e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: ZAKUPY DLA NASZYCH POCIECH - PROMOCJE, WYPRZEDAŻE, OKAZJE  (Przeczytany 332192 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
-20 % w HM na dziecko.
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2006-10-07
Dziś skorzystałam :)

Offline Justys851 Kobieta

• Chuck Norris
Dziewczyny rzućcie nazwami sklepów gdzie kupie jakies fajne trzewiki dla Łucji - primigi, emel, kornecki .....
Czy tylko mnie nie podobają się te wszystkie różowe i fioletowe buty........
Znalazłam jedne fajne szare Korneckiego ale chciałabym czarne najlepiej do miodowego płaszczyka
Pomocy  ;D

Offline anulla_p Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 27-06-09
Zrób polowanie w TK maxx. Moja ostatnio to tylko ecco, primigi, geoxy wszystko z tego sklepu. Tylko fakt, że mam całkiem blisko i jak coś potrzebuję to potrafię zajść nawet 3x w tyg.

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Offline Edzia Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 05.07.2008

Offline Justys851 Kobieta

• Chuck Norris
Zrób polowanie w TK maxx. Moja ostatnio to tylko ecco, primigi, geoxy wszystko z tego sklepu. Tylko fakt, że mam całkiem blisko i jak coś potrzebuję to potrafię zajść nawet 3x w tyg.

Bylam w dwóch
Większość sandałów i trampek
Jedyne udało mi się balerinki zaxy dostać w super cenie, no ale potrzebuje coś na teraz  8)

Offline takakasia Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 6.09.2014
Dziwczyny może któraś kupiła z Was takie szorty z hm http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0640162007.html  i powie mi jak wypada rozmiarówka? Bo potrzebuje je dośc szybko i chciałabym trafiż z rozmiarem bo już nie bede miała czasu na oddawanie i wymiane... tym bardziej, że dlugo sie teraz czeka na paczke...:/