e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Gdzie najlepiej dobiora nam bielizne pod suknie ślubna ??  (Przeczytany 26153 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline hania3033 Kobieta

• Chuck Norris
Hehe, no widzisz... A na mnie panie z salonu zrobił średnie pierwsze (i drugie też) wrażenie... Trzecie wrażenie, gdy już kupowałam suknię, było całkiem inne - pani była przemiła ;D Ciekawe czemu... ;) :P  No ale zdecydowałam się na ten salon, bo wyglądają mi naprawdę profesjonalnie :) Kontakt na szczęście też mamy już coraz lepszy :)

Offline nataliaxp

• ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
  • Chuck Norris
Ja za caly komplet, po rabacie zaplacila niecale 83zl - jak na komplet wydaje mi sie ze korzystna cena  ;)

Offline nataliaxp

• ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
  • Chuck Norris
Nie wytrzymalam i dzisiaj znowu kupilam sobie super komplecik, wlasnie firmy Kris Line i tez za niecale 90zl :)
Oby promocja dlugo trwala ;D
To moze jeszcze tam zawitam :P

Offline etkapetka Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 16.05.2009
nataliaxp jesteś szalona :) do ślubu jeszcze z 20 komplecików kupisz :) ja pewnie zabiorę się za szukanie bielizny w marcu bo też pewnie troszkę schudnę

Offline nataliaxp

• ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
  • Chuck Norris
Ten drugi komplet to tak na codzien, do slubu mam tylko jeden  ;D (jak narazie  :P )

Ja podejrzewam ze nie schudne, nie mam takiej tendencji - moja waga trzyma sie caly czas tak samo, juz dlugo, dlugo, dlugo !!

Offline OlaSzelag Kobieta

• Już na zawsze razem !!!
  • użytkownik
  • data ślubu: 07.08.2010
Pisze w tym wątku żeby nie zaczynać nowego a może jakaś panna młoda trafi na niego jak ja!!

NIE POLECAM sklepu z bielizna na gdańskiej sto ileś chyba 115 !!! Reklamują się że szyja staniki bzdura przerabiają stanikom owszem ale nie szyja!!. Nosze rozmiar 70 FF i szukam czegoś pod sukienkę ślubną poszłam z nadzieja że jak nic nie dostane Panie uszyją po prostu mi stanik cena będzie wyższa ale dopasowany będzie. Moje zdziwienie było ogromne jak próbowano na siłę wcisnąć mnie z 80 D a potem w 85D bo w pieszym miska była za mała to dano mi większy rozmiar i Pani mi powiedział że nie jest problem zwężyć stanik byle miseczka była dobra  :o!!!
Zwykły stanik koronka na gąbce zwykła bardotka jaką można dostać na rynku za 12 zł tam kosztowała 64 zł!! Na moje protesty pani się oburzyła że przy takim biuście nie powinnam mieć sukienki ślubnej bez ramiączek bo coś musi utrzymać ten ciężar przecież!!. Najgorsze jest to że próbowały mi wmówić że nie ma takich staników w takim rozmiarze co jest bzdurą bo przymierzałam w innym sklepie odpowiedni stanik tyko koloru białego nie było tylko niebieski a dostawa na początku sierpnia a ja wolałam tak długo nie czekać i znaleść gdzie indziej coś. Wiec stanowczo odradzam ten sklep.

Polecam za to sklep w Galerii Fordon na dole koło Piotra i Pawła. Pani profesjonalnie wymierzy i doradzi klientką, jak nic nie znajdę cofnę się po ten niebieski w końcu coś niebieskiego może okazać się w moim przypadku stanikiem   ;)

Offline zaba Kobieta

• maniak
  • data ślubu: lipiec 2011
jesli juz rozchodzi sie o nietypowe rozmiary to moze wiecie gdzie mozna kupic stanik z malym obwodem pod biustem, konkretnie chodzi mi o 65...do ktorego sklepu nie zajrze to mowia ze takich rozmiarow nie maja :(...

Offline Nemezis Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 3 lipca 2010
Ja kupiłam stanik w sklepie 'Basma' na Cieszkowskiego (tak, chodzi o ten sklep z butami, mają tam też inne dodatki ;)). Mojego rozmiaru (też niezbyt typowego) nie było i pani sprowadziła go specjalnie dla mnie. Tak więc polecam :) Aha, tyle że ten sklep został w poniedziałek przeniesiony w inne miejsce, gdzieś na Gdańską...

Offline kasiaijuz82 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 21.08.2010
Pisze w tym wątku żeby nie zaczynać nowego a może jakaś panna młoda trafi na niego jak ja!!

