e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: DJna wesele  (Przeczytany 171773 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline AlicjaEwa Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 03.08.2013
Odp: DJna wesele
3 czerwca 2014, 12:38
100% true!

Offline PiotrNalewajk Mężczyzna

• nowicjusz
3 czerwca 2014, 21:44
Pani KasiuniaB nie chcę uprawiać lansu, bo jestem z branży

życzę Pani dobrego wyboru, bo nie ma piękniejszego widoku na weselu gdy wszyscy goście bawią się, gdy wesele prowadzi dj w odpowiednim do okoliczności stroju, gdy ma świętną gadkę (wodzirejka, konkursy, oczepiny, pomysły), gdy pojawia się dobry sytuacyjny żart, gdy podaje dobrze dobrane nutki itd... itd....

Offline azanna Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: maj 2015r.
27 czerwca 2014, 13:36
Szukam opinii na temat zabawy z DJ Team.  Ktoś może się bawił z nimi na weselu? Wiem, że imprezy prowadzą we dwóch Bartosz Starszewski i Paweł Kubiak. 

Offline azanna Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: maj 2015r.
5 lipca 2014, 23:59
Czy wszyscy DJ oczekują zapłaty zaraz po weselu? Znacie może kogoś komu można zapłacić np.  dzień po lub przelać na konto?

Offline Alis Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 7.06.2014
7 lipca 2014, 10:07
Ja wręczyłam kopertę z zapłatą dzień przed weselem i nie protestował  ;)

Offline jula2212 Kobieta

• nowicjusz
31 lipca 2014, 14:39
ja osobiście znam- sama płaciłam po weselu i część była ustalona w formie przelewu   ;)

Offline majczi Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 2 sierpnia 2014
19 sierpnia 2014, 16:43
Ja miałam chlopaków z dj team na weselu i powiem jedno, mimo ze mialam małe wesele to wszyscy mówili ze dawno na takim fajnym weselu sie nie bawili!!!Ja tak samo!!! Było extra!! Nawet mają krótki filmik z mojego wesela na swojej stronie na fb:) jak cos to opowiem wiecej na priv :)

Offline karina.jezierska Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 27.09.2014
19 sierpnia 2014, 17:12
Co do przelewu to nie wiem, my płacimy w gotówce i już po weselu.

Offline takakasia Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 6.09.2014
19 sierpnia 2014, 17:24
u nas dj gra również na poprawinach więc umówiliśmy się że wtedy mu zapłacimy gotowką :)

Offline natalina86 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 09-08-2014
20 sierpnia 2014, 11:00
Z czystym sumieniem polecam Łukasza Bondarę (Dj Bond).  Grał u nas na weselu i impreza była niesamowita.  Łukasz jest młody, bardzo otwarty i nie umywa się do Starskiego (u którego miałam okazję się bawić i uważam go za świetnego w branży).  Na plus dla Bonda jeszcze oświetlenie, wszelkie gadżety typu bańki, dym itp.  Zabawy i konkursy do ustalenie indywidualnie (my nie mieliśmy wcale, a mimo to Łukasz nie miał problemu z wyciągnięciem ludzi zza stołów.  No i cenowo dużo przystępniej niż Starsky.

Offline takakasia Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 6.09.2014
11 września 2014, 19:27
A ja polecam wszystkim Michała Starzeckiego , grał u nas w ostatnią sobotę :) zloty człowiek , impreza tak wspaniała, że goście bawili się w pełnym składzie do samego końca:) Wszystko było idealnie, mimo obaw wielu członków rodziny, że będzie grał dj a nie orkiestra wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że biję on wszystkich i jest NAJLEPSZY:) POLECAM :))))

Offline marialyk Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 27.06.2015
12 września 2014, 09:33
Szukam opinii na temat  prowadzenia wesela przez  DJ Mateusz Gronowski mattsound.   Ktoś może się bawił z nim na weselu?

Offline Vivka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: maj 2014
15 września 2014, 12:19
Bawiliśmy się na weselu gdzie DJem był Michał Starzecki i było świetnie :) super DJ, umie rozkręcić imprezę, bardzo kontaktowy- moim zdaniem samego Jacka ze Starsky team bije na głowę ;)

Offline gosiawhite Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 06/09/2014
18 września 2014, 12:11
Ja juz prawie 2 tygodnie po, sxkoda ze tak szybko mija. Mieliśmy Krzysia Polańskiego, polowa gości byla angielska i on sobie świetnie poradzil. Ludzie tańczyli do 6 rano i na poprawinach do 22, gdyby mogli to byłaby zabawa 24 godziny. Mam maly filmik z poczatku, wrzucę link później.
A Krzysia bardzo polecam, nie tylko super DJ ale tez super człowiek. Nikogo innego bym nie chciala.

