e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Moda, zakupy itp.  (Przeczytany 2149480 razy)

rybkawiedenka

• Gość
Odp: Moda, zakupy itp.
22 września 2008, 22:43
ja lubie np czarne ale w romby...

22 września 2008, 22:45
ooo a ja nie  8) Tak jak mam uraz do kabaretek ::)
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline milenaw Kobieta

22 września 2008, 22:50
A ja mam kilka par kolorowych rajstop i nie mam odwagi ich zakładać  :P :P wydaje mi się że  mam grubsze i krótsze nogi...

:D Gabiś ale mnie rozbawiłaś ... ty i grubsze nogi :hahaha:

Gabiś

• Gość
22 września 2008, 22:53
Milenko no w takich rajstopach uwierz mi są  ;D ;D ;D

Offline milenaw Kobieta

22 września 2008, 23:02
Gabiś wiem , wiem, ale ty mogłabyć mieć na sobie 4 pary i i tak twoje nogi wyglądałyby szczuplutko ;)
A ja dalej myślę  o tej torebce. I chyba jednak nie kupię fioletowej. Mam czerwona kurteczkę jesienna i płaszczyk w kolorze ecru/beż więc chyba nie pasowałaby. Widziałam dziś tą torebkę w czerwienie,a le ten odcień mi się nie widział za bardzo. Chyba muszę szukać dalej. :(

Offline baska98 Kobieta

23 września 2008, 00:22
a to mój ostatni zakup  :D

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 04.06.2005
23 września 2008, 01:17
a ja nie mam sie czym pochwalic..

jak tylko wychodzę na  sklepy wracam z worami ciuchów.. ale dla zuzi :(

ostatnio robiłam  zakupy w bonprix.. pierwszy raz w zyciu i nie zawiodlam się (o dziwo)

moim łupem padł super  płaszczyk  dzianinowy w paski szaro-czarno-bezowe.. niestey nie ma go teraz w ofercie :(

do tego zapodałam sobie tunike

i bluzeczka

23 września 2008, 07:36
Ja do kolorowych rajstop raczej też nie potrafie sie przekonać, choć kuszą, ale jakos tak brak odwagi  :P

A co do bron prix - troche rzeczy mi się tam podoba, zwłaszcza sukienki i tuniki, ale słyszałam dużo negatywnych opini. Że ubrania mają wielkie rozmiary, np. 38 - jest jak 42 itp, że nie są dobre gatunkowo. Koleżanka zamówila żakiet, to przysłali jej badziewiarkie spodnie. Ale jest plus - podobno bez problemu mozna zwrócić, tylko koszty wysyłki nas obciążają.
No ale widzę, że Monia jest zadowolona, więc może jest inaczej. A czy którać z WAs ma jakieś doświadczenie z bon prix?

Offline loona Kobieta

23 września 2008, 07:54
Moja siostra często zamawia z Bon prix i Quelle i zawsze jest zadowolona. Ja jednak jeszcze nie odważyłam się niczego zamówić chociaż podoba mi się duuużo rzeczy.

A w Szczecinie są sklepy, w których można kupić ciuchy z tych katalogów. Czasem można wyłowić coś fajnego :)

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
23 września 2008, 08:48
Co do kolorowych rajstop -też nie miałam przekonania ale jak założyłam fioletowe do ołówkowej spódniczki i jakoś tak ładnie mi się wydawało to przekonałam się ;D

Buty - te z bucikowa to ja bym chętnie własnie cichobiegi ale albo fiolet albo zielone może - sama nie wiem ::)

W Quelle i BonPrix i Neckermann robiłam zakupy kilka razy - ciuchy trzeba tam zamawiać o rozmiar mniejsze niż się nosi, przynajmniej ja tak mam 

Offline milenaw Kobieta

23 września 2008, 08:55
Moja mama zamawia ubrania z bon prix bardzo często. Są dobre gatunkowo. ja ostatnio zamówiłam sobie swterek i koszulki na ramiączkach. Wszystko jest naprawdę fajne. A rozmiary faktycznie różnie wychodzą, ale zawsze można wymienić.

23 września 2008, 09:21
Kurcze, skoro nie narzekacie, to może i ja sie skuszę na bon prix. I ta wizja rozmiaru o numer mniejszego, hehe  ;D

Offline .:Anka:. Kobieta

23 września 2008, 10:41
ooo ja też sie właśnie zastanawiam nad zamówienie z bon prixa
tylko mam problem z rozmiarem bo jak sie zmierzyłam wg ich tabel to powinnam mieć rozmiar 44/46
a normalnie mam 42 ew. koszule 44
i teraz nie wiem jaki rozmiar zamowić...a wy tu jeszcze o tym że rozmiar mniejsze  ::)

23 września 2008, 10:52
No z tymi rozmiarami to troche do d..y u nich jest, bo ja właśnie też słyszałam, że mniejszy rozmiar trzeba zamawiać.

