Autor Wątek: salony sukien slubnych  (Przeczytany 278166 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ewiszka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3514
  • Płeć: Kobieta
Odp: salony sukien slubnych
« Odpowiedź #150 dnia: 26 Listopada 2009, 13:20 »
na Kujawskiej jest komis z używanymi sukienkami

dziewczyny przejrzyjcie nasz forumowy komis..tam jest wiele ślicznych sukienek...w tym również moją ślicznotka,która czeka na nową właścicielkę :)

Offline agulla2121

  • Hipnotyzuj Mnie ...
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 83
  • Płeć: Kobieta
  • Zakochani ... Zaczarowani :*.
  • data ślubu: 14.08.2010
Odp: salony sukien slubnych
« Odpowiedź #151 dnia: 26 Listopada 2009, 17:12 »
Tez przejezdzalam kolo tego sklepu,wydawalo mi sie ze szkoda na niego czasu ... ale jak bede w Bydgoszczy przejde sie tam ... Moze maja fajne sukienki.Hmm ciekawe jak jest cenowo tam  ::)?

Offline Daruda

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 13436
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.06.2009
Odp: salony sukien slubnych
« Odpowiedź #152 dnia: 26 Listopada 2009, 23:09 »
moim zdaniem nie warto tam zaglądać.....dziewczyny ten salon,a raczej komis chyba to porażka totalna......ja kupowałam sukienkę w zeszłym roku,babka kazała mi szybko przymierzać,bo musiała wychodzić...no ba chore dziecko-rozumiem,ale stan sukienek hmmmmmmmmm średni że tak powiem...suknie przybrudzone,szare jakieś,pożółkłe....przymierzyłam dwie białe jakieś tylko fason chciałam zobaczyć,żeby byc miła,bo mi babka zaproponowała i po prostu jak siebie zobaczyłam ,przeraziłam się,okropnie wyglądałam w białej,kuzynka to potwierdziła,a babka powiedziała,że super...no hmmmm każdy ma inny gust....
za to polecam malutki salonik gdzie wybrałam swoją sukienkę-to salon obok Kwadratu,maleńki taki ,ale miła atmosfera,ja szyłam sobie suknie pod wypożyczenia na wzór sukni z Agnes....zadowolona byłam strasznie,sukna nawet teraz po oddaniu robi wielka furrorę i jest już po raz kolejny (od czerwca)wypożyczana....Babka bardzo miła-gaduła na maksa,krawcowa na miejscu...polecam osobom,które nie chcą na suknie przeznaczyć taaaaaaaaaaaakiej kasy;-)



Offline Ewiszka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3514
  • Płeć: Kobieta
Odp: salony sukien slubnych
« Odpowiedź #153 dnia: 27 Listopada 2009, 10:24 »
zarówno komis na Kujawskiej jaki i ten koło Kwadratu na Grudziądzkiej jest właśnością sióstr bliźniaczek...czyli w sumie jeden właściciel...
maja tam suknie używane...można wypożyczyć lub kupić...sama nawet chciałam tam oddac w komis moja suknie ale jeszcze popróbuję sama sprzedac :)

Offline japcio

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 23884
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2009
Odp: salony sukien slubnych
« Odpowiedź #154 dnia: 27 Listopada 2009, 11:21 »
Moja sukienka też szuka nowej właścicielki :)

SUKIENKA JAPCIOWEJ


Zaczynam rozglądać się za komisami w Bydgoszczy. Jeśli ktoś ma namiary, to poproszę na priv. Z góry dziękuję :)

Offline Minojaka
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 54
  • Płeć: Kobieta
Odp: salony sukien slubnych
« Odpowiedź #155 dnia: 27 Listopada 2009, 12:04 »
a ja sie zastanawiam nad suknią w innym kolorze...np. złotym tylko nie wiem jak bedzie to postrzegane w naszych rodzinach...bo kiedys w innych kolorach niz białe szły kobiety które wychodziły ponownie za mąż lub miały dziecko...ale mi poprostu podobaja sie inne kolory a w białym czy ecrue jest mi nie do twarzy bo mam jasna karnacje i nie bardzo moge sie opalac...co o tym sadzicie??

