e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: MAJOWE PANNY MŁODE  (Przeczytany 114321 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline anusiah Kobieta

• Chuck Norris
Odp: MAJOWE PANNY MŁODE
3 września 2008, 22:22
Wiśniowa - myślę że na tym etapie, to co najważniejsze masz załatwione  :)
Ja powoli zaczynam się rozglądać za fajnymi zaproszeniami. Zaczęłam też pracę nad dekoracjami ( sala nie zapewnia i nie bierzemy dekoratora - wystrojem zajmę się ja )
Biegam po sklepach z dekorami i obmyślam. Dziś kupiłam fajowe ubranko weselne na wódkę ;) ( fraczek i suknia z tiulowym welonem)
Jutro jedziemy podpisać umowę w kwestii wypożyczenia auta na ślub.

A kiedy planujecie rozglądać się za sukienką ? Ja chyba zacznę w listopadzie ...
W ogóle stresa mam z tym wszystkim - mam wrażenie że to już mało czasu...panikara jestem  ;)

Offline maja175 Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 02.05.2009
3 września 2008, 23:54
Też upatrzyłam już zaproszenia na allegro, ale póki nie będziemy mieć zaklepanej godziny w kościele to nie możemy zamawiać zaproszeń :/ a tak bardzo bym chciała :) Upatrzyłam je już pół roku temu, ale sprzedawca cały czas jest aktywny więc mam nadzieję że nie będzie problemu z zamówieniem wzoru, do tego można też zakupić winietki w tym samym stylu. Mam tylko dylemat czy wierszyk"... żeby prezent zmieścił się w kopercie..." drukować bezpośrednio na zaproszeniach czy zrobić osobną wkładkę...hmm, jeszcze to przemyślę. A co Wy o tym myślicie dziewczęta??
A w październiku idziemy do jubilera zamówić obrączki. Znalazłam wzór, który odpowiada na obojgu, więc nie ma na co czekać :)
Zastanawiam się też nad formą podziękowań dla gości, Na pewno będą to cukierki czekoladowe i krówki, a na papierkach będą nasze zdjęcia. Ale mam problem, bo nie wiem w co te cukierki zapakować, ile ich dać... po jednym,po dwa, czy po trzy... nie mam zielonego pojęcia :/ i czy podziękowania wydrukować na papierkach pod zdjęciami czy na osobnych kartonikach... Niby taki banał, a mi sprawia wiele kłopotu :) Poradźcie coś dziewczyny :)

Offline Justys851 Kobieta

• Chuck Norris
4 września 2008, 07:28
Dzień dobry  ;)

Co do wierszyka do zparoszeń, to ja bym to zrobiła w formie wkladki do zaproszeń  ;)

Jesli chodzi o podziekwoania to ja nie pomoge bo u Nas takiego zwyczaju nie ma, u Nas zawsze na odchodzne daje sie paczke ciasta i flaszke  ;D ( na pare ) i u mie tez tak bedzie  ;)

Co do sukni to odkładalam to na listopad, ale cos czuje ze jescze we wrześniu zaczne sie rozgldac , poa tym widziałam w wielu salonach obnizki wiec moze warto teraz pochodzic  ;)

Zaproszeia u mnie juz dawno leża w szafce  ;D mamy bez personalizacji wiec nie musieliśmy czekać  ;)

Offline maja175 Kobieta

• forumowicz
4 września 2008, 11:13
Na temat zaproszeń, jeszcze się zastanowię....
Suknie ach te suknie... ogladam katalogi, ogladam strony internetowe, ogladam wystawy... ale jeszcze nie będę żadnej przymierzać, bo jeszcze pare kilo do zrzucenia pozostalo :) ale jestem wytrwała i myslę, że do początku grunia będzie tak jak być powinno!  Suknie z kolekcji 2008 podobają mi się bardziej niż tez z zapowiedzi na rok 2009, więc mam nadzieję, że do końca grudnia uda mi się wybrać coś dla siebie  ::)

Offline anusiah Kobieta

• Chuck Norris
5 września 2008, 18:29
Majówki  :)
Melduję, że dziś podpisaliśmy umowę z agencją ślubną odnośnie dekoracji sali ( miałam robić sama ale mieli fajną promocję za nieduże pieniądze i dodali gratis coś extra )

Limuzyna ślubna z dekoracją i tablicami zaklepana i ozaliczkowana :)

A w salonie urody odesłali mnie i kazali w styczniu przyjść  :) Wtedy będą zapisy

Offline wiśniowa Kobieta

• forumowy
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 30.05.2009
5 września 2008, 19:00
oo a ile taka przyjemność kosztuje? może też się za czymś takim rozejrzę w Olsztynie  ???