NIE POLECAM sklepu z bielizna na gdańskiej sto ileś chyba 115 !!! Reklamują się że szyja staniki bzdura przerabiają stanikom owszem ale nie szyja!!. Nosze rozmiar 70 FF i szukam czegoś pod sukienkę ślubną poszłam z nadzieja że jak nic nie dostane Panie uszyją po prostu mi stanik cena będzie wyższa ale dopasowany będzie. Moje zdziwienie było ogromne jak próbowano na siłę wcisnąć mnie z 80 D a potem w 85D bo w pieszym miska była za mała to dano mi większy rozmiar i Pani mi powiedział że nie jest problem zwężyć stanik byle miseczka była dobra  :o!!!
Zwykły stanik koronka na gąbce zwykła bardotka jaką można dostać na rynku za 12 zł tam kosztowała 64 zł!! Na moje protesty pani się oburzyła że przy takim biuście nie powinnam mieć sukienki ślubnej bez ramiączek bo coś musi utrzymać ten ciężar przecież!!. Najgorsze jest to że próbowały mi wmówić że nie ma takich staników w takim rozmiarze co jest bzdurą bo przymierzałam w innym sklepie odpowiedni stanik tyko koloru białego nie było tylko niebieski a dostawa na początku sierpnia a ja wolałam tak długo nie czekać i znaleść gdzie indziej coś. Wiec stanowczo odradzam ten sklep.

Polecam za to sklep w Galerii Fordon na dole koło Piotra i Pawła. Pani profesjonalnie wymierzy i doradzi klientką, jak nic nie znajdę cofnę się po ten niebieski w końcu coś niebieskiego może okazać się w moim przypadku stanikiem   ;)

to widze ze te sama droge przebylysmy :)
tez trafilam do gorseciarni na gdanskiej i tez mi pani odradzala suknie bez ramiaczek z uwagi na biust (mam biust 65G). wciskala mi stanik niepasujacy do mojego obwodu pod biustem tak samo jak tobie z tym ze sie ostatecznie nei zdecydowalam a pani na wyjsciu jeszcze mi powiedziala ze nigdzie stanika takiego nie dostane i jeszcze tu wroce
guzik!
powertowalam w internecie i znalazlam dwa sklepy w bydgoszczy z duzymi rozmiarami. wlasnie tenw galerii fordon przy piotrze i pawle, a drugi na dworcowej (37 chyba)w pasażu handlowym - tylko tam jeszcz enie bylam.
generalnie, PM z duzymi biustami! nie wiezcie tym ktorzy mowia ze nie mozna miec sukienki bez ramiaczek gdy sie ma duzy biust - powyzej C. kupilam swietny stanik bardotke z silikonem od wewnatrz i wszystko sie swietnie trzyma bez gorsetu! najwazniejsze by dobrac odpowiedni obwod pod biustem (ja mierzony mam 75, a kupuje 65 - przeciez i tak z czasem sie troche rozciagnie - po to jest stopniowanie zapiec ;))

Offline Grarem Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: wrzesień 2010
Witam wszystkich serdecznie,
podobnie jak wiekszość forumowiczek szukam bielizny pod sukienkę slubna, mój problem polega na tym, że sukienka ma odsloniete plecy, gorset zaczyna sie w zasadzie w połowie normalnej lini stanika, kiedyś mialam stanik który mozna było zapiąć na brzuchu, obeszłam wiele sklepów i poza Triumphem nigdzie nie znalazlam takiego stanika. Ale jest jedno małe ale, kolor stanika cielisty, dość ciemny, w innym kolorze nie produkują. Jezeli wiecie gdzie mozna taki stanik kupić prosze o namiary.
Pozdrawiam

Offline zaba Kobieta

• maniak
  • data ślubu: lipiec 2011
ja moge z calym przekonaniem polecic sklep w toruniu na nowym rynku, nie wiem jak sie nazywa;p...to jest jedyny sklep, w kotrym znalazlam staniki dla siebie idealne!!! musze dodac, ze naprawde nigdzie indziej - poza oczywiscie internetem - sie nie spotkalam z taka rozmiarowka...zawsze mowiono mi, ze w sklepie nie znajde tylko na zamowinie trzeba szyc...a tam - wchodze do sklepu i od razu sie pytam, czy cos dla siebie znajde a babeczka mowi, ze nie ma problemu - zdebialam i od razu sie usmiech pojawil :D...rozmiary wszystkie, piekne modele, naprawde bylam w szoku - a taki niepozorny sklepik sie wydawal...
i co jeszcze, jesli chodzi o slubna bielizne, to najlepsze sa bardotki i pod suknie slubna bez ramiaczek trzeba kupowac mniejsze w obwodzie zeby sie nie zsunely - najlepiej z dodatkowym paskiem silikonowym co sie skory trzyma...dodam, ze ja normalnie nosze 65, a tam kobietka dobrala mi 60D bez problemu! jestem strasznie zadowolona, maja piekna bielizne, mozna sobie cale komplety kupic (biustonosze, majty, ponczochy i pasy do nich lub samonosne)...
a co najwazniejsze zajmuja sie klijentem kompleksowo, doradza co i jak a nie zostawia samej sobie zeby przymierzyc i juz - kobietka wprost mowi co jest nie tak i jak to mozna naprawic ;D...

