e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Wielki dzień Martulki  (Przeczytany 6827 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Agnieszka Kobieta

Wielki dzień Martulki
21 czerwca 2005, 21:34
Pięknie wyglądaliście!!!!

Po prostu extra  :D

Offline Julia

Wielki dzień Martulki
21 czerwca 2005, 21:41
Bardzo fajne fotki :!:  Jeszcze raz gratuluję.

Offline Sophia

Wielki dzień Martulki
21 czerwca 2005, 22:05
super fotki, te plenerowe to prawie jak na hawajach :D z morzem w tle.
czekamy na więcej :!:  :!:  :!:

Offline Marta

Wielki dzień Martulki
21 czerwca 2005, 22:45
Martulko fotki super :!:  Piękniusie te z morzem w tle!
Ach szkoda, że nie mieszkam nad morzem! :(

Offline martulka Kobieta

Wielki dzień Martulki
22 czerwca 2005, 17:46
Kolejna porcja świeżutkich zdjęć

jeszcze PLENER

Offline Julia

Wielki dzień Martulki
22 czerwca 2005, 17:51
Plenerowe zdjęcia super! Świetny pomysł z tym koszykiem piknikowym :wink: . No i fajna fotka z widokiem Twojej bielizny :) . Ogólnie pierwsza klasa :!:

Offline asia Kobieta

Wielki dzień Martulki
22 czerwca 2005, 19:16
Bardzo ładnie wyglądaliście oboje - widać wielką miłość w Waszych oczach...
Dużo miłości Wam życzę - abyście zawsze byli tak szczęśliwi jak w dniu ślubu!

Offline Agnieszka Kobieta

Wielki dzień Martulki
22 czerwca 2005, 19:39
Plener wyszedł super, bardzo mi się podobają pomysły
z piknikiem  no i to zdjęcie z bielizną...

Offline martulka Kobieta

Wielki dzień Martulki
22 czerwca 2005, 19:42
No to teraz kilka fotek z KOŚCIOŁA

A to zdjęcie kojarzyć nam się będzie z bardzo zabawną sytuacją: po przysiędze i wymianie obrączek ksiądz powiedział "nadszedł moment kiedy pan młody może po raz pierwszy oficjalnie pocałować panią młodą...", no to my cmok w usteczka, a ksiądz po chwili dodał "...w rękę". Uśmialiśmy się my i wszyscy zgromadzeni w kościele

Offline martulka Kobieta

Wielki dzień Martulki
22 czerwca 2005, 19:50
Wczoraj poszłam do kwiaciarni, żeby dowiedzieć się jak to się stało, że dostałam zupełnie inny bukiet niż zamawiałam, a pani zrobiła wielkie oczy i powiedziała, że jest w szoku. Jakaś trochę zagubiona mi się wydała. Anie nie przeprosiła ani nic. Dobrze, że chociaż kolorystycznie pasował ale był trochę za duży.
Ogólnie to jestem zadowolona ze wszystkiego oprócz bukietu właśnie i fryzury - za mało specyfików utrwalających i do rana fryzura była już tylko nieładem artystycznym.

Offline Mariolka Kobieta

Wielki dzień Martulki
22 czerwca 2005, 20:02
zdjęcia super. slicznie wyglądaliście. faktycznie lekkie przegiecie z tym bukietem(tzn ze dali nie ten co trzeba). dobrze, ze pasował kolorystycznie. ale fakt jestes troche za drobna do tak duzego bukietu.

Offline Julia

Wielki dzień Martulki
22 czerwca 2005, 20:05
Dobrze, że choć z kolorem Pani utrafiła, ale faktycznie-mogła być ta wiązanka ciut mniejsza. Mimo to i tak wyglądałaś bardzo ładnie.

Wielki dzień Martulki
22 czerwca 2005, 20:18
Martulko, patrzac na wasze zdjecia widac ile w was w tym dniu bylo radosci i szczescia, milosc bije wam z oczu  :D Naprawde  :!: To jest pierwsza rzeczy, ktory przed wszystkim rzucila mi sie w oczy. PO PROSTU PIEKNIE  :D

Offline Marta

Wielki dzień Martulki
22 czerwca 2005, 22:48
Martulko zdjęcia na prawdę śliczne! Pięknie razem wyglądaliście!
Te z pleneru super z tym koszyczkiem i to jak skacze Twój mężuś! :)

Offline demka Kobieta

Wielki dzień Martulki
22 czerwca 2005, 23:21
zdjęcia są szałowe...bardzo podobają mi się te w plenerze...biej z nich tak duża radość, szczęscie i miłość...aż miło popatrzeć :D

Hehe fajną niespodziankę załatwił Wam ksiądz "...w rekę"- no cóż może byc i tak ;D
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline obri Kobieta

Wielki dzień Martulki
23 czerwca 2005, 09:46
Martulka!
Moje gratulacje-zdjęcia są prześliczne-szczególnie podobają mi się te z morzem w tle! Cudo!
A Wy świetnie się prezentujecie!