Offline agulla2121

  • Hipnotyzuj Mnie ...
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 83
  • Płeć: Kobieta
  • Zakochani ... Zaczarowani :*.
  • data ślubu: 14.08.2010
Odp: salony sukien slubnych
« Odpowiedź #156 dnia: 27 Listopada 2009, 12:10 »
To Twój wielki dzien i powinnas w sukience dobrze sie czuc.Nie patrz na to , kto co pomysli.Ich sprawa.Jezli czujesz sie zle w bieli to kup sukienke innego koloru.

Offline Daruda

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 13436
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.06.2009
Odp: salony sukien slubnych
« Odpowiedź #157 dnia: 27 Listopada 2009, 12:13 »
tak tak to są siostry bliźniaczki,ale towar i mają inny;-)koło kwadratu nie rzuciła mi sie w oczy żadna pożółkła i zniszczona sukienka a jest tego tam uuuuu i jeszcze trochę,no mniejsza z tym każdy ma możliwość oceny obu tych saloniko-komisików ;-)
 Japcio może uda ci się oddać suknię tam właśnie koło Kwadratu???? Tylko gdziekolwiek oddasz musisz co jakiś czas odwiedzać to miejsce,bo sukienka może być obracana;-)nawet jeśli przeznaczona jest do sprzedaży nie znaczy to ,że tak będzie;-) musisz trzymać swoja piecze nad tym;-)                                                                                                                                                                                    



Offline aniaa85
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.06.2010
Odp: salony sukien slubnych
« Odpowiedź #158 dnia: 27 Listopada 2009, 13:07 »
A nie lepiej kupic skromnieszą ale nową, niz suknie z komisu? Praktycznie w każdym salonie widziałam suknie z niższego przedziału cenowego i nie były jakieś tam brzydkie.

Offline Daruda

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 13436
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.06.2009
Odp: salony sukien slubnych
« Odpowiedź #159 dnia: 27 Listopada 2009, 14:55 »
tak tylko,że z komisu można mieć perełkę raz ubraną,wyczyszczoną na glancuś ,po której nie ma oznak noszenia,a która w salonie może kosztować nie wiadomo ile....lub całkiem nowiutkie nawet;-)przede wszystkim zależy wszystko od przyszłej Panny Młodej,od stanu portfela i od jej podejścia do sprawy.wiadomo,że jest to jedyny taki dzień w Naszym życiu i dla niejednej z Nas wydanie 2000 czy 4500 na sukienkę na ten jeden dzień będzie odpowiednią kwotą,inna zdecyduje się przeznaczyć pieniążki na co innego....to ,że sukienka jest z komisu wcale nie oznacza ,że jest gorsza!a cena będzie dużo niższa niż w salonie;-)ja za sukienkę szytą na moje wymiary właśnie w komisie zapłaciłam 1200 zł,potem oddałam ją bez myślenia o czyszczeniu,gdybym chciała ją kupić zapłaciłabym tam ok 1800 zł,w salonie Agnes ta sama kosztowała ponad 2500 tysiąca,która i tak trzeba by było przerobić troszeczkę by dopasować do mojej figury.....a od babki z komisu wiem,że sukienka cieszy się dużym zainteresowaniem i tak jak pisałam wcześniej kilkakrotnie została już wypożyczona,także jej stan mówi sam za siebie......



