e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: ZAKUPY DLA NASZYCH POCIECH - PROMOCJE, WYPRZEDAŻE, OKAZJE  (Przeczytany 490690 razy)

"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Zamówiłam Tymkowi na przyszły rok ;)

Offline malgosiask Kobieta

W empiku jest promo 3za2 na papiernicze, plecaki itp.

Offline joannaM Kobieta

Książkę dziś odebrałam, dzięki.
Czy widziałyscie w sklepie kubek plastikowy Miracullum Biedronka i czarny kot? Poszukuję w przystępnej cenie.
On 2011
Ona 2013

Offline mala_mi Kobieta

Czy widziałyscie w sklepie kubek plastikowy Miracullum Biedronka i czarny kot? Poszukuję w przystępnej cenie.

Widziałam w Smyku w sobotę w granicach 20-25zł.

Offline joannaM Kobieta

Dzięki, u nas widziałam w smyku ale ceramiczny, a potrzebuje na szczoteczke do zebow
On 2011
Ona 2013

Offline mala_mi Kobieta

U nas byly wlasnie tylko plastikowe. Z takimi grubszymi brzegami jakby. Ale nie ogladalam dokladnie :)

Dziewczyny w 5-10-15 duza wyprzedaz. Malo rozmiarow zostalo, ale mozna cos jeszcze wybrac. Ubrania, kapcie, kurtki.

Offline japcio Kobieta

Macie na sprzedaż zimową kurtkę dla dziewczynki rozmiar 134-140? Pomału szukam cieplejszej garderoby dla starszaka.

Hej, kupiłam on-line tą kurtkę 134 ale sporo za duża. Będę odsyłać, ale może ktoś szukał, bo teraz wróciła do normalnej ceny.
Dałam 75zl
http://m2.hm.com/m/pl_pl/productpage.0572202002.html

Ja zdaje się mam z Lidla 134. Sprzedam tanio ale musze sie upewnic ze to na pewno 134.

Offline japcio Kobieta

Anusia, to sprawdź :)

Na emag jest darmowa dostawa zabawek. Przeglądam i niektóre produkty są bardzo korzystne cenowo.

Offline terenia85

• nowicjusz
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 28.05.2001
  • Ślub w: Ozorkowie
Super że teraz można kupić wszystko w necie, ostatnio nawet zrobiłam normalne zakupy - takie wiecie warzywa, owoce, chemia i wszystko mi to przywiózł kurier . Dzięki temu nie musiałam umierać z dziewczynkami w tych masakrycznie długich kolejkach do kasy

« Ostatnia zmiana: 14 maja 2019, 13:53 wysłana przez zibi »

Offline zibi Mężczyzna

Super że teraz można kupić wszystko w necie, ostatnio nawet zrobiłam normalne zakupy - takie wiecie warzywa, owoce, chemia i wszystko mi to przywiózł kurier . Dzięki temu nie musiałam umierać z dziewczynkami w tych masakrycznie długich kolejkach do kasy

i teraz w ramach nadmiaru wolnego czasu siedzę na forach i promuję ten sklep ile wlezie :P

Jeśli szukacie mniej oklepanej odzieży jak hm i zara to proponuje zajrzeć na odzież dziecięca. Czaasem można upolować fajne okazje cenowe a ubranka są naprawde świetnej jakości.
« Ostatnia zmiana: 31 maja 2019, 14:28 wysłana przez zibi »

Offline japcio Kobieta

Kupowałyście ostatnio jesienne i zimowe rajstopy rozm. 134-140? Najlepiej gładkie i bdb jakości. Jeśli tak to poproszę o namiary :)

Offline izulek Kobieta

Zobacz sówka.net.pl
Bardzo ładne kolory, bawełna.

Offline Vivka Kobieta

Hej dziewczyny macie może jakiś kod zniżkowy do sklepu z zabawkami?

Julia miała skarbonkę do której zbierała kasę na kamper Barbie, w końcu uzbierała potrzebną sumę więc chciałam zamówić, ale cena jest dosyć zaporowa ;) ceny też się różnią w zależności od sklepu...

https://www.smyk.com/p/barbie-wymarzony-kamper-pojazd-do-zabawy-i6099841

Może ma któraś z was jakiś rabat np, 10%? :) Chętnie przygarnę.

Offline izulek Kobieta

Na al. to 329 sklep sprawdzony

Offline Vivka Kobieta

Widziałam właśnie tam najtaniej. Muszę jeszcze obczaić czy mają może jakiś bon powitalny albo coś takiego :) dziękuję

Offline sylwiq Kobieta

Widziałam właśnie tam najtaniej. Muszę jeszcze obczaić czy mają może jakiś bon powitalny albo coś takiego :) dziękuję
Vivka sprawdz na empik. Z pakietem Premium moze byc duzo taniej