e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: ZAKUPY DLA NASZYCH POCIECH - PROMOCJE, WYPRZEDAŻE, OKAZJE  (Przeczytany 398999 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dmonik44 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 19.06.2010
Mamy ten domek który Vivka wkleila i super! jest mega!
Natalka 4.11.2012

Offline elemelka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 24.07.2010
Ja się czaje na ten zestaw co Kasia wkleila.Mamy skarbonke i wrzucamy bo ja z tych matek co dużo pierdół kupuje i niestety Luśka się zrobiła za bardzo w stylu A co mi kupiłaś. Wczoraj znalazła 10 groszy i poszła wrzucić do skarbonki  ;)

Offline anulla_p Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 27-06-09
Też mamy ten domek co wkleiła Vivka, przebudowywany jest na różne sposoby, świetna inwestycja.

Mysia jak chcesz "all in one" to proponuję ten zestaw http://www.ceneo.pl/31225943#mh=m8F6S05w98004legoqJkenbAiTPsFH-mxJSV81yEkyhOQpTqywQWALrZILhqWGmnxFcP1qE2r2pow6o3ec_8k-KdrjQIVw9BXRUthEQGmppMznOGpmdalCCkHbzSLXhAIuV9SLuE2IoUGlHAtj_uuH_-LPagnstukXylKuK-G2h3tf-2br6ucoK0uYsC3vWdkSE6cZA2 u nas od niego zaczęła się cała przygoda no i ma ludziki ;-)

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Offline alinka692 Kobieta

• "Decydując się na dziecko, kobieta zgadza się aby jej serce żyło poza jej ciałem"
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 06.08.2010
My tez mamy ten domek i zabawa do dzis  :D aczkolwiek Nati coraz chetniej bawi sie playmobile i juz mamy kilka zestawow i na urodziny tez szykujemy jej cos z tego  :)

Offline malgosiask Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 10 czerwca 2009r.
W drogerii Rossmann w dniach 31.03-09.04 akcja Dziecko:
-20% na pieluchy
-20% na mleka modyfikowane następne
-pielęgnacja dziecięca 2+1 gratis (z kartą Rossnę 2+2 gratis)

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Super! Będzie trzeba zrobić zapasy ;)

Dziewczyny, jak gdzieś zobaczycie Odkrywczy Domek Dumel to dajcie proszę znać...

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2006-10-07
Aż musze wygooglować co to bo robię listę na urodziny dla najmłodszej :)

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Podobno hit nad hitami, wszyscy mi polecają tę zabawkę. A jak sprawdziłam, to wszędzie wykupiona ;)

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Kurde jaksa cena na Allegro... szok.

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
na ciuchy dla dzieci są jeszcze jakieś przeceny albo promocje z sklepach online? muszę młodemu kurtkę wiosenną kupić i jakiś bezrękawnik ;)
[url=http

Offline elemelka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 24.07.2010
Mysia koleżanka ma ten domek i bawiły się ostatnio ale  żeby  jakiś szał to nie powiem. Bardziej byłe  zainteresowane arka

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
Dzieki za cynk z rossmanem.
Mam pytanie jest gdzies dostepna pelna lista co sie w ta piekegnacje zalicza????
Czy np mojre chusteczki/ emolienty itp???

Offline Katrinka Kobieta

• My:)
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.08.2007
OO dzieki za info Rossmanowe  ;D ;D

Domek odkrywczy mam jeszcze po starszej córce jest to najlepsza zabawka jaką mamy. Bawiły się nim też bliźniaki siostry a teraz codziennie najmłodsza prawie 2 letnia ;) wtedy też był drogi pamiętam ;)

Offline malgosiask Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 10 czerwca 2009r.
Nie ma jeszcze regulaminu na stronie.

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
japcio, dzięki... cena mnie załamuje  :(

OO dzieki za info Rossmanowe  ;D ;D

Domek odkrywczy mam jeszcze po starszej córce jest to najlepsza zabawka jaką mamy. Bawiły się nim też bliźniaki siostry a teraz codziennie najmłodsza prawie 2 letnia ;) wtedy też był drogi pamiętam ;)

Właśnie mi znajome wszystkie mówią, że hit i że bawią się nim nawet 5latki jak ma młodsze rodzeństwo...

