Autor Wątek: Zaproszenia- zrób je sam!!!  (Przeczytany 98950 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tosia85
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.09.2012
Odp: Zaproszenia- zrób je sam!!!
« Odpowiedź #30 dnia: 6 Lutego 2011, 23:46 »
Ja chyba sobie zrobię coś z wykorzystaniem techniki twistart.  Ze sznureczka papierowego można zrobić naprawdę cudne dodatki w postaci kwiatów - takie różyczki z liściami.  Koleżanka mi to pokazała i przy odrobinie wprawy można wyczarować fajne rzeczy, a reszta to kwestia kompozycji.  Jednak najdrożej chyba wychodzi papier ozdobny, czym ładniejszy tym droższy :(
Takie przykłady, które widziałam też na żywo:



Offline tosia85
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.09.2012
Odp: Zaproszenia- zrób je sam!!!
« Odpowiedź #31 dnia: 6 Lutego 2011, 23:49 »


Offline Yoa81
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21-05-2011
Odp: Zaproszenia- zrób je sam!!!
« Odpowiedź #32 dnia: 8 Lutego 2011, 23:32 »
ja zaproszenia zamówiłam na allegro, takie jak chciałam, ze zdjęciem 1 zł sztuka plus wysyłka.  75 zaproszeń-86 zł
wkładki do zaproszeń robi siostra koszt ok 5 zł(tylko papier no i ten tusz, ma gilotynę:))
ja to raczej czas oszczędzam, ale jak poszłam do jednego salonu to się za głowę złapałam.  Wyliczono mi: 850 zł zaproszenia, dekoracja kościoła ok 1000 zł.  O matko.  Kościól też siostra dekoruje, kilkanaście metrów organzy, kilkanaście róż z giełdy i podgrzewacze do malutkich świczników: koszt ok 150 zł (wg mojej siostry)
Tort piecze ciastkarnia czysty biały z marcepanu.  Resztę ozdabia moja siostra wstążką i różami- taniej o ok 100 zł

Offline kasiakrajka89

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 19.09.2009
Odp: Zaproszenia- zrób je sam!!!
« Odpowiedź #33 dnia: 29 Sierpnia 2012, 16:35 »
Ja projektowałam sama, baz ozdóbek, za to na kazdym zaproszeniu miełam zdjecie z narzeczonym, jedno duze z przodu a mniejsze z tyłu zaproszenia. Potem dałam do druku. Wyszło bardzo oryginalnie i goście byli pod wrazeniem  :D


Offline fabme
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11/12/11
Odp: Zaproszenia- zrób je sam!!!
« Odpowiedź #34 dnia: 30 Sierpnia 2012, 19:58 »
my rowniez zaproszenia zamowilismy na allergo, za cene, ktora zaplacilismy, byly naprawde ok.  zalezalo nam tez zeby miec pamiatke w postci ksiegi gosci, nie chcelismy wydawac za duzo :), wiec postanowilismy, ze znajdziemy fajny projekt i  zamowimy w drukarni internetowej.  zdecydowalismy sie na ta katalogi drukarnia i tak jak w przypadku zaproszen, za cene, ktora zaplacilismy efekt byl naprawde fajny :)

Offline jinkin31
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 23.07.2013
Odp: Zaproszenia- zrób je sam!!!
« Odpowiedź #35 dnia: 9 Października 2012, 19:49 »
No właśnie, robienie zaproszeń samemu jest ok, jeśli zaproszonych gości jest niewielu.  Kłopot zaczyna się, jak chcemy zaprosić ich 100 lub więcej, wtedy naprawdę nerwy mogą puścić, szczególnie, gdy staramy się robić wszystko jak najlepiej.  My swoje zamówiliśmy w firmie, której bezpłatne ogłoszenie znaleźliśmy w jednym z serwisów.  Wcale drogo nie było, a kto inny będzie musiał się martwić, by zaproszenie wyglądało świetnie :)

