e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: MAJOWE PANNY MŁODE  (Przeczytany 117299 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline maja175 Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 02.05.2009
Odp: MAJOWE PANNY MŁODE
25 maja 2009, 16:21
Anna Juszkiewicz pięknie wyglądałaś  :)
Nie wiem czemu ale zawsze wyobrażałam sobie Ciebie, jako osobę z ciemnymi włosami  ;D

Offline pamela Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 05.09.2009
25 maja 2009, 17:01
slicznie, czas na relacje, zeby nam wiecej pokazac  ;D

Offline marta83 Kobieta

• bywalec
    • Relacja
  • data ślubu: *  09.05.2009   *
25 maja 2009, 23:14
Anna Juszkiewicz pięknie wyglądałaś  :)
Nie wiem czemu ale zawsze wyobrażałam sobie Ciebie, jako osobę z ciemnymi włosami  ;D

Zgadzam sie w pelni, ze pieknie wygladalas i tez sadzialam, ze brunetka jestes !! Moze przez to zdjecie, ktore masz w cimnosciach  ???

Niedlugo juz kolejne - ostatnie majowki za maz wychodza... ten czas tak szybko leci  :-*

Offline missmax Kobieta

• entuzjasta
25 maja 2009, 23:40
ANNA J - Duuuużo szczęścia zyczę  :brawo_2: :brawo_2: :brawo_2: :brawo_2: gratulacje z okazji zamążpójścia  :Daje_kwiatka: :Daje_kwiatka: :Daje_kwiatka:

Ja podobnie jak forumowe koleżanki myślałam, że brunetka jesteś  ;D Bo tak po avatarze było widać

A zdjęcie bardzo zachęcające, prosimy o  nastepne :)  ;) Ładnie wyglądaliście :).

Offline wiśniowa Kobieta

• forumowy
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 30.05.2009
25 maja 2009, 23:54
no cóż nie będę oryginalna...

ślicznie wyglądałas Aniu i tez jestem zaskoczona Twoim kolorem włosów ;)

Offline anusiah Kobieta

• Chuck Norris
26 maja 2009, 23:41
 ;D Dziękuję wam bardzo kochane - będzie więcej fotek, te są na razie tylko z rodzinnych aparatów. Czekam na wynik sesji "Na piętrze", a póki co jeszcze my przed Sanktuarium ...;D

Offline wiśniowa Kobieta

• forumowy
  • Chuck Norris
27 maja 2009, 01:16
pięknie :) ale uśmiech masz filmowy

Offline maja175 Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 02.05.2009
27 maja 2009, 18:57
A my w piątek mamy sesję w plenerze :D A jak już odbierzemy wszystkie zdjęcia od fotografa to będę mogła zacząć relację  ;D

Offline missmax Kobieta

• entuzjasta
27 maja 2009, 19:02
ja w sumie odebrałam już ponad tydzien temu  album ze zdjęciami z sesji, ale muszę jechać po płytę, bo zdjęcia mam tylko w formie papierkowej :),a nie elektronicznej. A zdjęć reportażowych to mam... aż rzekłabym za dużo. W sumie, fotograf tez strzelał raz po raz podobne momenty, niektóre zdjęcia są prawie zdublowane... No ale zdjęć ślubnych to raczej nigdy NIE ZA DUŻO , prawda?

Offline wiśniowa Kobieta

• forumowy
  • Chuck Norris
27 maja 2009, 19:07
jasne, że nie :) ja pewnie jak już będę miała swoje to będę je oglądała kilkanaście razy dziennie aż do znudzenia ;)

Offline Nuka Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 09.05.09
27 maja 2009, 22:45
ja już prawie tipsy zjadłam z ciekawości jak wyszły, dziś odebraliśmy pierwszą "lukrowaną" serię z atelier :)
a oto i my:

Offline pamela Kobieta

• Chuck Norris
27 maja 2009, 22:48
nuka oszczedz tipsy !!! ;D alez przpiekne zdjecie. slicznie wygladalas

