Autor Wątek: MAJOWE PANNY MŁODE  (Przeczytany 148701 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Justys851
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 28242
  • Płeć: Kobieta
Odp: MAJOWE PANNY MŁODE
« Odpowiedź #480 dnia: 9 Kwietnia 2009, 11:57 »
Powiem Ci że mi tez ciezko w tym spc, czasmi sobie zaloże w ciagu dnia chociaz tak na 2- 3 h - zarazem tez jest dieta  :D :D :D , a jak śpie wtym to zawsze w środku nocy musze to wyciągnąć  :D



Offline maja175

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 02.05.2009
Odp: MAJOWE PANNY MŁODE
« Odpowiedź #481 dnia: 9 Kwietnia 2009, 13:43 »
Tak z ciekawości drogie majówki, macie jakieś okrycia wierzchnie do sukni tak na wszelki wypadek?

Offline Justys851
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 28242
  • Płeć: Kobieta
Odp: MAJOWE PANNY MŁODE
« Odpowiedź #482 dnia: 9 Kwietnia 2009, 13:54 »
Ja mam bolerko ale z krótkim rękawkiem  ;D mam jednak nadzieję ze zakładac go nie będe musiała  ;)



Offline anusiah
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2934
  • Płeć: Kobieta
Odp: MAJOWE PANNY MŁODE
« Odpowiedź #483 dnia: 9 Kwietnia 2009, 14:05 »
Powiem Ci że mi tez ciezko w tym spc, czasmi sobie zaloże w ciagu dnia chociaz tak na 2- 3 h - zarazem tez jest dieta  :D :D :D , a jak śpie wtym to zawsze w środku nocy musze to wyciągnąć  :D
Ja mam identycznie, chociaż staram się używać tego w nocy, w dzień nie mam czasu z tym biegać...I nigdy nie wiem rano kiedy się tego pozbyłam ;D

A napoje i tak piję przez rurkę, kawę też, herbaty wcale...
Opalescence jest lepszy dla mnie ( szybciej działa ).
Ząbki miałam generalnie dość jasne, tylko kły były mocno przebarwione - teraz wyrównało sie pięknie, na plus oczywiście ;D
Mimo pewnych niedogodności i dyskomfortu w stosowaniu WARTO

A do ślubu będę miała bolerko, chcę koronkowe z rękawem długim - ale jak wyjdzie zobaczymy

Offline anucha85

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 138
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2.05.2009
Odp: MAJOWE PANNY MŁODE
« Odpowiedź #484 dnia: 9 Kwietnia 2009, 16:28 »
Witajcie ja też śłubuję w maju dokładnie 2. A jest ktos z Poznania?

Offline maja175

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 02.05.2009
Odp: MAJOWE PANNY MŁODE
« Odpowiedź #485 dnia: 9 Kwietnia 2009, 16:38 »
  anucha85 :hello
Piękną datę wybraliście  ;D a jak dojechać z dworca pkp na lotnisko w Poznaniu? I na jakiej stacji najlepiej wysiąść?

Offline werka23

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6124
  • Płeć: Kobieta
  • Dwa serca przez miłość połączone stały się jednym
  • data ślubu: 14.02.2009 15.05.2010 :i_love_you:
Odp: MAJOWE PANNY MŁODE
« Odpowiedź #486 dnia: 10 Kwietnia 2009, 10:32 »
kochane z okazji zblizajacych sie swiat zyczę
Jaj przepięknie malowanych,
Świąt słonecznie roześmianych,
W poniedziałek dużo wody,
Zdrowia, szczęścia oraz zgody,
Werka :D

Offline Karolla77

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1472
  • Płeć: Kobieta
  • Zakochani i świadomi że ich miłośc to nie wiatr...
  • data ślubu: 23.05.2009  :serce:
Odp: MAJOWE PANNY MŁODE
« Odpowiedź #487 dnia: 10 Kwietnia 2009, 16:14 »

Zuzanka 06.03.2010 godz. 20:30 2950 g, 51 cm
Antoś 11.06.2013 godz. 8:15 3230 g, 55 cm
Pola 21.04.2015 godz. 8:40 3000 g, 53 cm
Moje dzieci - moje najwieksze szczescie


http://www.ziabka.pl/ ART. DLA NIEMOWLĄT

Offline marta83

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 310
  • Płeć: Kobieta
  • Nareszcie...
  • data ślubu: *  09.05.2009   *
Odp: MAJOWE PANNY MŁODE
« Odpowiedź #488 dnia: 10 Kwietnia 2009, 21:01 »
Ja napisze tylko wszytkiego naj...  ;D odpoczywajcie poki mozecie  :P

Offline Betti

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1130
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2010
Odp: MAJOWE PANNY MŁODE
« Odpowiedź #489 dnia: 13 Kwietnia 2009, 08:34 »
Wesołych.. rodzinnych.. spokojnych..

