e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: DJna wesele  (Przeczytany 180175 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tigrunia Kobieta

Odp: DJna wesele
17 maja 2013, 17:27
Dziewczyny czy mogę prosić o namiary na DJ Romana Cabaja i DJ Zbynka?
Może jakieś świeże opinie o w/w ?  ;)

Offline tigrunia Kobieta

24 czerwca 2013, 20:39
Zdecydowałam się ostatecznie na Romana Cabaja i poprowadzi on nasze wesele za rok  :brawo_2:
Jest konkretny , rzeczowy , bardzo nam przypadł do gustu po pierwszym spotkaniu. 
Wychwalają go w restauracjach / salach weselnych pod niebiosa - celowo pytałam  :D Mam nadzieję, że my jak i nasi goście będziemy się świetnie bawić  :cancan:

Muszę niestety odradzić DJ Mako .. również się z tym Panem spotkaliśmy i byliśmy bardzo rozczarowani.. Człowiek zupełnie nic sobą nie prezentował, dużo mówił ale od rzeczy i nie miało to ładu i składu. No i nie chciałabym tu nikogo obrażać ale taki DJ/wodzirej powinien jakoś wyglądać a DJ Mako na spotkanie przyszedł w brudnym, pomiętym T-shircie i reklamówce dookoła dłoni  :o Pierwsze wrażenie było wręcz odstraszające..

Offline Mandinka Kobieta

24 czerwca 2013, 23:21
Jeśli chodzi o Dj Mako to nie jesteś odosobniona w swoich spostrzeżeniach - od kilku osób (nie tylko na tym forum) słyszałam o nim niezbyt przychylne opinie...

25 czerwca 2013, 18:14
JeSli mogę coś doradzić i polecić Dj'a na ten wyjatkowy i niepowtarzalny dzień to proponuję wam skorzystać z usług DJ'a Filla.  Prowadził u mnie wesele oraz u mojego kolegi-Swietne podejście, pelen profesjonalizm zrealizował wszystko to co ustaliliśmy zarówno odnośnie muzyki co było dla nas najważniejsze jak również w kwestii doboru odpowiednich zabaw, pozatym stawka też nie byłą zbytnio wygórowana także z czystym sercem mogę polecić ta osobę  :)

Jakbyście chcieli namiary to podaję strone internetową:  www. dj. bydgoszcz. pl

25 czerwca 2013, 18:17
Cytat: jula2212 link=topic=11332. msg1922675#msg1922675 date=1372176844
JeSli mogę coś doradzić i polecić Dj'a na ten wyjatkowy i niepowtarzalny dzień to proponuję wam skorzystać z usług DJ'a Filla.   Prowadził u mnie wesele oraz u mojego kolegi-Swietne podejście, pelen profesjonalizm zrealizował wszystko to co ustaliliśmy zarówno odnośnie muzyki co było dla nas najważniejsze jak również w kwestii doboru odpowiednich zabaw, pozatym stawka też nie byłą zbytnio wygórowana także z czystym sercem mogę polecić ta osobę  :)

Jakbyście chcieli namiary to podaję strone internetową:  www. dj. bydgoszcz. pl

Offline tigrunia Kobieta

25 czerwca 2013, 21:39
Mandinka ja czytałam wcześniej opinie o nim na forach ale pomyślałam sobie a tam pewnie jakieś narwane Panny o wielkich wymaganiach to pisały no i chciałam dać mu szansę się wybronić... niestety było gorzej niż źle  :dno:

Offline mkmkmk Kobieta

2 lipca 2013, 21:49
Bardzo polecamy dj Michała Starzeckiego.  Pełen profesjonalizm, super zabawa.  Jak myślicie co jest najbardziej istotnym elementem by wesele było udane, a goście długo pamiętali Wasze wesele, na którym się wybawili za wszystkie czasy? Otórz nawet jak macie salę w uroczej okolicy, przepyszne jedzenie, udekorowany magicznie stół z pięknymi winietkami, a orkiestra nawali uwierzcie że czar pryśnie.  Chcesz mieć 100% pewność, że Twoja zabawa weselna pozostanie niezapomniana dla Was-młodej pary jak i gości wybierzcie dj Michała Starzeckiego.
Wesele mieliśmy w czerwcu 2013r.  a do tej pory spływają do nas podziękowania za rewelacyjną zabawę weselną, nawet od gości z zagranicy.

