Autor Wątek: MAJOWE PANNY MŁODE  (Przeczytany 148625 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline anusiah
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2934
  • Płeć: Kobieta
Odp: MAJOWE PANNY MŁODE
« Odpowiedź #420 dnia: 25 Lutego 2009, 19:39 »
 ;D Wybraliśmy się dziś do Księdza ze zgromadzonymi papierkami i w efekcie spisaliśmy już Protokół. Pomijając, że nauki zaczynamy dopiero za tydzień. Dla mnie to lepiej - już kolejna sprawa z głowy ...

Offline anusiah
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2934
  • Płeć: Kobieta
Odp: MAJOWE PANNY MŁODE
« Odpowiedź #421 dnia: 1 Marca 2009, 13:00 »
 ;D Mamy już w domku obrączki - i choć odbiór nieco się przesunął, to warto było czekać, bo wyszły ślicznie. Do tego jeszcze dostaliśmy rabacik od jubilera. Jestem bardzo zadowolona.

A dziś rozdajemy zaproszenia

Co tu tak cicho? ???

Offline Nuka

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 09.05.09
Odp: MAJOWE PANNY MŁODE
« Odpowiedź #422 dnia: 1 Marca 2009, 14:14 »
każda biega za swoimi sprawami :)


Offline missmax

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 607
  • Płeć: Kobieta
Odp: MAJOWE PANNY MŁODE
« Odpowiedź #423 dnia: 1 Marca 2009, 17:21 »
ja ostatnio mialam (i nadal jeszcze mam) tydzień wyjęty z zycia. cały czas w domu i .. pocenie sie, bo goraczka wysoka byla. Powiększone migdałki.... okropny ból gardła. Kuruję się antybiotykami, bo ZALEŻY MI, by nic a nic nie pozostało do ślubu. No bo.. tylko 2 miesiące pozostały  :o ;D

Ja muszę koniecznie umówić się w najblizszym czasie na jakiś próbny makijaż i fryzurę.

Jak już w 100% wyzdrowieję, ruszam do centrum na zakup bielizny. A... i odbieram w koncu obrączki (przez to choróbsko wszytsko o ponad tydzien sie przesunelo, niestety  :-\)

Takze w tym tygodniu, chcę zakupić trochę  kryształków Swarovskiego do paznokci, ewentualnie tez do wyszywania - bo moze do welonu doczepie (który tez musze zakupic). Kryształki beda sie komponowac do sukni, która tez gdzie niegdzie ma kryształki. No i tez chce miec diadem z tych wlasnie kryształkow i bizuterie. Trzeba się trochę spręzyc z tym wyborem, bo obserwowalam wiele aukcji, ale zdecydowac sie jeszcze dokladnie nie moge, bo nie jestem pewna jaki kształt by idealnie pasowal do sukni. Musze porobic komputerowe symulacje ;)

Offline michasia

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 206
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.05.2009
Odp: MAJOWE PANNY MŁODE
« Odpowiedź #424 dnia: 1 Marca 2009, 19:25 »
my odbieramy 16 obrączki, jutro jedziemy do Gdańska i jak już będziemy mieli wszytskie papiery to idziemy do księdza, musimy też ustalić godz. z księdzem, bo narazie jest 15, a ja chcę 15.30,może się uda.
zespołu nadal nie mamy, ale moze jutro zadzwonimy. w przyszłym tyg. jedziemy do restauracji zobaczyc co i jak:)

Offline Justys851
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 28242
  • Płeć: Kobieta
Odp: MAJOWE PANNY MŁODE
« Odpowiedź #425 dnia: 1 Marca 2009, 21:50 »
OOO dawno mnie tu nie było  ;D
A my ostatnio załatwiliśmy papiery w USC  ;)
Zaproszenia zostały nam 2 i finito  :D
Tak naprawde to zostały same pierdółki  :)



Offline Betti

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1130
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2010
Odp: MAJOWE PANNY MŁODE
« Odpowiedź #426 dnia: 3 Marca 2009, 11:47 »
missmax mam pytanie. Skąd chcesz kupować kryształki Swarovskiego? Bo ja też się rozglądam za nimi ostatnio..

