e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: MAJOWE PANNY MŁODE  (Przeczytany 118884 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Justys851 Kobieta

Odp: MAJOWE PANNY MŁODE
9 kwietnia 2009, 11:57
Powiem Ci że mi tez ciezko w tym spc, czasmi sobie zaloże w ciagu dnia chociaz tak na 2- 3 h - zarazem tez jest dieta  :D :D :D , a jak śpie wtym to zawsze w środku nocy musze to wyciągnąć  :D

Offline maja175 Kobieta

9 kwietnia 2009, 13:43
Tak z ciekawości drogie majówki, macie jakieś okrycia wierzchnie do sukni tak na wszelki wypadek?

9 kwietnia 2009, 13:54
Ja mam bolerko ale z krótkim rękawkiem  ;D mam jednak nadzieję ze zakładac go nie będe musiała  ;)

Offline anusiah Kobieta

9 kwietnia 2009, 14:05
Powiem Ci że mi tez ciezko w tym spc, czasmi sobie zaloże w ciagu dnia chociaz tak na 2- 3 h - zarazem tez jest dieta  :D :D :D , a jak śpie wtym to zawsze w środku nocy musze to wyciągnąć  :D
Ja mam identycznie, chociaż staram się używać tego w nocy, w dzień nie mam czasu z tym biegać...I nigdy nie wiem rano kiedy się tego pozbyłam ;D

A napoje i tak piję przez rurkę, kawę też, herbaty wcale...
Opalescence jest lepszy dla mnie ( szybciej działa ).
Ząbki miałam generalnie dość jasne, tylko kły były mocno przebarwione - teraz wyrównało sie pięknie, na plus oczywiście ;D
Mimo pewnych niedogodności i dyskomfortu w stosowaniu WARTO

A do ślubu będę miała bolerko, chcę koronkowe z rękawem długim - ale jak wyjdzie zobaczymy

Offline anucha85 Kobieta

9 kwietnia 2009, 16:28
Witajcie ja też śłubuję w maju dokładnie 2. A jest ktos z Poznania?

Offline maja175 Kobieta

9 kwietnia 2009, 16:38
  anucha85 :hello
Piękną datę wybraliście  ;D a jak dojechać z dworca pkp na lotnisko w Poznaniu? I na jakiej stacji najlepiej wysiąść?

Offline werka23 Kobieta

10 kwietnia 2009, 10:32
kochane z okazji zblizajacych sie swiat zyczę
Jaj przepięknie malowanych,
Świąt słonecznie roześmianych,
W poniedziałek dużo wody,
Zdrowia, szczęścia oraz zgody,
Werka :D

Offline Karolla77 Kobieta

10 kwietnia 2009, 16:14

Offline marta83 Kobieta

10 kwietnia 2009, 21:01
Ja napisze tylko wszytkiego naj...  ;D odpoczywajcie poki mozecie  :P

Offline Betti Kobieta

13 kwietnia 2009, 08:34
Wesołych.. rodzinnych.. spokojnych..

Offline anusiah Kobieta

14 kwietnia 2009, 13:42
 ;D Dziś:
- umówiłam się na przymiarkę (25 kwiecień)
- umówiłam tipsy ślubne
- wydzwaniam do maruderów, co by potwierdzili przybycie
- dziś ostatnie spotkanie z Panią z poradnictwa

A z racji tego, że jestem w domu na urlopie, siedzę i robię winietki ( dla tych, którzy potwierdzili ) ;D
Jak u was?

Offline marta83 Kobieta

14 kwietnia 2009, 13:57
Dzisiaj do parafii zapowiedzi zaniesc, umowilam sie na czwartek na ustalenie menu, jutro do Paniz poradbnictwa i tance, zrobilam liste na panienski i wyslalam swiadkowej  ;)

14 kwietnia 2009, 17:36
A u mnie :
- jutro zakup soków
- czwartek poszukiwania koszuli i krawata
- piątek wizyta w cukierni
- 21 kwiecień - protokół i zapowiedzi księdza
- 22 kwiecień konsultacja dermatologiczna
- 23 kwiecień żel na paznokcie  :D

W międzyczasie musze popakowac jeszcze czekoaldki,i zrobić winietki  ;)

Offline maja175 Kobieta

14 kwietnia 2009, 17:41
My zanieśliśmy dziś zapowiedzi :) troszkę późno, do odebrania będą po 26 kwietnia ;D ale  damy radę.
Chciałam kupić dziś bieliznę, ale nie znalazłam nic odpowiedniego :( kupiłam tylko pończochy i rajstopy  :-\
A jeszcze tyle rzeczy do zrobienia a tak mało czasu!
Czy ktoś się orientuje gdzie w Szczecinie jest giełda warzywna? Muszę kupić 130 zielonych jabłek!