Offline Mandinka Kobieta

11 lipca 2013, 23:07
Mój DJ (Marcin Raubo - Mati Music) niestety nie dał rady i żałuję, że go wybraliśmy.
Na spotkaniach wszystko ładnie pięknie, a na naszym weselu niestety nie bardzo... Muzyka leciała stanowczo za głośno (nie dostosował głośności do sali, która nie była zbyt duża), głośniki "buczały",  przerw prawie w ogóle nie robił (a jeśli były to góra 5-minutowe) do tego stanowczo za dużo gadał. Jakby to on był "gwiazdą" tej imprezy, a nie my. Miewał jakieś wstawki dziwne rodem z manieczek albo dyskoteki w remizie...brrr... Do tego komp mu zamulał i nasza prezentacja na podziękowania  strasznie mu zamulała i muzyka się skończyła a slajdy nie... A wszystko było dograne, prosiłam, żeby sprawdził przed imprezą... Na szczęście gości mieliśmy fajnych i parkiet był cały czas pełny (muzyka na ogół leciała dobra, grał w większości to o co wcześniej prosiliśmy), więc ogólnie wesele wspominam dobrze :) Teraz śmiejemy się, że wesele było udane POMIMO starań DJ-a...
Dodam, że w trakcie imprezy wielokrotnie zwracałam mu uwagę co mi się nie podoba, ale miał to w dupie...  :|| Ogólnie PORAŻKA na całej linii. Kilka dni po weselu napisałam do niego maila na 1,5 strony A4 w którym wszystko mu wygarnęłam. Z większością zarzutów się zgodził, przepraszał, ubolewał blablabla. Ale to nie zmienia faktu, że na weselu się nie popisał i stanowczo odradzam go wszystkim parom młodym. Żałuję, że nie zdecydowaliśmy się na kogoś z ekipy Starsky'ego, ale wydawało nam się, że z Marcinem nadajemy na tych samych falach... niestety - BARDZO się przeliczyliśmy.

Offline AlicjaEwa Kobieta

12 lipca 2013, 09:21
o kurcze Mandinko, bardzo mi przykro....
:(

na szczęście jak sama napisałaś wesele sie udało pomimo dj.

dobrze że mu wygarnęłaś, wiadomo że przytakiwał, kase zgarnął :'( :-X

A właśnie, płaciliście mu po imprezie? Bo jeśli tak to mają zastrzeżenia mogliście chyba nie zapłacić całości?

Offline Mandinka Kobieta

12 lipca 2013, 13:13
Szczerze to Łukasz mu zapłacił zaraz po imprezie... nawet nie wiem kiedy. Nie chciał się z nim wykłócać o 5 nad ranem, ale trochę żałuję, że mu nie zapłaciliśmy mniej...

12 lipca 2013, 13:30
czasem nie warto sie szarpać ::)

Offline AnnaMaria87 Kobieta

12 lipca 2013, 16:10
dziewczyny jak w ogóle teraz ceny się kształtują ??
kogo polecacie??

Offline Mandinka Kobieta

12 lipca 2013, 17:06
DJ Starski, Michał Starzecki, Roman Cabaj. Ceny ok. 2500zł, ale niech się bardziej zorientowane koleżanki wypowiedzą ;)

12 lipca 2013, 22:27
Zdecydowanie Starski :)

Offline Kolina Kobieta

15 lipca 2013, 21:20
Witam,

a czy byl ktos na weselu gdzie gral Dj Team z Bydgoszczy lub moze ktos o nich slyszal?

20 lipca 2013, 14:17
dziewczyny jestem załamana... właśnie K. Filasiński napisał mi że "niestety nie może u nas zagrać bo fizycznie nie będzie go w bydgoszczy" MASAKRA!!

czy ktoś słyszał od

Dj Krys?
Dj Darek?

Kogo polecacie poza Dj Starskim i Michałem Starzeckim HELP!!:((

Offline anulka 80 Kobieta

20 lipca 2013, 14:23
Krzysztof Polański (z Fordonu) grał u nas - baaardzo polecam ;)  Muzyka dla wszystkich, idealnie dobrana, parkiet pełen, nagłośnienie idealne, zabawy sami wybieraliśmy, ale miał ciekawe propozycje, cenowo przystępny... od niemal wszystkich gości, z którymi rozmawiałam słyszałam pochwały odnośnie dja.

20 lipca 2013, 15:05
Anulka a czy on ra tylko muzykę z CD? tzn nic nie  przyśpiewuje itp??

Offline Mandinka Kobieta

20 lipca 2013, 20:43
Tomek Szewczyk. Nie wiem czy przyśpiewuje, ale na pewno może przygrywać (np. na akordeonie) bo jest czynnym muzykiem.

21 lipca 2013, 20:21
Czy któraś słyszała o Krzysztofie Polańskim????

