e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Z łóżeczka na tapczanik  (Przeczytany 19703 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Elcik Kobieta

Odp: Z łóżeczka na tapczanik
24 lutego 2009, 09:34
A ja może za bardzo nie na temat, ale może ktoś coś...... moja mysza to już przechodzi samą siebie jeżeli chodzi o akrobacje w łóżeczku.... nogi zawsze między szczebelkami, w poprzek, na brzuchu, głową do dołu itd.... w sobote rano nawet jakimś cudem wypchnęła szczebelek i...... wyszła sobie na ziemie..... było wielkie buuuum i płacz, ja wchodzę a ona leży na plecach pod stołem.... myślę nad zmianą łóżka na turystyczne z materacem normalnym... ale może jakieś inne macie sposoby? śpiworek do spania (to chyba raczej u nas nie przejdzie, nie zgodzi się moja córa na ograniczenie ruchów), jakieś solidne ochraniacze.....?

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 1
  • data ślubu: 2006-10-07
24 lutego 2009, 14:40
_anula_ miedzy innymi ja pisalam o tym łóżeczku z IKEI i nie chodziło mi o któreś konkretnie, tylko ogolnie o łóżeczko z barierką, żeby mój Maly który w nocy się wierci-nie spadł. Po prostu fajne rozwiązanie taka barierka.

Elcik mój Szymek jak już wyżej pisałam też wyprawial niesamowite wygibasy w łóżeczku, mieliśmy ochraniacze z Feretti i są SUPER!!! Grube, sztywne i naprawdę ochraniają. Także ja polecam. Co do łózeczka turystycznego to my używaliśmy własnie tylko w przypadku wyjazdów, wygodniejsze jest to zwykłe drewniane do spania na codzień.

Offline Elcik Kobieta

24 lutego 2009, 15:28
Dzięki za info... na all ten ochraniacz wygląda na prawdę solidnie... muszę rozważyć jego kupno... może w końcu i pościel kupie? :)

24 lutego 2009, 15:30
ja tez mam feretti i jest sztywniejszy i wyższy niż większość ochraniczy
super

Offline demka Kobieta

26 lutego 2009, 13:36
wydaje mi się, że tą barierkę mozna dokupić osobno. Tylko ni wiem do jakich modeli łóżeczek pasuje....
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline _anula_ Kobieta

27 lutego 2009, 08:09
Można można.
Dzięki za odpowiedzi

27 lutego 2009, 10:52
wiecie co? ja się zastanawiam nad kupnem wiekszej kołdry, bo trudno Zuzie tą małą kołłdrą tak opatulić, że jak się przekręci to żeby nie miała gołych plecków. A ona zalicza się raczej do tych wiercipiętków.
 narazie mam taką do łóżeczka 120x60, czyli małą. Z tego co się zorientowałam to następny rozmiar to chyba 100x 135 cm. przynajmniej takie są wymiary pościeli dziecięcych.  ALE  pytam się w moim domu handlowym na dwóch różnych stoiskach z poscielą o kołderki dziecięce i co słyszę ? ze są owszem ale o wymiarach 110x140 cm. Tyle ze nie spotkałam się z poszwami na takie kołdry !  Nawet na jednym stoisku podpuściłam babkę, że chce obejrzeć komplety poszew dziecięcych, bawełnianych. ona mi pokazuje, a ja przezyłam szok ze wszystkie komplety są w rozmiarach 100x 135 cm albo 90x120 cm .....
i trochę mam zonga bo wolałambym dla wiercipiętki tą wieksza kołdre czyli 110x140 cm...tylko co z poszwą ?

Offline martulka Kobieta

28 lutego 2009, 20:39
Gosiu my Wiktorowi zmieniliśmy kołdrę od razu na "dorosłą" czyli 140x200 i nie mamy problemu z pościelą.

Offline Elcik Kobieta

3 marca 2009, 10:37
A jednak zamieniliśmy łóżeczko na turystyczne + materac przełożony z pierwotnego łóżeczka. Nie boję się teraz Pati w nim zostawiać, żeby się chwile pobawiła. Pierwsza nocka elegancko, nie wybudziły ją nóżki za łóżeczkiem, nie obiła się o szczebelki, spała ładnie przykryta kocykiem jak człowiek :). Jedyny minus to taki, że nie ma jak stanąć na nóżki, chyba kupię takie uchwyty do ćwiczenia wstawania i już (o siatkę się nie ma jak złapać).

My do okrywania mamy kocyk, chyba na wiosnę/lato nie będę kupować kołdry..... najwyżej większy kocyk :)

Offline *Ewelina* Kobieta

17 sierpnia 2001, 03:16
To ja odświerze temacik-jestem własnie w poszukiwaniu jakiegoś łózka dla Miłosza,dotychczas spał na starej wersalce,a chcem mu własnie kupic łózko dzieciece wiec pytanie jak sie sprawdzaja te z ikei łózka z barierka??I czy ktoras z Was ma taka sofe i jak one sie spisuja??

