e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: MAJOWE PANNY MŁODE  (Przeczytany 121057 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Betti Kobieta

Odp: MAJOWE PANNY MŁODE
21 kwietnia 2009, 07:21
Pewnie, ze dacie rade dziewczyny. A potem wszystkie chętnie będziemy czytały Wasze relacje :D

Offline werka23 Kobieta

22 kwietnia 2009, 09:47
majówki 2009 porawane w nurcie przygotowań a 2010 dopiero sie rozpedzają  :brewki: :brewki: Napewno dacie rade  ;) ;) a my od wczoraj mamy wybrany kościołek i godzinę  :Serduszka:

Offline anusiah Kobieta

22 kwietnia 2009, 18:35
 ;D ja dzielnie walczę z przygotowaniami :
-zapowiedzi poszły
- spotkanie z zespołem załatwione ( musimy tylko dostarczyć cd ), konkursy wybrane
-jutro ostatnia poradnia
- w sobotę przymiarka
- w sobotę kwiaciarnia
- opalam się na bieżąco

Offline marta83 Kobieta

29 kwietnia 2009, 22:15
maja175 jak u Ciebie ?? stres jest? juz tylko 3 dni...
U nas tylko 10 dni-to juz tez blisko  :D

Zalatwilam dzisiaj tort, spotkalam sie z zespolem i umowilam z florysta. Jutro suknie odbieram  ;) jeszcze wycieczke zalatwic trzeba...
No i chyba tyle...reszta juz jest  8) Mozna odpoczywac   :Serduszka:

Offline maja175 Kobieta

29 kwietnia 2009, 22:27
Przede mną długa noc... muszę nadrobić zaległości. Zrobię podziękowania dla rodziców wytnę ostatnie winietki i podpiszę księgę gości.
A jutro mam nadzieję, że uda się nam pojechać nad morze i pobyć sam na sam, pospacerować... Tę ostatnią noc przed ślubem spędzimy osobno :D
Stresu nadal brak  ;D

Offline maja175 Kobieta

1 maja 2009, 21:00
To już jutro... Trzymajcie kciuki dziewczyny ;d

Offline Justys851 Kobieta

1 maja 2009, 22:39
:skacza: I już mamy MAJ  :skacza:
 :serce: miesiąc naszych ślubów  :serce:

maja175 trzymam kciuki żeby wszystko było tak jak sobie wymarzyliście  :D

Offline maja175 Kobieta

2 maja 2009, 11:07
Właśnie wróciłam od fryzjera  ;D a fryzurka jest cudna! Tak wszystko bystro poszło, że teraz mam dwie godzinki przerwy, ąż do makijażu. Mam więc czas na opisanie pewnej historii  :)
Słyszałyście kiedys o plagiacie ślubu?? Mam wrażenie, że coś takiego mnie spotkało. Zaczeło się od tego, jak poszłam dogadać warunki umowy na fonntanny czekoadowe. Umowę podpisaliśmy w lipcu zeszłego roku, a trzy tygodnie temu byłam dogadać szczegóły. Pani od fontann powiedziała mi, że tego samego dnia w tym samym miejscu też mają fontanny zamowione, że młodzi zamówili ich po targach ślubnych. Tam poraz pierwszy dowiedziałam się, że w sali obok mojej też będzie wesele i że maja fontanny z tego samego źródła :) Potem poszłam do mojej makijażystki, ktora powiedziala mi, że w tym dniu ma jeszcze jedną pannę młodą do malowania i że ta panna też czesze się u tego samego fryzjera co ja. Kiedy dzisiaj byłam u fryzjera spotkałam ową pannę mlodą i zapytałam gdzie mają wesele. Jak już się domyslacie panna oczywiście powidziała, że wesele mają w kobylance, czyli tam gdzie my  :o
To się nazywa zbieg okoliczności..... Miazga jednym slowem!

Offline zupcia Kobieta

2 maja 2009, 15:09
Maja trzymam kciuki ;) Oby wszystko poszło zgodnie z planem!

2 maja 2009, 21:22
maja175
WSZYTSKIEGO NAJPIEKNIEJSZGEO NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA!!

Offline marta83 Kobieta

3 maja 2009, 14:42
maja175  Wszystkiego najlepszego  :skacza: :brawo_2: :brawo_2: :brawo_2:

3 maja 2009, 15:05
maja175 - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA !  :brawo_2: :brawo_2: :brawo_2: :bukiet: :bukiet: :bukiet:

I GRATULUJĘ BRAKU STRESU, OPANOWANIA, I TRZEŹWOŚCI UMYSŁU!!!
(ja już sie na szczęście trochę uspokoiłam, bo będzie co będzie - co ma być :))

maja175 - czekamy oczywiście na opis i relację ! Teraz życzę przyjemnych poprawin, odpoczynku ... nalezy sie po GORĄCYCH PRZYGOTOWANIACH :)

Offline baska98 Kobieta

4 maja 2009, 09:54
no i się zaczęło :D :D

Offline anulkak1982 Kobieta

4 maja 2009, 19:30
My tez już w tą sobote i stresik mnie dopada:)

Offline anusiah Kobieta

4 maja 2009, 20:08
 ;D Serdecznie gratuluję Maja

A ja dziś odebrałam suknię ...wisi już spokojnie w domku
Jutro odbieramy zapowiedzi, w środę spotkanie z Księdzem - zapłacimy za ślub
czwartek - spotkanie w lokalu i zakup napojów i wódki
winietki już wszystkie gotowe - ale zostało jeszcze trochę pierdółek

Zabiegane te ostatnie tygodnie....