Offline michasia

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 206
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.05.2009
Odp: salony sukien slubnych
« Odpowiedź #160 dnia: 27 Listopada 2009, 18:10 »
to może ja też się wypowiem.
byłam w komisie na grudziądzkiej-koło kwadratu, sukienki rzeczywiście nie takie straszne. byłam później u siostry bliźniaczki na Kujawskiej. Przymierzałam niby gorset i spódnice od tej samej sukienki, a obie części różniły się znacznie odcieniem i moim zdaniem nie da się tak doczyścić, bo jeśli coś ma np.2-3 lata, to nawet czyszczenie nie sprawi, ze będzie lśniąco białe.
argumentem jest cena no i to, ze są tam też sukienki,które mają kilka miesięcy, ale są i 7-letnie(np.mojej koleżanki)

ja swoją suknie szyłam w salonie współpracującym z Dominiką. Zapłaciłam  1200zł, później musiałam ją oddać lub dopłacić jakieś 400zł.
Suknie szyłam na wzór innej, którą wypatrzyłam będąc w Gdańsku i która pięknie leżała, ale kosztowała 2500zł.


Jeśli chodzi o odcień sukni, to ta którą przymierzałam i miałam zdjęcie na wzór miała odcień ecru lekko zahaczający o pomarańcz-ale nie umiem dokładnie opisać.JA szyłam bialutką, bo o takiej zawsze marzyłam i że tak powiem"zasłużyłam".
Babki w komisie powiedziały, że dlatego sukienki są nie tylko białe, bo niektórym dziewczynom biel kompletnie nie pasuje, choć sama uważam, ze do każdej urody da się dobrać odpowiednią sukienkę, poza tym dodatki-bukiet i makijaż robią swoje, ale jeśli ktoś uważa, że będzie lepiej wyglądał w innym odcienie to czemu by nie. choć sama w takim wypadku pomyślałabym o sukni np.biało-czerwonej-takiej królewskiej, na allegro kiedyś widziałam-na górze sukni był czerwony pas i z tyłu wzdłuż sukni takie jakby 2 rozszerzające się szarfy i miedzy nimi wiązanie.
rozpisałam się nie ma temat już prawie.
podsumowujac-można znaleść fajną sukienkę w komisie-nieraz są takie raz użyte-na sprzedaż tylko,albo zamówic na wzór teżza nieduże pieniędze. a jeśli chodzi o odcień, to moja koleżanka, która ma 3-telnie dziecko brała ślub kościelny w białej sukni i z welonem do tego, choż tez niektórzy uważają, że się nie powinno. Ale tak chciała-a to był jej dzień i skoro chciała mieć welon, to powinna go mieć. Już teraz się tak na to nie patrzy.

Offline incognito
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 73
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: czerwiec 2010r. :)
Odp: salony sukien slubnych
« Odpowiedź #161 dnia: 30 Listopada 2009, 22:29 »

Michasia, a można wiedzieć co to za salon?

Z góry dzięki!

Offline zygi28
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 81
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: salony sukien slubnych
« Odpowiedź #162 dnia: 6 Grudnia 2009, 21:18 »
Z czystym sumieniem polecam salon na Dworcowej Madonna. Właśnie tam znalazłam tą wymarzoną, a odwiedziłam kilka bydgoskich salonów. Śliczne sukienki mają też na Gdańskiej salon Madleine i obsługa też super.

Offline michasia

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 206
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.05.2009
Odp: salony sukien slubnych
« Odpowiedź #163 dnia: 7 Grudnia 2009, 19:00 »

Michasia, a można wiedzieć co to za salon?