Offline anusiah
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2934
  • Płeć: Kobieta
Odp: MAJOWE PANNY MŁODE
« Odpowiedź #490 dnia: 14 Kwietnia 2009, 13:42 »
 ;D Dziś:
- umówiłam się na przymiarkę (25 kwiecień)
- umówiłam tipsy ślubne
- wydzwaniam do maruderów, co by potwierdzili przybycie
- dziś ostatnie spotkanie z Panią z poradnictwa

A z racji tego, że jestem w domu na urlopie, siedzę i robię winietki ( dla tych, którzy potwierdzili ) ;D
Jak u was?

Offline marta83

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 310
  • Płeć: Kobieta
  • Nareszcie...
  • data ślubu: *  09.05.2009   *
Odp: MAJOWE PANNY MŁODE
« Odpowiedź #491 dnia: 14 Kwietnia 2009, 13:57 »
Dzisiaj do parafii zapowiedzi zaniesc, umowilam sie na czwartek na ustalenie menu, jutro do Paniz poradbnictwa i tance, zrobilam liste na panienski i wyslalam swiadkowej  ;)

Offline Justys851
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 28242
  • Płeć: Kobieta
Odp: MAJOWE PANNY MŁODE
« Odpowiedź #492 dnia: 14 Kwietnia 2009, 17:36 »
A u mnie :
- jutro zakup soków
- czwartek poszukiwania koszuli i krawata
- piątek wizyta w cukierni
- 21 kwiecień - protokół i zapowiedzi księdza
- 22 kwiecień konsultacja dermatologiczna
- 23 kwiecień żel na paznokcie  :D

W międzyczasie musze popakowac jeszcze czekoaldki,i zrobić winietki  ;)



Offline maja175

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 02.05.2009
Odp: MAJOWE PANNY MŁODE
« Odpowiedź #493 dnia: 14 Kwietnia 2009, 17:41 »
My zanieśliśmy dziś zapowiedzi :) troszkę późno, do odebrania będą po 26 kwietnia ;D ale  damy radę.
Chciałam kupić dziś bieliznę, ale nie znalazłam nic odpowiedniego :( kupiłam tylko pończochy i rajstopy  :-\
A jeszcze tyle rzeczy do zrobienia a tak mało czasu!
Czy ktoś się orientuje gdzie w Szczecinie jest giełda warzywna? Muszę kupić 130 zielonych jabłek!

Offline Betti

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1130
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2010
Odp: MAJOWE PANNY MŁODE
« Odpowiedź #494 dnia: 15 Kwietnia 2009, 09:43 »
Ah dziewczyny, ale Wam fajnie, że już Wam tak malutko czasu do Waszych ślubów zostało.. A o mnie jeszcze to co u Was + okrąglutki roczek ;)

Offline asiulka25
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 02.05.2009
Odp: MAJOWE PANNY MŁODE
« Odpowiedź #495 dnia: 15 Kwietnia 2009, 16:08 »
o jejku od kilku miesięcy szukam czegoś na temat ślubu w maju i dopiero dziś coś znalazłam, ja biorę ślub 2 maja  2009 w Zakopanem, może jest ktoś jeszcze z tego dnia i tego miejsca?Pozdrawiam wszystkie majówki! a co do tych przesądów to się troche nasłuchałam  od babć, ciotek i innych ale co tam zabobonna nie jestem i mam gdzieś  ich opinię a kwiaty będę miała kantadeski - calie jak zwą to bacie i ciotki i mamy:p na przekór wszystkiemu!:)[
[/b]/color][/font][/pre]

Offline maja175

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 02.05.2009
Odp: MAJOWE PANNY MŁODE
« Odpowiedź #496 dnia: 15 Kwietnia 2009, 17:06 »
Witamy, witamy  :hello:
Lepiej późno do nas trafić niż wcale :)

Offline anusiah
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2934
  • Płeć: Kobieta
Odp: MAJOWE PANNY MŁODE
« Odpowiedź #497 dnia: 15 Kwietnia 2009, 19:36 »
Jest 15 - Dziś upływa termin potwierdzenia  - zgodnie z tym co pisze na zaproszeniu ... a tu brakuje potwierdzenia 40 osób...

Dzwonię ...
Odpowiedź : "A my jeszcze nie wiemy..."  :-[ To kiedy kurnasz będziecie wiedzieli ????!!!!
Ręce opadają...