Offline pan_w_garniturze
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 21/09/2013
Odp: Zaproszenia- zrób je sam!!!
« Odpowiedź #36 dnia: 11 Kwietnia 2013, 08:15 »
Ja też wolę zamówić, bo dużo z tym roboty, a materiały na zaproszenia i tak trzeba kupić. Zwyczajnie nie opłaca się i dla mnie to żadna oszczędność, skoro w necie ceny za jedno zaproszenie to okolo 2 zł, i są ładne:)

Offline torcik
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
  • data ślubu: 21-09-2013
Odp: Zaproszenia- zrób je sam!!!
« Odpowiedź #37 dnia: 25 Czerwca 2013, 12:24 »
my też sami robiliśmy zaproszenia :) kupiliśmy ładny papier (50 zł łącznie), kolega zrobił nam projekt w wordzie i wydrukowaliśmy w pracy. kupiliśmy koperty i wszystko poniżej 100 pln za 140 zaproszeń :D

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: Zaproszenia- zrób je sam!!!
« Odpowiedź #38 dnia: 26 Czerwca 2013, 10:51 »
my też sami robiliśmy zaproszenia :) kupiliśmy ładny papier (50 zł łącznie), kolega zrobił nam projekt w wordzie i wydrukowaliśmy w pracy. kupiliśmy koperty i wszystko poniżej 100 pln za 140 zaproszeń :D


.... a  Pracodawca o tym wie? :D

Offline agnieleczka13

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 97
  • Płeć: Kobieta
  • co przyniesie nowy dzień:)
  • data ślubu: 04.10.2014
Odp: Zaproszenia- zrób je sam!!!
« Odpowiedź #39 dnia: 7 Marca 2014, 13:35 »
Cytat: katrishja link=topic=16143. msg913635#msg913635 date=1242289220
Moja propozycja na oszczędności to samodzielne wykonanie zaproszeń.  Po przejrzeniu multum stron / firm specjalizujących się w zaproszeniach stwierdziłam, że te które spełniaja moje oczekiwania są w granicach 4,60zł.  Zakładając że robię 60 zaproszeń wyliczenie jest proste
4,60x60=276zł. (bez znaczków)
Postanowiłam więc zaciągnąć języka pogrzebac na allegro i znalazłam cudowne dodatki do wykonania zaproszeń (papiery, dziurkacze z wzorkami, naklejki -gołąbki itp. )
cały koszt zamówienia materiałów wraz z przesyłką wyszedł mnie 90zł. w tym jeszcze zamówiłam tasiemki i serduszka dla gości -będziemy z nich robić kokardki na szpilkę któreprzypniemy do kreacji (również zrobię je sama).
tak więc same widzicie co sie bardziej opłaca:)


My też robiliśmy sami wyszły super.  Cena mniej więcej taka sama, ale fajnie było razem z przyszłym mężem popracować:)
carpe diem

Offline Marzenka154
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.09.2015
Odp: Zaproszenia- zrób je sam!!!
« Odpowiedź #40 dnia: 15 Marca 2014, 08:52 »
Witam jestem nową osobą na tym forum i chciałabym się doradzić Was dziewczyny:) jestem Marzena i powiem Wam dziewczyny że macie rację co do tych zaproszeń własnoręcznych robionych.  Wiele można zaoszczędzić, własnie jestem w trakcie robienia i wymyślania moich zaproszeń i chciałabym Was prosić o doradę co by Wam się podobało:)

Offline sysiam1983

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.06.2014
Odp: Zaproszenia- zrób je sam!!!
« Odpowiedź #41 dnia: 18 Marca 2014, 22:40 »
Ja zrobiłam samodzielnie zaproszenia, winietki i zawieszki na alkohol. W planie mam jeszcze kotyliony dla gości oraz podziękowania dla gości. Zaproszenia i winietki nie wyszły mnie więcej niż 1,30 zł za komplet (zaproszenie+dwie winietki).