23 września 2008, 11:00
wiesz ja jestem duża babka ale sie załamałam jak zobaczyłam, ze mieszcze sie w 46  :o
chyba się jesczze raz pomierzę

Offline Kasia-Wrocław Kobieta

23 września 2008, 11:03
A propos rozmiarów w Bon Prix... Nie zawsze idzie zamówić mniejszy. Np. kupiłam bawełnianą bluzkę. Po pierwszym praniu zrobiła się szeroka, a zamówiłam najmniejszy rozmiar, czyli 36/38. I doopa, wisi na mnie jak na wieszaku...a chuda nie jestem ;)

Gabiś

• Gość
23 września 2008, 11:08
ta....to ja ma problem. Kiedys sobie kupiłam spodnie bon prix rozmiar 36.... były co najmniej 2 rozmiary za duże...no więc niestety nie moge się tam ubierać. 34 mają sporadycznie a i tak jest na mnie za duże  ::) ::) ::)

Offline Vall Kobieta

23 września 2008, 11:41
kochane wracajac do torbek  - duzych, w róznych kolorach, dosc fajnych - zerknijcie do New Yorkera :) dzis mnie mile zaskoczyl :)
a i w taboo sa fajne :) zielone, zólte, filetowe...i mega duże ;)

ale bym poszalala, ale meblowanie 3ma mnie na wodzy  ;)

23 września 2008, 11:46
Marta, mnie trzyma meblowanie i brzuch :Szczerbaty:

Ale buty i brzuch maja mało wspólnego więc tu mozna się wykazać ;D
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline dziubasek Kobieta

23 września 2008, 14:38
Ja już szalałam w bon-prixie i zamawiałam ciuchy w rozmiarze 42/44 i były ok 46 lekko przy duże... Aniu znasz mnie i wiesz jak wyglądam :D
Moim zdaniem 42/44 będzie na Ciebie dobre ewentualnie ciut luźniejsze, ale w 46 na bank się utopisz!!!!

23 września 2008, 15:08
ale nie ma 42/44 przeważnie jest 40/42 i 44/46
to jaki rozmiar mam wybrać?

Offline milenaw Kobieta

23 września 2008, 19:28
Anusia-szczecin to może zamów ten mniejszy rozmiar ???

Offline dziubasek Kobieta

23 września 2008, 19:42
myślę, że 40-42

rybkawiedenka

• Gość
23 września 2008, 21:56
Ja dziś kupiłam kolejne buty (wiem wiem NIE POWINNAM!)

Nie umiem pokazać wam fotki ale sa na stronie galerii centrum - akcesoria/buty, botki sznurowane, lakierowane za 129 pln, czarne (nie ma tego koloru na fotce)
http://www.galeriacentrum.com/
- a ze przed wejsciem wisiala karta ze za 2 pary place TYLKO za 1 to chciałam wzac jeszcze fioletowe, ale sie przy kasie okazalo ze to juz nie wazne wiec Pani w ramach rekompensaty dała mi kosmetyczne Clinique z probkami w ktorej znalazłam SWOJĄ ULUBIONĄ SZMINKE! W moim ulubionym kolorze!

Offline loona Kobieta

23 września 2008, 22:44
Ja kupiłam dziś:

torbę (jest świetna choc nadal nie mogę się jakoś przekonac,że torba ma byc inna niż buty :( )

i marynarkę (na zdjęciu wygląda średnio, na żywca o wiele lepiej)

No co?! Jadę jutro na trzydniowe szkolenie więc trzeba jakoś wyglądac, nie?  :P

Offline loona Kobieta

23 września 2008, 23:01
SORRY ZA DUBEL!!!!

ZAWIESIŁ MI SIĘ KOMPUTER A POTEM ZDUBLOWAŁO MI POSTY. PROSZĘ MODERATORÓW O USUNIĘCIE JEDNEGO POSTA.

Offline baska98 Kobieta

24 września 2008, 00:15
loona świetna torba  :D bardzo mi się podoba  :D
zdradzisz gdzie kupiłaś?

ostatniego posta pisałam w pośpiechu i zapomniałam o najważniejszym, a mianowicie o pytaniu  :D czy myślicie, że do tej bluzki pasują jeszcze korale? bo mi się wydaje, że będzie tego za dużo, bo oprócz koronki na dekolcie jest jeszcze ta falbanka  :drapanie:

24 września 2008, 00:51
Bardzo fajny wątek. :) Na pewno będę zaglądać.

I chyba jednak nie kupię fioletowej. Mam czerwona kurteczkę jesienna i płaszczyk w kolorze ecru/beż więc chyba nie pasowałaby.

Ja mam teraz podobny "zestaw jesienny' ;),tzn.mam 2 płaszczyki,jeden taki jaśniutki beż a drugi czerwony (dość wściekły ;) ) i  ostatnio nie mogłam oprzeć się pewnej fioletowej torebce i co?  ::) I teraz noszę ją do czerwonego płaszczyka.I jak dla mnie jest super.  :hahahaha: A na chłodniejsze dni mam też fioletowe rękawiczki i hustę z granatowym wzorem.Może to dla kogoś nietypowy zestaw,ale ja jestem zadowolona.  :brewki: A muszę przyznać,że dawniej też byłam dość "powściągliwa" w dobieraniu kolorów.Na szczęście obecna moda pozwala na więcej swobody i już mało co może nas zdziwić. :o ;)
Teraz mam zamiar jeszcze przekonać się do kolorowych rajstop.

Offline milenaw Kobieta

24 września 2008, 08:21
sarmaxarica ale mi teraz smaka na ten fiolet zrobiłaś :P
Może też się jednak skuszę. :D

Offline loona Kobieta

24 września 2008, 08:28
Basiu kupiłam tę torebkę u mnie, w Gryfinie w lokalnym sklepiku  :) Mają tam zatrzęsienie zajefajnych toreb :)