Przed chwilą wypadło mi hurtem 5 osób... Z tekstem "Mamy inne rzeczy do roboty..."
:-[ Wiecie co, a ja właśnie poczułam się tak, jakby ktoś dał mi w gębe ...Bliska rodzina  :-[ masakra

Offline wiśniowa

  • forumowy
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9444
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.05.2009
Odp: MAJOWE PANNY MŁODE
« Odpowiedź #498 dnia: 15 Kwietnia 2009, 20:37 »
o rany  :o przykro mi Aniu... nie ma to jak taki tekst usłyszeć, już chyba wolałabym jakaś zgrabną wymówkę usłyszeć  :-\

Offline marta83

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 310
  • Płeć: Kobieta
  • Nareszcie...
  • data ślubu: *  09.05.2009   *
Odp: MAJOWE PANNY MŁODE
« Odpowiedź #499 dnia: 15 Kwietnia 2009, 20:57 »
Aniu chcialambym Cie pocieszyc i powiedziec Ci, ze nie jestes sama  :glaszcze:

U mnie najwiecej wypadlo mojej rodziny, od strony mojego lubego nie bedzie tylko jednego wujka  z rodzina (4 osoby), a z mojej strony nie bedzie moich 2 ciotek (siostr taty, z czego jedna jest moja chrzestna) ze swoimi rodzinami i brata mojego taty ze swoimi dziecmi (moje kuzynostwo), dodatkowo moich dwoch doroslych kuzynek z rodzinami podliczajac= 14 osob  :-\  

Wyobraz sobie, ze napisalam do kuzynki czy beda u mnie a ona mi odpisala "od nas nikt sie nie wybiera"  ???   wesele to jest dla nich widocznie nic waznego, bylo mi przykro, ale na tym przestalam dociekan i dopytywania. Jesli ktos nie potwierdzil zostal wykreslony  :ckm: Dla MNIE oznacza to brak checi uczestniczenia w tak waznej dla mnie uroczystosci  :(
I mysle, ze lepiej ze tych osob nie bedzie, bo wiem ze nie popsuja mi  najwazniejszego dnia w moim zyciu...

Podziekuje za to gosciom, ktorzy znajda czas, checi i finanse by przyjechac do nas nawet z zagranicy  ;D

Offline Justys851
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 28242
  • Płeć: Kobieta
Odp: MAJOWE PANNY MŁODE
« Odpowiedź #500 dnia: 15 Kwietnia 2009, 22:20 »
Oj naprawde nie jestescie same  ;)
Ja miałam potwierdzenia do 10 kwietnia i moja rodzinka cała dała znać a od mojego PM jakieś 20 osób na 69  ::)
przez weekend trochę żesmy sie dowiedzieli ale jeszcze 20 osób nie dało znać
Jak narazie odpadło 30 osób ....  :-\ a z tych 20 to pewnie połowa tez odpadnie , ręce mi już opadają w tym temacie  :mdleje:



Offline martika
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.05.2009
Odp: MAJOWE PANNY MŁODE
« Odpowiedź #501 dnia: 16 Kwietnia 2009, 10:54 »
wiem co czujecie bo u mnie jest identycznie, powiem szczerze że nie spodziewałam się tego po rodzinie, i te głupie wymówki, aż głowa boli. Bardziej można liczyć na znajomych - tu mnie nikt nie zawiódł. A ci co jeszcze nie potwierdzili to szkoda gadać, nie wiem czy w dniu ślubu nam zamierzają łaskawie oznajmić czy przyjdą? widocznie ten tak ważny dla nas dzień dla innych to nic ważnego......

Offline baska98

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 10161
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 31 maj 2008
Odp: MAJOWE PANNY MŁODE
« Odpowiedź #502 dnia: 16 Kwietnia 2009, 11:02 »
Jesli ktos nie potwierdzil zostal wykreslony  :ckm: Dla MNIE oznacza to brak checi uczestniczenia w tak waznej dla mnie uroczystosci  :(
i tu się z Tobą nie zgodzę...
może po prostu ktoś zapomniał... przecież ludzie mają swoje życie i obowiązki i niekiedy nie małe problemy na głowie...
ja ostatnio 1 raz w życiu zapomniałam zadzwonić i poinformować, że przyjdziemy... Przyjaciół dzwoniła do mnie kilka dni po terminie...

a tymi osobami, które nie przyjdą nie przejmujcie się - ich strata...

Offline missmax

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 607
  • Płeć: Kobieta
Odp: MAJOWE PANNY MŁODE
« Odpowiedź #503 dnia: 16 Kwietnia 2009, 16:23 »
AAAA  :buu:  ...! Ja mam gorszy problem !

