e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: MAJOWE PANNY MŁODE  (Przeczytany 116581 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline missmax Kobieta

• entuzjasta
Odp: MAJOWE PANNY MŁODE
18 lipca 2008, 11:52
co za przysłowia...grrr - lepiej wolalam nie pytac ;-)

wiesz co, ja ogolnie w przesady nie wierze - ale w ogole jestem zla na tych, co takie rzeczy powymyslają i teraz to kotłuje głowy innym. miesiac to miesiac- a co ma do tego nazwa... ? ?

A masz jakies przyslowia na kazdy miesiac? ;)

Offline michasia Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 30.05.2009
19 lipca 2008, 17:38
ja bym sie tam przysłowaiami nie przejmowała.  mam znajomych z maja- udane małżeństwo.  a teraz jest tyle rozwodów, że z kazdego m-ca się znajdzie:)
maj jest pięknym miesiacem-wszytsko zaczyna kwitnąć, drzewa ukwiecone sie pieknymi kwiatam.  widzieliście może jabłoń w maju- po prostu cudo, no i konwalie, zieleń.  ach. . .
no i tez inne majowe względy- ja np pierwszy raz pocałowałam narzeczonego 3 maja, i dletego na date wybraliśmy 02. 05. 2009-sobota.

Offline Justys851 Kobieta

• Chuck Norris
19 lipca 2008, 18:05
Ja tez sie tam tym nie przejmuje  ;)
Kochamy sie i to jest najważniejsze  ;)

Przysłów na inne miesiące nie znam , wiadomo ze z "r" to szczesćie, no i o maju to co słyszałam ;)

Równiez uważam ze maj to piekny miesiąc wtedy wszystko kwitnie, wszystko sie zieleni.. wiosna i miłośc w powietrzu  ;)

Offline missmax Kobieta

• entuzjasta
20 lipca 2008, 15:23
Justys851 - bardzo fajny masz ten pierwszy suwaczek - taki "interaktywny", fajnie się rusza młoda para :) Doskonale pasuje do oczekiwania na przepełniony miłością miesiąc ślubu, czyli maj :)

• Chuck Norris
20 lipca 2008, 15:35
missmax dziekuje  :-*

• Chuck Norris
6 sierpnia 2008, 12:58
Witajcie  :-*

Co tu tak cicho dziewczynki  ???
Jak tam przygotowania, czy cos się ruszyło ??

My mamy zamiar we wrzeniu zrobic nauki ;D
Musze tez wypisć kilka zaproszeń bo rodzince z nad morza damy je na weselu siostry mojego PM bo wydaje mi sie ze to takie fajniejsze dac osobiście niz przez poczte, a ona na dodatek tak pracuje że nie wiem czy by doszły  :P
Pozdrawiam  :-*

Offline anusiah Kobieta

• Chuck Norris
10 sierpnia 2008, 17:24
Witam serdecznie ;)
I ja mam ślub 23. 05. 2009. . .  Niby dużo czasu, a tak naprawdę już trzymam rękę na pulsie . . .  Do tej pory załatwiliśmy salę, zespół muzyczny już też zarezerwowany.  Mamy także już fotografa i videofilmowanie.  I uwaga - figurkę na tort :))))
Nie odwiedziliśmy jeszcze Księdza niestety ;( . . .  Cały czas się wybieram

• Chuck Norris
10 sierpnia 2008, 21:25
 :hello: Anna Juszkiewicz

no to jest nas dwie z tą datą jak narazie  ;D
Proponowałabym wybrać sie do księdza żeby mieć ta godzinę co chcecie, potem może byc ciężko  ;)

a skąd jesteś ??  ;)

Offline anusiah Kobieta

• Chuck Norris
11 sierpnia 2008, 21:05
Ja jestem Szczecinianką . . .
Co do Księdza masz rację . . .  Wybieram się i wybieram - czas najwyższy to załatwić :D Nauki też by trzeba było. . .

