e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: ZAKUPY DLA NASZYCH POCIECH - PROMOCJE, WYPRZEDAŻE, OKAZJE  (Przeczytany 477069 razy)

rybka no to masz niezłą jazde
przeszukam swoje paczki

mojej kumpeli córeczka znowu zdejmuje pampa jak tylko zrobi siku i kaze sobie zakładać swięzego  ;D
idzie zbankrutowac  ;D

Offline demka Kobieta

Rybko a może zaproponuj jej te pampersy-majteczki dla dziewczynki mają piękne koniki Oliwcia je uwielbia...
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline ela Kobieta

No to akcja miś rozpoczeta :)

A odnosnie nauki sikania na nocnik ...Dominika zaczęłam uczyc zimą i wydaje mi sie ze fajna pora :) Jak dziecko zesika sie w majtki to przynajmniej po 5 minutach nie wysychaja tylko musi chodzic z pól godziny w mokrych , przez co szybciej sie mobilizuje do wołania :)

To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline demka Kobieta

ego sie misia i słonia, ale w przyszłym tygodniu zakupuję nowe 2 paczki to przegrzebię :D
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline dziubasek Kobieta

Tośka jest rewelacyjna! ma charakterek :D :D

A kilka misiów jeszcze mam... ale "2"....

Tesco małe na warszewie postaram się jutro kopsnąć do niego.

Offline *Ewelina* Kobieta

TESCO na pewno w duzych promocja od czwartku:
pampers jumbo pack 45zl
chusteczki pampers 6x72szt 30zl
lovela1,8kg 18zl
cherokee:
skarpetki 2pary 7,70zl
body (w gazetce bezrekawekow) 5,60zl/szt
majteczki 2-8lat 3,50zl/szt

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 1
  • data ślubu: 2006-10-07
Rybko na Huggiesach jest mis, na wszystkich. Moze te by chciala? My pampkow nie uzywamy wiec nie pomoge.

Offline Olaa Kobieta

Asia - dzięki za cynka, jutro mam nadzieję tam dotrzeć  :-*

Offline Gemini Kobieta

W realu do 25.03 ( czyli już niedługo)  promocja na
chusteczki Pampersa 6 szt za 31,95
Proszek do prania Dzidziuś za 9,99
Oliwka Bambino duża za 7,99
Body 2 szt za 7,99 ( ale nie wiem jak jakościowo)

A od 26.03

Jumbo paka chusteczek Pampersa Clean & Play- 18,95
« Ostatnia zmiana: 24 marca 2009, 23:24 wysłana przez Gemini »

Offline Olaa Kobieta

Byłam i kupiłam te bodziaki - 20 zł za 3 szt.

To super że się udało, ja mam ten sam problem tylko że poszukuję 18-24m i naprawdę rzadko są niestety.

Nie wiem, jak w waszych Tesco ale u nas jest przecena ciuszków i np. ja dziś za 7-mio pak bodziaków z krótkim rękawkiem zapłaciłam 19,90 zł :D.
Widziałam też przecenione 7-paki z białymi bodziakami za 14,90 zł i pajace 3-pak za 14,90 zł :)
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline Olaa Kobieta

W Realu jest promocja bodziaków dziecięcych - 6,99 zł za szt. (Disney'a).

Jumbopacka 94 szt. kosztowała 48,99 zł.
Giantpacka 108 szt.  61,99 zł.
Kompletnie bezsensu, bo ma się 5 gr na pieluszce (zaoszczędzone) przy kupnie tej mniejszej  ::)

też to ostatnio zauważyłam! Giantpacka zupełnie sie nie opłaca..

Offline Katrinka Kobieta

W auchan Jumbopaki po 48,99 ;)

Nie wiem czy u was taki cos jest jak Delikatesy Centrum ale tam od 2-go Jambopaki za 45,99zł :)
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline Olaa Kobieta

W Netto będzie promocja Jumbopacki Pampersów razem z chusteczkami za jakieś 48-49 zł...Info pewne  ;D

Offline aneta_81 Kobieta

w carrefourze od 1 kwietnia- wielka paka Pampków 132 szt. (4) za 79 zł, czyli koło 0,60 gr za sztuke...

Offline Olaa Kobieta

Hm, też się średnio opyla.

Jak ja kupowałam 94 szt. za niecałe 50 zł to były też 4. Wychodziło średnio jakieś 52 gr za pieluchę.

Byłam dziś w Tesco w Stargardzie Szczecińskim- dużo więcej jest chłopięcych ciuszków aniżeli u nas w Szczecinie. Jest też spory wieszak z przecenionymi LETNIMI ubrankami- standardowo dużo większy wybór dla dziewczynek, ale ja też coś upolowałam:

Te czerwone ogrodniczki są z takiego cieniutkiego fajnego materiału-idealne na lato i zapłaciłam za nie całe 11 zł ;)

Ania, fajne łowy! mnie tylko rozmiarówka tescowa trochę ostatnio zmyliła. Kupiłam rozmiar 6-9 mcy i okazał się na styk. czyli na lato powinnam kupować 9-12.

No... Elunia, ale Twój synio taki troszkę duuuuzi jest hihi jak na swój skromny wiek ;) Oprócz ślicznych pampusiów jest też, tak mi się wydaje, bardzo wysoki (długi?) więc nic dziwnego, że ta rozmiarówka trochę Cię zmyliła. Ja szczerze mówiąc na oko kupowałam...

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 30 września 2006
Ela bo on jest prawie taki jak moja Ewka...
ona w lato jak raz bedzie mieć 9-12 programowo....
a jak znam życie, to on moją przerośnie....

Offline martulka Kobieta

Eli Marcinek tak jak mój Oskar jest dużym chłopcem. My wyrastamy już z rozm.74, czyli 6-9 m-cy, a dziś dopiero kończymy 5 m-cy :D

martulka, Oskarek jest poza wszelkimi normami :)
co do rozmiarówki to już np. H&M'owa już jest bardziej adekwatna do naszego wieku.