Offline Diankusia Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 29.05
28 maja 2009, 15:03
Nowym majowym żonkom Wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia :) Zdjęcia które tu powrzucałyście przepiękne :)

Offline Betti Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 2010
28 maja 2009, 17:20
GRATULUJĘ wszystkim majówkom. Każdej z osobna i wszystkim razem. :bukiet:
Ciesze się razem z Wami dziewczyny i już nie mogę się doczekać "swojego" maja :D

Offline missmax Kobieta

• entuzjasta
28 maja 2009, 17:27
dziękuję, Betti :)

niecały roczek szybko zleci i będziemy gratulować Tobie :)

Offline Justys851 Kobieta

• Chuck Norris
30 maja 2009, 12:10
I dzisiaj "Ostatnie" majóweczki wychodzą za mąż  ;D

oj jak ten czas szybko zleciał, przecież niedawno był początek maja  ::)

Offline marta83 Kobieta

• bywalec
    • Relacja
  • data ślubu: *  09.05.2009   *
30 maja 2009, 12:28
''Ostatnim" tegorocznym majowym PANNOM MLODYM Gratuluje i zycze SZCZESCIA NA NOWEJ DRODZE ZYCIA  :brawo_2: :brawo_2: :brawo_2: :Daje_kwiatka: :Daje_kwiatka: :Daje_kwiatka: :Daje_kwiatka: :Daje_kwiatka: :Daje_kwiatka: :Daje_kwiatka: :Serduszka: :Serduszka: :Serduszka:

Offline Betti Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 2010
31 maja 2009, 10:45
I ja również NAJSERDECZNIEJ GRATULUJĘ "ostatnim" tegorocznym Majówkom. :D
Wszystkiego najlepszego!  :bukiet:

PS. Mam nadzieję "pozostałe" majówki, że ten wątek nie zginie ;)

Offline Kasjopeja Kobieta

• nowicjusz
1 czerwca 2009, 20:59
no i ja dołączę do ostatnich tegorocznych majówkowych PM :)
buziaki i gratulacje dla Was!!!

• entuzjasta
2 czerwca 2009, 07:21
I ja gratuluję ostatnim tegorocznym majówkom :)

Oczywiście że wątek nie zginie, nie może :) choc my jeszcze mamy niewiele mniej niż rok to na pewno przeczekamy ten czas razem tu na watku :)

Offline missmax Kobieta

• entuzjasta
2 czerwca 2009, 21:01
nio zapraszamy przyszłe majoweczki 2010, 2011, 2012 ...  itd. :-)

• entuzjasta
12 czerwca 2009, 12:39
Widzę skończył się maj to wątek przymiera. Nie można na to pozwolić. Jak tam nasze majowe męzatki się maja? A jak przyszłe majowe Panny Młode? Ja sie w tą sobotę wybieram na wesele do znajomych to mam zamiar wypatrzec jakies ciekawe pomysły :)

Offline missmax Kobieta

• entuzjasta
12 czerwca 2009, 13:33
...szkoda, że się maj 2009 tak szybko skończył .

No ale za 11 miesięcy bedzie maj 2010 :) :) :)

---

ja jako majowa mężatka czuję się ok  :). No i powiem szczerze - bardzo się cieszę, że brałam ślub w maju (nawet pod względem pogody było przyjemniej - no bo tak akurat się tez trafiło  :P  ::)).
NIe wierzcie w jakieś bzdury i zabobony, że maj nie ma "r", to kiedyś pewnie jakieś wróżki powymyślały te głupie przesądy i teraz miesiące z "r" są przewaznie wybierane na śluby ...
Ja nic o tych niby 'złych' przesądach nie wiedziałam w związku z majem, a maj - miesiąc MARYJNY do tego , wszystko budzi się do życia, kwitnie  ::) nie wierzyc w żadne przesądy i tyle. Są bardziej poważniejsze rzeczy, w które należy wierzyć. Katolicy o tym wiedzą .

