e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Tort?  (Przeczytany 177863 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline niuniuśka Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 25.06.2009
Odp: Tort?
2 lutego 2010, 10:27
Droga Ado to nie moja opinia tylko osoby pracującej tam:)) ale sama sie zgodzisz,że trochę odbiegał?Ja sama jem czasem  ciasto ze  staropolskiej i nie moge powiedzieć,ze jest niedobre jest bardzo smaczne, ale po opini mojej kolezanki jakos nie zaryzykuje:))

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2009
2 lutego 2010, 12:00
My mieliśmy tort ze Staropolskiej i nic złego nie dam o nim powiedzieć. Był świeży, pyszny, nie za słodki. Cukiernia dowiozła tort na salę. Potem sama odebrała stelaż (niektóre cukiernie wymagają, aby samemu odwieść blachy i stelaż). Mieliśmy od nich także ciasta i też gościom smakowały.

O cytrynowym ja pisałam ;) Moim zdaniem to fajna alternatywa na lato i goście byliby pozytywnie zaskoczeni...

Nasi goście na pewno byliby zaskoczeni :) Ale raczej nie pozytywnie :(

• użytkownik
2 lutego 2010, 12:44
JAPCIO a o jakim smaku mialaś tort ze staropolskiej?? A jak z wyglądem? mozna przynieść swój wzór?

Offline Ewiszka Kobieta

• Chuck Norris
2 lutego 2010, 12:46
ja również maiałam tort Mefisto ze Staropolskiej i byliśmy mega zadowoleni...zazwyczaj tortów na weselach nie jadłam...bo zawsze było z nimi coś nie tak...a to za słodki...a to z dodatkiem alkoholu...itp...a na własnym weselu się tortem zajadałam...a goście podchodzili i pytali gdzie go zamawialiśmy...rewelka...zjadłabym teraz choć kawałeczek :P

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
2 lutego 2010, 12:55
niuniuśka Mieliśmy Tort alpejski - Czekoladowy biszkopt nasączony winem wermut przełożony jest wymieszanym z bezami kremem adwokat PYCHA :) Co do własnych wzorów, to nie wiem. Raczej wybiera się z katalogu.

Offline ada1988 Kobieta

• Chuck Norris
    • RELACYJKA :) ZAPRASZAM :)
3 lutego 2010, 09:35
Niuniuśka ja wiem zrozumiałam Twoją wypowiedź :) tzn ja dokładnie nie pamiętam raczej byłam za bardzo rozkojarzona żeby pamiętać :P dla mnie nie tort był najważniejszy tego dnia :P

Ewiszka ja już wiem jaki tort będę zamawiała na jakieś okazję bo normalnie aż mi ślinka cieknie jak sobie o nim pomyślę :)

Offline madziara07 Kobieta

• uzależniony
3 lutego 2010, 18:15
No właśnie te połączenie kremu i bezów to w cieście alpejskim ale też jak napisała japcio w tortach można mieć..

• użytkownik
4 lutego 2010, 18:56
No ja po degustacji w awangardzie  jestem zachwycona podejściem i smakiem:))
Nemezis mnie zachwycił cytrynowy zamówiłam taki ;) )  a drugie piętro dzięki Tobie Japcio bezowy taki jak pisałaś....
mniam mniam ;))  Pan wspominał,że niedługo będzie aktualizacja  strony i będą  na targach.
P.S. Nemezis oblewają też w czekoladzie a dziś sie objadłam słodkiego i mam wyrzuty sumienia teraz:)))

Offline Nemezis Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 3 lipca 2010
4 lutego 2010, 20:57
No ja po degustacji w awangardzie  jestem zachwycona podejściem i smakiem:))
Nemezis mnie zachwycił cytrynowy zamówiłam taki ;) )  a drugie piętro dzięki Tobie Japcio bezowy taki jak pisałaś....
Ale Japcio miała tort z bezami ze Staropolskiej... W Awangardzie też takie robią? Bo ja czytałam, że mają tylko 5 smaków: czekoladowy, toffi, cytrynowy, orzechowy i kawowy. Mogłabyś napisać, gdzie w Bydgoszczy można degustować torty Rzemieślniczej awangardy? Bo na stronie są tylko nr-y telefonów, żadnego adresu :-\

Offline malpeczka.1980 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 28 sierpień 2010
5 lutego 2010, 14:14
myślalam w sumie o staropolskiej ale teraz tez musze uwzględnić awangarde :mdleje:

Offline mimi2612 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 03.IX.2010
5 lutego 2010, 15:59
Nie wiecie, czy cukiernia Straopolska dowozi tort na sale weselna i  jaki jest ewentualny koszt dowozu?  Ile tez srednio moze kosztowac tort weselny na 70 osob? Bylabym wdzieczna za informacje.  POzdrawiam:)

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
5 lutego 2010, 16:52
mimi Staropolska dowozi tort na salę. My chyba nic nie płaciliśmy, ale może dlatego, że hotel, w którym mieliśmy wesele, współpracuje z tą cukiernią.

