e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: ZAKUPY DLA NASZYCH POCIECH - PROMOCJE, WYPRZEDAŻE, OKAZJE  (Przeczytany 448909 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline :martyna: Kobieta

• Chuck Norris
Ela 7-18 kg, my używamy ich już ok 5 m-cy i jeszcze dłuuugo będziemy używać. Ja na wagę nie patrzę, bo to ma się nijak do rzeczywistości.

aha, a ja używam i pl i niemieckich i nie trafiłam jeszcze na bubel ( w żadnym przedziale wagowym), chyba, że nie zwracałam uwagi.
« Ostatnia zmiana: 15 marca 2009, 21:50 wysłana przez martyna1985 »

Offline Olaa Kobieta

• Chuck Norris
Zobaczymy  ;D czy mi się te bublowate pampersy trafią :D
There is no such thing as an ending. Just a new beginning...

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
Taaa Ania, a ja sie zastanawialam co jest nie tak z tymi pampersami.
Też trafilam na rozne Jumbopacki..mnie, a bardziej Zuzi ;) odpowiadaja bardziej te co maja rożne obrazki, jest i gasienica i piesek i slonik...te nam nie przeciekaja i nie spadaja :)
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline dziubasek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: .:25.08.2006:.
Dziewczyny mam przed sobą dwa rózne pampki z dwóch innych jumpopacków- jedne są szorstkie, "ceratkowe", ze sztywnymi bokami- z przodu jest na nich napis "pampers" a po bokach słoniki. Każdy wygląda tak samo. Drugi jest przyjemniejszy w dodytku, ma rozciągliwe boczki i na każdym jest inny obrazek... różnica KOLOSALNA!

Offline aneta_81 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 22.07.2006
dziewczyny, tez sie nacielam na ten "bubel".
trzeba zwrocic uwage na opakowanie, po lewej stronie znajduje sie taka mała "gąsienniczka" - co oznacza, że maja rozciagane boczki.

Offline :martyna: Kobieta

• Chuck Norris
Ania, napisz do pampersa!! Kiedyś ktoś napisał, bo w paczce nie było odpowiedniej ilości pampków i dostał nową paczkę.

Offline jagodka24 Kobieta

• Chuck Norris
ania jak je opisujesz to wyglądają jak te new baby a nie active baby
dziwna sytuacja

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
Ania, dokładnie mam to samo, a tu foty i widac roznice :)

• Chuck Norris
No dokładnie!!! I kurde żadnej gąsienicy przy tych dobrych nie ma na opakowniu... opakownia tej złej wersji już nie mam, ale wcześniej prześwietliłam oba i nia ma żadnej różnicy...

Offline s.aga Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 16.10.2004
ja trafiłam na złe pampersy i były bez gąsienicy, a później specjalnie tych z gąsienicą szukałam.
dziubasek sprawdz jeszcze raz. gąsienica jest na przodzie nad tymi cyframi z ilością i przedziałem wagowym

Offline Olaa Kobieta

• Chuck Norris
Nie widzę żadnej gąsienicy, a mam te po prawej co wkleiła anusiaaa (w jumbopace).

Offline Katrinka Kobieta

• My:)
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.08.2007
To które są dobre te po prawej czy lewej bo ja mam cały czas te po lewej i 2 razy przeciekły po pleckach malej! a kupowałam w zwykłych paczkach ie jumbo

Offline Olaa Kobieta

• Chuck Norris
te po prawej
Mi póki co nie przeciekły.A dzisiaj z rana to miałam w pieluszce wielką kumulację, uwierzcie mi...

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 14.06.2008
Ale ciekawostka z tymi pieluszkami, rozpakowałam swoje jedyneczki z paczki małej - 43 sztuki - jumbo jedynek nigdy nie spotkałam.

Są w nich te delikatne z różnymi obrazkami coś jak te z lewej strony na fotce, ale gąsieniczki na opakowaniu nie było ???

I niby też są STRETCH według opisu na opakowaniu....nie wiedziałam, że można się tak naciąć na gorszą jakość teoretycznie, tego

samego produktu.

p.s.
jakie te pieluszki maluteńkie ;D

Offline Katrinka Kobieta

• Chuck Norris
Własnie ja kupowałam wczesniej 1 potem dostalismy 2 w prezencie i ich uzywamy ale zawsze były takie jak po prawej stronie co anusiaa wkleiła

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
Te "dobre" to te po prawej ;) wg mnie :D

I u mnie też nie ma na opakowaniu żadnej gąsienicy ::)

A jumbopacki są chyba od 2-jek :)

Offline Katrinka Kobieta

• Chuck Norris
anusiaaa zaraz jedziemy do plejady to skocze kupic i sprawdze te pampki! bo te przeciakaja malej po pleckach i musze ja czesto przebierac wrr a po jedzeniu ona spiocha fajnie a ja nia obracam i potem mi ulewa ! a odkad je mleczko Nan to jest okey z ulewaniem ;)

Offline demka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 25 grudnia 2005
a ja sie zakochałam w strojach kąpielowych z H&M :D Boskie sa i juz zakupiłam :D
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 30 września 2006
Demka sobie czy córce?
bo jak sobie to dział pomyliłaś?

;D ;D ;D

• Chuck Norris
po lewej złe, po prawej dobre... a gąsienicy na prawdę nie ma...

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
a co do pampków to trza dokładnie opakowanie oblookać, bo mozna kupic z rozciąganymi boczkami i sztywnymi...

trza jak Ania sugeruje szukać gąsienicy zapigalającej po ściągaczu

Offline aneta_81 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 22.07.2006
o tak, o tej gasienniczce wlasnie mowilam.... jak jej nie ma na opakowaniu, to nie ma pieluszek z rozciaganymi boczkami...

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 14.06.2008
Nasze jedynki nie mają robalka a są z rozciągliwymi bokami ??? Może to się tyczy tych active ???

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris

Offline morgaina

• Chuck Norris
demka dawaj fotę, smaka narobiłaś może ja też się wybiorę ;D

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
No ale w New baby nie ma gąsienicy,a są rozciągane boczki 8) wiec nie rozróżni się czy kupuje się te "dobre" czy te "złe" ::)

Offline Katrinka Kobieta

• Chuck Norris
Mam kupiłam te z rozciągliwymi boczkami!! Pozałam je po pampersie dzidziusia na opakowaniu!! zobaczymy jak sie sprawdzą :)

Offline Zaneta_81 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 7.07.2007
a propo pampków...małz przytargał ze sklepu 3 paczki bo wylukał w Kauflandzie promocje na jumbo packi (wszystkie rozmiary) +1 paczka chusteczek pampers za niecałe 49zł.
od razu sprawdziłam...gąsienica jest i wszystkie mają boczki rozciągliwe...

• Chuck Norris
kurde no i upieram się, że nie mam gąsienicy na opakowaniu ;) ale to "2" z new baby...
Niedługo wchodzimy na "3" i juz będę szukała tego stworka !

Offline Gemini Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 30.06.2007
Ja też miałam i takie i takie, ale nawet nie widziałąm różnicy miedzy nimi, tylko po zwierzątkach poznałam, ze są inne :glupek: