Autor Wątek: wesele w Starym Folwarku  (Przeczytany 38971 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gosiek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Płeć: Kobieta
Odp: wesele w Starym Folwarku
« Odpowiedź #30 dnia: 4 Lipca 2010, 23:10 »
Ogólnie nie będzie u mnie więcej jak 100 osób.  Powszechnie mówi się, że na wesele nie przyjeżdża około 10-20 osób, czasem więcej.  Jak będzie to się okaże kiedy zaczną dzwonić i potwierdzać.  A jak liczne będzie Wasze wesele?

Offline gosiek 8513:)

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 529
  • Płeć: Kobieta
  • Ja jestem jak noc Ty jesteś jak dzień...:*
  • data ślubu: 11.o9.2o1o
Odp: wesele w Starym Folwarku
« Odpowiedź #31 dnia: 5 Lipca 2010, 18:59 »


 :hello: u nas zaproszonych jest gdzieś ponad 130 osób ale już trochę odmówiło z rodzinki M no ale liczymy na dobrą zabawę ;)
a jak tam stresujesz się już??? ???
Pozdrawiam :)

Offline anetka1267
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23.06.2011
Odp: wesele w Starym Folwarku
« Odpowiedź #32 dnia: 28 Sierpnia 2010, 16:58 »
hej wszystkim ja mam zaklepany termin w czerwcu 2011 troche mnie ta sala teraz przeraża :o tyle się naczytałam ,napiszcie jak tam po waszych weselach w tym roku i co z ta sala i klima.  Z gory dziekuje i pozdrawiam ;)

Offline gosiek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Płeć: Kobieta
Odp: wesele w Starym Folwarku
« Odpowiedź #33 dnia: 29 Sierpnia 2010, 16:14 »
Hej
Wczoraj byłam w Starym Folwarku i zauważyłam, że mają założone klimatyzatory w tej części, gdzie siedzą goście! Na pewno się przydało jak były te wielkie upały na przełomie lipca-sierpnia.

Pozdrawiam

Offline gosiek 8513:)

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 529
  • Płeć: Kobieta
  • Ja jestem jak noc Ty jesteś jak dzień...:*
  • data ślubu: 11.o9.2o1o
Odp: wesele w Starym Folwarku
« Odpowiedź #34 dnia: 2 Września 2010, 22:02 »
 ;)witam ja byłam ostatnio a już za tydzień ślub i widziałam salę jakoś mnie nie przeraża  ;D ;D
ale relacyjkę jakąś napiszę a salę cały czas remontują  ;) ;) więc nie ma co się przerażać strach ma wielkie oczy
buziaki :-* :-*

Offline AniaK123
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • data ślubu: 25.09.2010
Odp: wesele w Starym Folwarku
« Odpowiedź #35 dnia: 12 Września 2010, 14:14 »
Cześć wszystkim.  Czekam niecierpliwie na relację z wesela w Starym Folwarku:) Moje wesele już za dwa tygodnie, więc chciałabym coś krzepiącego usłyszeć:)

Offline gosiek 8513:)

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 529
  • Płeć: Kobieta
  • Ja jestem jak noc Ty jesteś jak dzień...:*
  • data ślubu: 11.o9.2o1o
Odp: wesele w Starym Folwarku
« Odpowiedź #36 dnia: 20 Września 2010, 20:38 »
witam u nas goście zadowoleni  tylko nie spodziewałam się ,że sala do tańczenia się zrobi taka mała
przy 80 gościach ,ale nie było tak źle ;) ;)
pozdrawiam

Offline anetka1267
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23.06.2011
Odp: wesele w Starym Folwarku
« Odpowiedź #37 dnia: 27 Września 2010, 22:44 »
a co z innymi sprawami  takimi jak jedzenie spanie i poprawiny jak byś mogła to opisać bo strasznie ma pietra  :o chociaz wesele za rok ale cały czas o tym myśle czy dobrze wybralam.  pozdrawiam 

Offline gosiek 8513:)

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 529
  • Płeć: Kobieta
  • Ja jestem jak noc Ty jesteś jak dzień...:*
  • data ślubu: 11.o9.2o1o
Odp: wesele w Starym Folwarku
« Odpowiedź #38 dnia: 28 Września 2010, 10:48 »
Jeślichodzi o jedzenie to goście byli zadowoleni a ja nie pamiętam bo z mężem prawie nic nie jedliśmy bo było w tym dniu duż do robienia a poprawiny był stół szwedzki tylko jedno mnie zdziwiło bo myślałam ,że chociaż sztućce i szklaneczki będą przygotowane dla gości bo była taka sama ilość osób a każdy musiaqł podchodzić i sam brać wszystko no ale to takie nie dogadanie więc każdą nawet najmniejszą pierdółkę trzeba ustalać więc co tylko będziesz chciała to od razu ustalaj niech będzie zapisane ,żeby później nie było zaskoczenia  ;)
pozdrawiam serdecznie i powodzonka i napisz jak tam idzie ????
 :) :)

