e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: salony sukien slubnych  (Przeczytany 198533 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2009
Odp: salony sukien slubnych
19 kwietnia 2009, 14:43
ska Serio? Ja jadę tam w najbliższą sobotę na pierwszą przymiarkę. A o której godzinie byłaś? Ja jestem umówiona na 9.00, więc mam nadzieję, że tłumów nie będzie. Salon otwierają chyba o 10.00.

Offline marta86star Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 18.07.2009
19 kwietnia 2009, 15:07
Witam!

Ja mam przymiarkę 28 kwietnia i też na 9. Wydaję mi się, że o tej porze nie
powinno być problemów, gdyż salon otwierany jest później. Panie chyba specjalnie
umawiają przymiarki wcześniej, właśnie po to aby uniknąć takich cyrków o jakich pisała
ska.

Pozdrawiam

Offline Aggy Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 05.09.2009
19 kwietnia 2009, 21:42
Jeśli macie przymiarki przed otwarciem salonu to takich tłumów nie będzie :)
Ale po otwarciu w soboty jest masakra. Byłam w zeszłym roku z koleżanką przed otwarciem i byłyśmy 6-te w kolejce. Dlatego po swoją pojechałam już w tygodniu ;)

Offline ska Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 25-04-2009
19 kwietnia 2009, 22:08
Jak jesteście umówione na 9 to cicho sza, bo salon ogólnie jest od 10, wiec macie spoko i luz :), ja też tam byłam, ale schudłam więc musiała mi pani przerobić i po pójściu na miasto i trochę na nim zalegnięciu :) przyszłam o 11,30 a tam 20 lasek z kolezankami, rodzicami, pełno samochodów przed salonem. Więc kto ma na 9 i w innym dniu niż sobota to ma dobrze i pełną swobody obsługę :). Będzie dobrze.

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
9 czerwca 2009, 21:45
Cytat: marta86star link=topic=12208. msg846350#msg846350 date=1236270001
Ja też wybrałam Salon Sukien w Żninie.
Niestety nie mieli takiej sukni jaka by mi odpowiadała, ale Panie powiedziały, że uszyją.
Mam nadzieję, że będę zadowolona.
A oto ona:

Czy ktoś może mi powiedzieć jakiej firmy jest ta sukienka i jaki jest to model? No chyba się zakochałam  ;D

Offline hanka Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 1.05.2010
9 czerwca 2009, 21:54
Dziewczyny mam pytanie - jak nazywa się ten salon w Żninie? Jest tylko jeden? I gdzie on jest dokładnie?Wiem, że Żnin nie jest zbyt duży ale boję się, że trafię do innego salonu niż ten fajny o którym tyle pozytywnych rzeczy piszecie.

Offline sylvia1pl Kobieta

• Małżeństwo to słodka,dożywotnia kara za miłość :)
  • entuzjasta
  • data ślubu: 08.08.2008
9 czerwca 2009, 22:44
Salon nazywa się KASIA
wchodząc na ich stronę jest przedstawiona mapka z dojazdem :)
« Ostatnia zmiana: 10 czerwca 2009, 08:38 wysłana przez Maja »

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
10 czerwca 2009, 00:22
Cytat: marta86star link=topic=12208. msg846350#msg846350 date=1236270001
Ja też wybrałam Salon Sukien w Żninie.
Niestety nie mieli takiej sukni jaka by mi odpowiadała, ale Panie powiedziały, że uszyją.
Mam nadzieję, że będę zadowolona.
A oto ona:

Czy ktoś może mi powiedzieć jakiej firmy jest ta sukienka i jaki jest to model? No chyba się zakochałam  ;D

Ojej, nie wkleiło się zdjęcie więc dodaje:

Czy ktoś się orientuje co to za firma i model?  :)

• bywalec
10 czerwca 2009, 06:59

Maggie Sottero model Aspen

U mnie też była to miłość od pierwszego wejrzenia :)

Offline carollaa Kobieta

• Chuck Norris
10 czerwca 2009, 07:38
Zastanawiam się, czy widziałam ją w salonie Agnes czy Elizabeth Konin...

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
10 czerwca 2009, 08:03

Maggie Sottero model Aspen

U mnie też była to miłość od pierwszego wejrzenia :)

No jest niesamowita  :Zakochany:

A cena w przybliżeniu chociaż to...?  ;D ;D

• bywalec
10 czerwca 2009, 09:20
Ja jeździłam po salonach i niestety w żadnym nie mogli mi jej zaoferować.

Cena uszycia w bydgoskich salonach zaczynała się od 3 tysięcy w górę, a termin to około pół roku wcześniej trzeba się zgłosić.

Jeden salon na Gdańskiej miał możliwość ściągnięcia ale trzeba było czekać około 3 miesięcy a niestety nie miałam

tyle czasu.

