e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: ZAKUPY DLA NASZYCH POCIECH - PROMOCJE, WYPRZEDAŻE, OKAZJE  (Przeczytany 397205 razy)

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2006-10-07

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2006-10-07
Mysia dopiero doczytałam :P Oczywiście, jeśli będzie to kupię :)

Offline knatalia Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 24.09.11
poszukuje czarnych rajstopek z mikrofibry r. 74/80 gdzie szukac??

Offline violiza Kobieta

• uzależniony
A jakie butki i gdzie dla takiego prawie chodzacego czlowieczka? Teraz jak brak kombinezonu to glupio jakos tak w samych skarpetach. Kupilam jakies niechodki w pepco ale koszmarne, bo nie.przepuszczaja powietrza.
jestem forumową skrzypaczką,->
http://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=49937.new#new  zagram też na Waszym ślubie ;)
zapraszam do kontaktu :)

Offline bubulina Kobieta

• maniak
My uwielbiamy buty z emela:)mamy juz 3 pary:)

Offline Daruda Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 20.06.2009
Violiza, najlepiej buciki kupic juz dla takiego startera, jesli sam sie puszcza.wczesniej nie ma sensu, bo chyba nie puszczasz jeszcze na dworze? Moja ma pierwsze buty dopiero teraz, bo zrobilo sie ladnie i smiga z chodzikiem lub za raczke na zewnatrz. Najlepiej jak babka w sklepie zmierzy nozke, bo rozmiar to rozmiar, ale wazne jest tez podbicie -przegub.

Offline knatalia Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 24.09.11
violiza ja polecam sklep Krasnal na magnuszewskiej (w intermarche). Miła obsługa, panie zmierzą stópkę i doradzą co wybrać. My właśnie jesteśmy po zakupach pierwszych "dorosłych " butów.

Offline violiza Kobieta

• uzależniony
O super. Dzieki za podpowiedzi!:) pojedziemy. Musze tez  jechac bidon kupic bo bez wody to zaraz ani rusz na spacer,  a ladnie ze slomki ciagnie:)
http://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=49937.new#new  zagram też na Waszym ślubie ;)

Offline izulek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 30.08.2008
Ja woze w skarpetkach :) i jakoś nie pomyślałam że to głupio,  jak on nie chodzi to polecam skórzane paputki. 

Offline violiza Kobieta

• uzależniony
Nie wiem jak to sie dzieje, ale mojemu z nog skarpety zjezdzaja... niezaleznie czy sa za duze czy za male czy akurat... na spacer skarpety ok, ale juz na jakies tam wyjscia fajnie miec jakies butki.:)
Myslalam o paputkach wlasnie ale jakiesdziwne rozmiary maja. Te male beda male a wieksze za duze. I tak sie cykam.mm

Offline izulek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 30.08.2008
Rozumiem, skarpety lubią zjeżdżac :)

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2009
japcio Ty to zawsze jakąś ekonomiczną wersje doradzisz  ;) dzięki za pomysł, na razie się wstrzymuje, bo u nas prasowanki na tapecie, ale jak jej nie przejdzie to w okolicach Dnia Dziecka moze jakis zestaw zakupie :)

Miśka, od jutra Rzepy-czepy w Biedronce za 19,99 :) Biedronkowe, ale wyglądają jak oryginalne :)

Offline malgosiask Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 10 czerwca 2009r.
Ooo kupię synowi, bo na urodziny kolegi kupiłam na all bunchems za 39zł ale 400szt.
Porównam jutro - pewnie niczym nie będą się różniły :)

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 16.09.2006
gosia ja też sie skusiłam na ten  zestaw "na zajączka" , ale to nie są oryginały za tą cenę  ;) choc z tego co widze, w biedronce tylko 170 elementów, to cenowo wyjdzie podobnie - ale dzięki japcio za cynk  :)

• Chuck Norris
No właśnie widzę, że koleś na allegro mnie oszukał!
Co innego przyszło...

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
a wstaw link, z którego kupowałas....ja jeszcze nie mam, ale zdawałam sobie sprawe, ze w tej cenie to są tylko lepsze podróby  ;) choc i tak dziś przyszło mi info na maila, ze facet podniósł cenę na aukcji o 10 zł (na szczescie po moim zakupie...) ps. oryginalny zestaw to prawie 100 zl  ::)

• Chuck Norris
Te kupiłam
http://allegro.pl/show_item.php?item=6773480513
Na all nazwa buNchemS a na moim pudle buMchemC...
Kurczę, czy to się różni od oryginału oprócz pudła? Pójdę chyba do smyka obadać. Trochę mi wstyd dawać w prezencie podróby ::)

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
ja od innego sprzedawcy, ale pewnie różnica tez będzie w literowej nazwie  ;)
mi japcio polecała te podróby, bo tez kupowała na prezent nawet nie świadoma, że to nie oryginały - moim zdaniem to naprawde fajny, duży zestaw i jubilat powinien być zadowolony  :) zresztą u nas z reguły się przyjmuje, ze prezent tak do 50 zl, więc wiadomo, że w tej cenie tak dużego oryginału sie nie kupi...

