e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: ZAKUPY DLA NASZYCH POCIECH - PROMOCJE, WYPRZEDAŻE, OKAZJE  (Przeczytany 450624 razy)

Offline madziq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 26.04.2008
ja bodziaki i pajace kupuje tescowe ze względu na cenę, nie miałam zamiaru wydawać grubej kasy na coś co będzie ubierać tylko 3 miesiące  ;) tym bardziej że od 3 miesięcy pajace są tylko do spania, a jakość bodziaków mi najzupełniej pasuje  ;D

Offline ANNUUSSIIA Kobieta

• uzależniony
Ja też kupuję w Tesco. Dobra jakość i cena nie powala z nóg. Zresztą tylko w Tesco dostałam bodziaki i pajace rozpinane w całości tak małe żeby moje dziecko się w nich nie topiło.

Offline jagodka24 Kobieta

• Chuck Norris
nasze tescowe bodziaki sie nie rozlazły przy szyji ale wiadomo to też gust jak kto lubi
ale wlaściwie cenowo też teraz poszli w góre

ja kupuje czasem młodej mojej np bluzeczki no to średni koszt to 25,- za bluzeczke
wprowadzili teraz hello kitty i ceny poszybowały w góre

Offline Lemmy

• No one but you, I love like a fool, you're my dream come true!
  • Chuck Norris
    • My Space profile
  • data ślubu: 30 czerwca 2007
Karolcia, na zamek jest dużo z Tup Tup i chyba większość, albo i wszystkie z Fixoni. Ja najchętniej kupuję w Świecie Dziecka przy Okęciu, ale w sumie tam tanio nie jest. Tyle, że powybieram co chcę i na spokojnie. A jest o wiele lepiej zaopatrzony niż ten na Towarowej, nie wiem jak pozostałe stoją. Na pinkibaby.pl czy jakoś tak dwa razy zamawiałam z Tup Tup, na zamek były. Może jutro znajdę chwilkę to Ci wyślę linki, które konkretnie.

A te z Tesco też mi się rozłażą, albo ramionka są odkryte... No i nie mają jakiegoś ładnego wzornictwa :(

Offline dziubasek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: .:25.08.2006:.
Myślę, że to "rozłażenie się" to kwestia techniki ubierania. Niedawno podpatrzyłam kumpelę jak zakłada bodziaka przez głowę- mała cała by przeszła przy takim rozciąganiu ;) ja to się nigdy nie szcyzpałam specjalnie, ale mój mały zawsze był idealny do ubierania- zero buntu w tej kwestii.

Offline madziq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 26.04.2008
nasze też się nie rozłażą...  ;) a wręc przy szyi wystają mi spod bluzeczek  ::) a często mają promocje na ubranka... ostatnio kupiłam młodej 6 bluzek w przedziale 6-11 złotych  ;)

Offline toscansun Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 31.05.2008
Karola, no ja uwielbiam na zamek, tylko te ceny ::)
mam kilka gerbera, kupione w stanach, ale już Hania z nich wyrosła:/
ostatnio znalazłam na all z firmy Carters, bardzo taniutko, coś koło 11 zł za sztukę :D kupiłam kilka, jeden nawet w niebieskie paski, bo dotąd córa chodziła głównie w różu ;)

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
A ja sie dzis obłowiłam w Lidlu  ;D

Bodziaki - 24,9 za 3-pak, rajtopki za 4,99, bramka zabezpieczajaca, wieszak dla dzieci i zabezpieczenia na szuflady itp. Zotsawilam ponad 150 zl ::)

Co do Tescowych, to mi sie rozlaza troche pajace, ale o bodziakach slowa nie dam powiedzieć :)
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline Lemmy

• No one but you, I love like a fool, you're my dream come true!
  • Chuck Norris
    • My Space profile
  • data ślubu: 30 czerwca 2007
Karolcia, ja niestety mam tą wadę, że najpierw narzekam na ceny, a potem ide na zakupy i kupuję bez patrzenia ... Z drugiej strony rozpinane pajace często kosztują ok. 30-35 zł, także nie raz jest to różnica 2-3 zł za szt. Kiedyś kupiłam kilka śpiochów i pajacy w Leclercu, kosztowały chyba 28 i 31 zł, a po kilku praniach miały takie zmechacone kulki. W Świecie Dziecka cena za szt była od 28 do 32 czy 34 zł, używam ich najczęściej i w idealnym stanie są zachowane dla kolejnych dzieci.