Z góry dzięki!

ten w którym szyłam suknie?
to taki salon w Szubinie, właścicielka daje wzory do Dominika i tam szyją sukienki wg projektu, ale sukienki maja metki Dominiki.,

Offline aśka_marcin

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 33
  • data ślubu: 26-06-2010
Odp: salony sukien slubnych
« Odpowiedź #164 dnia: 8 Stycznia 2010, 20:09 »
Hej dziewczyny! ja dzisiaj przelecialam wszystkie salony sukien slubnych jakie sa w centrum miasta: agnes, dominika, ten na dworcowej 64 celecos tam, na chocimskiej, na gdanskiej jeszcze przed chocimska i lisa ferrera rowniez.  Agnes - pierwszy salon, w ktorym bylam, przymierzylam tam 6 sukienek i jedna wpadla mi bardzo w oko i szczerze mowiac zadna inna w zadnym salonie mi sie nie podobala, tzn inaczej byly ladne sukienki ale jednak ta w agnes byla najladniejsza.  W tym drugim salonie na gdanskiej bylam trzecia w kolejce do przymierzalni, panie na sile wciskaly suknie ok ale zeby jeszcze dziewczyny ladnie wygladaly. . . no niestety panie gustu nie maja i doradzic nie potrafia.  A przy okazji czy moglabym prosic o adres salonu sukien w Zninie? po mam zamiar pojechac tam w najblizsza srode a nie chce za duzo bladzic.  Z góry dziekuje pozdrawiam

Offline hanka

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 248
  • Płeć: Kobieta
  • Bo ja, bo Ty, bo tylko my...
  • data ślubu: 1.05.2010
Odp: salony sukien slubnych
« Odpowiedź #165 dnia: 8 Stycznia 2010, 23:23 »
Ja też jak szukałam sukni to wpadła mi jedna w oko w Agnes i później już żadna inna mnie tak nie zachwyciła, o żadnej innej tak często nie myślałam ;) Byłam tez dla świętego spokoju w Żninie ale nie byłam zadowolona z jakości ich sukienek - no ale sama musisz się przekonać :) Zatem podaję adres:ul. Wiatrakowa 6. Jak wejdziesz na ich stronę to jest narysowana mapka z dojazdem ( nie jest jakoś szczególnie trudno do nich trafić ale trochę trzeba pozakręcać po małych uliczkach ;) ). Powodzenia w szukaniu, choć stawiam na to, że i tak wrócisz po sukienkę do Agnes ;) Ja już swoją mam w domu i nie mogę się doczekać kiedy ją założę ;)

Offline sezorg
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 278
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 03.07.2010:)
Odp: salony sukien slubnych
« Odpowiedź #166 dnia: 8 Stycznia 2010, 23:25 »
w żninie jest na ul.wiatrakowej. jadąc z Bdg w stronę poznania, piątką, mijasz światła i jakieś 200m za nimi skręcasz w prawo,przy Biedronce w ul. Aliantów. potem jedziesz ok.300-400m, mijasz po lewej polo market i za nim pierwsza droga w lewo, potem będzie już oznakowane- pierwsza droga w prawo i do końca :) powodzenia :)
jakość zależy od konkretnej sukienki, wiadomo- wypożyczalnia to jest. ale można trafić na "perełki" ::)

Offline aśka_marcin

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 33
  • data ślubu: 26-06-2010
Odp: salony sukien slubnych
« Odpowiedź #167 dnia: 9 Stycznia 2010, 14:01 »
Dzieki za pomoc. A ile kosztowała ta twoja suknia z Agnes? ta moja upatrzona 2800, nie jest to az tak strasznie duzo ale malo znowu tez nie biorąc pod uwage, ze przeciez jest wiele innych wydatkow i jesli udaloby mi sie znalezc jakas piekna suknie do 2000 tys to bym sie bardzo cieszyla bo przeciez to zawsze jest ok 1000 zl mniej. Dlatego miedzy innymi chcialabym pojezdzic po salonach gdzie sie tylko da. Jesli znacie jeszcze jakies ciekawe adresy to poprosze i o zdjecie sukni tej z agnes to sobie kupilas kolezanko Hanko tez. Moj mail: asia_wozniak85@tlen.pl dzieki