Offline wiśniowa

  • forumowy
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9444
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.05.2009
Odp: MAJOWE PANNY MŁODE
« Odpowiedź #427 dnia: 3 Marca 2009, 12:25 »
ja bym poszukała na allegro  :)

Offline missmax

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 607
  • Płeć: Kobieta
Odp: MAJOWE PANNY MŁODE
« Odpowiedź #428 dnia: 3 Marca 2009, 13:51 »
Betti - tak jak przedmówczyni powiedziała - na ALLEGRO. Tam widziałam takie kryształki. I przymierzam się do kupna jakichś.

Zastanawiam się tylko, czy są to te oryginalne Swarovskiego ? ::)

Offline Betti

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1130
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2010
Odp: MAJOWE PANNY MŁODE
« Odpowiedź #429 dnia: 4 Marca 2009, 10:01 »
Hmm.. Własnie patrzyłam na all.. Nic ciekawego tam nie mają..
Ale znalazłam taką stronkę.. :)

Offline baska98

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 10161
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 31 maj 2008
Odp: MAJOWE PANNY MŁODE
« Odpowiedź #430 dnia: 4 Marca 2009, 10:03 »
na pewno nie są to oryginały Swarovskiego...
nie za taką cenę...

Offline maja175

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 02.05.2009
Odp: MAJOWE PANNY MŁODE
« Odpowiedź #431 dnia: 4 Marca 2009, 11:42 »
A ja myślę, że to możliwe, jeśli cena dotyczy jednego kamyczka. A do ustrojenia welonu lub czegokolwiek innego potrzeba ich sporo. Skoro 10 kamyczków kosztuje ok. 15 zł to do ustrojenia welonu potrzeba ok 50, żeby było je w ogóle widać, więc cena rośnie.... ale to tylko moje zdanie :D

Poza tym na froncie weselnym: do listy rzeczy kupionych mogę dopisać prezenty dla rodziców i prezenciki dla gości natomiast cały czas brak butów ślubnych  :-\ i poradnia rodzinna jeszcze nie zaliczona, ale może w przyszłym tygodniu uda się to zorganizować.
Ach i zaproszenia wszystkie rozdane i rozesłane :D


A co tam u Was majówki??

Offline wiśniowa

  • forumowy
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9444
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.05.2009
Odp: MAJOWE PANNY MŁODE
« Odpowiedź #432 dnia: 4 Marca 2009, 13:36 »
na alle mogą być tańsze te kryształki bo tam po prostu dużo rzeczy jest tańszych  ;) zawsze można sprzedawcę zapytać o certyfikat

u mnie też powoli do przodu.. ostatnio załatwiłam sporo spraw i zostały tylko pierdółki... cieszę się, że już tak niewiele czasu zostal9o... normalnie doczekać się nie mogę tego ślubu  ;D ;D ;D

Offline missmax

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 607
  • Płeć: Kobieta
Odp: MAJOWE PANNY MŁODE
« Odpowiedź #433 dnia: 4 Marca 2009, 17:47 »
Hmm.. Własnie patrzyłam na all.. Nic ciekawego tam nie mają..
Ale znalazłam taką stronkę.. :)

No Betti - super ta stronka! Widać, że są to raczej oryginalne Swarovskiego. Te większe kryształki do szycia kosztują za sztukę nawet 14zł i wiecej.. Te drobniejsze juz ponad złotówkę tylko. No ja jakbym miała kupowac to CRYSTAL AB - bo takie mam na sukience. 
Tez są takie mniejsze kryształki, pak 10sztuk za 2 zł ponad, do naklejania. No ale są malutkie.

Się zastanawiam, czy lepiej kupić takie do wyszywania welonu, czy do przyklejenia na welon. W sumie... jakby coś bylo nie tak, to przyszyte kryształki można zawsze odczepić, no a przyklejone to już raczej nie za bardzo.. ::)

Offline anusiah
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2934
  • Płeć: Kobieta
Odp: MAJOWE PANNY MŁODE
« Odpowiedź #434 dnia: 4 Marca 2009, 21:34 »
 ;D My właśnie rozpoczęliśmy nauki ... zostały jedyne 4 spotkania  :P
Papiery z USC też już dzisiaj załatwiliśmy ...

