e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: MAJOWE PANNY MŁODE  (Przeczytany 118338 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline marta83 Kobieta

• bywalec
    • Relacja
  • data ślubu: *  09.05.2009   *
Odp: MAJOWE PANNY MŁODE
12 marca 2009, 10:34
Jeszcze mam pytanie dziewczyny co sadzicie o tym bukiecie

http://wedding.w8w.pl/KWIATY/Bukiety%20%C5%9Blubne/Lilie/slides/sv042_bol.html

Czy slupki kwiatow lili nie beda mi sie sypaly na suknie?

Offline Justys851 Kobieta

• Chuck Norris
12 marca 2009, 11:42
marta83 bardzo ładny bukiecik  ;)
Nie znam sie na kwiatach ale może kwiaciarki to jakoś specjalnie zabezpieczają żeby własnie lilie nie brudziły   :drapanie:

Offline Betti Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 2010
12 marca 2009, 13:13
Bardzo ładny bukiecik Marta, ale tak jak Justyna, nie znam się na kwiatkach, więc nie pomogę..

Offline wiśniowa Kobieta

• forumowy
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 30.05.2009
12 marca 2009, 13:15
gdzieś czytałam że da się przyciąć lilię tak żeby nie brudziła więc doświadczona kwiaciarka nie powinna mieć z tym problemu - bardzo ładny bukiecik

Offline michasia Kobieta

• forumowicz
12 marca 2009, 14:31
rzeczywiście bardzo ładny bukiecik.ale widać na nim, ze te słupki są czyste,moze kwiaciarki wcześniej czyszczą je z pyłku, albo to jest taka specjalna odmiana...nieiwem....napewno nikt nie da Ci bukietu, którym możesz się od razu upaćkać.:)

Offline anusiah Kobieta

• Chuck Norris
12 marca 2009, 17:06
 ;D fajny bukiet. Mi się podoba. A o pyłek nie martw się zupełnie - kwiaciarki usuwają pylniki - właśnie dlatego, że pyłek bardzo brudzi i plamy trudno sprać

Offline Mayaa Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 09.05.2009
12 marca 2009, 22:38
ładniutki bukiecik :)
a co do pyłku - racja - kwiaciarka musi albo raczej powinna pomóc zapobiec pobrudzeniu sukni, garnituru no i ogólnie gości ;)

Offline marta83 Kobieta

• bywalec
    • Relacja
13 marca 2009, 09:46
Dzieki dziewczyny, chyba rzeczywiscie macie racje, popytam w kwiaciarni  ;D

Offline anusiah Kobieta

• Chuck Norris
13 marca 2009, 20:00
 ;D A ja z myślą o ślubie dzielnie od 2 tygodni wybielam ząbki ( na razie jeden łuk). Efekt jest rewelacyjny. Potem czeka mnie wybielanie dołu. Nic, tylko rozdawać uśmiechy. Czuję się o wiele bardziej komfortowo.

Sprawdzaliśmy ceny alkoholi w kilku miejscach. W najbliższym czasie zakupimy

Odbyliśmy już 2 spotkanie w ramach nauk. Zostały jeszcze 3...

Zaczęłam też biegać na solarium. Chyba troche przesadziłam dzis ...bo swędzi i piecze >:(

Offline wiśniowa Kobieta

• forumowy
  • Chuck Norris
13 marca 2009, 20:23
ja zainwestowałam w wybielająca pastę do zębów.. mam nadzieję że wystarczy  ;)
a co do solarium to chyba kilka razy też się wybiorę chociaż prawie zawsze w moim przypadku źle się to kończy  :( mam bardzo jasną skórę

Offline maja175 Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 02.05.2009
13 marca 2009, 23:00
A ja w czwartek idę ściągnąć aparat zębowy :D nosiłam go prawie trzy lata! I na pewno zainwestuję w pastę wybielającą !

