e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: MAJOWE PANNY MŁODE  (Przeczytany 116589 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline anusiah Kobieta

• Chuck Norris
Odp: MAJOWE PANNY MŁODE
29 listopada 2008, 23:09
Opracowaliśmy projekt winietki i wykonaliśmy nawet kilka "pewniaków" :) Wyszły nadspodziewanie dobrze :) Czyli wiem w którym kierunku iść...
Ciągle siedzę nad zaproszeniami - w wolnych chwilach. Połowa już gotowa.
Upatrzyłam sobie naszyjnik-obrożę na ślub. W tygodniu jadę zakupić  ;D

Offline werka23 Kobieta

• Chuck Norris
    • [b][color=purple] Już odliczam... :D [/color]
  • data ślubu: 14.02.2009 15.05.2010 :i_love_you:
29 listopada 2008, 23:19
aniu same dobre wieści  :D :D :D a masz jakies fotki  ??? ;D ;D ;D

:-* sle

Offline Justys851 Kobieta

• Chuck Norris
29 listopada 2008, 23:22
Anna Juszkiewicz ale pędzisz z przygotowaniami, jednak fajnie ze jesteś pewna tego co chcesz  ;)

Offline baska98 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 31 maj 2008
29 listopada 2008, 23:28
fajnie, że tyle już macie :D
nie będziecie mieć powodów do zmartwień później  :D

Offline anusiah Kobieta

• Chuck Norris
30 listopada 2008, 14:28
Spróbuję zamieścić swoje ślubne butki ... ;D

Offline Nuka Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 09.05.09
30 listopada 2008, 20:22
moje się szyją na miarę :) też już zamówione.
A ostatni weekend owocował projektem zaproszeń i wszystkiego co z tym związane graficznie - księga gości, rozmieszczenie gości (tablica) tablica powitalna, winietki, serwetki... oj troche tego jest.

• Chuck Norris
30 listopada 2008, 21:28
Buciki nie w moim typie więc moja wypowiedź nie bedzie obiektywna  ::)

Nuka może się pochwalisz swoimi projektami ?? chetnie zobacze  :D czy księgę gości tez robiliście sami ?? tez nad tym myślałam ale nie wiem jak sie za to zabrać  ;D

Offline maja175 Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 02.05.2009
1 grudnia 2008, 19:21
Anna JuszkiewiczA mnie się butki bardzo podobają :)
Jednakże ja sobie wymarzyłam butki z okrągłym zakończeniem, ciekawe co z tego wyjdzie.
Muszę się wam dziewczyny pochwalić, że od wczoraj razem z PM mieszkamy w 'swoim' wynajętym mieszkaniu :) przez dwa miesiące czekaliśmy na mieszkanie, które mieli zwolnić nasi znajomi, ale nie doczekaliśmy się. Nasze cierpliwość się wyczerpała i znaleźliśmy coś innego :) Moja radość nie zna granic!
Mimo tego, że dopiero początek miesiąca to wiem, że już do końca roku nie uda się nam zamówić zaproszeń, ale w przyszłym roku to będzie pierwsza rzecz, którą zrobimy: kupimy zaproszenia!

Offline anusiah Kobieta

• Chuck Norris
1 grudnia 2008, 20:13
 ;D Co do butków ...mi też marzyły się takie z okrągłymi noskami - jednak jak przyszło do biegania po sklepach to nie znalazłam nic ciekawego dla siebie - mam nóżkę 41. Te znalazłam na allegro - spodobały mi się. Może dlatego, że nie są satynowo- koralikowe ( takie już mam z poprzedniego podejścia  ::) )Te białe butki odkupiłam po prostu od panny młodej, która zakupiła dla siebie te jako drugą parę i nigdy ich nie użyła ... Przyszły nowiutkie i oryginalnie zapakowane. Mogą jednemu się podobać, drugiemu mniej - ale są cudownie wygodne, no i zamierzam potem zakładać je do letnich sukienek. ;D Całe 70 zł.... :D A ile radości

Gratuluję serdecznie mieszkanka  ;D Swoboda i samodzielne decyzje ...bezcenne  ;D

Offline maja175 Kobieta

• forumowicz
1 grudnia 2008, 22:45
Ja też mam taki rozmiar stopy i wiem jak ciężko jest kupić wymarzone buty na takie kopytko :D Póki nie zaczęłam szukać, jestem dobrej myśli :) Allegro...to jest dobra myśl, też tam zajrzę.

