e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: MAJOWE PANNY MŁODE  (Przeczytany 119476 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pamela Kobieta

Odp: MAJOWE PANNY MŁODE
14 maja 2009, 18:27
dziewczyny relacyjke szybko zakladajcie, bo po tym zdjeciu co ujrzalam, to nabralam apetytu na wiecej.

Offline wiśniowa Kobieta

14 maja 2009, 18:39
super fotki Nuka :)

14 maja 2009, 20:56
laski, w ogóle zapomnialam napisać, ze 9 maja, rano dostałam @ ....  :nie: :buu: :|| No , ale z motywowalo mnie to, że ... nic gorszego stac się już nie może, i w kosciele wytrzymalam jakoś tak nawet i wesele też :)

Tak wiec, nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszło  ;D

Zreszta, moja mama powiedziala, ze w dniu ślubu też miała te dni ... chyba rodzinne  ::) ;)

No cóż, ja byłam troszkę osłabiona, lekko przypuchnięta - ale trudno. Nie przesunęłam tabletkami, to ... niczym innym przesunąć nie mogłam (jak mam bardzo regularny cykl). nawet jedzenie/picie codziennie cytryny, co kilka dni rutinoscorbinu nie pomoglo. Nic a nic sie nie przesunelo. Także, te "domowe sposoby" .. to takie czasami mocno wyssane z palca są ..

Co do relacyjki to myslę, że założe. Moze jutro lub pojutrze. Zdjęcia mam - reportażowe, wyszło naprawdę dużo. Ze studia będę mieć w przyszłym tygodniu.
Pozdrawiam :). I także czekam na relacje innych majówek 2009 :)

Offline Doris85 Kobieta

14 maja 2009, 21:19
nie te @ to nie mają kiedy sie wpraszac tylko w takim pięknym dniu  >:(
a tak pozaty to nie było widac po tobie ze byłas pod puchnieta...wyglądałas rewelacyjnie missmax

Offline paooolka Kobieta

14 maja 2009, 21:27
czekam na relacyjki!

Offline Doris85 Kobieta

14 maja 2009, 21:34
relacyjki muszą byc ;D

15 maja 2009, 10:43
no to dziewuszki utworzyłam wątek z moją relacją. Mozna czytac, oglądać  ;) -> http://forum.e-wesele.pl/index.php?topic=16151.0

Co do mojej wątpliwości, o której tu wspominałam, czy załozyc cos na szyje do sukni, welonu i diademu, czy nie - to załozyłam ten naszyjniczek. W sumie, może lekki jest przepych,ale jakoś mi tak dekolt trochę goły sie wydawał.

Offline marta83 Kobieta

18 maja 2009, 23:57
Witajcie kochane !!
Pisze do Was juz jako zonka :D  Nie mialam okazji napisac wczesniej, sprawy slubne pochlonely mnie do konca tym bardziej, ze moj maz Lukasz mial 8 maja urodzinki  8)
W niedziele obiad poprawinowy i pakowanie walizek na wyjazd do TURCJI polecielismy w poniedzialek o 5 ano-czyste szalenstwo...a wlasnie pare godzin temu wrocilismy  ;D

Jutro mam nadzieje, ze zaloze relacje i opisze wszystko w drobnych szczegolach  ;)

Jestem bardzo szczesliwa i ciesze sie, ze ten dzien mianal tak wspaniale...
Buziaki  :-*

Offline baska98 Kobieta

19 maja 2009, 09:06
to będzie ok razu relacyjka ze ślubu i podroży :D :D :D

Offline maja175 Kobieta

19 maja 2009, 09:52
Kolejna majówka żonką jest :D Już się nie mogę doczekać kolejnej relacji! marta83 bierz się za pisanie  ;D

Offline Diankusia Kobieta

19 maja 2009, 16:53
Czy jako przyszłoroczna majowa PM mogę dołączyć :)

Offline pamela Kobieta

19 maja 2009, 16:56
maja175 ty tez bierz sie za relacje ;D

Offline wiśniowa Kobieta

19 maja 2009, 17:10
Diankusia witamy :)

19 maja 2009, 17:21
Część z Was już po ślubie, część ma za kilka dni a u mnie jeszcze ponad roczek.