A mianowicie moje samopoczucie w dniu ślubu i w ogóle.. No a o co chodzi ? O MIESIĄCZKĘ!!!! dlaczego ja się nie przygotowałam w tym zakresie i wczesniej sobie nie policzyłam ?! A sobie myslalam, ze policzę i zobacze kiedy, ale też tak jakoś wczesniej myslalałam, że bedzie to raczej srodek maja ...  Nim dostałam wczoraj, tak nawet i przed wczoraj miesiaczkę (bo poznym wieczorem)! I wyliczyłam, że dokładnie, DOKŁADNIE mi wypadnie 9 maja ! ! !
Dlaczego wczesniej nie przewidzialam i nie zaczelam brac tabl. antyk albo nie wiem co stosowac, by to przesunąć ??? Nie... no już to widzę... stres przedślubny + przedmiesiączkowy, zmienianie podp.,czy tamp. ... ? Siedzenie w kosciele i myslenie, czy ... "coś tam sie nie zabrudziło" ??? O ZGROZO ! ! ! :urwanie_glowy: Macie jakieś sposoby by przesunąć miesiaczke o 1,2 dni ? pomocy....... Bo już za pozno wziac tabl. antyk. pewnie, juz mam teraz aktualnie 2 dzien okresu .... :(

Poza tym jeszcze dziś mi kolezanka walnęła zabobon (oczywiscie w to nie wierze, ale się wqrzyłam..), że "to nie dobrze, że kobieta jest w dniu slubu w ciąży, bo przez dlugi czas nie bedzie mogla miec dzieci". No czego to ludzie nie wymyślą .....  :|| :|| :|| :shock: :shock: :shock:

Offline wiśniowa

  • forumowy
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9444
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.05.2009
Odp: MAJOWE PANNY MŁODE
« Odpowiedź #504 dnia: 16 Kwietnia 2009, 17:24 »
eee tam nie wierz w żadne zabobony ;) ja nie wiem kto takie cuda wymyśla  :glupek: ja też będę miała @ w dniu ślubu i nawet nie przyszło mi do głowy się tym martwic mimo że @ mam dosyć obfitą i bolesną ... nawet żartowałam z moją Matulą że potrzebuję biały pokrowiec na termofor (to jedyne co mi pomaga na bóle menstruacyjne)

może też być tak, że z tego całego przedślubnego stresu Ci się sama przesunie  ;)

Offline missmax

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 607
  • Płeć: Kobieta
Odp: MAJOWE PANNY MŁODE
« Odpowiedź #505 dnia: 16 Kwietnia 2009, 19:59 »
heh  ;D moze sie przesunie, ale zeby tak na 11-12 najlepiej.

W ogóle to czytałam gdzies na necie, ze jak juz za pozno na branie tabl. antyk. to radzą by pić codziennie: WAPNO, albo łykać WITAMINE C lub RUTINOSCORBIN /chyba takie domowe i babcine sposoby/. Na niektórych skutkują, na niektórych nie.

Ja to praktycznie zawsze mam pecha z tą @, jak nie wyjazd nad morze, kiedys studniowka, imprezy, podróze, itp. No cóż, los tak widocznie chce. Abym pokonała tę próbę .. No i jakoś się pokonuje, bo trzeba  ::)

Offline anusiah
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2934
  • Płeć: Kobieta
Odp: MAJOWE PANNY MŁODE
« Odpowiedź #506 dnia: 16 Kwietnia 2009, 20:55 »
 ;D Mnie też by to dopadło w dniu ślubu, ale dokładnie wcześniej policzyłam i przeregulowałam się hormonalnie ... ;D Innego sposobu nie znam niestety ...

Offline missmax

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 607
  • Płeć: Kobieta
Odp: MAJOWE PANNY MŁODE
« Odpowiedź #507 dnia: 16 Kwietnia 2009, 21:41 »
..też mogłam wczesniej rozregulować   :-\ miałabym święty spokój

A co do gości na weselu, od strony mojego PM wszyscy potwierdzili czy będą czy nie. Od mojej strony ... no cóż, trzeba będzie chyba podzwonić do reszty, połowa potwierdziła.

Offline marta83

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 310
  • Płeć: Kobieta
  • Nareszcie...
  • data ślubu: *  09.05.2009   *
Odp: MAJOWE PANNY MŁODE
« Odpowiedź #508 dnia: 19 Kwietnia 2009, 20:07 »
Z tymi potwierdzeniami najgorzej, bo za kazdego goscia ktorego nie bedzie, trzeba i tak zaplacic  :-\

Offline maja175

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 02.05.2009
Odp: MAJOWE PANNY MŁODE
« Odpowiedź #509 dnia: 20 Kwietnia 2009, 10:15 »
No to niecałe 2 tyg pozostały  ;D stresu jak na razie brak, ale też wszystkich potwierdzeń nie mamy i dziś będziemy dzwonić! Do zrobienia zostały jeszcze winietki, rozmieszczenie gości przy stołach, zrobienie tablicy z planem sami, podziękowania dla rodziców, ostatnia wizyta u księdza, dekoracja auta, spotkanie z fotografem... Uuuu trochę tego jeszcze jest  :-\ ale damy radę  ;D