e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: ZAKUPY DLA NASZYCH POCIECH - PROMOCJE, WYPRZEDAŻE, OKAZJE  (Przeczytany 478958 razy)

Offline Katrinka Kobieta

A ja ostatnio kupiłam pieluszki z Lidla Toujours i jestem zachwycona :) Przez przypadek, bo nie miałam czasu jechać do Kauflanda.
50 szt. za ok 27 zł więc cenowo też ok :)

Offline .:Anka:. Kobieta

ooo dobrze, że to napisałaś
sama się zastanawiałam nad tymi pieluszkami z lidla
właśnie mamy na wykończeniu te z auchana - następne kupię te z lidla

Offline Anogete

co prawda to nie watek o pieluszkach ale ja tez uwielbiam tojoursy czy jak to sie tam pisze z lidla o wiele bardziej niz pampersy ..cena to drugi z walorów :) ale jakosciowo sa naprawde fajne..wytrzymuja cala nocke nie ma osisianych pajacykow i są sztywniejsze od pamków a mi to akurat odpowiada..namoczony pampek to taka szmatka

Offline aneta_81 Kobieta

a ja sie ostatnio skusiłam na rossmanowskie, tez całkiem fajne ;)

Offline Mariolka Kobieta

to ja sie może też skuszę na te pampersy z lidla dla moich dziewczyn
zobaczymy...

Offline Elcik Kobieta

My też na kauflandowskich jedziemy... ale nam nie podrodze, może zobacze te z lidla...?

A żeby było na temat to w Tesco od dziś jest promocja na 2 paczki Nestle Junior za 20zł.

a do kiedy ta promocja w tesco?

Offline Elcik Kobieta

Offline ela Kobieta

rossmanowskie bardzo długo używałam i sobie je chwalę :)
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

I na pampki też promocja dwie  jumbo paczki w cenie 85 zł.

Offline Anogete

no to widzę, że jednak można zaoszczędzić na pieluszkach :) a te z lidla to są podobne jakościowo do pampkow czy tych z kauflanda czy to sa takie ceratkowate??

nie znam tych z kauflanda, ale te pieluszki z lidla absolutnie nie sa ceratkowate bardziej jak by to opisać takie bawełniane...sztywniejsze niz pampki ale naturalne

Offline Anjuschka Kobieta

Zarówno te z Lidla jak i z Biedronki DADA są godne polecenia.

Offline Adiana Kobieta

W temacie biedronki - wczoraj kupiłam małej kilka par rajstopek ocieplanych, z frotte - piękne kolory i trwałe są, nic się z nimi nie

dzieje w praniu, miałam już wcześniej jedną parę a teraz dokupiłam więcej. Szeroki zakres rozmiarów - ale już większość przebrana.

Cena 6,99 za parę.

Offline Mariolka Kobieta

oj kurde szkoda,że nie wiedziałam o promocji
trochę potzrebuję rajstopek dla dziewczynek kupić

Offline Adiana Kobieta

Ja trafiłam na nie przypadkiem podczas zakupów :/

Offline anusiah Kobieta

;D Ja też zaopatrzyłam się w 2 pary tych rajstopek z frottką, jak jeszcze był wybór i dużo kolorów. Czekają na córeczkę kiedy się urodzi ( przezornie kupilam wieksze  :P )

Offline aadaa Kobieta

oo jaki fajny wątek -- dopisuję się do podczytywania :)
B .: 02/06-2010    K.: 20/06-2012

Offline Katrinka Kobieta

Fajne promocje są w Reserved - wczraj kupiłam małej sztruksy za 16,90 i bluzę również za 16,90 ;) Body są po 10 zł ale mniejsze czyli do 74, bluzeczki za 10,90.
A z lidla pieluszki toujours są podobne do pampersów, nie są ceratkowe. Lepsze od tych z Kauflanda czy biedronki. Ja już miałam chyba wszystkie i zostaje przy pampkach na noc i z lidla na dzień :)

ja dziś kupiłam pieluszki z lidla - są mięciutkie i wcale nieceratowate - dokładnie jak katrinka napisała.
nie wiem jak się sprawdzą bo ubrałam na mateuszkową dooopkę i oddałam dziecko na weekend dziadkom  ;D

Offline suprynka Kobieta

Fajne promocje w Auchanie na książeczki. S te w promocji inne produkty dla Maluchów. Zrobili cały dział. No i są wózki Hauck w promocji.

Offline Lemmy

• No one but you, I love like a fool, you're my dream come true!
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
    • My Space profile
  • data ślubu: 30 czerwca 2007
Ja nakupowałam trochę przecenionych i nie tylko bodziakow na http://fashion4baby.pl/

Offline gagatka Kobieta

Ceny mają zachęcające, a jakościowo kojarzę, że ok, co?

Wczoraj dostałam paczkę z Klubu Maluszka HIPP -> próbkę kaszki, herbatki, kremu, plastikową łyżeczkę, jakieś kupony promocyjne i... SŁOICZEK ;D

Offline Lemmy

• No one but you, I love like a fool, you're my dream come true!
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
    • My Space profile
  • data ślubu: 30 czerwca 2007
Tak, większość ubranek jest z Tup-Tup i z Fixoni. Ja z nich najbardziej lubię korzystać.

Kupiłam takie:

I białego i kremowego bodziaka z krókim rękawkiem za 11 zł.

Offline madziq Kobieta

ja wczorj widziałam przeceny w 5.10.15 śliczne bluzeczki już od 9.99  ;)

Offline Anjuschka Kobieta

Mój mąż kupił ostatnio w AUCHAN pieluchy Happy (70szt.) za 31,99, także dobra cena.
Pierwszy raz tam kupowaliśmy pieluchy.

rybkawiedenka

• Gość
Dziś w Rossmannie były ( pewnie jeszcze będą) chusteczki BABYDERM takie wilgotne, 80 sztuk w opakowaniu, pakowane po 2 za 7:99 albo po 4 sztuki po 15:99. Myślę że to niezła cena bo za opakowanie wychodzi 4 pln.

Offline gagatka Kobieta

Odebrałam w Rossmannie drugą paczkę z Klubu Maluszka HIPP (dostałam kupon w tej pierwszej paczce, którą mi przysłali pocztą) -> próbkę mleka z probiotykami, kremu, drugą plastikową łyżeczkę, słoiczek i soczek. ;D

P.S. A zarejestrować się do Klubu Maluszka można na stronie Hipp'a.

Offline agulkaaa Kobieta

dzięki zarejestrowałam się:)

Offline ela Kobieta

I ja lece się zarejestrowac :)
..wystarczy się zarejestrować aby dostać próbki  ?
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline Elcik Kobieta

Ue tylko do 24 miesiąca :/ :)