Offline emm-a Kobieta

• Chuck Norris
Klarka dostala domek na zająca w zeszlym roku i prezent trafiony; kupilam w hurtowni zabawek w Szczecinie za niecale 200zl, wydaje mi się że coś ok. 160-180zl... Jeżeli nigdzie nie znajdziesz, mog kupić i wyslać ;-)chyba że teraz wszędzie taki drogi :-p
arką Klarka też sie chętnie bawiła;
u nas teraz hit to wózek dla lalek i bobas i naśladowanie mnie opiekującej się dzidzią ;-)
Moje Laleczki :-)
Klara 2014r.
Dominika 2017r.

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Emma, a podasz mi numer telefonu albo jakieś namiary? To się zorientuję czy mają... :)

Offline emm-a Kobieta

• Chuck Norris
e-hurtowniazabawek.pl  Szkoda że nie wiedziałam że szukasz,bo wczoraj tam kupowalam wózek dla lalek
Klara 2014r.
Dominika 2017r.

Offline emm-a Kobieta

• Chuck Norris
Ceny można negocjować; -)
Klara 2014r.
Dominika 2017r.

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 16.09.2006
ma któreś forumowe dziecko to cudo http://www.bunchems.com/products.php?loc=pl, córka ostatnio o tym ciągle gada, niby fajne, ale mnie przede wszystkim ciekawi trwałośc tych rzepów (czy po jakims czasie uzytkowania  nie traca przyczepności )

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2009
Kupowałam te rzepy dla koleżanki córki. Na allegro i chyba raczej nieoryginalne. Cena ok. 40 zł za spory zestaw. Chwilkę się pobawiłam i fajne to to :) Pewnie niczym się nie różnią od oryginalnych.

Dodam, że kupując nie wiedziałam, że to podróba :)
« Ostatnia zmiana: 30 marca 2017, 20:48 wysłana przez japcio »

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Emma gdzie ta hurtownia dokładnie jest?  Piszesz o tym odkrywczym domku tak?

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 16.09.2006
japcio Ty to zawsze jakąś ekonomiczną wersje doradzisz  ;) dzięki za pomysł, na razie się wstrzymuje, bo u nas prasowanki na tapecie, ale jak jej nie przejdzie to w okolicach Dnia Dziecka moze jakis zestaw zakupie :)

Offline emm-a Kobieta

• Chuck Norris
Aniu przy Narutowicza, obok netto, w podwórko się wchodzi;
rok temu kupowałam domek i na pewno nie był taki drogi, jak tu piszecie, ale trzeba do nich moze zadzwonic i zapytać, moze jakieś podwyżki były, bo 300zl to jakaś kosmiczna kwota...
Klara 2014r.
Dominika 2017r.

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Muszę sobie wygooglować bo nie wiem gdzie jest Netto przy Narutowicza :p ja z drugiego brzegu to wiesz :D

Ale domek bym kupiła na pewno!

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Ania, to wzięłabyś dla mnie też przy okazji? Nie udało mi się jeszcze tam dodzwonić więc i tak nie wiem czy mają i za ile...

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 25.08.2007r.
Nasza historia o domku Dumel ... ;)

Liwia zobaczyła go po raz pierwszy u dentysty ... był szał, zabawa i przeżywanie tej zabawy jeszcze z dobre 3 dni po wizycie ... za każdym razem jak tam jechaliśmy to się dopytywała  czy ciocia da Jej domek ...

Kupiliśmy Jej wiec tą zabawkę na gwiazdkę ( na Allegro, coś koło 170 zł płaciłam) , Liwia go zobaczyła, pobawiła sie moze łącznie ze 12 razy ( od wigilii) i tyle ... zero zainteresowania :) ...  ::)

Tak wiec w naszym przypadku szał był dopóki nie miala go w swoim własnym pokoju ...  ;D

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
A nie chcesz sprzedać? :D

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 25.08.2007r.
Pewnie Młoda nawet by nie zapłakała, ale zostawię. To prezent był, poza tym liczę, że moze kiedyś zacznie sie jeszcze nim bawić :)