Offline Nuka Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 09.05.09
2 grudnia 2008, 00:41
Justys, Pochwalę się jak tylko będę miała czym, obiecuję :) na razie to wszystko tkwi na wirtualnych kartach programu graficznego. Ponieważ pracuję w firmie reklamowej, mam dostęp do wielu możliwości i mam nadzieję je wszystkie wykorzystać. Jutro np zabieram się za nadruk na serwetkach na stół, zobaczymy jak wyjdą, na pewno podzielę się z wami wynikami.
A jesli chodzi o ksiege gości, robiłam taką przyjaciółce i wyszła super. Osobiście nie lubię kiedy księga wygląda jak poducha (czyli te wszytskie materiałowe obicia, wstążeczki itp) preferuję klasyczny minimalizm :) ostatnio dla kolezanki kupilam w em-piku zeszyt 90 kartkowy w twardej oprawie, czysty i z zakładką z wstążeczki, kremowy, na okładkę nakleiłam nieco mniejsze bordowe kartoniki (kolor przewodni ślubu) na przód kolejny mniejszy kremowy kartonik na ktorym były naklejone ich inicjały wycięte z bordowej folii na ploterze. Tak samo wycięłam napis na grzbiet (Księga Weselna X i Y). Proste a efektowne.

Offline baska98 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 31 maj 2008
2 grudnia 2008, 00:44
już sie nie mogę doczekać tych Twoich robótek :tupot: :tupot: :tupot: :tupot:

Offline werka23 Kobieta

• Chuck Norris
2 grudnia 2008, 12:01
hihi widze, że nie tylko ja mam taki zapał samemu wszystko robic od strony graficznej i tez juz mecze pomysł na zaproszenia, choc mam jeszcze trochę czasu  :D nuka a czy masz jakieś graficzne, czyste motylki  ??? ;) ...ja nie mam gotowych a aby je zrobić trzeba niezłej zabawy  ::)

Offline missmax Kobieta

• entuzjasta
2 grudnia 2008, 14:39
werka23 ale Ty masz ładny obrazek w swoim avatarku, aż się ni można napatrzeć. Taki klimatyczny, pełny uczucia  ::) ja to się zawsze ... rozmarzę  ;) Jak to Marzena. . . .  :D

Offline werka23 Kobieta

• Chuck Norris
3 grudnia 2008, 16:43
missmax dziękuję  :Daje_kwiatka:

Offline anusiah Kobieta

• Chuck Norris
3 grudnia 2008, 19:48
A ja jestem wściekła od jakiegoś czasu. Zamówiłam sobie na allegro storczykowe zawieszki na butelki i myslałam, że ta sprawa już załatwiona. Minął termin realizacji i nic ... Kasa wpłacona ... A właścicielka konta ( pseudo - butiku ślubnego ) nie reaguje na maile i nie raczy telefonu odebrać ... Masakra  >:(  Nie wiem co zrobić

• Chuck Norris
3 grudnia 2008, 20:10
o kurde, to rzeczywiście nie fajnie  :-\ a komentarze ma pozytywne ??

Offline anusiah Kobieta

• Chuck Norris
3 grudnia 2008, 20:27
 :-[ Ma większość pozytywów i kilka pojedyńczych negatywów...

• Chuck Norris
3 grudnia 2008, 21:17
uuuu, no to nie wiem, może poczekac , może gdzies wyjechała  ::) ale mogłaby poinformować

Offline maja175 Kobieta

• forumowicz
3 grudnia 2008, 23:01
Takie sytuacje są najgorsze, bo nie można u nikogo złożyć reklamacji, bo to że napisze się do allegro i tak niewiele pomoże. Transakcji to raczej nie przyspieszy, a pieniędzy na pewno nie wróci. Mam nadzieję, że jednak wszystko się dobrze skończy.
Moje doświadczenia z allegro są w przeważającej części pozytywne. Raz tylko nacięłam się kupując perfumy. facet sprzedał mi podróbki w porysowanym flakonie. Ale bez szemrania zwrócił mi część kasy. Mój PM do tej pory nie wie, że nie są to oryginały :) bo pierwszy raz dostał ode mnie ten zapach :)
Jak już jesteśmy w temacie allegro, to powiem, że wczoraj zamówiłam 5 próbnych zaproszeń od różnych sprzedających. Stwierdziłam, że nie będę kupować kota w worku :) Obejrzymy, popatrzymy i podejmiemy decyzję.
A w sobotę parapetówka :D

