e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Szczęśliwi i zakochani-08-08-08 tego dnia jednak zaświeciło słońce  (Przeczytany 46349 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ania24polska Kobieta

Witajcie moje kochane forumki ..... nie chce mi sie wierzyc ,że załozyłam własnie nowy wąteczek... mam nadzieję ze bedziecie ze mną wspolnie obserwować moja relacyjkę z najpiękniejszego dnia w zyciu .....
                                                                     Ciesze się ,że bydgoskie forumki zawitały do mnie na slub -jestescie cudowne :)
                                                                                                      ogłaszam relacyjke za rozpoczętą :)

Offline Anjuschka Kobieta

:hello:

Z przyjemnością zagoszczę w Twojej relacji :)

Offline czarodziejka_

hej ho!!

Witam w relacyjce i serdecznie gratuluję~!!!

Offline Lara_Croft Kobieta

jestem i ja :)

wszystkiego co najlepsze :D :-*
"Gdyby człowiek miał świadomość, co traci przez to, że nie może mieć dzieci, to by tego chyba nie zniósł tak po ludzku."

Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018
Dzidzia - czekamy

Offline AniaRomek Kobieta

Ja tez sie melduje :D :D :D
I skladam najserdeczniejsze zyczenia!!!!

Offline mystikala Kobieta

:-* :-* :-*

Już nie mogę się doczekać  ::)

jak sie ciesze ze juz relacyjka sie pojawi:)

Offline ika3w Kobieta

Offline hany81 Kobieta

i ja się dołączam i czekam niecierpliwie na relacje.

Witam wszystkich
zaczynamy :))

Oj sama nie wiem od czego zacząc.... zaczęły sie przygotowania rano o 6 pobudka ledwo przełknęłam sniadanie i zaraz szybko kilka tbaletek na rozne dolwgliowsci i sie zaczeło fryzjerka przyszła o 7 rano i do 9 miala rece pełne roboty bo bylo nas w domu az 7 kobiet plus kluska :)

wczesniej miałam juz zrobione pazurki oto kilka fotek z przyygotowań :) porannych w domku

potem byl makijaz u mojej kochanej pani Eli dziekuje jej za te cudo

i efekt koncowy

no i jak wracalismy autkiem z moimi kolezankami wlasciwie jak druhenki one dla mnie to nie moglysmy uwierzyc ale w L ce jechal nasz striptizer z panienskiego usmialysmy sie  jak nie wiem.....
niestety mialam lekki poslizg i pan mlody ze swiadkiem juz pod blokiem czekali z wystrojonym autkiem ale o tym za chwile :)

Offline chodasia Kobieta

Ja tez chetnie sie przylacze i podejrze co tam sie dzialo, a zapowiada sie ciekawie. Makijaz i fryzurka sliczne, Panna Mloda rozpromieniona ;D czekam na wiecej.

Offline hany81 Kobieta

Ale miałaś boooski makijaz. Pieknie!!

ja również się dołączam, musze przyznać, że miałaś piękny makijaż i fryzurkę. Czekam na dlaszą część.

Offline vonka

podglądnęłam fotki na naszej klasie, śliczny makijaż, fryzurka, czekam na więcej  ;) :D

no i zaczeły sie przygotowania w domu czyli ubieranie panny mlodej

ubieranie zajęlo mi jakies 15 minut :) wiec spokojnie zdazylismy na zdjecia slubne do Ostromecka :) niestety tam padał deszcz  ale zdjęc zrobil nam fotograf mnóstwo i nie bylo tak zle miałam parasolkę i chłopcy o mnie dbali :) bałam sie jednak co bedzie z naszym slubem w plenerze no ale o tym pózniej

teraz wejscie pana młodego :)

skromna dekoracja auta

i odjezdzamy  na zdjecia

Offline Lara_Croft Kobieta

"Gdyby człowiek miał świadomość, co traci przez to, że nie może mieć dzieci, to by tego chyba nie zniósł tak po ludzku."

Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018
Dzidzia - czekamy

Musze powiedzieć ze zdjecia piekne ale widziałyśmy Anulke na zywo
To dopiero był efekt
 :-* :-* :-* :-*

Offline mystikala Kobieta

No no no,ale cudowny makijaż i fryzurka  ::)

Gabiś

• Gość
Cudnie się zaczęło!!
Pięknie wyglądałaś!!!

witam was kochane serdecznie do wtoreczku jeszcze kilka fotek wkleje bo w srode wyjezdzamy w podróz poslubna :) pozdrawiam was wszystkie

Offline Adiana Kobieta

No nie, prawie przegapiłam ;)

Offline salomea Kobieta

I ja dołączam się do Twojej relacyjki!!! CUDOWNY makijaż! Wyglądałaś na prawdę pięknie. Fajna fryzurka, bardzo oryginalna suknia - wszystko pięknie współgrało. Jaka misterna dekoracja samochodu, nie spadła?
GRATULACJE!!!!  :o
« Ostatnia zmiana: 11 sierpnia 2008, 15:11 wysłana przez salomea »

nie spadła witam cie miała dobre przyssawki :)

Offline iza22 Kobieta

Aniu przepięknie wyglądałaś, makijaż piękny

Offline Beacia Kobieta

I mnie nie może tu zabraknąć  ;D

Śliczne fotki ale kamizka ma rację na żywo Ania wyglądała jeszcze piękniej  :D

witaj Izka dziekuje Ci kochana za to ze bylas z nami w tym waznym dla nas dniu i tobie kamizka i beacia :)

Offline JulkaJ. Kobieta

I ja się melduję w Twojej relacyjce.. :-*
Dekoracja samochodu może i skromna, ale śliczna.. ;)
A jaka piękna Panna Młoda ::)

Offline izulek Kobieta

nonono,zapowiada sie fajniutka relacyjka :) wygladaliscie przepieknie :) mialas fantastyczna fryzurke no i makijaz.......czekam na wiecej :)

Offline Adiana Kobieta

Widziałam Waszą brykę o malutkie co nieco 8)

Offline Beacia Kobieta

Aniu wysłałam już Tobie zdjęcia, które zrobiłam  :D