Offline maja175 Kobieta

• forumowicz
6 września 2008, 19:39
My mamy dekorację sali w cenie i całkiem fajnie to robią, my tylko wybieramy kolor dekoracji :) Mam też już na oku dekoratora samochodu :) w sumie to oni świadczą kompleksowe usługi: wiązanka dla Młodej, kwiatki do butonierek dla Młodego i świadka, mały bukiecik na rękę dla śwadkowej, dekoracja kościoła i domu panny młodej bądź klatki schodowej. I też za całkiem przyzwoite pieniądze.
Niebawem wybiorę się na rundkę po sklepach w poszukiwaniu białych butów, bo dostałam radę od psiapsióły, która w maju tego roku brała ślub, żebym nie zwlekała z tym do ostatniej chwili i jeśli coś mi wpadnie w oko i będzie pasować to żebym kupowała :)

Offline maja175 Kobieta

• forumowicz
30 września 2008, 12:23
... Cisza jak makiem zasiał....
Czyżby drogie Panny nic się u was nie działo? Żadnych nowych doniesień z pola organizacyjnego?
Ja dziś uczyniłam kolejny krok... Znalazłam mega promocję na wino Carlo Rossi, za 13,99 za butelkę i zamówiłam 4 kartony po 12 butelek każdy. Czyli w sumie 48 butelek wina na ok. 140 osób :) 24 wina czerwone, 12 białych i 12 różowych. Nie mam pojęcia czy to wystarczy.
1 przykład: wesele koleżanki, gości 90, butelek wina 40, zostało 8
2 przykład: wesele kolejnej koleżanki, gości 100, butelek wina 80, zostało 12
yyyy... jak tak patrzę na te przykłady to dochodzę do wniosku, że chyba jeden karton za mało zamówiłam  :-\

Offline missmax Kobieta

• entuzjasta
30 września 2008, 13:51
No cisza, cisza :) U mnie przygotowania powolutku bardzo ... Myślę nad wyborem kamerzysty i fotografa. Może polecicie jakichś tanich-dobrych w Szczecinie ? :)

Co do alkoholu to może też bym już teraz załatwiała, ale restauracja, tam gdzie będziemy mieć wesele, już sama organizuje włącznie z jadłem wszystkie alkoholole. Hm, nie wiem jak z winami, no zadzwonię i się spytam. Ale pamiętam jak kierowniczka mówiła, że wódeczkę  to oni nam gwarantują, że nic nie zabraknie. No właśnie, muszę jeszcze przedzwonić co do wina..czy wino też wchodziło w ten pakiet.

• Chuck Norris
30 września 2008, 21:12
Witam serdecznie  ;)

Ano u mnie się ruszyło - zamówilam suknie ślubną  :skacza:
Zapraszam do mojego watku, link pod suwaczkiem  ;D

Offline anusiah Kobieta

• Chuck Norris
30 września 2008, 23:08
Ja nieco przystopowałam z przygotowaniami... W piątek prawdopodobnie rundka po salonach z sukniami :)

Offline anusiah Kobieta

• Chuck Norris
3 października 2008, 21:47
Jestem już po wycieczce salonowej i ... suknia wybrana - ta wymarzona. W tygodniu jadę zamówić i ozaliczkować. I stwierdziłam, że się nie odchudzam - suknia pięknie podkreśla talię i optycznie wyszczupla... Co najwyżej będę się pilnować aby już nie przytyć  ;)

Czyli kolejny krok naprzód!  :)

• Chuck Norris
3 października 2008, 22:24
Super ,że suknia już jest  ;) Fajnie jest znaleźć tą wymarzoną  ;D

A czy fotki jakieś będą ??  ;)

Offline anusiah Kobieta

• Chuck Norris
3 października 2008, 23:11
 :-\ Nie pozwalają robić fotek w salonie
Ale dodam, że moja suknia to la sposa satelit - kolor śnieżnobiały  :)

• Chuck Norris
3 października 2008, 23:25
Pokusiłam się zobaczyć suknie na necie i musze przyznać że jest zjawiskowa  ;)
Sama gustuje w tego typu sukienkach  ;)
Jest piękna  ;)

Offline anusiah Kobieta

• Chuck Norris
3 października 2008, 23:36
 :) A dziękuję dziękuję ...
Dzięki tej sukni odkryłam, że mam jednak talie  ;)

• Chuck Norris
3 października 2008, 23:42
Suknia jest taka ,że świetnie będzie eksponować figurę  ;)

Ja tez myślałam na początku że będzie mi lepiej z góra na prosto a jednak mam dekolt  ;) który zdecydowanie będzie wydłużał sylwetkę  ;D

Offline anusiah Kobieta

• Chuck Norris
6 października 2008, 21:17
Zakupiłam dziś papier do zaproszeń, gdyż mam zamiar je w najbliższym czasie wyprodukować :) Do tego winietki i zawieszki w tym samym stylu. Poszukuję tylko jeszcze fajnego ozdobnego dziurkacza do wycinania wzorków ;)

Offline maja175 Kobieta

• forumowicz
7 października 2008, 12:21
W empik'u znajdziesz takie dziurkacze. Tam mają wszystkie wzory :) serduszka, kwiatuszki, baloniki itp... ale są droższe niż w zwykłym papierniczym. W empik'u za  jeden dziurkacz zapłacisz ok 12 zł, w papierniczym ok 7 :) [...]

