e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: ZAKUPY DLA NASZYCH POCIECH - PROMOCJE, WYPRZEDAŻE, OKAZJE  (Przeczytany 474726 razy)

Offline Adiana Kobieta

Swoje Magda, potem w następnym kroku podajesz dziecka ;)

A ja nie dostaje linku do potwierdzenia rejsteracji  >:(
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline ela Kobieta

Ja dostałam bez problemu
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline madziq Kobieta

też się zarejestrowałam  ;D

Offline agulkaaa Kobieta

to co teraz czekamy na jakieś próbki:):):):)
a znacie jeszcze jakieś fajny gdzie wysyłają jakieś gadżety dla maluchów?????

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 1
  • data ślubu: 2006-10-07
Ja się z tydzień temu zarejestrowałam :)

Offline Adiana Kobieta

Dostałam link od razu. Swoją droga, to mają wysokie ceny w tym ich sklepiku  ::)

Offline gagatka Kobieta

No to mam nadzieję, że szybko Wam coś fajnego przyślą. :)

Offline Lemmy

• No one but you, I love like a fool, you're my dream come true!
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
    • My Space profile
  • data ślubu: 30 czerwca 2007
Ja też dostałam od razu. Dzisiaj rano się zarejestrowałam :) Mała lubi Hippa :)

Offline suprynka Kobieta

No i wszyscy sie rejestrują, a potem taka firma handluje sobie naszymi danymi...

Offline Adiana Kobieta

Offline Lemmy

• No one but you, I love like a fool, you're my dream come true!
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
    • My Space profile
  • data ślubu: 30 czerwca 2007
Suprynka, jako osoba związana z branżą reklamową powiem Ci - WSZYSTKIE bazy danych są "na sprzedaż"... niestety. Ale teraz to już jeden pieron, człowieka  złapią wszędzie - tankując, robiąc zakupy na allegro, w realu, auchan, galerii mokotów, kupoując opony, lizaki, podpaski, bieliznę... masakra jednym słowem. Olać i zapomnieć :)

Offline suprynka Kobieta

Też "siedzę" w tej branży od jakiegoś czasu. Jasne, że wszędzie tak jest. W życiu nie ma nic za darmo, z takiego wychodzę założenia. Jednak warto czasami bardziej zwrócić uwagę na to co się robi.

Offline kitki82 Kobieta

od wczoraj w kauflandzie są w promocji chusteczki pampersa 4 paczki za 19.99

Offline gagatka Kobieta

To już wiem jak będzie wyglądać trasa naszego czwartkowego spaceru ;) Dzięki Magda :-*

Offline gagatka Kobieta

Dostałam kolejne promocyjne pudełko z próbkami dla Łucji, tym razem z Nestle. I tak zaglądając do środka naszła mnie refleksja, że wysyłają słoiczki (Gerber), soczki (Bobo Frut), mleko (dostałam całą puszkę Nan 2 HA) itp. to i nie ma się co dziwić, że to wszystko takie drogie, skoro tyle wydają na promocję! ::)

dostałaś puszkę nanu???? ja tam dostałam tylko próbkę. myslę, że dla takiego koncernu , taka reklama to pikuś ! i jakby nie wysyłali, to te słoiki wcale tańsze by nie były....

Offline Elcik Kobieta

Chusteczki Dada sensitive w Biedronce - 4 sztuki za 12zł. :D

Offline gagatka Kobieta

dostałaś puszkę nanu???? ja tam dostałam tylko próbkę. myslę, że dla takiego koncernu , taka reklama to pikuś ! i jakby nie wysyłali, to te słoiki wcale tańsze by nie były....
Dostałam całą puszkę Nan H.A., ale jakieś takie gorzkie jest (oczywiście nie omieszkałam spróbować ;P ).
Wczoraj dostałam jeszcze Bebilon2, ale tylko próbkę mleka i kaszki.
Może i pikuś, ale do ceny doliczą, bo nie wierzę, że odejmą sobie z zysku. ::)

Offline Adiana Kobieta

Nie wiem czy było, ale w TESCO kupiłam chusteczki pampersa - 6 x 72 za 24,99 - uważam, że tanio. Były też te białe w tej samej cenie,

też sześciopaki. W tym samym sklepie mają w stałej ofercie smoczki do butelek TT w cenie 14,99 wieloprzepustowe - nie te co do kaszki

oraz w cenie 15,99 pozostałe rodzaje otworów. Też uważam, że to tanio jest ???