Zapomniałam dodać, że bukiet ślubny i biżuterię też planuję zrobić sama :D
« Ostatnia zmiana: 19 Sierpnia 2015, 09:58 wysłana przez Maja »

Offline selena

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5874
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.10.2009r.
Odp: Zaproszenia- zrób je sam!!!
« Odpowiedź #42 dnia: 11 Grudnia 2015, 13:57 »
Da się. Wydrukować na własnej drukarce, na papierze wizytówkowym i pociąć gilotyną  ;)

Offline weronikawawa
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Zaproszenia- zrób je sam!!!
« Odpowiedź #43 dnia: 11 Grudnia 2015, 14:04 »
To już wersja budżetowa, a efekt będzie mizerny.
Na drukarce domowej nie wydrukujesz w takiej jakości jak w profesjonalnej drukarni gdzie drukują offsetowo lub cyfrowo...
« Ostatnia zmiana: 11 Grudnia 2015, 14:05 wysłana przez weronikawawa »

Offline selena

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5874
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.10.2009r.
Odp: Zaproszenia- zrób je sam!!!
« Odpowiedź #44 dnia: 11 Grudnia 2015, 14:16 »
Owszem wydrukuję, i wydrukowałam swoje  ;).

Offline weronikawawa
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Zaproszenia- zrób je sam!!!
« Odpowiedź #45 dnia: 11 Grudnia 2015, 14:24 »
Tu się zgodzę, ja na drukarce wydrkuowałam tylko winietki, ale sam szablon to już w drukarni internetowej ;)

Offline amelika
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Zaproszenia- zrób je sam!!!
« Odpowiedź #46 dnia: 13 Grudnia 2015, 03:08 »
Ja zrobiłam samodzielnie zaproszenia, winietki i zawieszki na alkohol. W planie mam jeszcze kotyliony dla gości oraz podziękowania dla gości. Zaproszenia i winietki nie wyszły mnie więcej niż 1,30 zł za komplet (zaproszenie+dwie winietki).

Zapomniałam dodać, że bukiet ślubny i biżuterię też planuję zrobić sama :D

jaką drukarką drukowałaś?

Offline biala_dama21
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.09.2013
Odp: Zaproszenia- zrób je sam!!!
« Odpowiedź #47 dnia: 13 Grudnia 2015, 19:53 »
można samemu przybrać samochód i zrobić zaproszenia

Offline mipel
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Zaproszenia- zrób je sam!!!
« Odpowiedź #48 dnia: 11 Lutego 2016, 01:31 »
druk zaproszen wg wlasnego wzoru oferuje np. zaproszeniaslubne pl, mozna tez personalizowac wczesniej dostepne projekty. jesli ktos ma malo czasu a nie chce wreczac typowych zaproszen to jest co dla takiej osoby
« Ostatnia zmiana: 10 Sierpnia 2016, 16:32 wysłana przez zibi »

Offline Maylena

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Zaproszenia- zrób je sam!!!
« Odpowiedź #49 dnia: 30 Lipca 2016, 07:26 »
Takie samodzielnie wykonane zaproszenia są super. Goście zazwyczaj zachowują je na pamiątkę.

Offline aruag

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Kobieta
  • Skąd:: Gdynia
Odp: Zaproszenia- zrób je sam!!!
« Odpowiedź #50 dnia: 18 Listopada 2016, 10:05 »
Ja ostatnio pomagałam bratu i bratowej w robieniu winietek. Zaproszenia kupili, ale potem stwierdzili, że lepiej byłoby, gdyby zrobili je sami :)

Offline Zuchelek

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 384
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2.06.2018
  • Skąd:: Bydgoszcz
  • Ślub w: Bydgoszcz
Odp: Zaproszenia- zrób je sam!!!
« Odpowiedź #51 dnia: 19 Listopada 2016, 18:32 »
A znacie jakiś fajny nieskomplikowany program w którym można zaprojektować własne zaproszenia?