e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: ZAKUPY DLA NASZYCH POCIECH - PROMOCJE, WYPRZEDAŻE, OKAZJE  (Przeczytany 464963 razy)

Offline sylwiq Kobieta

Fajne Aneta!
U nas rzadko sue trafiaja wieksze 26-28 za mniej niz 100.. a czesto 160 itp

Malgosia ja tez tam.kupowalam.kiedys.. bardzo fajny jakosciowo

Offline *Ewelina* Kobieta

Dresow szukam na 134 /149 ktoś coś

Offline izulek Kobieta

O ja też ten rozmiar potrzebuje

Offline Daruda Kobieta

Izulek, twój syn jest już tak wysoki?

Offline izulek Kobieta

Tak, ma ok 130 cm :)

Offline loona Kobieta

U kogo z Was stoi nieużywany x-box 360 z kinect i chciałby zmienić właściciela?  :P

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 1
  • data ślubu: 2006-10-07
Loona spytam meza czy to właśnie to mamy. Ale na pewno kupiliśmy dzieciakom do Binowa x-boxa i leży nieużywany. Chyba jest z tym wszystkim co napisałaś. Ale upewnie się i dam znać.

Offline loona Kobieta

Offline Zoya Kobieta

My mamy i chętnie sprzedamy. Spytam męża po ile :)

Offline loona Kobieta

Czekam na propozycje cenowe  ;D

Chcemy kupić Liwii bo szalała na tym wczoraj u mojej siostrzenicy przez 3 godziny  ::) tylko jak Ją znamy to w domu pobawi się ze 3 razy i koniec więc do takiego rzadkiego użytkownika wolę Jej kupić używkę od kogoś „znajomego” bo wiem, że u wielu osób to leży nieużywane. Wtedy i my i sprzedający będziemy zadowoleni :) ;)
« Ostatnia zmiana: 22 stycznia 2018, 09:53 wysłana przez loona »

Offline malgosiask Kobieta

Na tchibo działa kod 20% zniżki Nowyrok18 przy zakupach min. 3 sztuk.

Są dostępne kombinezony zimowe itp. Polecam tchibowskie rzeczy narciarskie.
Dobra jakość.
https://www.tchibo.pl/wyprzedaz-kolekcji-narciarskiej-t400073770.html

Np. ten komb za 99zl wyjdzie.
https://www.tchibo.pl/kombinezon-zimowy-p400108942.html
One są duże i trzeba się kierować tym wyższym rozmiarem.

Dzięki, mam 9 rzeczy w koszyku i czekałam na kod rabatowy  :-*

Offline joannaM Kobieta

Uwielbiam tchibowskie kombinezony i buty na zimę, są świetne.
On 2011
Ona 2013

Offline _patka_ Kobieta

Loona a na czym szalała? Może ja też odkurze swojego kinecta i Antek się pobawi :)

Offline loona Kobieta

Pati ja nie znam tych gier, ale miedzy innymi na takiej w której zmieniały się tła i Ona z Lenką były w akwarium, w wodzie, w maszynie do popcornu etc.   ::) poza tym kręgle i tenis.

Offline loona Kobieta

Edit :) Dzięki Ani od czwartku mamy w domu x-boxa  ;D raz jeszcze wielkie dzięki Ania   :-*
Ku naszemu zaskoczeniu Liwia codzien chce aby go włączać, szaleje w grze pn. „Party Kinect” i innej nie chce :)
Fajna gra dla małych i dużych. Forsująca, więc nie ma obawy, że dziecko będzie rąbało przez pół dnia. 45 minut - godzinka max i wyłączamy x-box. Tak wiec jest szał, ale taki w granicach rozsądku :)  :P

A gdy Liwia nie widzi (bo jak widzi to nie pozwala ;)) to i P. ma zabawę bo gra w jakieś wyścigi :)

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 1
  • data ślubu: 2006-10-07
Cieszę się, że Liwia taka szczęśliwa :D :D :D :*

Offline _patka_ Kobieta

A mój Xbox się kurzy... ;) Muszę go uruchomić. Kiedyś kupiłam go sobie do ćwiczeń, później przerzuciłam się na siłownię i Xbox został schowany do szafki i tak leży... Nie chciałam sprzedawać bo czekałam właśnie aż Antek podrośnie i będzie mógł używać. :)

Czy jest jakiś kod zniżkowy do HM?

Najlepiej widzę, kiedy zamknę oczy...

Offline japcio Kobieta

Mam w aplikacji kupony 15 i 20% przy zakupach stacjonarnych powyżej 150 i 200 zł.

Online by mi się przydał

Najlepiej widzę, kiedy zamknę oczy...

Offline japcio Kobieta

Jak zobaczycie gdzieś laleczki LOL w niskiej cenie to rzućcie linkiem. Musiałabym kupić trzy. A 40 zł to dla mnie przegięcie. Zwłaszcza za takie gie.

Offline Katrinka Kobieta

japcio na alli kupowałam 3 szt, za ok 40 zł no chyba, że nie masz tyle czasu to chyba w smyku były w promocji ;)

Offline japcio Kobieta

Córki gadają, że chcą na Wielkanoc. Z Ali nie ma już szans.

Offline dmonik44 Kobieta

Na alli nie mogę znaleźć A moja też się uparla na te lalki...bez sensu. Gdybyś miała inny link Katrinka to mi podeślij bo ten twój poprzedni już nie działa
Natalka 4.11.2012

Offline justyna85 Kobieta

ja na wish zamawialam i duze i małe lol

Offline japcio Kobieta

Szukam koszulki dla Młodej z iCarly. Kojarzycie ten serial? W Polsce lipa. Na ebayu wysyłka ze Stanów lub Niemiec. Jakbyście gdzieś coś widziały w polskich sklepach internetowych albo będziecie w Niemczech lub innym obcym kraju to rozglądajcie się :) rozmiar 128-134. Cena nie za wysoka :)

Zapytaj tu
https://modny24.pl/?s=Icarly
Ewentualnie możesz naprasowankę zrobić.

Ja mam w domu ze dwie sztuki zdaje się....chyba w smyku kupiłam.
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Kupiłam dwie pary butów dla syna na zalando, ale obie za duże...
Rozm 32.
Kupiłam gdy były sporo tańsze, więc szkoda odsyłać. Może ktoś chętny?

Nike 85zl
https://www.zalando.pl/nike-sportswear-dynamo-free-print-ps-tenisowki-i-trampki-voltwhitebright-cactusanthracite-ni113d04u-t11.html

Adidas 130zł
https://www.zalando.pl/adidas-originals-haven-cf-c-tenisowki-i-trampki-bluewhite-ad116d079-k11.html