Offline wiśniowa Kobieta

19 maja 2009, 17:34
ani się obejrzysz a i Ty będziesz żonką... zresztą pewnie już niedługo do tego wątku zaczną dołączać kolejne majówki ;)

19 maja 2009, 17:52
Wiśniowa, dzień przed Twoją pierwszą rocznicą śłubu ja dopiero będę śłubować. Zobaczymy jak to bedzie z tym dopiero ;) Bo na razie to mi sie czas ciagnie niemiłosiernie, ale pewnie jak zostanie mniej niz pol roku to zleci szybciutko.

Offline pamela Kobieta

19 maja 2009, 17:54
co ty, mi sie tak juz od poltora roku ciagnie i nic nie przyspiesza. moze jak juz wreszcie nadejdzie, wtedy powiem, ze szybko minelo.

19 maja 2009, 17:59
No to mnie pocieszyłaś ;)

Offline wiśniowa Kobieta

19 maja 2009, 18:11
my zaręczyliśmy się w lipcu (i wtedy myślałam, że to jeszcze bardzo dużo czasu) i powiem szczerze, że nie wiem kiedy minął ten czas... przeleciał mi strasznie szybko a ostatnie 3 miesiące to w ogóle jak jeden dzień... zobaczycie same :) niedawno było 100 i 50 dni do ślubu a teraz już tak niewiele zostało  ;D

Offline anusiah Kobieta

19 maja 2009, 20:07
 ;D ja już mam lekkiego stresa ... W sumie to już tylko 4 dni...

19 maja 2009, 20:38
Aniu - będzie dobrze, zobaczysz!  8).  A dzień minie tak szybko, jak oszalały. Bo najpiękniejsze chwile - tak szybko niestety mijają . Dlatego trzeba je utrwalac za pomocą kamery i foto  ;D

marta83
- GRATULACJE  :brawo_2: :brawo_2: :brawo_2: z okazji zamążpójścia. Oczywiście jestem ciekawa jak wyglądaliscie, jak wyszło,jak podróz :). No i witam następną zamężną majówkę :) :hopsa:

Offline marta83 Kobieta

19 maja 2009, 21:24
missmax ja rowniez gratuluje  :skacza:  musze do Twojej relacji dolaczyc  :D widzialam zdjecia wygladalas przepieknie  :brawo_2: :przytul:

20 maja 2009, 09:02
Szkoda że to nie mój maj ;)

Offline marta83 Kobieta

20 maja 2009, 13:44
Czas Ci bardzo szybko zleci Diankusia  zobaczysz  :D

20 maja 2009, 14:46
Mam taką nadzieje, że jeszcze trochę i ja Was przywitam jako żonka :)

Offline mk.mika Kobieta

20 maja 2009, 15:41
Spokojnie każda z nas musiała poczekać, dzięki temu wszystko na spokojnie pozałatwiasz i dopniesz na ostatni guzik.

Offline marta83 Kobieta

23 maja 2009, 10:06

Kolejna majowa panna mloda zostanie dzisiaj zona  :skacza: ANIU - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO   GRATULUJEMY  :Daje_kwiatka: :Daje_kwiatka: :Daje_kwiatka:

Offline marta83 Kobieta

23 maja 2009, 12:51
Justys851 Tobie rowniez ZYCZENIA  :skacza: WSZYSTKIEGO DOBREGO i GRATULACJE dzis Twoj dzien  :Daje_kwiatka: :Daje_kwiatka: :Daje_kwiatka: :Daje_kwiatka: :Daje_kwiatka:

Offline anusiah Kobieta

25 maja 2009, 14:51
 ;D Dziękuję Marta
I pokażę wam to:

Offline mk.mika Kobieta

25 maja 2009, 15:36
Aniu bardzo ładnie wyglądałaś.