W Auchanie zabawki FP nadal w atrakcyjnych cenach - niekiedy jak na allegro albo i taniej. Kupiłam małej kubeczki do układania, te zwykłe

Fishera za 13,99, na all one są po 15 plus wysyłka.

Offline gagatka Kobieta

Używałyście może chusteczek nawilżanych Hipp'a? Chciałam Łucji zmienić na jakiś czas, bo używamy od początku Bambino i Nivea, no i sugerując się tabelką tych szkodliwych

substancji w kosmetykach, którą kiedyś wkleiła Madziq w e-mamuśkach, skusiłam się na sprawdzenie składu chusteczek dostępnych w Realu. No i tylko Pampersy i Hipp nie miały

w składzie tych składników, albo mają je ukryte pod inną nazwą. Kupiłam zielone Pampersa, ale jakiś taki zapach mi się "męski" wydaje. :P W każdym razie zdziwiła mnie nieco

cena chusteczek Hipp, bo za 53 szt. trzeba zapłacić 11 zł. :o To chyba lekka przesada, chyba że potwierdzicie, że są super i warto tyle dać za opakowanie?

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 1
  • data ślubu: 2006-10-07
Miałam je. Całkowicie normalne chusteczki, wg mnie nie warte tej ceny. One są podobne do Nivea albo Pampers.

Offline gagatka Kobieta

Dzięki Aniu, tak też myślałam.  :)

hipp nic nadzwyczjanego a cena zaporowa

a ja np chwale sobie chusteczki johnsona
naprawde porządne chusteczki

Offline suprynka Kobieta

Używałyście może chusteczek nawilżanych Hipp'a? Chciałam Łucji zmienić na jakiś czas, bo używamy od początku Bambino i Nivea, no i sugerując się tabelką tych szkodliwych

substancji w kosmetykach, którą kiedyś wkleiła Madziq w e-mamuśkach, skusiłam się na sprawdzenie składu chusteczek dostępnych w Realu. No i tylko Pampersy i Hipp nie miały

w składzie tych składników, albo mają je ukryte pod inną nazwą. Kupiłam zielone Pampersa, ale jakiś taki zapach mi się "męski" wydaje. :P W każdym razie zdziwiła mnie nieco

cena chusteczek Hipp, bo za 53 szt. trzeba zapłacić 11 zł. :o To chyba lekka przesada, chyba że potwierdzicie, że są super i warto tyle dać za opakowanie?

A ja uwielbiam Hippa. Kiedyś udało mi się upolować fajną promocję i nakupowałam ich stos. Teraz mam Pampersa, ale dla mnie jednak Hipp są najlepsze.

Offline Elcik Kobieta

Biedronkowych nie ma na żadnych listach więc kupuje dalej :D

Offline gagatka Kobieta

a ja np chwale sobie chusteczki johnsona
naprawde porządne chusteczki
U nas niestety było uczulenie. ::)

Biedronkowych nie ma na żadnych listach więc kupuje dalej :D
Hehe no fakt. Ale one wyprodukowane są przecież ze składników naturalnych - z BIEDRONKI ;)

Offline Elcik Kobieta

A wiadomo co te biedronki jadły :) taki lekki off topic w piątkowy wieczór, już nie będę :)

Offline Adiana Kobieta

Dziewczyny, kupiłam dzisiaj sześciopaki chusteczek pampersa niebieskich za niecałe 23 złote w Realu. W tej samej cenie są jeszcze

sześciopaki tych białych sensitive  8)

Offline marcella Kobieta

A ja uwielbiam Hippa. Kiedyś udało mi się upolować fajną promocję i nakupowałam ich stos. Teraz mam Pampersa, ale dla mnie jednak Hipp są najlepsze.
Ja też używam tylko z Hippa.. Jakoś najbardziej mi pasują :)