Offline baska98 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 31 maj 2008
7 października 2008, 14:35
i ja sie do Was przyłączę  :D
ślubowaliśmy sobie 31 maja tego roku  :D
maj jest pięknym miesiącem i nigdy nie zmieniłabym daty. Pogoda była boska, a do tego ta zieleń w około  :D
jeśli macie jakieś pytania to pytajcie  :D z przyjemnością pomogę  :D

Anna Juszkiewicz suknia, która wybrałaś jest boska  :D będziesz wyglądać zniewalająco  :D
w moim typie  :ok:

Offline anusiah Kobieta

• Chuck Norris
7 października 2008, 20:36
i
Anna Juszkiewicz suknia, która wybrałaś jest boska  :D będziesz wyglądać zniewalająco  :D
w moim typie  :ok:

Dziękuję serdecznie - ja już nie mogę się sukienki doczekać. To ta jedyna wymarzona. Jutro podpisuję umowę z salonem. Chciałabym też w najbliższym czasie zakupić butki ślubne.

W empik'u znajdziesz takie dziurkacze. Tam mają wszystkie wzory :)

Dzięki za podpowiedź - wpadnę do empiku. W zasadzie potrzebuję tylko jednego ślubnego wzorka  :) Będę miała dziurkacz i zaczynam pracę z zaproszeniami

Offline maja175 Kobieta

• forumowicz
8 października 2008, 13:16
Wczoraj byłam w salonie na Jagiellońskiej, bo suknie la sposa baaardzo mi się podobają..... Ale niestety, podobają mi się sukienki z kolekcji 2009, ale nie mogę takiej zamówić bez mierzenia  :-\ czas oczekiwania na suknię to 4 miesiące, więc na 2 maja nie da rady takiej zamówić  :-\ a poza tym chcę suknię śnieżnobiałą a la sposa 2009 nie ma białych sukienek!!!!! Są suknie ecru i naturalna biel (kolor śmietany)!!!! I jestem teraz w kropce, bo właśnie tam chciałam kupić suknię, ale już wiem, że jest to raczej niemożliwe :(

Offline baska98 Kobieta

• Chuck Norris
8 października 2008, 13:32
to fakt, że la sposa, pronavias, st. patrick mają suknie w kolorze złamanej bieli choć ja słyszałam w salonie (jak byłam na przymiarce) jak jakaś dziewczyna zamawiała śnieżno-białą...

Offline missmax Kobieta

• entuzjasta
8 października 2008, 20:11
Jak wahają się ceny kolekcji la sposa, i tych innych marek ? ? ? drogie te suknie ?

Offline anusiah Kobieta

• Chuck Norris
8 października 2008, 21:20
Ja zamówiłam suknię la sposa z kolekcji 2007. Miałam możliwość wyboru : kremowa, śmietankowa, śnieżna biel.
Wybrałam bielutką. I teraz czekam 4 miesiące na suknię... Do tego dorzucili dłuuuugaśny welon gratis. W ogóle muszę pochwalić salon na Jagiellońskiej - przemiła obsługa.

[/quote]
Jak wahają się ceny kolekcji la sposa, i tych innych marek ? ? ? drogie te suknie ?
Ja interesowałam się la sposa 2007 ( Jakoś najbardziej przypadły mi do gustu ) Widziałam suknię już od 2700.

Offline missmax Kobieta

• entuzjasta
8 października 2008, 23:16
2700 ? no, jestem w szoku - bardzo drogo.

Offline baska98 Kobieta

• Chuck Norris
9 października 2008, 12:20
2700 ? no, jestem w szoku - bardzo drogo.
to jedna z tańszych  :) do tego to kolekcja 2007.
Jak ja kupowałam suknię to z wchodzącej kolekcji 2008 nie było suknie tańszej niż 4000zł  :o :o dla mnie to już przesada...

Offline maja175 Kobieta

• forumowicz
9 października 2008, 17:02
La sposa  i tak jest tańsza od Pronovias czy St.Patric. Bo ceny tych ostatnich dwóch marek kształtują się w granicach 5-7 tys. :) Jak na moją kieszeń to trochę za dużo :) ale suknie są śliczne jak marzenie. A salon na Jagiellońskiej ma faktycznie bardzo miłą obsługę :)
Natomiast dzisiaj weszłam do innego salonu i znalazłam fajne sukienki polskiego producenta w rozsądnych cenach :) a producent nazywa się GALA.
Ale jak zwykle te sukienki, które mi się podobają są tylko w katalogu! W salonie ich nie ma  :-\ więc nie można przymierzyć :(

Offline baska98 Kobieta

• Chuck Norris
9 października 2008, 17:23
bez mierzenia to ja bym sie w życiu nie zdecydowała...

• Chuck Norris
9 października 2008, 17:35
Ooo rany ale kosmiczne ceny  :o :o :o ja nawet nie zwracałam uwagi na te kolekcje bo wiedziałam że na taką suknie nie będę sobie mogła pozwolić , dlatego nie wiem czego nie mam dlatego nie załuje  ;D
Ja zamówiłam suknie w najzwyklejszym salonie za 1500 zł i uważam że jest piękna  ;)

baska98 masz rację, bez mierzenia bym się też nie zdecydowała.