Zostało jeszcze trochę pierdółek... ale to już drobiazgi

Offline missmax

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 607
  • Płeć: Kobieta
Odp: MAJOWE PANNY MŁODE
« Odpowiedź #435 dnia: 5 Marca 2009, 00:48 »
No mi to nawet bardzo dużo pierdółek zostało. No i wyborów, odnośnie usług wizażu,makijazu,fryzjera....TEŻ WAŻNE- ubranie się do końca,łącznie z butami... No ale myślę, że sie jakoś wyrobię, bo muszę.

A mam takie pytanie -> macie już MAJÓWKI powybierane piosenki na pierwszy taniec? Ja to się jeszcze zastanawiam. Ale mój pierwszy tym to "Zabiorę Cię" - Kancelarii.

Offline maja175

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 02.05.2009
Odp: MAJOWE PANNY MŁODE
« Odpowiedź #436 dnia: 5 Marca 2009, 08:26 »
My tak nietypowo " Dzień dobry kocham cię" Strachy na lachy. Tylko zastanawiam się jak my do tego zatańczymy  ;D

Offline Justys851
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 28242
  • Płeć: Kobieta
Odp: MAJOWE PANNY MŁODE
« Odpowiedź #437 dnia: 5 Marca 2009, 08:46 »
My mamy mixa :
Apogeum "Tylko z Tobą"
Haddaway "What is love"

maja175 my chyba na płyte wezmiemy to pioseneczkę, ogólnie własnie chcemy zeby była ona w takim klimacie  ;)



Offline Betti

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1130
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2010
Odp: MAJOWE PANNY MŁODE
« Odpowiedź #438 dnia: 5 Marca 2009, 11:05 »
missmax no właśnie mnie też się wydaje, że są oryginalne.. No i też podobają mi się strasznie Crystal AB :D

Co do pierwszej piosenki, no cóż, ja jestem majówką z 2010, więc mam jeszcze trochę czasu, żeby zdecydować.. Chociaż już wiem, że będzie z tym problem. Choćby dlatego, że ja chciałabym piosenkę anglojęzyczną, a mój PM polskojęzyczną.. ::)

Offline marta83

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 310
  • Płeć: Kobieta
  • Nareszcie...
  • data ślubu: *  09.05.2009   *
Odp: MAJOWE PANNY MŁODE
« Odpowiedź #439 dnia: 5 Marca 2009, 12:45 »
Mozecie mixa zrobic tak jak Justys851
My mamy polska piosenke, bardzo stara  ;) i na pewno damy zespolowi plyte, by byla w oryginale puszczona  :)

Offline Betti

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1130
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2010
Odp: MAJOWE PANNY MŁODE
« Odpowiedź #440 dnia: 5 Marca 2009, 12:52 »
Cokolwiek wybierzemy, na pewno damy płytę zespołowi, coby nie spie**** tego utworu ;)

Offline Mayaa
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 09.05.2009
Odp: MAJOWE PANNY MŁODE
« Odpowiedź #441 dnia: 6 Marca 2009, 07:55 »
a my być może będziemy mieli  "I Still Haven't Found What I'm Looking For" - U2 & Coco Freeman - połączenie U2 i Kubańskich rytmów ;)

Offline wiśniowa

  • forumowy
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9444
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.05.2009
Odp: MAJOWE PANNY MŁODE
« Odpowiedź #442 dnia: 6 Marca 2009, 11:01 »
ja się jeszcze zastanawiam nad nasza piosenką ale na razie jedyna, która mi wpadła w ucho to Martine McCutcheon - Perfect moment  :)

pozdrawiam majówki

Offline marta83

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 310
  • Płeć: Kobieta
  • Nareszcie...
  • data ślubu: *  09.05.2009   *
Odp: MAJOWE PANNY MŁODE
« Odpowiedź #443 dnia: 11 Marca 2009, 20:44 »
Cicho tu cos...
dziewczyny biegaja i zalatwiaja sprawy slubne  ;)

powodzenia i pozdrawiam  :-*

Offline anusiah
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2934
  • Płeć: Kobieta
Odp: MAJOWE PANNY MŁODE
« Odpowiedź #444 dnia: 11 Marca 2009, 20:53 »
 ;) Ja tam biegam na nauki

