i tak . . .

ja chyba zamówię tort u pana Fryckowskiego w Łowinie, robi piękne i super smaczne, a ceny bardzo przystępne,
albo w Słodkich pokusach w Bydgoszczy, gdzie też jakość jest bardzo wysoka, a cena relatywnie niska. . .  trzeba sobie radzić

27 stycznia 2010, 23:46
Te słodkie pokusy mają jakąś www?  :drapanie:

Kurcze, teraz nie mam pojęcia gdzie tort zamówię... bo w sumie byłam zdecydowana na Gusto i tak sobie myślałam, że ten dylemat mam z głowy...

Offline Nemezis Kobieta

27 stycznia 2010, 23:59
Ten Łowin jest strasznie daleko, chyba że o innym Łowinie mówimy. A Słodkie Pokusy są na Szwederowie (Leszczyńskiego 35), ale nie znalazłam żadnej strony internetowej...

28 stycznia 2010, 00:05
Jak firma nie ma strony www, to jest dla mnie jakieś nieporozumienie w XXI wieku. Irytuje mnie to masakrycznie....  ::)

Offline Majax2 Kobieta

28 stycznia 2010, 09:12
Ile wczesniej zamawiacie tort?

Offline Mania86 Kobieta

28 stycznia 2010, 09:46
Do Łowina to jest jakieś 30 km, ale zdecydowanie warto bo pyszenie i niedrogo.Słoskie pokusy niby mają swoją stronę, ale z tego co widzę ona nie żyje... Faktycznie bez sensu.

Offline Nemezis Kobieta

28 stycznia 2010, 13:22
Ile wczesniej zamawiacie tort?

Podobno miesiąc przed wystarczy, tym niemniej trzeba się wcześniej na coś zdecydować i najlepiej wybrać konkretny smak tortu. Wiecie może, czy w cukierniach jest możliwość degustacji każdego rodzaju tortu? ;)

Offline Mania86 Kobieta

28 stycznia 2010, 13:49
bardzo często cukiernie mają kostki w takim samym smaku, co torty i można sobie po kawałeczku kupić i popróbować.
ja zamierzam teraz na wszytskie okazje sobie, rodzinie i przyjaciołom zamawiać różne torty, żeby wybrać najlepsze smaki ...

Offline Nemezis Kobieta

28 stycznia 2010, 14:23
Raczej chodziło mi o coś takiego, że dostanę po maleńkim kawałeczku każdego tortu i będę mogła od razu porównać :) Bo jak bym miała spróbować jednego, po miesiącu następnego i tak dalej, to chyba miałabym problemy z określeniem, który najlepszy...

Offline Mania86 Kobieta

28 stycznia 2010, 14:30
zrobię sobie jakąś tabelkę i będę punkty wpisywac :) a tak poważnie, to wierzę, że mnie zachwycą poszczególne smaki i zapamiętem, że np. ten na imieninacholi to był pyszny, a ten co dałam teściowej niebardzo :p

Offline Nemezis Kobieta

28 stycznia 2010, 14:37
Też jakieś wyjście, ale Ty masz trochę więcej czasu... ::)

kurczę, Rzemieślnicza Awangarda też nie ma strony... To znaczy kiedyś miała, ale już nie działa... :nerwus:

Offline hanka Kobieta

28 stycznia 2010, 21:27
A u nas z tortem bez szału - pamiętam, że na każdym weselu na jakim byliśmy jak wjeżdżał tort to już nikt na jedzenie nie mógł patrzeć ;) także jakoś sie nie stresujemy, żeby był on u nas super wypasiony - ważniejsze są dla mnie ciasta, które chętnie się podjada ;) A co do tortu - to chyba też będziemy brali ze staropolskiej ( chyba, że cena tortu w restauracji będzie ciekawsza - mamy na Zawiszy ).
Dostałam tez taką informację od różnych znajomych, że jak się nie mówi w cukierni, że tort ma być weselny to cena jest niższa. Więc jak komuś nie zależy na super weselnych dekoracjach na torcie to moze oszczędzić ;)

Offline Nemezis Kobieta

29 stycznia 2010, 12:52
A wiecie może jak jest z dowozem takiego tortu? Czy trzeba zapłacić dodatkowo, czy jest w cenie? W sumie można by nie mówić, jak pisała Hanka, że to tort ślubny, ale wtedy trzeba będzie dowieźć samemu, bo inaczej wszystko się wyda ;)