Offline missmax Kobieta

• entuzjasta
16 marca 2009, 15:43
też myslę by coś zrobić z moimi ząbkami, zwłaszcza po bokach mam przebarwione - myślę, że może jakiś żel wybielający ? Pasty są wybielające są w miarę dobre - ale gdy się je przez bardzo długi czas stosuje, więc efekt jest późniejszy.

Ja mam jeszcze jeden dylemacik, wprawdzie to są drobiazgi, no ale też WAŻNE, jeżeli chodzi o CAŁOŚCIOWY WYGLĄD panny młodej. A mianowicie diadem i biżuteria. Ja mam pierwszą przymiarke 8 kwietnia, czyli to będzie miesiąc do ślubu, aktualnie nie mam jeszcze owych dodatków. Oczywiście, mogłabym już kupić np. na ALLEGRO, czy w jakimś salonie... no ale... nie jestem pewna czy będą idealnie pasować do sukienki.
Dlatego myślę, czy kupić przed pierwszą przymiarką te dodatki (nie wiem, popróbować podopasowywać diademy i biżuterię sugerując się zdjęciami, może porobić symulacje w Photoshopie  ;D). Czy poprostu dopiero w salonie poprzymierzać diademy i biżuterie do sukienki - i tam je kupić, albo jak już bedę wiedziala jaki konkretnie wzór,wielkośc,kształt - to zamówię przez Internet. Tyle, że trochę obawiam się z kupnem dodatków z neta niecały miesiąc przed ślubem, nie wiem czy by doszły (wiaodmo, różnie z pocztą i sprzedawcami). Oczywiście chodzi mi tu o cenę. Bo dodatki w tym salonie, gdzie kupiłam sukienkę i będą przymiarki - są  droższe.

Offline maja175 Kobieta

• forumowicz
16 marca 2009, 17:30
Robię dużo zakupów na allegro, ale przyjęłam zasadę, że nie kupuję na allegro na ostatnią chwilę. Dlatego albo kupić dodatki już teraz, albo poszukać w sklepach. W wielu przypadkach jest tak, ze ceny w sklepach są ok 5-10 zł wyższe niż na allegro, a jak doliczy się do tego przesyłkę to gra nie warta świeczki. Ale to jest tylko moje zdanie  ;D

Dlatego ja dodatki będę kupować w normalnym sklepie, a nie internetowym. Poza tym jest tego plus, wszystko można wziąć do ręki. Diademom trzeba się mocno przyglądać, bo zdarza się, że brakuje kamyczka, albo kleju jest gdzieś za dużo... różne są przypadki. W zwykłym sklepie można wszystko 'przebadać'. Nawet jeśli na allegro reklamacja zostanie uwzględniona to... czas.

Ach się napisałam, ale generalnie uwielbiam allegro  ::)

Offline anusiah Kobieta

• Chuck Norris
16 marca 2009, 18:46
Ja muszę jeszcze kupić balon detonacyjny - na allegro.
Robię na bieżąco winietki osób, które już potwierdziły przybycie. Zaproszeń już  na szczęście się pozbyliśmy. Biegamy na nauki
To już tuż tuż ... ;D

Offline missmax Kobieta

• entuzjasta
16 marca 2009, 20:20
wiecie dziewczyny, że tak ze mną jest, że jak sobie coś ubzduram i wymyślę, to do tego dąże i uparcie realizuję. No... niekiedy zdarza się,że odpuszczam i tu działa rozsądek.

Maja175 całkiem inteligentnie i rozsądnie napisała rozwiązanie dylematu, związanego z zakupem diademu i biżuterii. Dlatego, też teraz myślę, by odpuścić sobie..... szukanie za wszelką cenę diademu i biżuterii z ... kryształkami Swarovskiego. NO BO JA TAK SOBIE ZAPLANOWAŁAM, by własnie dokupić dodatki biżuteryjne, gdzie cyrkonie są Swarovskiego - gdyż takie mam na swojej sukience ;D.