Offline wiśniowa

  • forumowy
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9444
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.05.2009
Odp: MAJOWE PANNY MŁODE
« Odpowiedź #445 dnia: 11 Marca 2009, 20:58 »
bo dziewczyny odliczanka założyły iw odliczankach piszą  ;)

Offline martika
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.05.2009
Odp: MAJOWE PANNY MŁODE
« Odpowiedź #446 dnia: 11 Marca 2009, 21:23 »
ja już zaczęłam się stresować, ten czas tak szybko leci, że tu już prawie maj....

Offline missmax

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 607
  • Płeć: Kobieta
Odp: MAJOWE PANNY MŁODE
« Odpowiedź #447 dnia: 11 Marca 2009, 21:31 »
^... no ... niedługo, a jeszcze całkiem DUŻO przede mną. troszkę stresik bierze, bo muszę przyspieszyć.
Koniecznie muszę w przyszłym tygodniu pokupować kilka rzeczy, a mianowicie: BUTY, PONCZOCHY, BIELIZNĘ (!!!)
Strasznie nie lubię kupowac butów, bo mam wąską stopę... i mam przeważnie problem. No i staniki też różne bywają...
Z księdzem to wszelkie sprawy już w tę sobotę myślę,że załatwimy - bo się z nim umówiliśmy.
A ostatnio zamówiłam na allegro: naklejki na wodke, dokupiłam zaproszenia, bo trochę zabrakło, balony, kotyliony ..
No i wkrótce też chcę kupić parę drobiazgów też z allegro. Żeby tylko ci Sprzedawcy byli rzetelni. . .

Apropo oliczania... to ja swoje odliczanie założyłam jakiś miesiąc temu, ale po kilku dniach poprosiłam moderatorów o usunięcie. Gdyż... ja powiedziałam narzeczonemu, że pisze jak się poznaliśmy, zamieszczam zdjęcia, i bla bla bla.. to znaczy NIE CHCIAŁ SIE AFISZOWAĆ, ja stwierdziłam, że też. no i tak odliczanka nie mam. No ale myślę, że ... może jakaś relacyjka będzie w przyszłości  ::)

Offline maja175

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 02.05.2009
Odp: MAJOWE PANNY MŁODE
« Odpowiedź #448 dnia: 11 Marca 2009, 22:00 »
Czas leci nie ubłagalnie! Po zaręczynach, czyli jakieś półtora roku temu chciałam, żeby już był maj, a teraz im bliżej tego wielkiego dnia, tym bardziej chciałabym zwolnić czas. Wszystkie grube rzeczy są załatwione, ale zostają drobiazgi i to te najbardziej pracochłonne: zrobić księgę gości, prezenty dla rodziców ( albumy z "historią" naszego życia, od momentu poznania się rodziców po nasze dzieciństwo aż do narzeczeństwa... kupa z tym roboty:/) zawieszki na butelki, winietki... Oj sporo tego..
Nie mówiąc o tym, że nie mamy jeszcze poradni rodzinnej zaliczonej...

Offline marta83

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 310
  • Płeć: Kobieta
  • Nareszcie...
  • data ślubu: *  09.05.2009   *
Odp: MAJOWE PANNY MŁODE
« Odpowiedź #449 dnia: 12 Marca 2009, 10:18 »
U nas juz koncowka, pozostaly takie drobiazgi typu urzad stanu, protokol u ksiedza, menu w sali, paznokcie, dogadac kwiaty na bukiet i na sale. Jeszcze winietki do wydrukowania jak nam potwierdza wszyscy przyjazd ;)

Nie lubie robic nic na wariackich papierach, dlaego chce wszystko na spokojnie pozalatwiac  :D
Czwartkowo  :-*