Offline aldona757

• nowicjusz
  • data ślubu: 25.06.2011
Dzięki waszym postom trochę się pocieszyłam.  Tez mam dużą miseczkę a mały obwód pod biustem i już myślałam ze nic nie znajdę.  Jeśli ktoś za sklepy w których można dostać 65E/F to proszę o namiary na maila.  Będę bardzo wdzięczna.

Offline monika malinowa Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 12.03.2011
"Dzięki waszym postom trochę się pocieszyłam.   Tez mam dużą miseczkę a mały obwód pod biustem i już myślałam ze nic nie znajdę.   Jeśli ktoś za sklepy w których można dostać 65E/F to proszę o namiary na maila.   Będę bardzo wdzięczna.  "

Ja mogę pomóc.  Dzisiaj byłam w tym sklepie o którym już była mowa.  Nazywa się Gorseteria Scarlett w Galerii Fordon obok Piotra i Pawla.  Zupełnie nie po drodze ale jestem zachwycona!!!!
Mam najlepszy stanik bez ramiączek na świecie robi ładną kreseczkę nie spada nawet jak skakałam i się ruszałam.  I nic mi z gorsetu nie będzie wystawać bo on ma takie jakby serduszko na środku i bardotki mi tam wyłaziły a tu nic.
 Trafiłam na Panią która tak się przejęła że aż byłam w szoku.  Zmierzyła mnie miarą, nigdy nikt tak w sklepie nie robił dała staniki do mierzenia i potem jeszcze pokazała jak to zakładać żeby się trzyamało i było ładnie.  Najlepsze jest to że jak coś nie leżało to ona mówiła że jest źle, to się normalnie chyba nie zdarza!
 Zawsze miałam 75d a kupiłam 70F leży tak pięknie że cały czas się oglądam i jakoś tak biust mam wyżej i bardziej na środku.  Tak się cieszę jak dziecko.
 a i mają promocje to jeszcze taki na co dzień wybrałam śliczny satynowy.  Jak mój skarb mnie w tym zobaczył to szczęka mu opadła. 
W takim sklepie jeszcze nie byłam, no i problem mam z głowy.  Tylko nie mają fajnych pasów do pończoch i coś na własną rękę muszę dokupić.

Offline Daisy87 Kobieta

• uzależniony
a możesz powiedzieć jak to wygląda cenowo w tym sklepie o ktorym piszesz? :)

Offline monika malinowa Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 12.03.2011
Daisy87 ja mierzyłam bardotki które kosztowały 80, 90 zł i takie za 150 i za 180.  Moja kosztowała 159zł ale że kupowałam dwa staniki to dostałam kartę stałego klienta i na bardotkę rabat 10%. 
Staniki zawsze kupowałam tak do 80 zł ale tej wydanej kasy nie żałuję.  Bo wiem że to nie stanik na jeden raz.
 Bardotkę wykorzystam latem i kusi mnie żeby na sylwestra w niej iść.  Ten drugi kosztował ok 160 zł. 
Ale były też i tańsze staniczki takie ok 60 zł.  Tylko ja mam taki wypaczony gust że podobały mi się najdroższe :p Była taka piękna biała koronkowa za 80 pare ale nie zmieściłam się w miskę :(

Offline ewulka132 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 2012
Odnawiam temat:) Potrzebuje namiary na naprawde dobry sklep z bielizna. Mam strasznie problemy ze znalezieniem bielizny pod suknie:(

Offline Azucena Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 14.07.2012
jak na szybko kupowałam bieliznę przed ślubem siostry, zwróciłam się do sklepu na ul. dworcowej blisko Empika i tego klubu. Już minęły 4 lata, biustonosz prany w pralce, do teraz zachował biel i sprężystość. A fiszbiny nie wyszły.

Teraz sprawdzę ofertę w Galerii Fordon w tym sklepie naprzeciw sali Piotr i Pawła, jest tam certyfikowana....hmmmm jak nazywały się te Panie wykwalifikowane do dobory biustonoszy ?