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 04.06.2005
Wielki dzień Martulki
23 czerwca 2005, 10:10
ehhhhhhhhhhh.. wspomnień czar.....

pamiętasz jak zaczynałyśmy się szykować???  :lol:

najpiekniesza pamiątka to zdjęcia...

Offline martulka Kobieta

Wielki dzień Martulki
23 czerwca 2005, 19:05
Dzisiaj kolejna porcja zdjęć. To już z WESELA

Przed wejściem do kasyna

Wnoszenie na rękach  :lol:

Pierwszy taniec - odtańczony poprawnie do piosenki "Zabiorę Cię właśnie tam" (na pewno nie był to taniec w stylu "tańca z gwiazdami" ale poszło nam gładko)

No i nasz pyszny  :obiad:  3 smakowy tort : góra-cytrynowy, środek-dominik, dół-czekoladowy

Offline Julia

Wielki dzień Martulki
23 czerwca 2005, 19:11
Powiem tylko, że się troszkę Tomek nataszczył swego słodkiego ciężaru po tych schodach :wink: . Naprawdę śliczne fotki. A torcik jaki smakowity :!:

Offline martulka Kobieta

Wielki dzień Martulki
23 czerwca 2005, 19:12
Cieszę się, że wszystko udało się po naszej myśli i nie musieliśmy się za nic wstydzić. Dobrze wszystko zaplanowaliśmy, przecież przygotowywaliśmy się prawie rok.

Jedzenia i napojów mieliśmy aż za dużo i sporo wszystkiego zostało. Wódeczki też dużo zostało mimo, że każdy z gości dostał flaszkę na odchodne. Ale lepiej mieć zapas niż ma zabraknąć.

Stresu nie czuliśmy aż do kościoła. Żałuję tylko, że przy przysiędze dostałam głupawki i śmiałam się i płakałam na przemian. To jest jednak wielkie przeżycie. Chciałabym móc to powtórzyć.

Ach gdyby tak wszystko jeszcze raz ...

Offline Julia

Wielki dzień Martulki
23 czerwca 2005, 19:15
Oglądając film z wesela i te piękne zdjęcia możecie do woli przeżywać ten dzień i to bez żadnej powtórki :wink: . A co z podróżą poślubną?

Offline martulka Kobieta

Wielki dzień Martulki
23 czerwca 2005, 19:23
Na razie podróż poślubną musimy odłożyć w czasie, bo czeka nas remont mieszkanka. Ale co się odwlecze...  :D

Offline Julia

Wielki dzień Martulki
23 czerwca 2005, 20:17
Jasne-trzeba najpierw przyszykować gniazdko dla nowożeńców :wink: .

Offline Sophia

Wielki dzień Martulki
23 czerwca 2005, 20:24
Gniazdko najważniejsze :D choć podróż poślubna chyba kazdej z nas sie marzy :kierowca:

Offline Tajusia Kobieta

Wielki dzień Martulki
24 czerwca 2005, 01:38
Martulko zobaczyłam komplecik Waszych zdjęć w całości i szczerze przyznaję że są bardzo ładne oraz to co chyba każdemu rzuciło się w oczka, Wasza radość i miłość (powtarzam się :p ale to czysta prawda).

->Miłego urządzania życzę :D

Offline asia Kobieta

Wielki dzień Martulki
24 czerwca 2005, 20:48
Oj Martulko!
Aż się łezka w oku kręci jak się patrzy na tak szczęśliwą parę! Podobnie jak Tajusia nie mogę się na Was napatrześ!

P.S Piosenka "Zabiorę Cię właśnie tam...." bardzo mi sie podoba - sama się zastanawiam nad nią na pierwszy taniec. Tylko nie pamiętam kto ją śpiewa  :oops:  Martulko - mogłabyś mi przypomnieć? Z góry dziękuję!

Offline martulka Kobieta

Wielki dzień Martulki
25 czerwca 2005, 10:54
Asiu tą piosenkę śpiewa zespół KANCELARIA
http://www.muzyka.jeja.pl/k/Kancelaria/01.php

Wielki dzień Martulki
27 czerwca 2005, 12:56
Martulko, zdjątka przesliczne!!! Jeszcze raz gratuluję!! :D

Wielki dzień Martulki
27 czerwca 2005, 22:31
Martulko! Spóźnione, ale bardzo radosne życzenia samych pięknych chwil na Waszej wspólnej Drodze. Niech Wam słońce rozświetla każde mroki i prowadzi do szczęśliwości  :bukiet:
PumoRi i Żniwiarz

Offline Tusia

Wielki dzień Martulki
29 czerwca 2005, 18:13
Martulku ode mnie również przyjmij spóźnione ale szczere życzenia, aż się dziwie że nie wpadliśmy na siebie tego dnia Ty miałaś zdjęcia na Kamiennej Górze a ja wyjeżdżałam z Kamiennej na sesje zdjęciową  Ale przyznasz ze pogoda nam się udała a zaczęło się tak nieciekawie.
Przesyłam buziaki dla Ciebie i Twojego świeżo upieczonego męża :)

marta