e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: ZAKUPY DLA NASZYCH POCIECH - PROMOCJE, WYPRZEDAŻE, OKAZJE  (Przeczytany 450556 razy)

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 14.06.2008
Swoje Magda, potem w następnym kroku podajesz dziecka ;)

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
A ja nie dostaje linku do potwierdzenia rejsteracji  >:(
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline ela Kobieta

• Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 13.08.2005
Ja dostałam bez problemu

Offline madziq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 26.04.2008
też się zarejestrowałam  ;D

Offline agulkaaa Kobieta

• Chuck Norris
to co teraz czekamy na jakieś próbki:):):):)
a znacie jeszcze jakieś fajny gdzie wysyłają jakieś gadżety dla maluchów?????

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2006-10-07
Ja się z tydzień temu zarejestrowałam :)

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
Dostałam link od razu. Swoją droga, to mają wysokie ceny w tym ich sklepiku  ::)

Offline gagatka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: :Zakochany:18.08.07
No to mam nadzieję, że szybko Wam coś fajnego przyślą. :)

Offline Lemmy

• No one but you, I love like a fool, you're my dream come true!
  • Chuck Norris
    • My Space profile
  • data ślubu: 30 czerwca 2007
Ja też dostałam od razu. Dzisiaj rano się zarejestrowałam :) Mała lubi Hippa :)

Offline suprynka Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 07-08-2010
No i wszyscy sie rejestrują, a potem taka firma handluje sobie naszymi danymi...

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris

Offline Lemmy

• No one but you, I love like a fool, you're my dream come true!
  • Chuck Norris
    • My Space profile
  • data ślubu: 30 czerwca 2007
Suprynka, jako osoba związana z branżą reklamową powiem Ci - WSZYSTKIE bazy danych są "na sprzedaż"... niestety. Ale teraz to już jeden pieron, człowieka  złapią wszędzie - tankując, robiąc zakupy na allegro, w realu, auchan, galerii mokotów, kupoując opony, lizaki, podpaski, bieliznę... masakra jednym słowem. Olać i zapomnieć :)

Offline suprynka Kobieta

• maniak
Też "siedzę" w tej branży od jakiegoś czasu. Jasne, że wszędzie tak jest. W życiu nie ma nic za darmo, z takiego wychodzę założenia. Jednak warto czasami bardziej zwrócić uwagę na to co się robi.

Offline kitki82 Kobieta

• uzależniony
od wczoraj w kauflandzie są w promocji chusteczki pampersa 4 paczki za 19.99

Offline gagatka Kobieta

• Chuck Norris
To już wiem jak będzie wyglądać trasa naszego czwartkowego spaceru ;) Dzięki Magda :-*

Offline gagatka Kobieta

• Chuck Norris
Dostałam kolejne promocyjne pudełko z próbkami dla Łucji, tym razem z Nestle. I tak zaglądając do środka naszła mnie refleksja, że wysyłają słoiczki (Gerber), soczki (Bobo Frut), mleko (dostałam całą puszkę Nan 2 HA) itp. to i nie ma się co dziwić, że to wszystko takie drogie, skoro tyle wydają na promocję! ::)

Offline Gosiaczek80

• Chuck Norris
dostałaś puszkę nanu???? ja tam dostałam tylko próbkę. myslę, że dla takiego koncernu , taka reklama to pikuś ! i jakby nie wysyłali, to te słoiki wcale tańsze by nie były....

Offline Elcik Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 02.06.2007
Chusteczki Dada sensitive w Biedronce - 4 sztuki za 12zł. :D

Offline gagatka Kobieta

• Chuck Norris
dostałaś puszkę nanu???? ja tam dostałam tylko próbkę. myslę, że dla takiego koncernu , taka reklama to pikuś ! i jakby nie wysyłali, to te słoiki wcale tańsze by nie były....
Dostałam całą puszkę Nan H.A., ale jakieś takie gorzkie jest (oczywiście nie omieszkałam spróbować ;P ).
Wczoraj dostałam jeszcze Bebilon2, ale tylko próbkę mleka i kaszki.
Może i pikuś, ale do ceny doliczą, bo nie wierzę, że odejmą sobie z zysku. ::)

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
Nie wiem czy było, ale w TESCO kupiłam chusteczki pampersa - 6 x 72 za 24,99 - uważam, że tanio. Były też te białe w tej samej cenie,

też sześciopaki. W tym samym sklepie mają w stałej ofercie smoczki do butelek TT w cenie 14,99 wieloprzepustowe - nie te co do kaszki

oraz w cenie 15,99 pozostałe rodzaje otworów. Też uważam, że to tanio jest ???