• entuzjasta
12 czerwca 2009, 13:45
Ja tam żadnymi przesądami nie mam zamiaru sobie zaprzątać głowy. A to dlatego że bardzo łatwo znaleźć przesądy które się wykluczają. Najważniejsze jest własne podejście do wszystkiego. A przesądy były, są i będą a jak komuś przeszkadzają niech wymyślą sobie nowy. Np że maj jest najlepszym miesiącem bo wszystko budzi się do życia tak jak związki małżeńskie zawarte w maju budzą się do wspólnego długiego życia.

Nawet za mniej niż 11 miesięcy będzie kolejny maj :) :skacza:

Offline pamela Kobieta

• Chuck Norris
12 czerwca 2009, 17:44
a ja kiedys slyszalam, ze malzenstwa zaiwerane w maju koncza sie niepowodzeniem, poniewaz wlasnie maj jest miesiacem maryjnym i tylko Ja powinno sie czcic w tym miesiacu jako krolowa.
swoja droga znam pare malzenstw z maja ktore sie rozpadly, ale przeciez malzenstwa z kazdego miesaca moga rownie dobrze sie rozpasc.
teraz nie ma to znaczenia w ktorym miesiacu bierze sie slub, tylko jak sie zyje.

Offline missmax Kobieta

• entuzjasta
12 czerwca 2009, 19:16
...znane są małżeństwa z maja, z czerwca, lipca, sierpnia, września itd., które się rozpadają..... A pewnie większy odsetek jest tych małżeństw, które się rozpadły właśnie z czerwca, sierpnia, września - bo w tych miesiącach najwięcej małżenstw jest po prostu zawartych.

A co do tej wypowiedzi (zacytuję), że "niby jest takie powiedzenie, że ... maj miesiąc Maryjny i tylko Ją się w tym miesiącu powinno czcić "... jak to przeczytałam, to normalnie aż mi ręce opadły, co za ludzie bzdury wymyślają. Ksiądz nasz właśnie odwrotnie powiedział, ze piękne jest brać w miesiąc Maryjny ślub - bo się bardziej Jej cześć oddaje wtedy.
No to komunie też niby nie powinny się odbywać w maju, bo przecież.... obok sakramentu małżenstwa jest to następny sakrament, czyli sakrament komunii  .. .?  ???

Co za bzdury ludzie wymyślają, aż się czytać i słuchać nie chce. Nie mają pojęcia o sakramentach i w ogóle Kościele, a się uważają za nie wiadomo jakich mówców i oratorów na ten temat. Potem ludzie mają zamglone umysły od tego. Pamiętajcie, Bóg takich powiedzonek nie wymyślił. W Biblii na pewno tego typu zabobonów nie znajdziecie. Zabobony to wiadomo czyj wymysł ...

Offline Nuka Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 09.05.09
12 czerwca 2009, 22:44
Majóweczki kochane, zwłaszcza te dziewiątkowe, zapraszam do działu relacje te wszystkie, które chcą Nukę w akcji zobaczyć :)

pozdrawiam długoweekendowo

Offline werka23 Kobieta

• Chuck Norris
    • [b][color=purple] Już odliczam... :D [/color]
  • data ślubu: 14.02.2009 15.05.2010 :i_love_you:
16 czerwca 2009, 18:49
ja juz tymi bzdurami przestałam sie przejmować  :D :D

nuka zdjecie rewelecyjne  :szczeka: :szczeka:

• entuzjasta
16 czerwca 2009, 22:14
ja juz tymi bzdurami przestałam sie przejmować  :D :D
I bardzo dobrze, ja podobnie, szkoda sobie zawraca głowę takimi bzdurami ;)

Offline anulkak1982 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 09.05.2009
17 czerwca 2009, 19:32
...znane są małżeństwa z maja, z czerwca, lipca, sierpnia, września itd., które się rozpadają..... A pewnie większy odsetek jest tych małżeństw, które się rozpadły właśnie z czerwca, sierpnia, września - bo w tych miesiącach najwięcej małżenstw jest po prostu zawartych.
hehe fajnie napisane dokładnie tak jest :)