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
Dzieci nie zwracają uwagi na to czy to oryginał czy nie :) Przynajmniej w naszym gronie.
Ostatnio kupowałyśmy dla chłopca z grupy "lego" minecraft w "tańszej" wersji. Mama chłopca podrzuciła nam link, bo jakościowo klocki identyczne jak oryginalne lego. A cena przyjemniejsza.

Jutro wysyłam mamę po rzepy do Biedrony. Prababcia dziewczynek poprosiła mnie, by coś kupić prawnuczkom na święta, bo ona sama po sklepach nie biega. Więc padło na rzepy.

• Chuck Norris
No tak, tym bardziej że jubilat nie umie czytać ;D A mama nie wiedziała jak nazywają się te rzepy :)
Ok. Dam taki.
Ale te biedronkowe zlecę babci - niech kupi wnuczkom na zająca :)

Offline agulla1919 Kobieta

• Chuck Norris
Nie wiem jak Wasze dzieci , ale moje mieszaja klocki w jedno i pozniej trudno dopasowac jtpry klocek od jakiego zestawu.
Mialy no i maja zestaw duplo zwierzatka i pomiezzany ....

A w ogole chcialam Wam polecic kuchenke!
U nas w lidlu sa za 45e - napewno i w Pl beda -albo Byly?
Wygladaja bardzo podobnie do tych z ikea.
Co prawda my mamy z ikea ,ale znajomej kupowalam i wysylalam do Pl bo na juz chciala.A polowa tansza niz z ikea!

http://www.lidl.ie/en/Offers.htm?action=showDetail&id=53533

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
Gosia do mnie tez już doszła wersja Bumchemc  ;) ale wyglądaja jak na reklamie, duży zestaw z dodatkowymi elementami, więc dla mnie spoko, jak pogoda nie dopisze, będa miały dzieci zajecie na wielkanoc i dni wolne po  :) te w Biedronce na pierwszy rzut oka tez są podobne, ale już zestawy podzielone tematycznie, choć pewnie bym wzieła, gdybym juz tych nie zamówiła..

Offline Netula Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.10.2007
u nas syn  z 3 dni pobawił się rzepkami i leżą.....

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
dlatego tym bardziej nie widziałam sensu zamawiac tych oryginalnych  ;) chociaż np.  te koraliki z Ikei do prasowania sa już dlugi czas w uzyciu, dzieci co chwilę wymyslają nowe dzieła  ;D za to i jedna oryginalna i jedna biedronkowa sprytna plastelina  lezy i sie kurzy...

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
Moje dzieci bawią się wszystkim.... 5 minut, ale wszystkim ;)

Mama dostała trzy zestawy rzepków dla prawnuczek. Zobaczymy, jaka będzie reakcja :)

Online sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
Co to za koraliki Monika?

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
córka najpierw  dostala w prezencie jakis mały zestaw , ale ostatnio znajomi nam przywiezli z Ikei to
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50128572/
 i to http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70128571/
na tej formie mozna układać dowolne wzory - nie tylko zgodnie z ich kształtem, potem to sie prasuje żelazkiem i gotowe  :) 
jako zastosowanie szkolne to nadmienie, ze syn zrobił z nich flagę brytyjską na konkurs :) tylko zaznaczę, że to sa male elementy, ich układanie wymaga precyzji i cierpliwości, więc raczej dla starszych dzieci (choć moja 6 latka spokojnie daje radę)

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
A ja się zastanawiałam, do czego te koraliki w słoiku :) już wiem :)

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
japcio no widzisz, jak to forum kształci  ;D jest jeszcze pudełko z wersją  pastelową, koleżanka córki kupiła i sie powymieniały  :) choć przyznaje, ze ja na to trafiłam przez przypadek, jak szukałam na stronie Ikei, co ewentualnie znajomi moga nam tam kupić  :)

Offline aadaa Kobieta

• Ada
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 06/09/2008
Moje dzieci kochają koraliki z Ikea -- w użyciu juz od 1,5 roku.
B .: 02/06-2010    K.: 20/06-2012