W Auchanie zabawki FP nadal w atrakcyjnych cenach - niekiedy jak na allegro albo i taniej. Kupiłam małej kubeczki do układania, te zwykłe

Fishera za 13,99, na all one są po 15 plus wysyłka.

Offline gagatka Kobieta

• Chuck Norris
Używałyście może chusteczek nawilżanych Hipp'a? Chciałam Łucji zmienić na jakiś czas, bo używamy od początku Bambino i Nivea, no i sugerując się tabelką tych szkodliwych

substancji w kosmetykach, którą kiedyś wkleiła Madziq w e-mamuśkach, skusiłam się na sprawdzenie składu chusteczek dostępnych w Realu. No i tylko Pampersy i Hipp nie miały

w składzie tych składników, albo mają je ukryte pod inną nazwą. Kupiłam zielone Pampersa, ale jakiś taki zapach mi się "męski" wydaje. :P W każdym razie zdziwiła mnie nieco

cena chusteczek Hipp, bo za 53 szt. trzeba zapłacić 11 zł. :o To chyba lekka przesada, chyba że potwierdzicie, że są super i warto tyle dać za opakowanie?

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2006-10-07
Miałam je. Całkowicie normalne chusteczki, wg mnie nie warte tej ceny. One są podobne do Nivea albo Pampers.

Offline gagatka Kobieta

• Chuck Norris
Dzięki Aniu, tak też myślałam.  :)

Offline jagodka24 Kobieta

• Chuck Norris
hipp nic nadzwyczjanego a cena zaporowa

a ja np chwale sobie chusteczki johnsona
naprawde porządne chusteczki

Offline suprynka Kobieta

• maniak
Używałyście może chusteczek nawilżanych Hipp'a? Chciałam Łucji zmienić na jakiś czas, bo używamy od początku Bambino i Nivea, no i sugerując się tabelką tych szkodliwych

substancji w kosmetykach, którą kiedyś wkleiła Madziq w e-mamuśkach, skusiłam się na sprawdzenie składu chusteczek dostępnych w Realu. No i tylko Pampersy i Hipp nie miały

w składzie tych składników, albo mają je ukryte pod inną nazwą. Kupiłam zielone Pampersa, ale jakiś taki zapach mi się "męski" wydaje. :P W każdym razie zdziwiła mnie nieco

cena chusteczek Hipp, bo za 53 szt. trzeba zapłacić 11 zł. :o To chyba lekka przesada, chyba że potwierdzicie, że są super i warto tyle dać za opakowanie?

A ja uwielbiam Hippa. Kiedyś udało mi się upolować fajną promocję i nakupowałam ich stos. Teraz mam Pampersa, ale dla mnie jednak Hipp są najlepsze.

Offline Elcik Kobieta

• Chuck Norris
Biedronkowych nie ma na żadnych listach więc kupuje dalej :D

Offline gagatka Kobieta

• Chuck Norris
a ja np chwale sobie chusteczki johnsona
naprawde porządne chusteczki
U nas niestety było uczulenie. ::)

Biedronkowych nie ma na żadnych listach więc kupuje dalej :D
Hehe no fakt. Ale one wyprodukowane są przecież ze składników naturalnych - z BIEDRONKI ;)

Offline Elcik Kobieta

• Chuck Norris
A wiadomo co te biedronki jadły :) taki lekki off topic w piątkowy wieczór, już nie będę :)

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
Dziewczyny, kupiłam dzisiaj sześciopaki chusteczek pampersa niebieskich za niecałe 23 złote w Realu. W tej samej cenie są jeszcze

sześciopaki tych białych sensitive  8)

Offline marcella Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 21.05.2011
A ja uwielbiam Hippa. Kiedyś udało mi się upolować fajną promocję i nakupowałam ich stos. Teraz mam Pampersa, ale dla mnie jednak Hipp są najlepsze.
Ja też używam tylko z Hippa.. Jakoś najbardziej mi pasują :)