• użytkownik
5 lutego 2010, 18:43
Awangarda ma siedzibe w starym fordonie koło kościoła trzeba sie umówić telefonicznie na degustacje, z tego co mówili to maja większą oferte smaków. Japcio poleciła mi ten pyszny bezowy i spytalam o  niego a Pan z awangardy  powiedział,że maja też i akurat miał i przyniusł myślałam,ze oszaleje Japcio miałaś racje ten tort jest boski i sie nie dziwie,ze wszystkim smakował:)) co do staropolskiej to doworzą gratis slubne:)))

• użytkownik
5 lutego 2010, 18:45
Nie wiecie, czy cukiernia Straopolska dowozi tort na sale weselna i  jaki jest ewentualny koszt dowozu?  Ile tez srednio moze kosztowac tort weselny na 70 osob? Bylabym wdzieczna za informacje.  POzdrawiam:)
z tego co wiem doworzą gratis:))

Offline miki0429 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 05.06.2010
5 lutego 2010, 19:50
Wyczytałam gdzieś na stronie cukierni staropolskiej, ze tort weselny dowozą gratis do godziny 14-tej a po tej godzine licza sobie jakos od km.

Offline ada1988 Kobieta

• Chuck Norris
    • RELACYJKA :) ZAPRASZAM :)
6 lutego 2010, 11:04
ja tam nie wiem mi za darmo dowieźli ja nie płaciłam nic za dostawę

Offline EMka

• użytkownik
  • data ślubu: 07.09.2007
6 lutego 2010, 14:52
My tez mielismy ze Staropolskiej - MEFISTO. Najlepszy torcik na swiecie!!!!! Babeczka z obsługi sali weselnej mowila ze jeszcze nigdy nie zdazylo sie zeby prawie caly tort zszedl na weselu a u nas prosze - zniknal w minutkę!! Nie jest ani za slodki ani zbyt smietanowy, po prostu ideal! Cukiernia dowiozla tort na sale no i cena!!!!! Polowe mniejsza niż u Pana S. Mysle ze to byl naprawde dobry interes. Co prawda nie odpowiadaly mi dekoracje na torcie - dla mnie zbyt kolorowe - ale umowilam sie z cukiernikiem zeby zrobił według mojej sugestii i tak wlasnie bylo - bez zarzutu.

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
6 lutego 2010, 16:56
Super, że Awangarda będzie na targach! A skoro piszecie, że torty są smaczne to tym bardziej jestem spokojna i pewnie właśnie na nich się zdecyduję.

Oczywiście jeśli podołają wykonać tort jaki sobie wymyśliłam  ;D

Offline Grarem Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: wrzesień 2010
19 lutego 2010, 21:08
Witam wsyzstkich serdecynie
ja polecam cukiernię rzemieślnicza awangarda wystarczy wejść na ich strone i poogladać te wszystkie cuda, które potrafią zrobić i na dodatek wszystko jest jadalne.
Pozdrawiam.

Offline OlaSzelag Kobieta

• Już na zawsze razem !!!
  • użytkownik
  • data ślubu: 07.08.2010
21 lutego 2010, 17:54
Byłam dziś na targach i muszę przyznać że torty awangardy są cudowne ale cena również zniewala!! Pani mi wyliczyła że na 50 osób koszt tortu 3 piętrowego taki w różowe pasy to koszt ponad 800 zł  :o
Więc zdecyduje się jednak na coś klasycznego cukiernia Chielewscy wyliczyła mi koszt za tort 220 zł ładny z wyglądu a jadłam od nich ostatnio tort cytrynowy na urodzinach koleżanki i był naprawdę smaczny nie za słodki taki lekki orzeźwiający smak, a może ktoś jeszcze jadł coś od nich ??