Offline Alis Kobieta

22 lipca 2013, 10:48
Nie wiem czy chodzisz do klubu Brodway na kamiennej, tam są taneczne piątki, muzyka lat 70' i 80' i gra tam dj Marian,  poprosiliśmy go żeby zagrał na naszym weselu, zgodził się
Jest ich dwóch, jeden od nagłośnienia sali i dj, mają swoje światła i sprzęt a nawet dymownice wezmą ze sobą
Baaaaardzo sympatyczny dj i super muzykę puszcza, ludzie się super bawią przy nim, poza tym grywał już na weselach wiec oczepiny jak najbardziej organizuje
za prace ich obu zapłacimy 2500 a zabawa będzie przednia
Jestem pewna ze będzie miał wolny termin na przyszły rok bo głównie gra właśnie w Brodwayu

24 lipca 2013, 12:20
Alis - co do brodway nie chodzę:) więc nie wiem dla mnie nie ma dobrego klubu w Bydzi!:)

a tak z innej beczki!! dwóch Dj-ów

1. DJ KRYS - Krzysztof Stelmann?
2. DJ Wojtas (DW Wojtas)

nie chce wklejać linków bo nie będę robić reklamy :)
Czy któraś słyszała? O którymś z nich? Dj Krys - opinie ma dobre na stronie Djów, na zdjęciach wygląda nieźle.. sympatyczny
Wojtas - znajomy był na 10cio leciu które on prowadził niby też dobrze... różnica w cenie 800ZŁ

Offline Alis Kobieta

24 lipca 2013, 12:22
No z tym ze w Bydzi nie ma fajnych klubów się niestety zgadzam..

24 lipca 2013, 12:31
Anulka a czy on ra tylko muzykę z CD? tzn nic nie  przyśpiewuje itp??
Nie śpiewa, ale mówi, prezentuje, jak wodzirej zachęca do zabawy.. wyszedł na parkiet nie raz i z nami tańcował, ma różne maski, peruki, dostosowuje to do piosenek, np. "czerwone korale" - ja dostałam korale, a mąż góralską czapkę i tańcowaliśmy ;) jakieś meksykańskie rytmy, to były sombrero, do pociągu czapka konduktora itp.  jest też opcja karaoke. Ja się uparłam, ale tak sobie to wyszło, bo goście niechętni byli, także odradzam. Chyba że ma się takie towarzystwo, które lubi śpiewać. ... Mogę Wam pokazać nasz krótki filmik, widać tam trochę jego popisy. Nie jest przy tym natarczywy, naprawdę ma wyczucie facet. Wcześniej w tym wątku ja już pisałam o nim i inne dziewczyny też polecały.

filmik
https://vimeo.com/home/myvideos/page:4/sort:date/format:video

24 lipca 2013, 12:43
Anulka mówisz o K. PolańskiM?

Offline chupacabra88 Kobieta

26 lipca 2013, 08:02
Cytat: anulka 80 link=topic=11332. msg1938541#msg1938541 date=1374323004
Krzysztof Polański (z Fordonu) grał u nas - baaardzo polecam ;)  Muzyka dla wszystkich, idealnie dobrana, parkiet pełen, nagłośnienie idealne, zabawy sami wybieraliśmy, ale miał ciekawe propozycje, cenowo przystępny. . .  od niemal wszystkich gości, z którymi rozmawiałam słyszałam pochwały odnośnie dja.

Przystępny cenowo.  to coś dla mnie:) a ile bierze? Proszę o odp tutaj lub na pw :)

26 lipca 2013, 13:00
Anulka mówisz o K. PolańskiM?
tak

28 lipca 2013, 17:18
DJ Tomek Szewczyk  Polecamy   pełen profesjonalizm , czynny muzyk ,dobrze dobrany repertuar , swoboda komunikacji,  i

zawsze w doskonałym humorze:)  możemy polecić też DJ Matt - Mateusza Gronowskiego  którego  nam DJ Tomek  - również

polecił  byliśmy  na poprawinach  jak grał  nagłośnienie i oświetlenie  profesjonalne , wykorzystywał  dziesiątki gadżetów

dopasowanych do nastroju muzyki  przez to uzyskiwał  dobry kontakt z gośćmi .

Jednym słowem  dwójka DJ godnych polecenia  :)

aga miko  :)

PS.   Nie jesteśmy  związani  z  tą dwójką prezenterów-DJ . 

Offline Mandinka Kobieta

30 lipca 2013, 21:56
Ja żałuję, że nie zdecydowaliśmy się na Tomka Szewczyka :( Niestety, wybraliśmy Marcina Raubo - moją opinię na jego temat można przeczytać wyżej...

Offline nataliaj Kobieta

31 lipca 2013, 22:00
Dj Peter, 1600zł.  Miałam go na swoim weselu, jest super. . . .