Offline agnieszka91 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 26.09.2015r.
19 października 2014, 13:56
Witajcie! :)
Jestem tutaj nowa, od kilku dni czytam Wasze wpisy, aż w końcu postanowiłam zarejestrować się i napisać post z prośbą o pomoc. .

Oczywiście chodzi o DJ-a.

Spotkaliśmy się wczoraj z trzema DJ-ami i mamy problem.

Pierwszy nam się niestety nie spodobał, dlatego nie będę dokładnie o nim pisać ;)

Później spotkaliśmy się z p.  Romanem Nalazkiem i właśnie nie wiemy teraz.  Dzwoniłam do Michała Starzeckiego, ponieważ zależało nam, żeby był ktoś z ekipy Starsky team, ale niestety terminy mają już wszystkie zajęte.  Po chwili zadzwonił właśnie do mnie ten Pan, dostał nr od p.  Michała i wydaje mi się, że byle kogo by nie polecił.  Poza tym rozmowa była bardzo sympatyczna, nie mogę powiedzieć nic złego na jego temat, ale problem polega na tym, że nie pokazał nam nic oprócz dobrej prezentacji samego siebie.  Nie ma swojej strony internetowej, nigdzie nie znalazłam o nim opinii (na początku w ogóle myślałam, że to jest Roman Cabaj, z tego stresu już wszystko mi się pokręciło  ::) naczytałam się na tym forum o nim tyle, że jak usłyszałam Roman to od razu mi się skojarzyło) ale w domu okazało się, że to nie on i zaczęłam się martwić.  Macie jakieś informacje o nim? Moglibyście mi coś doradzić?

Na samym końcu spotkaliśmy się z Krzysztofem Polańskim.  Widzę, że  ma bardzo dobre opinie, ale cena jest dość wysoka i to jest ten problem.  W sumie Starsky pewnie też by tyle chciał, albo nawet i więcej, ale u nich się już bawiliśmy na 100dniówce i mają pełno dobrych opinii chyba od początku forum to też inaczej.  Krzysztofa mamy z polecenia przyjaciółki, ponieważ bawiła się na weselu, które prowadził i podobno był szał! Nawet na prezentacji, które nam pokazał było widać, że te wesela są udane.  Również jest bardzo sympatyczny i też nie możemy powiedzieć o nim nic złego.

Ciężkie jest to wszystko.  2  tygodnie temu były oświadczyny, ślub ma być za 11 miesięcy, a tu już wszystko trzeba szybko załatwiać, bo terminy są pozajmowane. 

Wiem, że nie można podawać dokładnych cen, ale napiszę, że u Romana mamy wesele i poprawiny w cenie samego wesela Krzysztofa.

Proszę pomóżcie, bo nie wiem co robić.  :(
Szczerze to najbardziej zależałoby mi na opiniach Romana.

Pozdrawiam! :)

• Chuck Norris
19 października 2014, 17:00
Znajomi mieli Romana Cabaja na swoim ślubie i byli mega zadowoleni.  U nas grał Starski i nie zamieniłabym go na żadnego innego dj na świecie. Mimo iż od ślubu minął rok to do dziś mamy z nim ciepły kontakt.

• użytkownik
19 października 2014, 18:04
Ci o których piszesz niestety odpadają ze względu na termin. . .

• Chuck Norris
19 października 2014, 18:07
może warto zaufać przeczuciu ? Nam Jacek też nic nie zaprezentował , poza rozmową  , a byliśmy pod tak wielkim jego wrażeniem , że klepalismy w ciemno. 1,5 roku przed ślubem. I to był jego ostatni wolny termin na sierpień, także mieliśmy szczęście.

• użytkownik
19 października 2014, 18:22
Tylko, że Jacek ma pełno dobrych opinii i ma stronę, jest na zdjęciach gdzie widać oświetlenie, a o Romku nic nie ma. . .  wszędzie są jedynie informacje o "Czarnym", a o nim nic i nie wiem.  Też trochę tak ryzykownie zaufać na słowo.  Nie chcę dzisiaj dzwonić, bo niedziela to nie wypada, ale jutro z rana spróbuję dowiedzieć się czegoś więcej :)
No ale właśnie to jest to, że przecież jakby był zły to Michał ze StarskyTeam nie dałby mu mojego nr, przynajmniej tak mi się wydaje. . .
Rozmową też naprawdę nas zachwycił, ma gadane (nawet trochę się "wkurzałam", bo też lubię nawijać, a nie dał mi dojść do słowa   :P ), ale tak jak wspomniałam nic nie pokazał.  Mówił, że ma jakieś tam światełka i akcesoria, ale ile i jakie . . .
U mnie też jest ten problem, że jestem strasznie niecierpliwa.  Oświadczyny były dokładnie 2 tygodnie temu, planowaliśmy na czerwiec, ale nie ma terminów to już mały stresik, że trzeba szybko działać, bo za chwilę się okaże, że będziemy brali ślub w 2016. . .  chciałabym mieć to za sobą, bo nie dość, że tym się stresuje to jeszcze mam obronę w czwartek i wszystko tak na raz . . . . . . 