Oczywiście na allegro coś tam takiego jest, ale nie ma gwarancji,że to kryształki Swarovskiego.
Także nie ma oryginalnych diademów Swarovskiego - bo wystarczy spojrzeć na oryginalną stronę tego projektanta biżuterii jakie ceny są wysokie  ::). Zdaża się jedynie markowana biżuteria Swarovskiego na allegro, ale także ponad 1000... nie nie, ja nie szłam tym tropem...

Poprostu chciałam zwykłą bizuterię, czy to posrebrzaną, czy srebrną - ale jedynie z kamyczkami Swarovski.
Są na allegro didaemy, jakieś koło 90zł - niby Swarovskiego, ale bez certfikatu, no i może podobnie cenowo biżuteria, też niby Swarovski.

Jednak myślę, że lepiej będzie kupić te dodatki w salonie, gdzie naocznie będę widzieć, jak pasują do sukni.
No i nie upierać się przy tym, żeby cyrkonie były cyrkoniami swarovskiego..... ::)

eh... jak kobieta się uprze... ::) ;)

Offline missmax Kobieta

• entuzjasta
5 kwietnia 2009, 18:00
Już niedługo MAJ, juz niedługo MAJ ..!  :D :D Stressss bierze trochęęęęę, a nawet bardzo (ja to w ogóle musze sie zaopatrzyc w jakies tabletki uspokajajace. W sumie , jeszcze kilka mam sprzed roku, jak miałam obrone pr. mgstr ;))

A co tam u Was słychac, Majówki?
Mi troszkę jeszcze zostało do poustalania. także w tym tygodniu zapisze sie na kok ślubny i paznokcie. No i też w tym tygodniu przymiarka sukni. Podobieram do niej także dodatki - dosc kosztowne są w salonach, trzeba bedzie troche wydac..ale tak chyba najwygodniej podobierac jak wszystko jest na miejscu.

• Chuck Norris
5 kwietnia 2009, 19:17
Tak już niedługo maj  :D
ach mam nadzieję że pogoda będzie piękna  ;)
U mnie w sumie kilka spraw zostało do załatwienia - przede wszystkim te u księdza- protokół , zapowiedzi  ;)
tzreba kupić napoje, soki , winka, zamówic ciasta i tort  ;) to takie najważniejsze  :)
Przymiarkę sukni mam dopiero 4 maja, a odbiór w tygodniu przed weselem  :)

Offline anusiah Kobieta

• Chuck Norris
5 kwietnia 2009, 19:37
i ja trzymam kciuki za pogodę majową ...
Z sukcesów: udało nam się szczęśliwie zakończyć nauki - zostało jedno miłe spotkanko w poradni po świętach. Trochę formalności kościelnych jeszcze przed nami - zapowiedzi ( protokół już spisaliśmy )

Suknia już przyszła ale wisi w salonie - w sumie jeszcze troche czasu więc przymiarkę planuję na początek maja. Muszę od razu wybrać materiał na minibolerko. Marzy mi się z cieniutkiej koronki z długim rękawem, ale zobaczymy jak będzie.

Do kwiaciarni także się już niebawem wybieram. Wiem czego szukam - mały bukiecik z kremowo - różowych róż. Z piórkami ;D

Wczoraj odebraliśmy figurkę na tort - jest cudna. To już jej trzecie, czy czwarte wesele - już podobno są na nią zapisy na czerwiec ;D

Z kosmetycznych nowinek - opalam się systematycznie  i widać efekty. Wybieliłam ząbki opalescence i to była najlepsza decyzja. Nie sa może śnieżnobiałe, ale różnica przed i po ogromna. Taka naturalna, ładna biel

Pozdrawiam majówki serdecznie ;D

Offline missmax Kobieta

• entuzjasta
5 kwietnia 2009, 19:43
(...) ...Wybieliłam ząbki opalescence i to była najlepsza decyzja. (...)

a co to  za technika wybielania ząbków ?  ??? :) Zdradzisz?

