e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: ZAKUPY DLA NASZYCH POCIECH - PROMOCJE, WYPRZEDAŻE, OKAZJE  (Przeczytany 473836 razy)

Offline cytrusiaaa Kobieta

w 5 10 15 obniżka ubranek nawet do -70% w carefour`ze na prawobrzezu.  Przedwczoraj był bardzo duży wybór.
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Lenka ur 04.02.2008
Laura ur 15.02.2013

Offline Jagna77 Kobieta

Znalazłam super stronkę  ;D

www.pieluchy.net

Wystarczy się zalogowac i zamówic 6 darmowych pieluszek na wypróbowanie. 
Dzisiaj własnie zamowilam przesylke.

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 30 września 2006
Z czy ktoś z Was rozpoznaje dzieci, które są na fotach na tej stronie...???

rybkawiedenka

• Gość
tak lila, ja. podobno po to były te fotki. Asia nad morzem, moni nie ma na gg...

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
ufffff......no to ok...bo już myślalam, że ktoś bezprawnie wykorzystał wizerunek dzieciaków

no to niech sie pieluchy sprzedają  ;D

rybkawiedenka

• Gość
Liluś rozmawiałam z jedną z mam tych bebików i jeszcze ma to potwierdzić ale na 99% jest to legalne :)

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
więc tak...

1) dzięki za cynka

2)  wiedziałysmy w jakim celu jest robiona ta sesja... a miała być właśnie dla tego  "pana od pieluch".. tylko nie wiem jak  prawa autorskie  agniesz_ki....

my mamy  fajne zdjęcia z sesji.. "'pan od pieluch"nic  nam nie dał.. nawet paczuszki pieluszek...

Offline asia Kobieta

Zdjęcia miały być robione do reklamy więc nie jestem bardzo zaskoczona... ale nie mam narazie kontaktu z Agą więc nie wiem jak z jej prawami autorskimi.... będę się z nią próbować kontaktować...

Offline ela Kobieta

A czy te pieluchy są sprawdzone ?  Warte kupna ?
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
z tego co wiem majeczka  agi  jechała cały czas na tych pieluchach i agniesz_ka jest z nich  bardzo zadowolona...

zuzka jest na pampkach więc na temat samych pieluch nei bede sie wypowiadać..

Offline ela Kobieta

A dzieki :)
Zamówiłam te 6 sztuk i zobaczymy :)

Aśka a jak tobie podpasowały ?
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline Antalis

Tez zamowilam - a noz beda ok ::)

Offline asia Kobieta

Mnie się pytasz Elu? Nie mów do mnie Aśka proszę - jakoś nie lubię takiego zwrotu...
Dostałam kilka sztuk ale wolę pampki.
« Ostatnia zmiana: 30 lipca 2008, 11:40 wysłana przez asia »

Offline ela Kobieta

hihi tak Asiu   ;D
Noł problem , będzie Asia :)

Ja tez czekam na te 6 sztuk i zobaczymy :)
Powiem Wam , ze cena do mnie przemawia , a zobaczymy jak z jakoscia :)

Offline _anula_ Kobieta

Pisałam o tych pieluchach w wątku pieluchowym. Są bardzo chłonne ale bardzo sztywne, mało elastyczne. Ja ich używam od kiedy Synek mój skończył 3 miechy bo najmniejszy rozmiar jest jak Pampersy 3 tak około ale na noc tylko. Nie ma lepszych pieluch na noc nigdy nie przebieralam dziecka w nocy i rano jest OK. Na noc polecam na całej lini. W dzień zdecydowanie zbyt mało elastyczne choć dobre też na długie podróże bo po 2 godzinach w podróży w Pampersie mam mokry fotelik.

Offline asia Kobieta

Od dzisiaj lecę na tych pieluchach więc napiszę swoją opinię za jakiś czas.

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 1
  • data ślubu: 2006-10-07
A ja dzis kupilam te pieluchomajtki pampersa w Selgrosie, ciut tansze tam byly. Ciekawe jak sie sprawdza.