Offline hanka

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 248
  • Płeć: Kobieta
  • Bo ja, bo Ty, bo tylko my...
  • data ślubu: 1.05.2010
Odp: salony sukien slubnych
« Odpowiedź #168 dnia: 9 Stycznia 2010, 16:14 »
Z moją suknią było tak - ta, którą przymierzałam była dla mnie idealna jeśli chodzi o rozmiar i zamierzałam ją kupić z salonu ( bo miała chyba tylko jedno wypożyczenie i była w super stanie - jak nowa ). Wtedy kosztowałaby 1900zł. Niestety - zanim się zdecydowałam została wypożyczona po raz drugi i dopasowana do rozmiarów osoby, która ją wypożyczała. Nie mogłam już zatem kupić modelu z salonu ( była mi za krótka ) i kupowałam szytą na mnie - była wtedy jakaś wrześniowa promocja i kosztowała mnie dokładnie 2475zł. I teraz jestem bardzo zadowolona,że trochę dopłaciłam ale mam za to naprawdę wszystko super dopasowane i mogłam prosić o uszycie bez trenu ( w oryginale jest ) i wygląda o wiele lepiej :) Także się cieszę, że tak się stało.
Natomiast jak pojechałam do Żnina to pani powiedziała, że mogą mi uszyć taką samą za 1800 zł... Więc jakoś szalonej różnicy nie było  w cenie, a że słyszałam dużo niepochlebnych opinii na temat tego salonu to zdecydowałam się na Agnes :)
Niestety nie mam zdjęcia ale jak wejdziesz na stronę Agnes to w kolekcji 3 nr 1912 ( tylko moja jest w wersji bez ramiączek ). :)

Offline Nemezis

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2290
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 3 lipca 2010
Odp: salony sukien slubnych
« Odpowiedź #169 dnia: 9 Stycznia 2010, 21:23 »
jesli udaloby mi sie znalezc jakas piekna suknie do 2000 tys to bym sie bardzo cieszyla
W takim razie radzę się przejechać do Torunia do salonu "Angela" na ul. Św. Józefa, gdzie ja znalazłam swoją wymarzoną NOWĄ suknię za 2000 zł. a wcześniej obeszłam prawie wszystkie bydgoskie salony (łącznie z Agnes) i nigdzie nie znalazłam ładniejszej ;) Przy okazji wyjazdu do Torunia, warto zajrzeć też na Starówkę, gdzie znajduje się kilka salonów ślubnych blisko siebie :)

Offline bogi
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 72
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 03.10.2009
salony sukien slubnych
« Odpowiedź #170 dnia: 10 Stycznia 2010, 09:40 »
Ja moją suknie wybierałam najpierw oglądają c wzory przez internet, zrobiłam sobie listę
tych które mi się podobały (max 5) i poszłam dopiero do slepu przymierzyć.
Najładniej mi leżała i pasowała suknia SWEETHART model 5846 rozmiar 36-38 , ale w salonie MADONNA na Dworcowej
była niestety za kosmiczną dla mnie cenę - więc kupiłam ją w internecie za bardzo fajne pieniążki :).
(mogę ją odsprzedać). 
Tak więc każda z Was zapewne znajdzie coś dla siebie bo salonów jest w Bydgoszczy dużo i jest w czym wybrać.

Offline kalaaa

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Płeć: Kobieta
  • Kocham go.....a on mnie:)
  • data ślubu: 14 sierpień 2010
Odp: salony sukien slubnych
« Odpowiedź #171 dnia: 14 Stycznia 2010, 09:44 »
Polecam salon Kasia w Żninie!

Offline aniaa85
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.06.2010
Odp: salony sukien slubnych
« Odpowiedź #172 dnia: 14 Stycznia 2010, 10:39 »
No i w koncu dokonalam wyboru :) Moja wymarzona suknie znalazlam w salonie Angela w Toruniu, model Azalia za 1500 zlotych.  Suknia przepiekna, no i cena rewelacyjna.  Warto bylo szukac, no i po zakupie od wlascicielki ( cala obsluga w salonie byla sympatyczna ) dostalam jeszcze maly upominek:) Pozdrawiam wszystkie tegoroczne panny mlode i zycze znalezienia tej swojej wymarzonej sukienki. 

