Autor Wątek: w Kościele z organista gitara?  (Przeczytany 6794 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline magdak
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 136
w Kościele z organista gitara?
« dnia: 20 Czerwca 2005, 22:13 »
Planuje w Kosciele oczywiscie organiste ale dodatkowo kolezanka ma mi zagrac na gitarze ave maria i pare wstawek ten pomysl nie podoba sie mojemu przyszlemu i mamie nigdy nie bylismy na weselu gdzie gralaby gitara, co wy na to nie chcialabym przesadzic prosze poradzcie, bo nie chce klapy w kosciele.
A moze ktos byl na takim weselu :?:

Offline Agnieszka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3075
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.08.2005
w Kościele z organista gitara?
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Czerwca 2005, 22:16 »
Ja byłam na ślubie gdzie wszystkie pieśni i psalmy
grał organista a inne pieśni grała oaza i śpiewali, więc
nie widzę w tym nic dziwnego ani złego...a efekt
był świetny i chwytał za serce.


Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,ja o Twoje zdrowie najgoręcej proszę.Ja jestem przy Tobie od pierwszego grama,Tyś mój świat cały,a ja...Twoja mama..

Offline ela

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 22579
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2005
w Kościele z organista gitara?
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Czerwca 2005, 22:22 »
W sobote byłam na ślubie i grali na gitarce , na koniec zaśpiewali śliczną piosenke o miłośći i było z tą gitarką naprawde ładnie .
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline magdak
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 136
w Kościele z organista gitara?
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Czerwca 2005, 22:24 »
Słyszałam o skrzypcach o trabce o jakis chorach ale nie slyszalm o gitarze u mnie maja byc 2
Doradzcie

Offline magdak
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 136
w Kościele z organista gitara?
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Czerwca 2005, 22:27 »
dzieki dzieki dzieki ciesze sie bardzo bo marzyłam wlasnie o takim wzruszeniu zeby za serce sciskalo tak jak potrafi gitarka fajnie a jednak sie spelni :D

Offline ela

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 22579
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2005
w Kościele z organista gitara?
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Czerwca 2005, 22:27 »
Napewno będzie dobrze . Jeszcze jak do tego by śpiewała jakaś pani z ładnym głosikiem to by było zupełnie cudownie . Moim zdaniem na ślubie wszystkie możliwości są dozwolone i dobrze wychodzą . Czy to tylko organista , trąbka , skrzypce czy gitara . Na ślubach zawsze jest ładnie .
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline aniaj
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 31
w Kościele z organista gitara?
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Czerwca 2005, 22:52 »
U mnie poza tym,że zagra moja koleżnka-organistka, zaśpiewają też dzieci ze scholki, którą prowadzę, a na dodatek na gitarze zagra im nasz świadek. Byłam już na ślubach gdzie grali na gitarach i nie tylko i naprawdę efekt jest niesamowity.


Offline magdak
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 136
w Kościele z organista gitara?
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Czerwca 2005, 23:00 »
te moje kolezanki co graja na gitarze to tez spiewaja, bo najpierw byl plan zeby ten nasz organista razem z zona w duecie spiewali ale jak juz beda dziewczyny z gitarami to juz chyba zona organisty odpada co? jak myslicie.
ale sie ciesze ze mam takoie pozytywne opienie na temat gitar jutro zaraz pokaze mamie i mezowi

Offline Marta

  • phpBB Moderator
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3868
w Kościele z organista gitara?
« Odpowiedź #8 dnia: 20 Czerwca 2005, 23:10 »
Ja też byłam kiedyś w kościele gdzie grała młodzież oazowa na gitarkach i naprawdę podobało mi się! :)



Relacja i fotki z naszego pięknego dnia:
https://e-wesele.pl/forum/viewtopic.php?t=4077

Offline asia

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 9607
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.09.2005r.
w Kościele z organista gitara?
« Odpowiedź #9 dnia: 20 Czerwca 2005, 23:12 »
Byłam kilka lat temu na weselu u koleżanki w Krakowie - i tam w kościele był zespół, który grał na gitarach i było naprawdę super! Śpiewała dziewczyna z chłopakiem i ich wykonanie było niesamowite a co najważniejsze.... oryginalne i bardzo ładne!
Tak więc nie przejmuj się - masz takie marzenie i myśle, że jeśli tylko możesz je spełnić to powinnaś to zrobić! Powodzenia!  :D

Offline kasiakowa06
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: w Kościele z organista gitara?
« Odpowiedź #10 dnia: 3 Czerwca 2019, 13:24 »
Proponuję zajrzeć do nich gra na gitarze Szczecin. Jeśli nie nauczyciel to może jakiś uczeń będzie zainteresowany żeby zagrać na ślubie :D
« Ostatnia zmiana: 3 Czerwca 2019, 14:03 wysłana przez zibi »