W salonie w Żninie nie było problemów z terminem dlatego postanowiłam tam ją uszyć.

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
10 czerwca 2009, 12:32
Na stronie Maggie Sottero widziałam polskie sklepy w których można dostać sukienki tej firmy. Na szczęście w Warszawie są dwa, w Bydgoszczy jeden - jak zacznę chodzić to podowiaduję się cen.

Ogólnie powiem Wam forumowiczki, że zakochałam się w krojach Maggie Sottero, nawet jeśli nie zdecyduję się na Aspen to zapisałam sobie z 20 innych modeli. No sukienki są PRZEŚLICZNE i takie niestandardowe, nieoklepane  ;D

• bywalec
10 czerwca 2009, 13:09

Ja właśnie pytałam się w tym sklepie w Bydgoszczy, który jest na tej stronie.

Widzę, że masz dużo czasu na wybór sukni więc życzę powodzenia w szukaniu.

Pozdrawiam

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
10 czerwca 2009, 13:12
Dziękuję! :)

Koniecznie pokaż nam fotkę jak wyszło uszycie tego cuda :)

Offline Nemezis Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 3 lipca 2010
16 września 2009, 19:52
Ogólnie powiem Wam forumowiczki, że zakochałam się w krojach Maggie Sottero, nawet jeśli nie zdecyduję się na Aspen to zapisałam sobie z 20 innych modeli. No sukienki są PRZEŚLICZNE i takie niestandardowe, nieoklepane  ;D
Zgadzam się z Tobą w 100%, niestety są koszmarnie drogie. Pani w Agnes mówiła, że ceny za suknie z tej kolekcji  wahają się od 5 do 6 tysięcy :-\

Offline silena Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: czerwiec 2010
16 września 2009, 20:46
Dzisiaj zrobiłam rajd po bydgoskich salonach.  Nie znalazłam wymarzonej sukienki, ale jestem blisko :) Byłam bardzo zadowolona z wizyty w salonie na gdańskiej 101,taki zielony napis "suknie ślubne" czy coś takiego.  Pani bardzo miła, fasony zróżnicowane i ceny przystępne (1400-1800 - te co mierzyłam).  Wszelkie przeróbki dozwolone czyli np.  można zrezygnować z jakiejś aplikacji, doszyć rękawki itp.  Nie jestem zdecydowana czy coś wybiorę z tego salonu, ale i tak przyznaję wielki +
Wielki minus natomiast dla salonu na Focha.  Sukienki mają bardzo ładne, ceny wysokie, ale nie powalające (ok.  3000).  Obsługa- tragiczna.  Pani, z którą rozmawiałam była jeszcze w miarę (chociaż brak jej było życzliwości pań z innych salonów), ale kobieta, która coś tam szyła/prasowała na "zapleczu" mnie powaliła.  Scenka: przygotowuję się w przymierzalni, czekam aż mi pani przyniesie upatrzone sukienki i słyszę "ona może przymierzyć tylko dwie".  Jaka "ona" się pytam?! Dlaczego tylko dwie? Zjem im te sukienki czy coś? Jak mam wybrać dla siebie idealny model nie mierząc go? A jak już przymierzałam, to tylko słyszałam, żeby przypadkiem nie nadepnąć, że mam podnieść jak idę itp.  Szczerze odradzam, chociaż sukienki śliczne. 

A sukienki Maggie Sottero są boskie :)

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
16 września 2009, 21:51
A w którym salonie były sukienki Maggie Sottero?  :)

Offline silena Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: czerwiec 2010
16 września 2009, 22:20
W tych co byłam nie było :) to było a propo wczesniejszych wypowiedzi :)

Offline Nemezis Kobieta

• maniak
23 września 2009, 13:16
Kilka modeli Maggie Sottero mają w salonie Agnes na Gdańskiej(pierwsze piętro), inne mogą sprowadzić, ale pani z salonu odradzała zamawianie w ciemno, twierdząc, że suknie w rzeczywistości wyglądają trochę inaczej niż na podrasowanych zdjęciach w katalogu :P
« Ostatnia zmiana: 26 września 2009, 15:22 wysłana przez ela »

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
23 września 2009, 18:17
W ogóle nie odważyłabym się zamówić w ciemno... i do tego za taką kasę. No way ;)

Wiadomo, że warto najpierw przymierzyć. Moja sukienka będzie w Białymstoku do przymiarki i po prostu zrobię wycieczkę. A jeśli będzie okej to zamówię u mnie w Warszawie :)