Uwielbiam te ślubne przygotowania - mam głowę pełną pomysłów - a to stylizacja, a to dekoracje sali, a to gadżety. . .  Z tym, że koncepcja zmienia się co godzinę . . .
Justys na jakim etapie już jesteś ?  :) Bo mi przybyły kieliszki.  Własnoręcznie ozdabiane ;)

• Chuck Norris
11 sierpnia 2008, 21:14
U mnie to jest narazie sala, foto, kamerzysta, zespół, godzina w kościele, zaproszenia i wódeczka ;D

O nauki pójdziemy zapytać sie w najbliższym czasie, mam nadzieje ze uda Nam sie je we wrześniu zrobic  ;)

A reszta przygotowań stoi w miejscu, chociaż suknie jako tako upatrzona mam, fryzjer juz wiem który  a malowąć będzie mnie świadkowa  ;D

Reszta pomysłów siedzi w głowie i co chwila zminia sie koncepcja, jesli chodzi o kolor pzrewodni naprzykład  :P zobaczymy co na sam koniec mi strzeli do głowy  ;D

Offline anusiah Kobieta

• Chuck Norris
11 sierpnia 2008, 21:20
Cytat: Justys851 link=topic=10883. msg662405#msg662405 date=1218482041
U mnie to jest narazie sala, foto, kamerzysta, zespół, godzina w kościele, zaproszenia i wódeczka ;D

O to sporo załatwione już masz - w sumie najważniejsze kwestie . . .  Ja się cały czas gryzę z dekoracją sali.  Z racji tego, że jestem plastyczką mam ochotę podziałać w tym temacie samodzielnie.  Zobaczymy . . . .

A i z racji przygotowań. . .  do mojego wymarzonego fasonu sukni bohatersko usiłuje się odchudzać ( tylko ta wola słaba ;) )

Offline maja175 Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 02.05.2009
12 sierpnia 2008, 12:35
Witam drogie Panie :)
Dawno mnie tutaj nie było, ale nic też się nie zmieniło, o czym wartoby było napisać. Na razie przygotowania stanęły w miejscu, jedyne co mi cały czas chodzi po głowie to właśnie odchudzanie... żeby zmieścić sie do tej wymarzonej sukni :D ale mój suwaczek z kilogramami cały czas stoi w miejscu :/ ale od przyszłego tygodnia idę na basem, to moje postanowienie :)

Offline wiśniowa Kobieta

• forumowy
  • Chuck Norris
12 sierpnia 2008, 13:10
Witajcie Majowe Panny Młode, ja też majowa (30 maja) - jak na razie tylko sala "zaklepana" (właśnie ze względu na salę wypadło na maj - wszystkie terminy w sierpniu-wrześniu jak początkowo chcieliśmy były już zajęte) no i mniej więcej fotograf. Jesteśmy na etapie szukania zespołu, który by nam się podobał :)

P.S. Widzę, że nie tylko ja mam "silne" postanowienie o odchudzaniu  ;D

Offline anusiah Kobieta

• Chuck Norris
12 sierpnia 2008, 19:47
Cytat: wiśniowa link=topic=10883. msg663035#msg663035 date=1218539425

P. S.  Widzę, że nie tylko ja mam "silne" postanowienie o odchudzaniu  ;D

no  ba! Niestety z moją wolą zdecydowanie kiepsko . . . ale pora brać się za siebie.  Marzy mi się - 5 do 7 kg ;)
Niestety w trakcie diety przysmaki śnią mi się po nocach ;)

• Chuck Norris
12 sierpnia 2008, 19:51
Oj widze ze w wąteczku tematem pzrewodnim zrobiło sie odchudzanko  ;D
No mi jak narazie udało sie zrzucić 8 kg , ale tak chciałabym jeszcze 3 kg  ;)
Chociaz i tak jestem zadowolona z efektu  ;)
Dziewczynki dacie rade , będe trzymać mocno kciuki  :ok:

Offline wiśniowa Kobieta

• forumowy
  • Chuck Norris
13 sierpnia 2008, 09:18
Rany 8 kg? :Uu: moje gratulacje, jak to zrobiłaś Justys?
Ja bym chciała 15 kg ale pewnie jak zwykle nic z tego nie wyjdzie i na postanowieniach się skończy  :-\

• Chuck Norris
13 sierpnia 2008, 13:16
Hej  ;)
W sumie to nie było to takie trudne , dodam że zeszłam z wagi 66kg do 58 kg w jakies 5-6miesięcy  ;)
Zmieniłam swój sposób jedzenia,a jęsli chodzi o jakies wspomagacze to uzywałam colon slim  ale to bardziej zeby jelitka oczyscic  ;D
Moje jedzenie wyglada tak:
6.40 sniadanie - najcześciej jogurt naturalny z musli
ok 10 serek homogenizowany bądź jogurt jakis
ok 12 kanapka najcześciej z wędliną , serem zółtym i pomidorem
ok 14 druga taka kanapka, oczywiście chlebek ciemny  ;D
ok 16.30 , 17 - zupa - zależy jaka mama ugotuje  ;D
przed 18 drugie danie, bądź jakaś sałatka czy brokuł, kalafior, a jesli chodzi o drugie danie to dwa ziemniaczki bez polewania czymkolwiek, mieso gotowane badź ryba z piekarnika  ;)
dodam ze jem tez od czasu do czasu jakies pierogi czy kluski, czy kasze badx ryz zamiast ziemniaków, tu dałam taki przykład tylko ;)
oczywiście podgryzam duzó owoców i warzyw , aha i pije dużo zielonej i czerwonej herbaty tak na przemian choc pzred snem propnuje czerwona ;)

życze powodzenia  ;)

Offline wiśniowa Kobieta

• forumowy
  • Chuck Norris
13 sierpnia 2008, 18:22
Oby ;) Jakoś nie chce mi się nawet rozglądać za sukienką póki co - trzeba schudnąć koniecznie  ::)

Offline anusiah Kobieta

• Chuck Norris
13 sierpnia 2008, 23:41
ehhh naczytałam się i głodna jestem ;)

Offline maja175 Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 02.05.2009
14 sierpnia 2008, 10:27
Oby ;) Jakoś nie chce mi się nawet rozglądać za sukienką póki co - trzeba schudnąć koniecznie  ::)

Ja ma dokładnie takie sama uczucia :) Ale mam też już plan działania, mój PM 18 sierpnia idzie do wojska na 5 tygodni i ja w tym czasie postanowiłam zająć się sobą i zrobić mu niespodziankę. a w sumie to też mam 15 kg do zrzucenia. Oczywiście nie w ciągu 5 tygodni, ale tak do grudnia, do mierzenia sukienek :D

Offline michasia Kobieta

• forumowicz
18 sierpnia 2008, 17:10
to ja się dołączam, w ostatnim czasie przytyłam jakies 6 kilo, choc albo nie jem kolacji albo jem lekką najakies 3 godz przed snem, jem duzo owoców, no i moja praca związana jest z ruchem. mozę to jakies sprawy hormonalne, niewiem,ale waże 73kg przydałoby sie zrzucic jakieś 10kg.,a  przynajmniej8:)

Offline kobietka Kobieta

• maniak
18 sierpnia 2008, 18:23
Witam majowe Panny Młode!!
ciesze sie bardzo, że wiosenny mieisac jest tak popularny na załozenie rodziny:)
My własnie w tym roku- 24.05- slubowalismy sobie miłosć...
MAJ to cudny miesiac na slub :Serduszka:

Niechęc do slubu w maju i te wsyztskie przesądy sa głupi!!
moja babcia też jak się dowiedziałą, ze chcemy sie pobtać w maju to bardzo ubolewała i nawet miała takie hasełko " w maju slub, szybki trup" ::) 8) iwlele osób kiwało głwoami i mówili, ze w maju sie ni powinno slubować, ale my nie braliśmy sobie tego bardzo do serca i odpowiwdaliśmy, ze to ludzie sa najważniejsi i jeśli sie kochamy to od nas zalezy jakie to małzeńskie życie będize a ni od tego, czy "r" jest w nazwie mieisaca. ciekawe zresztą, ze lipiec to jeden z najpopularniejszych slubnych mieiacy a tez bez "r" ;

i jeszcze do dziewczyn, które "już by chciały zamaowiac zaproszenia"...  co stoi na przeszkodzie?? ;)
my swoje wykukalismy w lipcu, a zamóiliśmy we wrzesniu czyli trochę czaus do ślubu i wesela było. mimo tego, gdy juz nadseszł czas wręczania ich gosciom nadlabyliśmy pod wielkim urokiem dokonannego wyboru.
POzdrawiam i życzę wam powodzenia!!

• Chuck Norris
18 sierpnia 2008, 21:25
kobietka ja tez nie widze problemu z zamówieniem zaproszeń, moje leża od marca :skacza:

a jeśli chodzi o chudnięcie do tego dnia- to nie ma co sie maltretować, każda panna młoda w tym dniu wygląda pięknie  ;)

Offline kobietka Kobieta

• maniak
18 sierpnia 2008, 21:30
Justys851 zgadzam się!!
Ja nie należę do kobiet typu wiotka nimfa a w dniu swojego ślubu byłam najpiękniejsza 8) woczach mojego męża było tyle radosci,miłosci i oczraowania, ze nic mnienie obchodziło, ze sa dziewczyny szczuplejsze i zgrabniejse ode mnie.
jasama podobałam sie sobie- taki to jets dzień, magia działa!! :)
niedowiarków zapraszam do mojej relacji ze slubu- blask woczach i uśmiech, szczery i szczęścliwy to najwieksz ozdoba każdej PM więc niewarto przejmowac siezbednymi kilogramami ;)

• Chuck Norris
18 sierpnia 2008, 21:38
dokładnie  ;)

nic dodac , nic ująć  ;)

Offline anusiah Kobieta

• Chuck Norris
27 sierpnia 2008, 23:26
Majówki - krok naprzód . . .  Odwiedziliśmy dziś Księdza i mamy już zarezerwowany termin  ;D

• Chuck Norris
28 sierpnia 2008, 11:03
No to super  :skacza:

A ja stoje w miejscu z przygotowaniami  ;D

Offline missmax Kobieta

• entuzjasta
28 sierpnia 2008, 18:05
a ja przed wczoraj wreszcie podpisałam umowę z zespołem na wesele.
Czas na szukanie kamerzysty i fotografa ;)
Cos wolno moja organizacja sie posuwa - ale za to decyzje sa bardzo, ale to bardzo przemyslane  ;D

• Chuck Norris
3 września 2008, 16:40
missmax Gratuluje znalezienia zespołu  :brawo_2: :brawo_2: :brawo_2:
U Ciebie to juz tak mało zostało, jeszcze chwila aju zna liczniku bedzie  1 z przodu  :skacza:

My w listopadzie wybieramy sie na nauki,a w najblizszym czasie mamy zamiar porobić wkładki do zaproszeń  ;D

Offline wiśniowa Kobieta

• forumowy
  • Chuck Norris
3 września 2008, 20:27
no u mnie też wolniutko ale to głównie dlatego, że mieszkam ponad 100 km od miejsca gdzie będę ślubować - na chwilę obecną mamy już umowę z lokalem oraz z DJ-em i Wodzirejem oraz ugadany temat z fotografem, zaproszenia już wypatrzone na allegro (nie zamawiam póki co bo personalizacja jest w cenie a my z moim M. jeszcze nie zamknęliśmy listy gości), z kamerzysty zrezygnowaliśmy..... więc chyba z takich zadań, które trzeba wykonać dużo wcześniej to została wizyta u księdza - czy może coś jeszcze teraz powinniśmy załatwiać ?? poradźcie dziewczyny  ???