Offline anusiah Kobieta

• Chuck Norris
5 kwietnia 2009, 19:57
 ;D nocne wybielanie nakładkowe. Szyny miałam zrobione przez stomatologa - a preparat dokupiłam w strzykawkach. Wybielałam stężeniem 20%

Polecam też żel Biała Perła - do kupienia w aptece ( ja zamawiałam na all ) Także działa rewelacyjnie. Jest 10%

Wracając do tematu - montuję też takie rożki z kartonu dla gości aby mieli z czego sypać ryż i płatki przed kościołem . Swiadkowa, albo inna osoba rozda je wychodzącym z kościoła gościom.

Offline missmax Kobieta

• entuzjasta
5 kwietnia 2009, 20:21
:) ok dzięki. Może sobie kupię własnie cos takiego na wybielanie :)

A co do rożków - to fajny pomysł. Ja obgadam jeszcze ten temacik ze swiadkową, cos tam pokombinujemy ;)

Offline maja175 Kobieta

• forumowicz
5 kwietnia 2009, 20:49
Ja skończyłam właśnie produkcję podziękowań dla gości. Księga gości też już prawie gotowa. Zostały jeszcze tylko podziękowania dla rodziców. A poza tym sporo ustaleń z fachowcami. Jutro spotkanie z zespołem, może uda się też odwiedzić fotografa. Po świętach będzie spotkanie z właścicielem sali i ustalenia co do menu. Jeszcze biżuteria do kupienia, bielizna, bukiet... Kurcze jeszcze duuuużo mi pozostało  :-\ zaczyna mi powoli czasu brakować!

Offline anusiah Kobieta

• Chuck Norris
7 kwietnia 2009, 21:03
 ;D A ja dziś zarezerwowałam organistkę i skrzypce do kościoła
Po świętach spotkanie z zespołem
Jutro znowu na solar. Zaczynam ciemnieć.
Na piątek fryzjer i wstępna przymiarka koloru

Offline marta83 Kobieta

• bywalec
    • Relacja
8 kwietnia 2009, 17:09
U nas zalatwiony USC i protokol w kosciele, dzisiaj po obraczki sie wybieramy  ;D Jeszcze ksiega gosci, podziekowania i spotkanie z osoba odpowiedzialana za sale, z zespolem i florysta oraz dogadanie mojego bukietu i to chyba wszystko...  :D

• Chuck Norris
8 kwietnia 2009, 17:18
;D nocne wybielanie nakładkowe. Szyny miałam zrobione przez stomatologa - a preparat dokupiłam w strzykawkach. Wybielałam stężeniem 20%

Polecam też żel Biała Perła - do kupienia w aptece ( ja zamawiałam na all ) Także działa rewelacyjnie. Jest 10%

Również moge polecić Białą Perłe - ja ją stosuję choć nie zawsze regularnie  ::) i do tego pastę wybielająca Blanx Med i musze przyznać ze ząbki mam bielsze  :D

Offline wiśniowa Kobieta

• forumowy
  • Chuck Norris
8 kwietnia 2009, 23:40
hmmm tak chwalicie że chyba się skuszę  ;D

Offline anusiah Kobieta

• Chuck Norris
9 kwietnia 2009, 08:17
 ;D Warto naprawdę. Wydatek niewielki a efekt fajny

Offline wiśniowa Kobieta

• forumowy
  • Chuck Norris
9 kwietnia 2009, 11:19
na allegro widziałam dwa rodzaje tego żelu- w pędzelku albo wraz z nakładką na zęby - który polecacie?

• Chuck Norris
9 kwietnia 2009, 11:26
Na poczatek to z tymin nakładkami , bo to w pędzelku to jest na pozniej żeby utrzymac efekt własnie po tych nakładkach  ;)

Offline wiśniowa Kobieta

• forumowy
  • Chuck Norris
9 kwietnia 2009, 11:29
aha... no dobrze to zamówię sobie oba od razu :) tylko nie wiem jak wytrzymam w tych nakładkach

kiedyś nosiłam aparat ortodontyczny i po jego zdjęciu jeszcze przez parę miesięcy miałam spać w takim wyjmowanym i nie dało rady... wyjmowałam przez sen  :(