Autor Wątek: Najlepsze firmy Dekoracyjne ... w Olsztynie i Warmińsko - Mazurskim  (Przeczytany 6262 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline weselnaPani
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Drogie, jestem niedawno po swoim weselu i chciałam sie podzielić jedną rzeczą. Otóż szukałam przed weselem opinii na temat firm wykonujących dekoracje sali weselnej, koscioła, samochodu itd itp. Ogólnie rzecz mówiąc firm które pomogą upiększyć ten dzień. Robienie tego samemu to jakaś porażka. Nie ma szans wykonać tego w tak gorącym okresie. Powierzanie tego swiadkowej czy koleżance to też nic dobrego. Efekt może być różny. Najczęsciej słaby - a weż sie póżniej denerwuj na przyjaciółke czy rodzine. Te firmy po prostu sie na tym znają i przygotowują dekoracje kilka dni i tygodni wcześniej. Do rzeczy...
Chciałam znależć na forach opinie na temat firm wykonujących dekoracje w Olsztynie i okolicach. Ogólnie Warmińsko - Mazurskie. Niestety nic praktycznie nie było. Mało wpisów na forach itd.
Zaczynam więc wątek i proszę o dopisywanie sie. Ja wybrałam z internetu firmę wykonującą dekoracje weselne Stylove z Olsztyna i przy okazji chce je serdecznie polecić. Dekoracje super. wszystko na czas. NA ich stronie i facebooku  są pokazane realizacje ktróe robiły. Są po prostu profesjonalne i bardzo bogate. Na żywo na moim weselu wygladały jeszcze piekniej niż sobie wyobraziłam. Po prostu super. Zrobiły mi też oświetlenie sali oraz kosciół i wysokie kompozycje na stołach w super kolorach i ścianke z żywych kwiatów za nami. Najpierw oczywiście wszystko szczegółowo ustaliliśmy. Stylove sa SUPER.
Mój wpis to nie reklama, ale mam nadzieje że przyda sie komuś kto szuka takiej firmy i nie wie co wybrać.
Jesli macie jeszcze jakieś inne firmy to dopisujcie sie do wątku. To bardzo ważne dla osób któe planują piękne wesele.
« Ostatnia zmiana: 31 Lipca 2018, 13:03 wysłana przez zibi »

Offline danuta001
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.05.2005
Odp: Najlepsze firmy Dekoracyjne ... w Olsztynie i Warmińsko - Mazurskim
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Listopada 2018, 09:58 »
Ja akurat nie jestem zwolenniczką jakiś wymyślnych dekoracji, wystarczą świeże kwiaty i raczej minimalistyczny wystrój, bardzo mi się właśnie dlatego podoba Albizja w Lemanach bo tam nie ma żadnych ornamentów i wymyślnych mebli ale wnętrza są bardzo ładnie i gustownie urządzone