Offline anusiah Kobieta

• Chuck Norris
5 grudnia 2008, 13:40
 ;D Uwaga. Prezentuję figurkę jaka zostanie umieszczona na naszym torcie ( załatwia ją nasza nieoceniona swiadkowa ). Te cacka są dosc drogie - ale na szczęście mamy możliwosc pozyczenia  ;D

Co do storczykowych pechowych zawieszek - napisaliśmy maila do kilku osob, ktorzy zakupili je tak jak my .... Wygląda na to, że to problem na szerszą skalę... potwierdzili - ani kasy ani towaru

Offline maja175 Kobieta

• forumowicz
5 grudnia 2008, 13:54
Figurka bardzo śmiechowa :D ja też muszę pomyśleć na czymś oryginalnym i nawet wiem gdzie takich figurek szukać :D

Offline Betti Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 2010
5 grudnia 2008, 13:58
Poszukaj na allegro :)

• Chuck Norris
5 grudnia 2008, 19:51
Anna Juszkiewicz super figurka  ;)
Co do zawieszek to nie ciekawie, nie da sie jakos tego zgłosić , przecież to nie może tak być  :protestuje:

Offline werka23 Kobieta

• Chuck Norris
6 grudnia 2008, 00:46
pj...widze że nie warto na allegro kupowac takie rzeczy, choc wybór i ceny kuszą...szkoda, ze tak wielu jest oszustów  :-\ współczuje i wal o swoje kochana  :-* :-* :-*
a figurka, extra... :D bardzo zabawna  :lol: :lol: :lol: :lol:

Offline Kathis Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 16.05.2009
7 grudnia 2008, 13:14
Witajcie :)  ja biorę ślub 16 maja 2009
właśnie rozpoczynamy przygotowania :) :)

Offline anusiah Kobieta

• Chuck Norris
7 grudnia 2008, 13:50
pj...widze że nie warto na allegro kupowac takie rzeczy, choc wybór i ceny kuszą.
Na pewno warto :) Tylko akurat miałam pecha i trafiłam na oszusta >:(...Zobaczymy jak się sprawa dalej potoczy ...Dziś posypały się na nich negatywy, także od innych zawiedzionych klientów ... ( w tym nasz ) ;D

Kathis - witamy serdecznie w naszym gronie. Zdawaj relację ze swoich przygotowań  ;D

Offline werka23 Kobieta

• Chuck Norris
7 grudnia 2008, 14:53
witam nowa majówkę  :hello:
kathis a co juz macie  ??? ;)
aniu oj, z tym sie zgodzę, że dużo jest ciekawych rzeczy, ale właśnie ci oszuści....i brawo za ten komentarz mają za swoje  ;D a jak wasza sprawa wyglada  ???  :przytul: :przytul: :przytul:

:-* :-* :-*

Offline Karolla77 Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 23.05.2009  :serce:
7 grudnia 2008, 21:28
Witajcie dziewczyny i szczególnie Ty Kathis.

Przykro mi Anna Juszkiewicz że tak wyszło.troche to dołuje... wiem coś po sobie... obiecałam pochwalic się obrączkami które mieliśmy odebrac tydzien temu.nie to że mieliśmy czekac na nie miesiąc czasu a przyszły po dwóch miesiącach od zamówienia (już byłam wściekła) to jeszcze się okazało że moja obrączka jest za duża.pani która przyjmowała zamówienie stwierdziła że obrączka musi byc większa i zamówiła bez naszej zgody o dwa rozmiary większą normalnie się wściekłam :Kill: czyli czekaliśmy na te obrączki nie potrzebnie dwa miesiące. i widzicie dziewczyny dobrze jest się rozglądac za pewnymi sprawami dużo wcześniej. jak by to się zdarzyło przed samym ślubem to niewiem co by było... :Olaboga: oczywiście obrączki nie dało się zmiejszyc ani nic zrobic i musieliśmy zrezygnowac z nich.

Ale mam nadzieję że Twoja sprawa  Anna Juszkiewicz skończy się lepiej i nie ma się co narazie przejmowac chociaż fakt ja chociaż odzyskałam zaliczkę w Twoim przypadku może byc gorzej.pozdrawiam serdecznie  :)

Offline kabama Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 23.05.2009
8 grudnia 2008, 07:56
Kathis  :hello:

Anna Juszkiewicz może jakoś uda się Wam odzyskać pieniązki, może można gdzieś to zgłosić...trzymam kciuki.

Karolla77 nieciekawa sprawa z tymi obrączkami a Pani sprzedawczyni chyba za dużo rozmyślała o własnym ślubie że decydowałą za kogos, kompletny brak kompetencji. Macie zamówione już inne obrączki?