Offline marta83 Kobieta

5 maja 2009, 09:02
U nas juz niedlugo :) sobota zbliza sie wielkimi krokami... Malo czasu na dopiecie wszystkiego na ostatni guzik  ;)

5 maja 2009, 09:21
Maju wszystkiego najlepszego  :D
oj a weekend już niedługo - kolejne majówki wychodza za mąż  ;)

U nas pozostało już tylko zrobienie winietek , ustalenie menu - dzisiaj to zrobimy , zapłacic organiście i chyba tyle, moze jeszcze jakieś tam pierdółki  :D

Offline wiśniowa Kobieta

5 maja 2009, 10:24
i ja się przyłączam do gratulacji.... wszystkiego najlepszego maju na nowej drodze życia  :bukiet: :bukiet: :bukiet:

5 maja 2009, 17:24
ja stwierdzilam, ze troche mi bizuteria nie pasuje do diademu :( hm hm, poniewaz diadem mam w cyrkoniach swarovskiego a lancuszek-kolia ze zwyklymi szkielkami. wiec .... troche kontrast, jezeli chodzi o odbicie swiatla sie rzuca.
Szkoda, ze tak na ostatnia chwile to zauwazylam. Moze zamieszcze jakąs fotkę to doradzicie, czy moge w nim isc, czy raczej cos innego kupic (w sumie jeszcze można przeznaczyc jakies 2 dni na zakupy dopinające ;P ) :)

Offline wiśniowa Kobieta

5 maja 2009, 18:31
wrzucaj... spróbujemy doradzić ale chyba na fotkach trudno odróżnić swarovskiego od innych kryształków  ::)

Offline Betti Kobieta

5 maja 2009, 19:46
No i zaczęło się... :D
Gratuluję Maju :D
W najbliższą sobotę kolejne śluby.. Super dziewczyny.
Grunt to żebyście się nie dały zwariować na sam koniec ;)

Offline marta83 Kobieta

5 maja 2009, 20:09
Mi sie wydaje missmax, ze nikt tego nie zauwazy jesli Ty nie bedziesz na to uwagi zwracala... a jesli Tobie sie to podoba, to nie patrz na innych to Twoja uroczystosc  ;)  ciesz sie nia i nie przejmuj sie niczym. Ty masz sie czuc najwazniejsza  ;D ;D ;D

6 maja 2009, 11:08
marta83 - tak sobie wczoraj wieczorem i dzis powiedzialam, co bedzie to będzie - po prostu nie przejmowac się pierdółkami. Ważniejszy jest całokształt uroczystosci, a nie detale (choć diabeł tkwi w szczegółach , i jak wiadomo kusi, by sie tymi detalami nie potrzebnie przejmować; wtedy zapomina się o najważniejszym - czyli ZAŚLUBINACH). Ja tak czasami wynajdowałam takie małe, nie dużo znaczące kruczki w przygotowaniach ... zbyt nie potrzebnie właśnie. Wczesniej, to w ogóle się byle czym stresowałam. Teraz jakby spokojniejsza - i dobrze  ::) Byleby pogoda tylko była na ten weekend  :)

a to te fotki. Diadem posrebrzany z kryształkami swarovskiego , a na szyi - łancuszek ze srebra z 7 oczkami-szkiełkami (nawet nie cyrkonie). co sądzicie? :) ja teraz mam lekko rozjasnione wlosy przez refleksy,te zdjecia robilam wczesniej.

Offline wiśniowa Kobieta

6 maja 2009, 11:46
hmmm wg mnie pasuje chociaż ja raczej hołduję zasadzie, że im mniej tym lepiej i zrezygnowałabym z naszyjnika skoro jest już diadem.... ale jeżeli chcesz mieć coś na szyi koniecznie to wg mnie ten naszyjnik pasuje (przynajmniej patrząc na te fotki bo z tego co mówisz w świetle widać różnice w kryształkach)

Offline mk.mika Kobieta

6 maja 2009, 12:48
Mam wrażenie, że inny kształt jest diadem i inny kształt naszyjnika, jak dla mnie trochę się gryzie, dla osób patrzących na ciebie nie będzie różnicy, różnica wyjdzie na zdjęciach.

6 maja 2009, 12:51
Ja na Twoim miejscu nei zakładałabym naszyjnika , sam diadem  ;)
Ale ja mam podobnie jak wisniowa im mniej tym lepiej  ;D

Offline paooolka Kobieta

6 maja 2009, 13:00
najlepiej zmierzyc do kiecki! a bedziesz miala welon? bo jesli z welonem to juz za duzo

6 maja 2009, 14:39
:) dzieki za rady

paooolka - tak, będę mieć welon. Zobaczę jak z tym naszyjnikiem, moze założe, może nie.
Też tak wahałam się, czy nie lepiej byloby jakis srebrny lancuszek z jednym kryształkiem ?

mk.mika - Co do kształtu diademu i naszyjnika - to tak, są inne. W całości nie będzie widać różnicy, jednak pewnie będzie na zdjęciach.

A jeżeli już założyć naszyjnik - to jaki by pasował do tego diademu? :)

Offline paooolka Kobieta

6 maja 2009, 14:58
diadem, welon i naszyjnik, dla mnie to za duzo

Offline wiśniowa Kobieta

6 maja 2009, 15:36
zgadzam się z paooolką :) a jaką masz suknię missmax?