Offline Jagna77 Kobieta

16 stycznia 2010, 22:49

Mati ma takie lozeczko .....  W Swedt bylo tansze jak w PL .

Offline Mariolka Kobieta

16 stycznia 2010, 23:16
ale fajne

Offline Jagna77 Kobieta

17 stycznia 2010, 18:23
Mariolka i powiem Ci ,ze jest bardzo wygodne , materac 90x200 , nawet ja moge sie spokojn ie polozyc kolo niego przy usypianiu . Jest bardzo wygodne choc nie tanie. Polecam .

19 stycznia 2010, 12:31
Zu ma łóżko z Meblika z zamontowaną barierką. barierkę w czasie snu dziecka można przesunąć jak np mały śpioch przez sen zawędruje  tam, gdzie barierki nie ma...przetestowałam w noc sylwestrową. Bez barierki łóżka bym nie kupiła, bo ona często śpi w poprzek lub w innych dziwnych pozycjach. Materac ma 90x 200 i szczerze powiedziawszy to łóżko jest szersze niż ja miałam w akademiku.  Spokojnie natym może spać dziecko i dorosły, anawet dwie dorosłe osoby jakoś w miarę wygodnie prześpią noc. 

Offline Vall Kobieta

19 stycznia 2010, 21:56
mój młody od kilku dni spi na klasycznej, duzej, ikeowskiej sofie...
odpukać póki co nie sapdł, ma na tyle miejsca, ze wszelkie manewry może robić..

Offline Nika

2 lutego 2010, 21:54
Pola od prawie dwóch tygodni jest dumną posiadaczka łóżeczka "dorosłego" z Ikea. Radzi sobie dobrze, co prawda zsunęła się  z niego dwa razy ale zrobiła to specjalnie chyba bo pod łóżkiem położyliśmy jej poduchę z kanapy w salonie a ona b. lubi na niej leżeć. Generalnie łóżko, fajne, niedrogie, zgrabne...

15 lutego 2010, 13:08
brawo dla Poli.

Offline :martyna: Kobieta

15 lutego 2010, 20:07
My za 2 tygodnie kupujemy Małej takie łóżko, tylko chyba bez szuflady:

Offline Nika

15 lutego 2010, 20:29
To które mamy z Ikea jest niemal identyczne ( ale bez szuflady), tylko zagłówek jest nieco wyższy i ma jakieś tam zwierzaki. Do tego dokupiłam dwa pojemniki plastikowe na pościel ale trzymamy w nich zabawki, kocyki, zapas pieluszek na noc....., generalnie to co do tej pory trzymaliśmy w szufladzie pod łóżeczkiem.

15 lutego 2010, 20:35
Macie Kritter'a??

Offline Nika

15 lutego 2010, 20:38
Tak jest, w kolorze sosny.

15 lutego 2010, 20:41
Też nad nim myśleliśmy, ale w końcu się zdecydowaliśmy przełożyć Małą do łóżka i kupujemy tamto.

Offline .:Anka:. Kobieta

15 lutego 2010, 20:43
na forum jest ogłoszenie o sprzedaży takiego łozka z materacem

15 lutego 2010, 20:46
Pomożesz ślepej koleżance?

Offline .:Anka:. Kobieta

15 lutego 2010, 21:29
chętnie
ale sama teraz nie moge znaleźc tego ogłoszenia....

15 lutego 2010, 21:40
 ;D Nie ważne, i tak nie kupię jej używanego.

Offline Elcik Kobieta

16 lutego 2010, 15:25
Martyna a jakiej firmy to łóżeczko?

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 1
  • data ślubu: 2006-10-07
16 lutego 2010, 17:51
My zamówiliśmy takie łóżko:
http://www.bociekmeble.pl/produkty/linia-bociek.html model Emil. Do tego wieżę na drabinkę, materac z pokrowcem, kieszenie na barierki i kurtynę. Już się doczekac nie mogę, az w koncu przyjdzie, Szymek byl zachwycony jak widział je w sklepie :)

16 lutego 2010, 19:54
Firmy "Krzak" :) znalazłam na allegro. Wpisz łóżeczko, przejdź do działu pokój dziecięcy i tam będą. Sprzedawca na p..pablo? nie pamiętam, a teraz nie mam czasu znaleźć. Znajoma ma, mówiła, że bardzo solidne.

Offline Nika

17 lutego 2010, 07:03
anulka to łóżeczko jest boskie, jak mi je pokazałaś ( już wcześniej) to zaraz M. przekazałam, że praktyczne i w ogóle. No i on, że kupujemy bez dwóch zdań, wymiarowo jest niemal identyczne jak to z Ikea więc tam pojechaliśmy i już zdecydowani byliśmy, a tu obsługa patrzy na nas dziwnie i pyta czy to dla Poli (była z nami)?My, że dla niej. Na co oni, że jest absolutnie za mała, że na dole na materacu musiałaby spać i drabinki nie moglibyśmy montować.... :-\ :-\ więc zrezygnowaliśmy......nie bez żalu....ale to co mamy tez jest super. A takie kupimy jak Polcik podrośnie, a to Lenka dostanie w spadku :).