Offline Daisy87 Kobieta

• uzależniony
brafitterka? ;) jakoś tak ;)

Offline marikusia Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 24 września 2011

Miałam dokładnie to samo :)
Mieszkam baaardzo niedaleko owej gorseciarni i mam odwieczny konflikt z mamą, że nie powinnam nosić tak dużych staników (przecież rozmiar D to już dla ciężarnej słonicy musi być), dlatego też, trochę złośliwie, poszłam tam specjalnie z mamą. Pani usilnie próbowała mi wmówić, że rozmiar D jest wyśmienity, ja z uśmiechem na twarzy powiedziałam, że skoro się na tym zna, to pewnie ma rację i z dziką przyjemnością przymierzyłam najgorszy stanik w swoim życiu :)
Zaparadowałam w nim po salonie, Pani oczywiście powiedziała, że zwęzi obwód i będzie idealny (dodam tylko, że obwód miałam na szyji, a miseczka może okryła pół piersi), no ale oczywiście muszę iść do salonu i zamówić inną sukienkę, bo muszę mieć mega zabudowany konkretny stanik, bo inaczej się nie da :) Mama była załamana, a ja w końcu miałam święty spokój ;)

Offline ewulka132 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 2012
No dobrze, czyli salon z gdanskiej zdecydowanie odpada, a w takim razie jaki jest dobry? gdzie warto sie wybrac?

Offline marikusia Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 24 września 2011
No dobrze, czyli salon z gdanskiej zdecydowanie odpada, a w takim razie jaki jest dobry? gdzie warto sie wybrac?

Podobnie jak dziewczyny, ja osobiście polecam salon w Piotrze i Pawle w Galerii Fordon, albo sklepik na skrzyżowaniu Gdańskiej z Focha (dokładnie ten sam co w Fordonie, tylko w centrum)...

Offline pateryzanka Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 01.06.2012
polecam najlepsza brafitterke w Polsce
Warszawa, ul. Smolna (centrum)
od 4 lat w bielizne zaopatruje sie tylko u niej
nei kupuje duzo bo ceny sa wysokie (slubny kosztowal 330zl)
ale w koncu wystarcza 2 porzadne staniki, by normalnie funkcjonowac
a ja wole 2 porzadne niz 8 od przypadkowej sprzedawczyni

gdy pierwszy raz od niej wyszlam to z rozmiaru 75 a zrobil mi sie 70d
sama nie wierzylam, a teraz prowadze tam co jakis czas nowych niedowiarkow i kazdy wychodzi odmieniony:)

Offline Żabki Mężczyzna

• nowicjusz
  • data ślubu: 25.08.2012
Wiecie gdzie może dostanę gorset z obniżonymi plecami i Push-Up ? Taki żeby się utrzymał bez ramiączek na małym biuście?

Offline pateryzanka Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 01.06.2012
tez kiedys nie wyobrazalam sobie zycia bez push upu
teraz wyrzucam poduszki jeszcze w sklepie (o ile nie zrobi tego wczesniej moja swietna sprzedwczyni)
to byla pielegniarka
na stronie biustonosze waw pl sa jej artykuly, wywiady w tv i z gazet o szkodliwości zlych biustonoszy, w tym push upow   

Offline moniab Kobieta

• nowicjusz
Polecam -  spróbujcie w Bramiracle ul. Dworcowa 13/U5 ( to ten nowy budynek, kiedyś tam była drukarnia, potem klub Histeria ). rozmiary od A do K i dyplomowana brafitterka  :)

Offline diakra Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 10.08.2013
a jak z cenami na dworcowej?

Offline sycia88 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 14.06.2014
Odświeżam wątek :-) gdzie szukac dobrej bielizny?

Offline Vivka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: maj 2014
to wszystko zależy od tego jaki masz biust ;) tak jak dziewczyny pisały dobry jest sklep w Galerii Fordon na dole ale chyba nie wszystkim chce sie tak daleko jeździć...
ja świetne staniki kupuje w Esotiq, jestem szczupła, nie mam dużego biustu i wbrew pozorom też nie jest łatwo znaleźć mi stanik idealny... a w Esotiqu mają rozmiary i obwody idealnie pasujące, także staniki bez ramiączek z silikonową taśmą żeby się nie zsuwały pod suknią

Offline agnieszka90 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 04.10.2014
Też polecam Esotic!

Offline gosiawhite Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 06/09/2014
Ale macie fajnie, duze biusty. Ja tylko b wiec zdecydowalam, ze nie bede miec stanika, w sukni przez 16 godzin bedzie mi wystarczajaco niewygodnie