e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: ZAKUPY DLA NASZYCH POCIECH - PROMOCJE, WYPRZEDAŻE, OKAZJE  (Przeczytany 450650 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cytrusiaaa Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 22.07.2006
w 5 10 15 obniżka ubranek nawet do -70% w carefour`ze na prawobrzezu.  Przedwczoraj był bardzo duży wybór.
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Lenka ur 04.02.2008
Laura ur 15.02.2013

Offline Jagna77 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 08.04.2007 *WIELKANOC*
Znalazłam super stronkę  ;D

www.pieluchy.net

Wystarczy się zalogowac i zamówic 6 darmowych pieluszek na wypróbowanie. 
Dzisiaj własnie zamowilam przesylke.

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 30 września 2006
Z czy ktoś z Was rozpoznaje dzieci, które są na fotach na tej stronie...???

rybkawiedenka

• Gość
tak lila, ja. podobno po to były te fotki. Asia nad morzem, moni nie ma na gg...

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
ufffff......no to ok...bo już myślalam, że ktoś bezprawnie wykorzystał wizerunek dzieciaków

no to niech sie pieluchy sprzedają  ;D

rybkawiedenka

• Gość
Liluś rozmawiałam z jedną z mam tych bebików i jeszcze ma to potwierdzić ale na 99% jest to legalne :)

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
więc tak...

1) dzięki za cynka

2)  wiedziałysmy w jakim celu jest robiona ta sesja... a miała być właśnie dla tego  "pana od pieluch".. tylko nie wiem jak  prawa autorskie  agniesz_ki....

my mamy  fajne zdjęcia z sesji.. "'pan od pieluch"nic  nam nie dał.. nawet paczuszki pieluszek...

Offline asia Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 10.09.2005r.
Zdjęcia miały być robione do reklamy więc nie jestem bardzo zaskoczona... ale nie mam narazie kontaktu z Agą więc nie wiem jak z jej prawami autorskimi.... będę się z nią próbować kontaktować...

Offline ela Kobieta

• Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 13.08.2005
A czy te pieluchy są sprawdzone ?  Warte kupna ?

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
z tego co wiem majeczka  agi  jechała cały czas na tych pieluchach i agniesz_ka jest z nich  bardzo zadowolona...

zuzka jest na pampkach więc na temat samych pieluch nei bede sie wypowiadać..

Offline ela Kobieta

• Moderator
  • Chuck Norris
A dzieki :)
Zamówiłam te 6 sztuk i zobaczymy :)

Aśka a jak tobie podpasowały ?

Offline Antalis

• Chuck Norris
Tez zamowilam - a noz beda ok ::)

Offline asia Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Mnie się pytasz Elu? Nie mów do mnie Aśka proszę - jakoś nie lubię takiego zwrotu...
Dostałam kilka sztuk ale wolę pampki.
« Ostatnia zmiana: 30 lipca 2008, 11:40 wysłana przez asia »

Offline ela Kobieta

• Moderator
  • Chuck Norris
hihi tak Asiu   ;D
Noł problem , będzie Asia :)

Ja tez czekam na te 6 sztuk i zobaczymy :)
Powiem Wam , ze cena do mnie przemawia , a zobaczymy jak z jakoscia :)

Offline _anula_ Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 2006-09-29
Pisałam o tych pieluchach w wątku pieluchowym. Są bardzo chłonne ale bardzo sztywne, mało elastyczne. Ja ich używam od kiedy Synek mój skończył 3 miechy bo najmniejszy rozmiar jest jak Pampersy 3 tak około ale na noc tylko. Nie ma lepszych pieluch na noc nigdy nie przebieralam dziecka w nocy i rano jest OK. Na noc polecam na całej lini. W dzień zdecydowanie zbyt mało elastyczne choć dobre też na długie podróże bo po 2 godzinach w podróży w Pampersie mam mokry fotelik.

Offline asia Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Od dzisiaj lecę na tych pieluchach więc napiszę swoją opinię za jakiś czas.

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2006-10-07
A ja dzis kupilam te pieluchomajtki pampersa w Selgrosie, ciut tansze tam byly. Ciekawe jak sie sprawdza.