Offline Netka24 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 11/07/2015
19 października 2014, 20:09
Powiem tak bawilismy sie na weselu u Krzysztofa Polanskiego i jest Mega impreza byla do samego rana z tego co pamietam ;) chyba wyszlismy po 5.
Starsky tez ma dobry repertuar no ale terminy. . . my mamy Wojciecha Kasprowicza slyszelismy same pozytywne opinie wiec sie zdecydowalismy na niego zobaczymy co bedzie. . . .

Offline marialyk Kobieta

• nowicjusz
19 października 2014, 21:30
Ja  będę miała Mattsound mateusza gronowskiego  i   tez eksperymentuje ! Kiedyś byłam na weselu  jak  dj Roman prowadził , najlepszy jest zaraz po Starskim ,  mój termin mieli już zajęty   tak wiec  im szybciej tym lepiej  ;)

• użytkownik
19 października 2014, 22:16
Cytat: marialyk link=topic=11332. msg2134732#msg2134732 date=1413747002
Ja  będę miała Mattsound mateusza gronowskiego  i   tez eksperymentuje ! Kiedyś byłam na weselu  jak  dj Roman prowadził , najlepszy jest zaraz po Starskim ,  mój termin mieli już zajęty   tak wiec  im szybciej tym lepiej  ;)

Rozumiem, że dj Roman to Roman Cabaj?

Szybciej nie mogłam, bo dopiero 2 tygodnie temu mój ukochany mi się oświadczył ;)

Nic poczekam jeszcze trochę, może odezwie się ktoś, kto był na weselu, które prowadził p.  Roman Nalazek . . .

Offline sofijka Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: wiosna 2016
20 października 2014, 14:04
a możesz zdradzić jaka jest cena Polańskiego bo ja kontaktowałam się wstępnie z panem Jackiem Starskim i cena wynosi 2700zł uważam, że to dobra cena

• użytkownik
20 października 2014, 15:05
Napisałam w wiadomości prywatnej ;)

Offline marialyk Kobieta

• nowicjusz
21 października 2014, 19:50
Tak Dj  Roman Cabaj :) pozdrawiam

Offline em_ka89 Kobieta

• bywalec
22 października 2014, 10:38
Hej
U nas będzie grał Pedro Noca
Bardzo sympatyczny człowiek i cena tez BARDZO przystępna ( 1300 zł )
Byliśmy na weselu, na którym grał i bardzo nam się spodobała jego praca :)
Także polecam

• użytkownik
22 października 2014, 14:00
Jednak wybraliśmy Romana Nalazka ;)

Powodzenia w poszukiwaniach!

My jeszcze musimy zaklepać jakiegoś fotografa i na jakiś czas spokój, ale to nie będę robiła SPAM-u tutaj ma ten temat ;)

Pozdrawiam!

Offline emuu Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 18.07.2015
4 listopada 2014, 12:52
Witajcie dziewczyny, to mój pierwszy post, dlatego chciałam się "przedstawić".  Mój ślub w przyszłym roku w lipcu, terminy gonią a ja dopiero zaczęłam się rozglądać za oprawą weselną.  Próbowałam u kilku DJ, ale niestety pan Starsky, DJ TEAM mają już zajęte terminy.  Wstępnie ustaliłam spotkanie z DJ BOND 'em.  Dlatego bardzo proszę o jakieś informacje i opinie na temat tego wodzireja.  Znalazłam jedną, średnio pochlebną, dlatego martwię się tym bardziej.  Może mogłybyście mi polecić jeszcze kogoś z okolic Bydgoszczy?

Cieszę się że do Was dołączyłam i mam nadzieję, że będziemy dla siebie nawzajem wsparciem :)

Offline Netka24 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 11/07/2015
4 listopada 2014, 13:16
Skontaktuj sie z Krzysztofem Polanskim

Offline blankowa Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 05.07.2014
5 listopada 2014, 10:53
Mieliśmy Krzysztofa Polańskiego i nie zamieniłabym na innego DJa - tylko On. Wszyscy goście świetnie się bawili i do dzisiaj wspominają DJ'a. Świetne zabawy, rekwizyty wykorzystane w odpowiednim momencie i w dobrych dawkach. Doskonały dobór repertuaru. Mieliśmy malutkie wesele a trwało od 17.00 do 5 rano. DJ uszanował naszą czarną listę. Oczepiny krótkie, zabawne i kulturalne czyli takie jak chcieliśmy. Pewnie jak każda panna młoda miałam obawy przed weselem, czy się będą wszyscy bawić, ale po pierwszym bloku muzycznym, wiedziałam, że nie będziemy schodzić z parkietu. Polecam

Ps. Kiedyś pisałam tu już o Dj Bondzie, teraz zostawię bez komentarza, być może się trochę poprawił.