Offline Nemezis

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2290
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 3 lipca 2010
Odp: salony sukien slubnych
« Odpowiedź #173 dnia: 14 Stycznia 2010, 13:52 »
Zgadzam się, że "Angela" jest bezkonkurencyjna pod względem ceny i jakości, no i duży plus dla pań ze sklepu za życzliwość i cierpliwość :) Nie kojarzę tego modelu "Azalia", ale pewnie jest piękny :) Ja zdecydowałam się na model "Paloma", który urzekł mnie swoją prostotą i zwiewnym materiałem (muślin), choć długo rozważałam też "Apolinę". Dodatkowo, na moje życzenie, białe aplikacje zostały zmienione na biało-srebrne, więc suknia będzie niepowtarzalna ;) Niestety, cały czas na nią czekam, bo okres realizacji w przypadku szycia na miarę wynosi 3 miesiące...

Offline hanka

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 248
  • Płeć: Kobieta
  • Bo ja, bo Ty, bo tylko my...
  • data ślubu: 1.05.2010
Odp: salony sukien slubnych
« Odpowiedź #174 dnia: 14 Stycznia 2010, 21:51 »
Nemezis cierpliwości - zwykle się tyle czeka, a potem jak ją już będziesz miała w domu to będzie Cię kusić żeby ją ciągle przymierzać ( ja tak mam ;) )... może i lepiej że się tyle czeka na suknie ;)

Offline Nemezis

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2290
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 3 lipca 2010
Odp: salony sukien slubnych
« Odpowiedź #175 dnia: 15 Stycznia 2010, 08:05 »
masz rację, ale i tak już się nie mogę doczekać... ;D

Offline kalaaa

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Płeć: Kobieta
  • Kocham go.....a on mnie:)
  • data ślubu: 14 sierpień 2010
Odp: salony sukien slubnych
« Odpowiedź #176 dnia: 15 Stycznia 2010, 08:40 »
Dziewczyny a może orientujecie się ile tak mniej więcej kosztuje wypożyczenie sukni w Angeli??? Jakie są opłaty?

Offline -marta-

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 4.09.2010
Odp: salony sukien slubnych
« Odpowiedź #177 dnia: 15 Stycznia 2010, 10:08 »
dziewczyny a czy któraś z was była możne oglądać sukienki w Wągrowcu? słyszałam że tam jest bardzo dużo salonów.  Chciałabym się tam wybrać ale nie wiem czy warto bo to jednak kawałek drogi. 

Offline hanka

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 248
  • Płeć: Kobieta
  • Bo ja, bo Ty, bo tylko my...
  • data ślubu: 1.05.2010
Odp: salony sukien slubnych
« Odpowiedź #178 dnia: 15 Stycznia 2010, 11:19 »
Jak jeździłam przez Wągrowiec to się zawsze śmiałam, że to takie zagłębie salonów ślubnych - faktycznie stoją jeden na drugim. Ale nie wiem jak tam jest - raz weszłam ale to jak szukałam butów na ślub brata. Mam wrażenie że można tam znaleźć coś fajnego za niską cenę więc może warto jechać :)

Offline Nemezis

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2290
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 3 lipca 2010
Odp: salony sukien slubnych
« Odpowiedź #179 dnia: 15 Stycznia 2010, 11:29 »
Dziewczyny a może orientujecie się ile tak mniej więcej kosztuje wypożyczenie sukni w Angeli??? Jakie są opłaty?
Nie jestem pewna, bo nie brałam wypożyczenia pod uwagę, ale chyba ok.1000 zł (czyli 50% ceny nowej sukni - tak jak wszędzie). Mogę tylko powiedzieć, że suknie do wypożyczenia mają w świetnym stanie (wiem, bo kilka przymierzałam) :)