Offline kitki82 Kobieta

• uzależniony
w realu jest teraz promocja pampersów jumbo paki za 84zł

Offline gagatka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: :Zakochany:18.08.07
Hmmm...ale to taka podwójna jumbo paka tak? :hmmm:

Offline aneta_81 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 22.07.2006
a ja wczoraj w Lidlu juz prawie nic nie upolowałam... tylko fakt, byłam po 16 ::)

udało mi sie jedynie kupić zabezpieczenia na piekarnik.

Byłam też w reserved kids i tam poszalałam bo bluzeczki maja za ok. 10-20 zł
 3 pary skarpetek po 4,90 :)

Offline Nika

• Przyjaciele
  • Chuck Norris
tak, tak przeceny w Reserved kids sa super, ja wczoraj poszalałam w mothercare, ale przeceny były takie, że żal byłoby nie skorzystać, np.7 par majteczek z Fifi Niezapominajką za 25 z 55 -  Pola oszalała z radości :)

Offline .:Anka:. Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Aneta bo do lidla to trzeba z samego rana

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
Dokładnie, ja byłam 7:58...zamkniety, tłum ludzi przed...8:02 babcia z laską wali w szybę z okrzykiem "Otwierac lobuzy"  ;D ;D
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

• Global Moderator
  • Chuck Norris
:hahaha:

to się babcia udała!

Offline morgaina

• Chuck Norris
W realu owszem podwójne jumbo packi pampersa ale na ku słońcu mieli tylko rozmiar 5 i 6 wkułam się bo my na 4 lecimy i wielkie g z promocji wyszło.

• Chuck Norris
U mnie w lidlu dzisiaj jeszcze coś tam było... kaszki nestle- ful, trochę wieszaków (jeden upolowałam ;) ) barierki na schody, różne zabezpieczenia, nosidełko i krzesełko hauck, kosmetyki, skarpetki, śliniaki, piżamki... to na pewno było  ::)  Zatem chyba u nas wczoraj nie było szturmu ;) hehe

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 14.06.2008
Dziubasek, w którym lidlu byłaś ? bo może to lokalne "niezainteresowanie"  ::) A jakieś blokady by nam się przydały...

Offline agulkaaa Kobieta

• Chuck Norris
dziubas o zdroajch pisała :):):):)

• Chuck Norris
tak, tak - w Zdrojach. Byłam dziś ok 10 rano.

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 14.06.2008

Offline aneta_81 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 22.07.2006
Aneta bo do lidla to trzeba z samego rana

niestety z rana to ja pracuje.. ale słyszałam, ze babcie emerytki szturmują sklepy ..
może i ja wyśle moja bacie  ;D ;D ;D  z tego co wiem, to dobrze pilnuje swojej kolejki  ;)

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 30 września 2006
ja jak mam parcie to wysyłam nianię...albo wysyłałam bo w taką pogodę niania mi się nie przebije...

Offline Olucha Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 11 lipiec 2009r.
W biedronce zabawki, bodziaki, śpiworki, spiochy, dresiki, szlafroczki, po 10-20 zł, gatunkowo fajne. Coś tam jeszcze było ale nie pamiętam  ;)

Offline anusiah Kobieta

• Chuck Norris
Dziś znalazłam w Biedronce fajne edukacyjne zabawki - zakupilam, bo myślę, że warto. Kolorowe i ciekawe zwierzątka... ( różne faktury, wibracje, szeleszczące elementy ). Były też super myjki bawełniane w formie zwierzaczków...
Ciuszków w mojej niestety nie widziałam

Offline morgaina

• Chuck Norris
Pieluchy z kauflanda mieliśmy ale się nam przesikiwały niestety i wróciliśmy do nieśmiertelnego pampersa niestety.

Offline kitki82 Kobieta

• uzależniony
Hmmm...ale to taka podwójna jumbo paka tak? :hmmm:
tak tak podwójna :) i jak byłam wczoraj na słonku w realu były jeszcze różne rozmiary

Offline morgaina

• Chuck Norris
No własnie te premium mieliśmy może kiedyś spróbujemy jeszcze raz, ale młody co chwilę miał mokry boczek, mysłałam że siusiaka mu źle układam i różne warianty przećwiczyłam ale to nic nie dało, problem zniknął na pampkach.

• Global Moderator
  • Chuck Norris
to może spróbujcie za jakiś czas - inny rozmiar np.
nam też pasiły te pieluszki z kauflanda. tyle, ze sklep jest w drugim końcu miasta...
ale ostanio kupowałam "firmówki" z auchana i też zdały wgazmin