e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: ZAKUPY DLA NASZYCH POCIECH - PROMOCJE, WYPRZEDAŻE, OKAZJE  (Przeczytany 589615 razy)

i ja 86-92 ale mi tam wyglądają na dłuuugie... choć nie mierzyłam  ::)

Pasują na moją, ale jakieś takie waskie są, obcisle ;) Te cienkie, co byly w dwu pakach są wiekszę.
Następnym razem będę mądrzejsza :P
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 30 września 2006
Aniu trudno mi powiedzieć mało o nim napisali...
nie wiem pneumatyczny czy ultradźwiękowy...
ale sanitas nie jest złą firmą...
a na obrazku sprzęcik ma wszystko co mieć powinien...

Offline Anogete

Marcela to nie gocław tylko golęcin a nawet drzetowo :) gocław to jeszcze kawałek w strone skolwina:)

Offline nikola/23 Kobieta

Ja bylam w lidlu dzis u nas  i bylam pewna ze nic nie bedzie a tu niespodzianka, kupilam wszystko co chcialam, nawet kozaczki mi sie udalo zakupic  ;D, bardzo duzo jeszcze tego jest  ;), normalnie jak nigdy

Offline Lemmy

• No one but you, I love like a fool, you're my dream come true!
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
    • My Space profile
  • data ślubu: 30 czerwca 2007
U nas taki Lidl, że nic nigdy nie ma.

Aniu trudno mi powiedzieć mało o nim napisali...
nie wiem pneumatyczny czy ultradźwiękowy...
ale sanitas nie jest złą firmą...
a na obrazku sprzęcik ma wszystko co mieć powinien...

Lila to jaki powinien być dla dzieci ? pneumatyczny czy ultradźwiekowy ?

Offline Katrinka Kobieta

Anusia ja mojej kupuję już na 92 ciuszki a rajstopki zawsze rozmiar większe! więc teraz na 92/104 i są ok ;)

Offline marcella Kobieta

A w naszym na Komuny Paryskiej jeszcze wczoraj i dziś praktyczniewszystko było.. Kupilam rajstopki (te grube) i cieplutki śpiworek :)

A w moim na Rapackiego rajstopek już nie było, ale udało mi się jeszcze buciki dla młodego dorwać, zostały ostatnie smętne 3 pary dobrze że chociaż jedna była w pożądanym rozmiarze ;D

Offline .:Anka:. Kobieta

a ja kupiłam ten inhalator. wygląda porządnie - mam nadzieję, że i tak też będzie działać  :)

Anusia ja mojej kupuję już na 92 ciuszki a rajstopki zawsze rozmiar większe! więc teraz na 92/104 i są ok ;)

Moja tez nosi 92, no ale rastopki 86/92 myslalam, ze beda dobre. Są ale nie na dlugo :P
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline Elcik Kobieta

No i ja dorwałam rajstopki 2 pary a co :) 98/104 (ło matko), zaraz będzie nosić moje 160cm :) no i koszulinkę z majtkami w tym że też rozmiarze (tylko nie było biaaaaałych ;( musiałam wziąć różowe..)

Elu ty piszesz o rozmiarze rajstop, a moja się do moich butów i kapci przypierza.
Jak Zu założyła moje nowo zakupione, skórkowe, czerwone kapcie, to oznajmiła : " popatrz one są na mnie dobre, nie są za dużę..."

Offline Elcik Kobieta

Dobre dobre :) moja też się przymierza już do butów na obcasie, ale jeszcze jej trochę na szczęście brakuje :) choć już kozak zaraz będzie nr 24/25.... a właśnie wiecie że po 30 października ma spaść śnieg... miałam nadzieje, że buty kupię w listopadzie... ale chyba będzie przyśpieszyć ten zakup.

w zeszłym roku to snieg albo raczej śniegowa ciapa była już w październiku....

Elu moja "moje" buty na obcasie po raz pierwszy założyła i przeszła się w nich po panelach (!) jak miał ok. roku i 8 miesięcy. A jak w zeszłym roku dorwała (bo nie zdążyłam schować do szafki) moje czarne, długie kozaki na obcasie to oszalała ze szcześcia...sąsiad na dole juz tak pewnie nie szalał...

Offline Olaa Kobieta

Ja byłam w Lidlu (koło Lilki) dzisiaj.
Kupiłam wsio co chciałam,poza butami  ;)
Asia, były też rajtki - jak chcesz to jutro podskoczę i Ci kupię?

Ola dzięki  rajty jakieś tam mamy, a poza tym z pracy do tego lidla mam 1 minutę samochodem ;D jakoś mi nie po drodze było.

Offline milenaw Kobieta

Hej w Tesco są chusteczki pampers baby fresh 6 sztuk za 25.90.

Offline masumi85 Kobieta

W Leclerku sa pampersy giga pack za 47,99 :-). Cena raczej promocyjna.
Kubuś 10.10.2008,          Kacperek 09.07.2010        Aleksander 11.10.2013

Offline marcella Kobieta

W Biedronce są podobno fajne resoraki.. 3szt za 15zł ;)

Offline :martyna: Kobieta

Ja dzisiaj byłam w Lidlu i wyszperałam jeszcze 3 pary rajtuz, piżamkę i skarpety z ABSami.

Ja jutro do biedronny uderzam zobaczyć te kurtki niemowlęce za 25 zł, może jako taka na zmianą się nada ::)

Offline Olaa Kobieta

W Netto jumbopacka Pampersów + chusteczki kosztuje 47,99  ;)

Offline ela Kobieta

... a ja się zakochałam w biedronce !
Mają super promocje ! Mają kupę rzeczy z "carsów" i to tanio !!! UWIELBIAM ją :D

Offline aneta_81 Kobieta

dla mnie Biedronka to "number one" ;) też ja kocham ..

Offline masumi85 Kobieta

O mówicie carsy, mój syn uwielbia samochody więc i ja musze dziś tam zajrzeć, ale u nas na zadu... praktycznie żadko jest coś ciekawego.
Kubuś 10.10.2008,          Kacperek 09.07.2010        Aleksander 11.10.2013

Offline Katrinka Kobieta

Fajne kurtki też mają być od czwartku w Lidlu... tylko nie mam kogo po nią wysłać.. a w biedronie fajne ciekawe jak na żywo..? ktoś kupił?

Offline Mariolka Kobieta

Ja oglądałam te kurtki na żywo
mnie osobiście wydały się trochę badziewne
pewnie po pierwszym praniu tam w środku tej ociepliny juz nic nie zostanie

Ja nie kupiłam, cienki i tak jak Mariolka pisze rożnie mogłoby być po praniu z nimi, resoraków już nie było niestety.

Offline marcella Kobieta

Fajne te resoraki :) ja też się zakochałam w lidlu i w biedronce :):):) a kiedyś też omijałam szerokim łukiem... :)