Offline Betti Kobieta

15 kwietnia 2009, 09:43
Ah dziewczyny, ale Wam fajnie, że już Wam tak malutko czasu do Waszych ślubów zostało.. A o mnie jeszcze to co u Was + okrąglutki roczek ;)

Offline asiulka25 Kobieta

15 kwietnia 2009, 16:08
o jejku od kilku miesięcy szukam czegoś na temat ślubu w maju i dopiero dziś coś znalazłam, ja biorę ślub 2 maja  2009 w Zakopanem, może jest ktoś jeszcze z tego dnia i tego miejsca?Pozdrawiam wszystkie majówki! a co do tych przesądów to się troche nasłuchałam  od babć, ciotek i innych ale co tam zabobonna nie jestem i mam gdzieś  ich opinię a kwiaty będę miała kantadeski - calie jak zwą to bacie i ciotki i mamy:p na przekór wszystkiemu!:)[
[/b]/color][/font][/pre]

Offline maja175 Kobieta

15 kwietnia 2009, 17:06
Witamy, witamy  :hello:
Lepiej późno do nas trafić niż wcale :)

Offline anusiah Kobieta

15 kwietnia 2009, 19:36
Jest 15 - Dziś upływa termin potwierdzenia  - zgodnie z tym co pisze na zaproszeniu ... a tu brakuje potwierdzenia 40 osób...

Dzwonię ...
Odpowiedź : "A my jeszcze nie wiemy..."  :-[ To kiedy kurnasz będziecie wiedzieli ????!!!!
Ręce opadają...

Przed chwilą wypadło mi hurtem 5 osób... Z tekstem "Mamy inne rzeczy do roboty..."
:-[ Wiecie co, a ja właśnie poczułam się tak, jakby ktoś dał mi w gębe ...Bliska rodzina  :-[ masakra

Offline wiśniowa Kobieta

15 kwietnia 2009, 20:37
o rany  :o przykro mi Aniu... nie ma to jak taki tekst usłyszeć, już chyba wolałabym jakaś zgrabną wymówkę usłyszeć  :-\

Offline marta83 Kobieta

15 kwietnia 2009, 20:57
Aniu chcialambym Cie pocieszyc i powiedziec Ci, ze nie jestes sama  :glaszcze:

U mnie najwiecej wypadlo mojej rodziny, od strony mojego lubego nie bedzie tylko jednego wujka  z rodzina (4 osoby), a z mojej strony nie bedzie moich 2 ciotek (siostr taty, z czego jedna jest moja chrzestna) ze swoimi rodzinami i brata mojego taty ze swoimi dziecmi (moje kuzynostwo), dodatkowo moich dwoch doroslych kuzynek z rodzinami podliczajac= 14 osob  :-\  

Wyobraz sobie, ze napisalam do kuzynki czy beda u mnie a ona mi odpisala "od nas nikt sie nie wybiera"  ???   wesele to jest dla nich widocznie nic waznego, bylo mi przykro, ale na tym przestalam dociekan i dopytywania. Jesli ktos nie potwierdzil zostal wykreslony  :ckm: Dla MNIE oznacza to brak checi uczestniczenia w tak waznej dla mnie uroczystosci  :(
I mysle, ze lepiej ze tych osob nie bedzie, bo wiem ze nie popsuja mi  najwazniejszego dnia w moim zyciu...

Podziekuje za to gosciom, ktorzy znajda czas, checi i finanse by przyjechac do nas nawet z zagranicy  ;D

15 kwietnia 2009, 22:20
Oj naprawde nie jestescie same  ;)
Ja miałam potwierdzenia do 10 kwietnia i moja rodzinka cała dała znać a od mojego PM jakieś 20 osób na 69  ::)
przez weekend trochę żesmy sie dowiedzieli ale jeszcze 20 osób nie dało znać
Jak narazie odpadło 30 osób ....  :-\ a z tych 20 to pewnie połowa tez odpadnie , ręce mi już opadają w tym temacie  :mdleje:

Offline martika Kobieta

16 kwietnia 2009, 10:54
wiem co czujecie bo u mnie jest identycznie, powiem szczerze że nie spodziewałam się tego po rodzinie, i te głupie wymówki, aż głowa boli. Bardziej można liczyć na znajomych - tu mnie nikt nie zawiódł. A ci co jeszcze nie potwierdzili to szkoda gadać, nie wiem czy w dniu ślubu nam zamierzają łaskawie oznajmić czy przyjdą? widocznie ten tak ważny dla nas dzień dla innych to nic ważnego......