Offline Antalis

Sprawdzilismy te darmowe pieluchy - u nas sie nie sprawdziły.
Sa grubsze niz pampersy, z tylu maja taki sam gruby wklad jak z przodu gdy Pampers z tylu ma cienszy.
Kacper po 2 godz byl mokry po plecy ( w Pampersach nidgy sie to nie zdarzyło )a ten chlonny wklad caly sie rozwarstwil.

Offline :martyna: Kobieta

Dziewczyny, uzywaly wasze dzieci pampersy baby dry?? jest dobra oferta na allegro, ale nie widzialam takich u nas. Jesli kupuje pampersy to active baby

Offline Elcik Kobieta

Do mnie wczoraj doszły te darmowe, dam znaka jak się sprawdzą.

Dziewczyny, uzywaly wasze dzieci pampersy baby dry?? jest dobra oferta na allegro, ale nie widzialam takich u nas. Jesli kupuje pampersy to active baby

My prawie od samego poczatku uzywamy baby dry. Polecam. Ja za to nigdy nie kupowalam active baby, wiec nie mam porownania.

Offline Elcik Kobieta

A u nas te darmowe się sprawdziły, ładnie przetrwały całą nockę, a nie powiem było co trzymać :)

Offline ela Kobieta

Mi jakoś tez podpasowąły darmowe :)

Jak narazie zamówiłam tanio pampersiaki na allegro :)

Ja polecam kto ma możliwość zakupy w Niemczech. Słoiczki Hippa wychodzą sporo taniej niż u nas, to samo kaszki, jogurciki... my zaopatrujemy sie tam hurtowo od jakiegos czasu.

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
...no to będzie sie tam jeździć za jakis czas  ;D ;D
lubie takie wycieczki, zawsze sobie język przypominam...

Offline .:Anka:. Kobieta

martyna a doką jeździcie?
ja byłam ostsnio w schwedt (w realu) ale żeby ceny były jakos specjanie atrakcyjne...moze nie zróciłam uwagi
ja w schwedt kupiłam małemu super pampki - acitive fitt - jak dla mnie są mega rewelacyjne

Offline Kasia* Kobieta

Ania w Niemczech to na pewno sklepy takie jak rossman , schlecker, i Martkauf w Prenzlau. Tam maja takie cykliczne promocje jak u nas, to wtedy jest naprawde tanio- biorąc pod uwage niskie euro, a jak sa jeszcze promocje to juz . Czasem nawet słoiczki są po 0.59centów. Wiem bo tata mojej Oli kupuje :).
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline .:Anka:. Kobieta

a widzisz
muszę chyba częściej przeglądać oferty tych sklepów

Aniu, my jeździmy do Schwedt. Ceny w realu i rossmannie są mniej wiecej takie same. Kupujemy małej słoiczki Hipp (190g) za 1,15Euro (przedostatnim razem byla promocja na 1.05Euro) lub 250g za 1.35 ( u nas 6zł) . U nas w rossmannie widzialam takie same za ok 5 zł (zalezy od promocji). Euro kupowalismy za 3.38 (teraz stoi więcej), wiec trochę się "zaoszczędzi", a jak kupilismy ponad 20 to juz troche bylo. DO tego kaszki alete (nestle) 500g za 2,30 Euro, jogurciki alete - 1.55 Euro (u nas 8 zł).  Poza tym wydaje mi sie, ze mają więcej smakow dostepnych niz u nas. Soczki Hippa tez są tańsze, ale ja małej daje wode, wiec odpuscilam.

Pampki poprzeliczeniu się nie opłacaly, ale za to znalazłam sprzedawce na allegro u ktorego kupuje 88szt pampersów (baby dry - takie same jak active baby) za 48zł (bez przesyłki, bo odbiór w Sz-nie). Są to pampersy produkowane w Niemczech,ale u nich są droższe.
« Ostatnia zmiana: 4 września 2008, 12:00 wysłana przez martyna1985 »