e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: ZAKUPY DLA NASZYCH POCIECH - PROMOCJE, WYPRZEDAŻE, OKAZJE  (Przeczytany 525713 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Edzia Kobieta

Kuchnia z Ikea :)

Do tego rozne potrawy do gotowania, np pizza

Offline Lara_Croft Kobieta

"Gdyby człowiek miał świadomość, co traci przez to, że nie może mieć dzieci, to by tego chyba nie zniósł tak po ludzku."

Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018
Dzidzia - czekamy

http://allegro.pl/wozek-dla-lalek-silver-cross-cruiser-spacerowka-i6888820296.html
Polecam ten, wiem ze nie chcialas spacerowki ale ten jest niezniszczalny. Moja 5,5 latke ma go od 4 lat i dalej smiga.  Sama w nim siada jak i wszystkie odwiedzajace nas dzieci.  Ma bardzo stabilna rame

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 1
  • data ślubu: 2006-10-07
Zgadzam się z Katrinka - mamy podobny wózek (inny kolor) i Iga go wszędzie ze sobą targa razem z lalka Agatka :) Z doświadczenia swojego i innych koleżanek powiem Ci ze te wózki coś w sobie maja, dziewczynki je uwielbiają! Nie jakieś wypasy, firmówki, ale właśnie te :D

Offline japcio Kobieta

Też polecam kuchnię i gary :) moja panienka lubi gotować

Offline anka332 Kobieta

Mam chłopaków ale u nas wszystko co naśladuje rodziców. Kuchnia plus garnki i ikeowskue warzywa owoce - do tej pory mój 4 latek sie nią bawi, sprzęt AGD, odkurzacz, mikser, pralka itp. Rower

Offline Zoya Kobieta

« Ostatnia zmiana: 28 lipca 2017, 10:47 wysłana przez Zoya »

Dzięki dziewczyny za wszystkie propozycje, jesteście niezastąpione  :-*

Offline anulla_p Kobieta

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Offline Agnieszka_B Kobieta

• Szczęśliwa żona i mama
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 26 grudnia 2008
Polecam H&M stacjonarnie razem z aplikacją H&m Club. Dzis za 65 zl kupilam 2 pary spodni i koszulke dla syna oraz dwie sukienki dla córy. Duzo tanich rzeczy w Turzynie  (nie wiem jak w innych choc ostatnio w Galazy wydawal mi się mniejszy wybor  przecenionych) +20% przy zakupie min. 3 rzeczy z wyprzedazy.  Te same rzeczy stacjonarnie taniej niz online tylko wiadomo różnie z rozmiarówką.

Offline Justys851 Kobieta

Warto  zajrzeć  do Deichmann  -  kupiłam  dzisiaj  Karolowi  elephanteny na zimę  za 49 zł  ;D

Offline Zoya Kobieta

A ja obkupiłam syna do szkoły w Cubusie. 3 rzeczy w cenie 2. Postawiłam na spodnie - rewelacyjne joggersy! :)

Offline japcio Kobieta

Warto  zajrzeć  do Deichmann  -  kupiłam  dzisiaj  Karolowi  elephanteny na zimę  za 49 zł  ;D

Oj tak. Kupiłam Oli dwie pary butów za 50zl, w tym kozaki zimowe za 34 przecenione za 139.

Offline Katrinka Kobieta

A w dechman to stacjonarnie? bo na stronce nic nie ma

dziwne to jest i tyle

« Ostatnia zmiana: 4 września 2017, 08:20 wysłana przez ~Ania~ »

Offline anka332 Kobieta

Oj tak. Kupiłam Oli dwie pary butów za 50zl, w tym kozaki zimowe za 34 przecenione za 139.
Ja w piatek tez kupiłam tak kozaki z 139 na 34

Offline maggi-80 Kobieta

Mój syn zażyczył sobie na urodziny zdalnie sterowanego kotka, który miałczy i robi różne rzeczy. Czy wiecie o co może mu chodzić?

O to nie chodzi, bo ma: https://www.toysplanet.pl/product-pol-1800230151-COBI-Teksta-MINI-ROBOPIESEK-NEW-BORN-JUMPING-piesek.html

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 16.09.2006
my mamy coś takiego - on miauczy i chodzi...ale i tak już sie kurzy, wiec jakby co mogę oddac za pół ceny  :P http://allegro.pl/kotek-interaktywny-fifi-chodzacy-na-smyczy-kot-159-i6054400673.html?reco_id=ca73d992-915f-11e7-8a6e-246e964e2830&ars_rule_id=201

Offline maggi-80 Kobieta

To jakis robot miał być... nie wiem czy on to gdzieś widział czy sobie wymyślił i nie istnieje taka zabawka :D bo on ostatnio mi wymyśla zabawki, żeby tata mu drukował na drukarce 3 D  ::)

Offline japcio Kobieta

Mamy psa Teksta. Nie polecam. Zabawka na chwilę.

Offline vonka

Magda jeśli chcesz to mogę Wam dać żywego kota,
został jeden, reszta wydana  ;D

Offline vonka

koty chodzą swoimi ścieżkami,
u mnie szczególnie upodobał sobie krzesło w kuchni do spania
akurat to na którym wszyscy siadają
czasami jest walka ale kot zostaje wtedy wyproszony z domu  :D

Offline dmonik44 Kobieta

Gdzie kupię płaszcz  przeciwdeszczowy taki na polarze?  Dla dziewczynki.
Natalka 4.11.2012

Offline anka332 Kobieta

Gdzie kupię płaszcz  przeciwdeszczowy taki na polarze?  Dla dziewczynki.
Decathlon chociaż nie wiem jakie największe rozmuary

Dziewczyny, czy ta parka jest na zime? http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0494344008.html Ma ktos, widział ktos? Macał?
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline Zoya Kobieta

Ja mam dwa płaszczyki przeciwdeszczowe dla dziewczynki do sprzedania.
Tylko na frotte, nie na polarze :)