Offline baska98 Kobieta

16 kwietnia 2009, 11:02
Jesli ktos nie potwierdzil zostal wykreslony  :ckm: Dla MNIE oznacza to brak checi uczestniczenia w tak waznej dla mnie uroczystosci  :(
i tu się z Tobą nie zgodzę...
może po prostu ktoś zapomniał... przecież ludzie mają swoje życie i obowiązki i niekiedy nie małe problemy na głowie...
ja ostatnio 1 raz w życiu zapomniałam zadzwonić i poinformować, że przyjdziemy... Przyjaciół dzwoniła do mnie kilka dni po terminie...

a tymi osobami, które nie przyjdą nie przejmujcie się - ich strata...

16 kwietnia 2009, 16:23
AAAA  :buu:  ...! Ja mam gorszy problem !

A mianowicie moje samopoczucie w dniu ślubu i w ogóle.. No a o co chodzi ? O MIESIĄCZKĘ!!!! dlaczego ja się nie przygotowałam w tym zakresie i wczesniej sobie nie policzyłam ?! A sobie myslalam, ze policzę i zobacze kiedy, ale też tak jakoś wczesniej myslalałam, że bedzie to raczej srodek maja ...  Nim dostałam wczoraj, tak nawet i przed wczoraj miesiaczkę (bo poznym wieczorem)! I wyliczyłam, że dokładnie, DOKŁADNIE mi wypadnie 9 maja ! ! !
Dlaczego wczesniej nie przewidzialam i nie zaczelam brac tabl. antyk albo nie wiem co stosowac, by to przesunąć ??? Nie... no już to widzę... stres przedślubny + przedmiesiączkowy, zmienianie podp.,czy tamp. ... ? Siedzenie w kosciele i myslenie, czy ... "coś tam sie nie zabrudziło" ??? O ZGROZO ! ! ! :urwanie_glowy: Macie jakieś sposoby by przesunąć miesiaczke o 1,2 dni ? pomocy....... Bo już za pozno wziac tabl. antyk. pewnie, juz mam teraz aktualnie 2 dzien okresu .... :(

Poza tym jeszcze dziś mi kolezanka walnęła zabobon (oczywiscie w to nie wierze, ale się wqrzyłam..), że "to nie dobrze, że kobieta jest w dniu slubu w ciąży, bo przez dlugi czas nie bedzie mogla miec dzieci". No czego to ludzie nie wymyślą .....  :|| :|| :|| :shock: :shock: :shock:

Offline wiśniowa Kobieta

16 kwietnia 2009, 17:24
eee tam nie wierz w żadne zabobony ;) ja nie wiem kto takie cuda wymyśla  :glupek: ja też będę miała @ w dniu ślubu i nawet nie przyszło mi do głowy się tym martwic mimo że @ mam dosyć obfitą i bolesną ... nawet żartowałam z moją Matulą że potrzebuję biały pokrowiec na termofor (to jedyne co mi pomaga na bóle menstruacyjne)

może też być tak, że z tego całego przedślubnego stresu Ci się sama przesunie  ;)

16 kwietnia 2009, 19:59
heh  ;D moze sie przesunie, ale zeby tak na 11-12 najlepiej.

W ogóle to czytałam gdzies na necie, ze jak juz za pozno na branie tabl. antyk. to radzą by pić codziennie: WAPNO, albo łykać WITAMINE C lub RUTINOSCORBIN /chyba takie domowe i babcine sposoby/. Na niektórych skutkują, na niektórych nie.

Ja to praktycznie zawsze mam pecha z tą @, jak nie wyjazd nad morze, kiedys studniowka, imprezy, podróze, itp. No cóż, los tak widocznie chce. Abym pokonała tę próbę .. No i jakoś się pokonuje, bo trzeba  ::)

Offline anusiah Kobieta

16 kwietnia 2009, 20:55
 ;D Mnie też by to dopadło w dniu ślubu, ale dokładnie wcześniej policzyłam i przeregulowałam się hormonalnie ... ;D Innego sposobu nie znam niestety ...

16 kwietnia 2009, 21:41
..też mogłam wczesniej rozregulować   :-\ miałabym święty spokój

A co do gości na weselu, od strony mojego PM wszyscy potwierdzili czy będą czy nie. Od mojej strony ... no cóż, trzeba będzie chyba podzwonić do reszty, połowa potwierdziła.

Offline marta83 Kobieta

19 kwietnia 2009, 20:07
Z tymi potwierdzeniami najgorzej, bo za kazdego goscia ktorego nie bedzie, trzeba i tak zaplacic  :-\

Offline maja175 Kobieta

20 kwietnia 2009, 10:15
No to niecałe 2 tyg pozostały  ;D stresu jak na razie brak, ale też wszystkich potwierdzeń nie mamy i dziś będziemy dzwonić! Do zrobienia zostały jeszcze winietki, rozmieszczenie gości przy stołach, zrobienie tablicy z planem sami, podziękowania dla rodziców, ostatnia wizyta u księdza, dekoracja auta, spotkanie z fotografem... Uuuu trochę tego jeszcze jest  :-\ ale damy radę  ;D