e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: ZAKUPY DLA NASZYCH POCIECH - PROMOCJE, WYPRZEDAŻE, OKAZJE  (Przeczytany 540039 razy)

Offline emm-a Kobieta

A ja wczoraj kupiłam moim Laleczkom ubranka na Chrzciny Domisi i  takie na co dzień w cocodrilo: -) też fajne ceny i promocje

Offline sylwiq Kobieta

Emma zamówiłas juz restauracje?

Chce zrobic zwrot ze smyk.com ale nie moge nigdzie wyczytac czy :
1. Dzwonie po jakąś ich firmę kurierską
2. Moge oddac w sklepie stacjonarnym rzeczy kupione on-line?
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline .caril.

Korzystałam tylko z drugiej opcji, z pierwszą nie pomogę.

Karolina,
Przy zamówieniu online dostajesz f-re, którą sama drukujesz czyli rozumiem, że z tą fakturą idziesz do sklepu zrobic zwrot?

Offline .caril.

Dokładnie tak. Chyba, że masz ichną kartę na której zarejestrowałaś ten zakup. Wtedy możesz bez paragonu/ faktury.

Bardzo ciekawe i rozwijające zabawki  dla dziecka w każdym wieku. Od dawna korzystam i jestem bardzo zadowolona.
« Ostatnia zmiana: 10 lutego 2017, 13:27 wysłana przez zibi »

Offline malgosiask Kobieta

Chce ktoś kurtkę dla chłopca w rozm. 122. Bardzo fajna, odpinany kaptur, wewnętrzne rękawy.
Kupiłam z kodem za 82zł i za tyle też sprzedam.
http://www.smyk.com/catalog/product/view/id/181722/s/cool-club-kurtka-narciarska-chlopieca/

Teraz ta kurtka na smyk.com jest po 70 zl bo kupowalam.

Kupisz mi za 70zł ale 128? ;)

Na necie widze ze braki ale dzis bede u siebie w smyku wiec zerkne i jak cos to pewnie ze kupie.

Bo piszesz, że SĄ na smyk.com po 70zł, a obserwuje już długo i jest niedostępna...
Ja kupiłam jak była po 109zł - 25%.

Ja kupilam ja dzis rano dla bratanka. Dostalam maila z potwierdzeniem wiec nawet niepomyslalam ze juz ich niema.
A ty swojej nie mozesz w stacjonarnym wymienic na wikszy rozmiar??

W całym Poznaniu nie ma żadnych 122 czy 128.
O której godzinie rano? bo może wtedy dorzucają zwroty i warto zerknąć.

Offline Katrinka Kobieta

Ja jak oddaje w smyku rzeczy kupione on line daje formularz zwrotu - jest dostępny na stronie smyka. Oddają mi kasę gotówką.
Zresztą ja wszystko praktycznie on line tam kupuję ;)

Offline Netula Kobieta

bubulina a jaki rozmiar upolowałaś?

Offline Netula Kobieta

m w 134 celowaliśmy ale NIC nie ma od dawna

W hm jest 15% zniżki i darmowa dostawa - 0027
Są fajne dresy za 12.66 wychodzą ;)
Rano były też czarne
http://m2.hm.com/m/pl_pl/productpage.0326885010.html

Gosia....ty tylko naciagasz :P:P:P

Mam umowę z różnymi firmami ;)

Offline dmonik44 Kobieta

W niedzielę zrobiłam zamówienie dla mojej mamy z h&m, mówiłam poczekajmy na kod zniżkowy ;) ale bala się ze jej spódnice wykupja!
Natalka 4.11.2012

Myślicie że w smyku będzie jeszcze takie promo jak ostatnio że minus ileś % od przecenionych ciuchów? Czy nie mam na co liczyć ;)

Najlepiej widzę, kiedy zamknę oczy...

Offline elemelka Kobieta

Kurcze,  jestem wściekła. Zamawiałam na smyku pajace,  czekam na maila z dostawą,  dziś ostatni dzień. W końcu wchodzę na konto a tam zamówienie anulowane  ::) czy ja coś pochrzanilam czy oni je anulowali ??? Bo brakło towaru? 

Brakło towaru. Miałam tak już kilka razy niestety.
Sprawdź maila, powinni przysłać info. Dwa razy dostałam AŻ 5% zniżki na kolejne ::)

A ja tez mam wkur***.
Zrobilam anuluj zamowienie w Smyku i klepałam nastepne bo chcialam jeszcze cos domówic.
Zwracają codziennie kase za jedną rzecz, a ze było tam tego troche to trwa to juz ponad tydzien...a kasy całej i tak dalej nie ma.

Offline Zoya Kobieta

Wydają mi się niewygodne. Takie twarde i ciężkie.... do treningu wzięłabym oddychające, z jakąś siateczką, z materiału.