Offline niuniuśka Kobieta

29 stycznia 2010, 14:50
HEJ PRZEWAZNIE TORT DOWOŻĄ GRATIS.  A STRONA AWANGARDY DZIAŁA.  WYBIERACIE SIE MOŻE NA TARGI??
PODOBNO  SĄ TYLKO JEDEN DZIEŃ A ZAWSZE BYŁY 2 DNI >:(

Offline hanka Kobieta

29 stycznia 2010, 15:04
Przewiezienie tortu to chyba najmniejszy problem - zawsze ktoś może podwieźć go do restauracji ;) My się wybieramy na targi choć już większość rzeczy mamy załatwioną ;)

Offline Nemezis Kobieta

29 stycznia 2010, 15:49
Ja bym się bała, że się rozwali po drodze ;) Takiego tortu nie da się nigdzie przymocować, do bagażnika raczej się nie zmieści a jak stoi na siedzeniu, to wystarczy mocniej przyhamować i wszystko leci :p

Na targi raczej idziemy, choć nie wiem czy jest sens, bo też mamy większość rzeczy załatwionych. Moim zdaniem, organizowanie targów w lutym mija się z celem, bo ci którzy biorą ślub w tym roku już niewiele skorzystają a dla par z 2011 roku jest z kolei trochę za wcześnie...

Offline hanka Kobieta

29 stycznia 2010, 22:59
No to w sumie zależy jaki tort się ma ale nawet jak jest piętrowy to zwykle te piętra są "oddzielnie" więc to tak jakby się wiozło 5 oddzielnych torcików ;)

30 stycznia 2010, 00:29
Weszłam na stronę www Rzemieślniczej Awangardy... no w szoku jestem, super torty mają! Rozumiem, że realizują projekty klientów... a jak ze smakiem ich tortów? Ktoś się wypowie?  :)

Offline Nemezis Kobieta

30 stycznia 2010, 00:45
Miałam przyjemność spróbować ich czekoladowego tortu. Całkiem smaczny, choć jak dla mnie trochę za słodki... Wizualnie ich torty robią niesamowite wrażenie, ale dla mnie liczy się przede wszystkim smak, dlatego wolałabym jednak tort ze Staropolskiej, ale mój P. woli z Rzemieślniczej Awangardy... Musimy jeszcze przedyskutować tę kwestię ;)

30 stycznia 2010, 01:06
Akurat czekoladowego nie planuję, bo będzie czekoladowa fontanna... Wydaje mi się, że za dużo tego by było no i lepiej jak coś innego jest. Wolałabym jakieś lekkie, owocowe chyba na lato... sama nie wiem  ???

Offline olinda Kobieta

30 stycznia 2010, 09:48
Ja bym się bała, że się rozwali po drodze ;) Takiego tortu nie da się nigdzie przymocować, do bagażnika raczej się nie zmieści a jak stoi na siedzeniu, to wystarczy mocniej przyhamować i wszystko leci :p

no i do tego pogoda, jak będzie upał to  kto wie co się stanie z toretem, a oni mają specjalne samochody chłodzące, tak przynajmniej kojarzę

Offline niuniuśka Kobieta

30 stycznia 2010, 11:20
staropolska? Mi sie ich torty nie podobają takie komunistyczne. . . .  Trt musi zniewalać wkońcu to raz w zyciu jest:))
szkoda,ze niema gusto. . . .  a jak z smakiem w gusto było bo torty bardzo ładne ma tak jak lubie klasyczne. . . .   :)
jakie jeszcze cukiernie polecacie??? no i gdzie można sie wybrac na degustacje???

Offline Pablo and Lena

30 stycznia 2010, 14:15
Cytat: Mysikróliczek link=topic=12821. msg1153383#msg1153383 date=1264807741
Weszłam na stronę www Rzemieślniczej Awangardy. . .  no w szoku jestem, super torty mają! Rozumiem, że realizują projekty klientów. . .  a jak ze smakiem ich tortów? Ktoś się wypowie?  :)

No właśnie, jak ze smakiem tych tortów? Ktoś już zamawiał u nich?
Tak przy okazji, ktoś wie gdzie oni mają siedzibę? Bo na stronie nic nie piszą.

Offline zygi28 Mężczyzna

31 sierpnia 2001, 10:23
Ja miałam okazję spróbować tortu czekoladowego ( ponoć najlepszy z awangardy - sam właściciel polecił), no i wrażenia smakowe średnie. Smak domowego ciasta mojej babci - biszkopt i ciężki krem - jak dla mnie bleee. Ale moja przyszła teściowa była zachwycona smakiem. Z wyglądu super! Ale, czy sam wygląd wystarczy???