Offline Antalis

• Chuck Norris
Sprawdzilismy te darmowe pieluchy - u nas sie nie sprawdziły.
Sa grubsze niz pampersy, z tylu maja taki sam gruby wklad jak z przodu gdy Pampers z tylu ma cienszy.
Kacper po 2 godz byl mokry po plecy ( w Pampersach nidgy sie to nie zdarzyło )a ten chlonny wklad caly sie rozwarstwil.

Offline :martyna: Kobieta

• Chuck Norris
Dziewczyny, uzywaly wasze dzieci pampersy baby dry?? jest dobra oferta na allegro, ale nie widzialam takich u nas. Jesli kupuje pampersy to active baby

Offline Elcik Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 02.06.2007
Do mnie wczoraj doszły te darmowe, dam znaka jak się sprawdzą.

Offline inesk Kobieta

• zapaleniec
Dziewczyny, uzywaly wasze dzieci pampersy baby dry?? jest dobra oferta na allegro, ale nie widzialam takich u nas. Jesli kupuje pampersy to active baby

My prawie od samego poczatku uzywamy baby dry. Polecam. Ja za to nigdy nie kupowalam active baby, wiec nie mam porownania.

Offline Elcik Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 02.06.2007
A u nas te darmowe się sprawdziły, ładnie przetrwały całą nockę, a nie powiem było co trzymać :)

Offline ela Kobieta

• Moderator
  • Chuck Norris
Mi jakoś tez podpasowąły darmowe :)

Jak narazie zamówiłam tanio pampersiaki na allegro :)

• Chuck Norris
Ja polecam kto ma możliwość zakupy w Niemczech. Słoiczki Hippa wychodzą sporo taniej niż u nas, to samo kaszki, jogurciki... my zaopatrujemy sie tam hurtowo od jakiegos czasu.

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
...no to będzie sie tam jeździć za jakis czas  ;D ;D
lubie takie wycieczki, zawsze sobie język przypominam...

Offline .:Anka:. Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
martyna a doką jeździcie?
ja byłam ostsnio w schwedt (w realu) ale żeby ceny były jakos specjanie atrakcyjne...moze nie zróciłam uwagi
ja w schwedt kupiłam małemu super pampki - acitive fitt - jak dla mnie są mega rewelacyjne

Offline Kasia* Kobieta

• Chuck Norris
Ania w Niemczech to na pewno sklepy takie jak rossman , schlecker, i Martkauf w Prenzlau. Tam maja takie cykliczne promocje jak u nas, to wtedy jest naprawde tanio- biorąc pod uwage niskie euro, a jak sa jeszcze promocje to juz . Czasem nawet słoiczki są po 0.59centów. Wiem bo tata mojej Oli kupuje :).
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline .:Anka:. Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
a widzisz
muszę chyba częściej przeglądać oferty tych sklepów

• Chuck Norris
Aniu, my jeździmy do Schwedt. Ceny w realu i rossmannie są mniej wiecej takie same. Kupujemy małej słoiczki Hipp (190g) za 1,15Euro (przedostatnim razem byla promocja na 1.05Euro) lub 250g za 1.35 ( u nas 6zł) . U nas w rossmannie widzialam takie same za ok 5 zł (zalezy od promocji). Euro kupowalismy za 3.38 (teraz stoi więcej), wiec trochę się "zaoszczędzi", a jak kupilismy ponad 20 to juz troche bylo. DO tego kaszki alete (nestle) 500g za 2,30 Euro, jogurciki alete - 1.55 Euro (u nas 8 zł).  Poza tym wydaje mi sie, ze mają więcej smakow dostepnych niz u nas. Soczki Hippa tez są tańsze, ale ja małej daje wode, wiec odpuscilam.

Pampki poprzeliczeniu się nie opłacaly, ale za to znalazłam sprzedawce na allegro u ktorego kupuje 88szt pampersów (baby dry - takie same jak active baby) za 48zł (bez przesyłki, bo odbiór w Sz-nie). Są to pampersy produkowane w Niemczech,ale u nich są droższe.
« Ostatnia zmiana: 4 września 2008, 12:00 wysłana przez martyna1985 »