Offline PrzemoBydg Mężczyzna

• nowicjusz
  • data ślubu: 15/05/2010
21 lutego 2010, 18:32
Ta awangarda może rzeczywiście fajna, ale jak na razie nie mają ciasta.  Zamawiać od kogo inneg tort a od kogo innego ciasto jak na moje bez sensu.  Cukiernia Chmielewscy dość dobre ceny miała i całkiem do rzeczy Pani od nich mówiła.  Ktoś korzystał z ich usług?

Offline aśka_marcin

• nowicjusz
  • data ślubu: 26-06-2010
21 lutego 2010, 19:12
my tez swiezo po targach i jedna z rzeczy na ktore mialam zamiar zwrocic wieksza uwage byly torty...panią z awangardy zapytalismy o cene tortu na ok 100 osob, powiedziala ze to wszytko zalezy od wygladu tortu tzn ile pracy beda musieli w niego wlozyc itd i mniej wiecej po przeliczeniu wszystkiego cena wyszla ok 1000 zl :D a dla mnie to jest cena stanowczo za wysoka. Chmielewscy fajne stoisko mieli razem z degustacja, torty fajne i ceny rzeczywiscie przystepne a tak poza tym oceniam tegoroczne targi srednio fajnie.

Offline olinda Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 24.07.2010
21 lutego 2010, 22:32
Chmielewscy na targach mnie zaineresowali, w końcu jakieś normalne kwoty

• użytkownik
22 lutego 2010, 13:58
A mi sie targi podobały,no może trochę dużo ludzi. Co do tortu to ja mam już zamówiony z awangardy i sie ciesze, bo wiem,że wszytsko bedzie donrze i na najwyższym poziomie. Jeśli chodzi o ceny to nie są małe ale mysle,ze adekwatne do tego co robią. Chodz wejdżcie na strone Marty Gesler(rozważałam jej tort weselny''sen'') tam to dopiero są ceny. No i jeszcze problem z dowozem dlatego zdecydowałam sie na awangarde,ale jeszcze była jedna dośc ciekawa cukiernia'' polmat''. Co o niej sądzicie myśle,ze lepsza od chmielewskich bo mnie ich wykonanie nie przypadło do gustu.

Offline Nemezis Kobieta

• maniak
22 lutego 2010, 21:51
Mam takie nietypowe pytanie - o której godzinie planujecie podawać tort? Byłam na kilku weselach, ale nie mogę sobie dokładnie przypomnieć, kiedy był wnoszony... Przed oczepinami czy już po? :drapanie:

Offline aśka_marcin

• nowicjusz
  • data ślubu: 26-06-2010
22 lutego 2010, 22:08
Z tego co wiem to przed oczepinami o godz 24 albo krotko przed, przynajmniej tak wlasnie bylo na weselach na ktorych uczestniczylam

Offline Daruda Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 20.06.2009
22 lutego 2010, 22:24
u mnie było troszkę inaczej  i był to strzał w dziesiątkę;-)po obiadku goście troszkę pobrykali ,my pojechaliśmy na kilka zdjęć i jak wróciliśmy  podano tort i ciacho tak do kawki po obiadku coś słodkiego;-)polecam taką porę,goście byli bardzo zadowoleni z takiego deserku;-)

Offline olinda Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 24.07.2010
22 lutego 2010, 22:31
przeważnie około godz. 11

Offline Nemezis Kobieta

• maniak
23 lutego 2010, 00:33
u mnie było troszkę inaczej  i był to strzał w dziesiątkę;-)po obiadku goście troszkę pobrykali ,my pojechaliśmy na kilka zdjęć i jak wróciliśmy  podano tort i ciacho tak do kawki po obiadku coś słodkiego;-)polecam taką porę,goście byli bardzo zadowoleni z takiego deserku;-)

Daruda, to jest świetny pomysł. Chyba zrealizuję go na swoim weselu :)

Offline incognito Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: czerwiec 2010r. :)
24 lutego 2010, 20:16
Chmielewscy mieli faktycznie najciekawszą ofertę na targach, już prawie złożyliśmy u nich zamówienie, bo nie chcemy przepłacać jeszcze na torcie, ale...no właśnie ale :( Próbował ktoś tych ciasteczek w ramach degustacji? Ja miałam okazję spróbować aż trzech - i mina mi zrzedła :( Chyba zdecydujemy się jednak na Sowę...