Offline MSM28
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.08.2010
Odp: wesele w Starym Folwarku
« Odpowiedź #39 dnia: 4 Października 2010, 22:28 »
My juz po ;D i bylo bosko ;D wiec postanowilam troche napisac zeby uspokoic tych ktorzy sie martwia.  Wiem jak to jest sama niedawno sledzilam fora w poszukiwaniu opini i kazda pierdola byla na wage zlota. 
Wiec: nasze wesele bylo 28. 08. 2010.  i naprawde bylo Bosko.  Sala ubrana pieknie.  Idealnie jak z obrazka.  Jedzonko cieple, smaczne i szybko podawane.  Warto zamowic stol wiejski, szczupaka, wegorza, salatke sledziowa i fantazje z kurczakiem.  Wedlina swojska i chleb znikaly nie wiadomo gdzie.  Goscie byli zachwyceni.   Obsluga na najwyzszym poziomie.   Noclegi . . . hym. . .  tak naprawde nikt nie nazekal, byla czysta posciel, reczniki i ciepla woda. . . .  nie wiem czego mozna bylo by chciec wiecej.  Poprawiny super do 16 towarzysto same sie rozeszlo.  Wszystko to co zostalo po weselu dostalismy ladnie zapakowane do domku.  Gdybysmy mieli jeszcze raz robic wesele to tylko w Folwarku.  Bylo naprawde super.  Polecam wszystkim goraco.  ;D

Offline anetka1267
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23.06.2011
Odp: wesele w Starym Folwarku
« Odpowiedź #40 dnia: 24 Sierpnia 2011, 22:39 »
dawno mnie nie było no to ja już po (23. 06. 2011) było super tylko szkoda ze tak szybko i koniec .  :( polecam z całego serca stary folwark jedzenie pycha i super porcje wszyscy byli zachwyceni nikt nie chodził głodny ja to tylko żałuje że nic (prawie ) nie zjadłam bo wszyscy się zachwycali.  pokoje czyste i niczego nie brakowało.  moja ogólna ocena to 6 w skali 1-6.  a i super miejsce do zdjęć i dla dzieci u mnie na weselu to dzieciaki nie spały do 6 rano.

Offline Flo
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • data ślubu: 29.07.2017
  • Skąd:: Olsztyn
  • Ślub w: Tumiany
Odp: wesele w Starym Folwarku
« Odpowiedź #41 dnia: 17 Lutego 2018, 13:22 »
Dziewczynki skopiuję moją wypowiedź z innego wątku bo akurat pasuje. Jak macie jakieś pytania to piszcie

Cześć dziewczyny i chłopaki, jeśli szukacie sali weselnej to ja polecam nasz lokal, w którym mieliśmy wesele - Stary Folwark w Tumianach (z Olsztyna w stronę Mrągowa). My mieliśmy wesele na 106 osób i było naprawdę SUPER!!! Kurczę, na wielu weselach byłam, ale w Tumianach jest taki klimat na balety i picie, że normalnie najlepsza impreza w życiu :D Goście byli po prostu zachwyceni. ALE Po kolei. Wybraliśmy to miejsce, bo nasza kuzynka miała tam wesele kilka lat wcześniej, więc mieliśmy okazję przypatrzeć się jak to wygląda, poznać właścicielkę, podpytać itd. Cena była atrakcyjna i wiedzieliśmy, że niczego nie zabraknie na stołach, więc o to się nie martwiliśmy. Dokupiliśmy opcję wystroju i stołu wiejskiego i oczywiście byliśmy zachwyceni. Wybrałam kolor lawendowy, w takim więc kolorze były dekoracje, świeże kwiaty, wiązanka. CUDO. Folwark sam w sobie jest urokliwy, a dodatkowa dekoracja sali weselnej naprawdę daje super efekt. Obiad był podany szybciutko, goście na nic nie musieli czekać. Część przekąsek stała na stołach, część (np. tatar) były wystawione po obiedzie. Tak zresztą nam mówiła kierowniczka, że tak będzie. Po obiedzie pierwszy taniec - zero strrrresuuu :D no i zaczęła się impreza, toasty itd. Tańcom nie było końca. Pwoiem szczerze, że nie pamiętam co było na kolejne ciepłe dania i kiedy one weszły. Ja tylko pilnowałam, żeby wódki nie zabrakło na stołach. Obsługa pomocna we wszystkim. Sami rozłożyli winietki, sami udekorowali butelki (daliśmy tylko zawieszki), położyli prezenciki dla gości. naprawdę o nic się nie martwiliśmy. Poprawiny też ekstra, kierowniczka doglądała sali, popędzała obsługę hehe a czasem sama doniosłaszklanki czy ciasto. Ta pani Róża to bardzo ciepła i profesjonalna osoba. Poproawiny przeniosły się na taras i podwórko, tamnczyc sie nam już nie chciało. Akurat była cudna pogoda, to dzieciaki biegały po podworku, babcie i ciotki poszły się przejść po cudnej okolicy. Naprawdę świetny czas i miejsce dla rodziny. Minusik taki, że dzień przed nami ktoś miał wesele i późno opóścili pokoje i część gości musiała troszkę na swój pokój poczekać. ale o tym też nas uprzedziła pani Roża. goście sobie poradzili i to najważniejsze :) Drugi minus był taki, że jedzenia było tyle, że po poprawinach trzeba było to wszystko pakować :P A nikt nie miał głowy do tego hahaha. no i kolejny "minus", że tak szybko się to skoczylo. Kurczę, jeśli ktoś się waha między Folwarkiem a inną salą niech się nawet nie zastanawia. Najlepsze jedzenie i w ogóle świetny weselny klimat! Gorąco z mężem poleccamy Wszystkim parom młodym <3