Offline Nemezis Kobieta

• maniak
25 września 2009, 19:28
Mam pytanie do dziewczyn, które zamawiały w salonach sukienki na swój rozmiar - jaką zaliczkę wpłacałyście? Pytam, bo niedawno upatrzyłam sobie piękną suknię w salonie Angela w Toruniu ale na miejscu mają tylko jeden rozmiar i tylko do wypożyczenia. Jeśli zdecyduję się zamówić nową suknię, muszę wpłacić 1000 zł zaliczki (czyli połowę ceny, bo suknia kosztuje 2000 zł). Wydaje mi się, że to sporo. Może się przecież zdarzyć, że suknia zostanie źle uszyta i co wtedy? Raczej nie oddadzą pieniędzy... :-\ Wiem, to trochę martwienie się na zapas, ale chcę mieć pewność, że nie będzie żadnych problemów ;) Może znacie kogoś, kto kupował suknię w tym salonie?
« Ostatnia zmiana: 26 września 2009, 15:23 wysłana przez ela »

Offline nataliaxp

• ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
  • Chuck Norris
25 września 2009, 20:24
Ja kiedy szylam kiecke placilam tak ...
Cena kiecki 1600 zł
Zaliczka 600 zł
Odbiór 1000 zł

Ja bym sie nie obawiala wplacac polowy kasy - jak zle uszyja to poprawia :) Tylko zacznij szyc na tyle wczesniej zeby mozna bylo ewentualne pomysli poprawic :)

Pozdrawiam :)

Offline hanka Kobieta

• forumowicz
27 września 2009, 23:14
Zaliczka to standard - ja musiałam wpłacić połowę ale jakoś nie miałam obaw :0 Myślę, że jak to jest sprawdzony, znany salon to nie powinnaś się obawiać :)

Offline Nemezis Kobieta

• maniak
28 września 2009, 19:08
No właśnie nie jest to za bardzo sprawdzony salon, bo nie znam nikogo, kto go przede mną sprawdził ;) W każdym razie dzięki za informacje. Skoro wszędzie zaliczki są tak wysokie, to nie mam chyba powodów do obaw ;)

Offline carollaa Kobieta

• Chuck Norris
28 września 2009, 20:27
Ja polecam salon Kasia w Żninie. Dziś oddałam sukienkę, z której byłam bardzo zadowolona. Wypożyczenie sukni i bolerka - razem 540 zł.

Offline Izabela82 Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 03.07.2010
3 października 2009, 18:15
Ja byłam dziś w salonie Romantica. Pani baardzo miła, pomocna.I na 99% kupię tam suknię.Zapytała czy interesuje mnie kupno czy wypożyczenie. powiedziałam, że uszycie na mój rozmiar. Pani na to -czyli kupno.Ale nie ma czegoś takiego jak uszycie na rozmiar.Że suknia jest szyta w Hiszpani o rozmiarze np 36, gdy  już jest w salonie to przychodzę na przymiarki i wówczas tu na miejscu są przeróbki dopasowanie do mojej figury co tam potrzeba.

Offline Mania86 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 2.10.2010 :)
13 października 2009, 11:03
witajcie forumowiczki,

duzo się można dowiedziec od was i uważam, ze to bardzo fajnie tak sobie radzić nawzajem.

jesli chodzi o sukienke to mnie urzekła kiecunia w salonie elizabeth na chocimskiej, panie bardzo miłe i uwaga. . .  do konca października wszytskie kiecki po 900 zł + 250 zł wszelkie poprawki.  wiem, ze mam jeszcze sporo czasu, ale ta sukienka tak mną wstrzasneła, ze jestm gotowa kupic ja na rok przed. . .

buziaki

Offline hanka Kobieta

• forumowicz
13 października 2009, 12:53
Cieszę się, że masz tak dobre doświadczenia w kontakcie z paniami z salonu Elizabeth - osobiście byłam tam dwa razy i za każdym razem trafiłam na bardzo niemiła obsługę - nie należę do marudzących, niemiłych klientek, do każdego się uśmiecham więc tym bardziej nie rozumiem niemiłej obsługi z jaką się spotkałam w tym salonie. Oby dwie panie, które mnie obsługiwały sprawiały wrażenie, jakby im się przeszkadzało, a przecież po to są żeby każda z nas mogła spokojnie przymierzyć tyle sukien ile zechce! W podobny sposób potraktowana została moja przyjaciółka, która była po to by mi pomóc podjąć decyzję, a ciągle była strofowana przez panie sprzedawczynie, w klimacie: to nie pani decyzja, proszę usiąść i nam nie przeszkadzać. Później pomyślałam, że może trafiłam na ich zły dzień ale jakiś czas później poszła tam moja znajoma i miała takie same niepozytywne odczucia. Choć sukienki mi się niektóre podobały, już nigdy tam nie wróciłam.

Offline anonimizacja6 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 28.08.2010
16 października 2009, 21:08
Witam :)
Ja właśnie zaczęłam szukać sukienki.  Podoba mi się kilka modeli z salonu Agnes.  Czy możecie napisać w jakich cenach są tam sukienki? Nie chciałabym iść w ciemno i "zakochać" się w sukience, na którą nie będę mogła sobie pozwolić. . .