e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: ZAKUPY DLA NASZYCH POCIECH - PROMOCJE, WYPRZEDAŻE, OKAZJE  (Przeczytany 398531 razy)

Offline gosiaczekk Kobieta

• Chuck Norris
Może byśmy w tym wątku pisały o dostępnych czy zbliżających sie promocjach produktów dla dzieci? Np gdzie akurat są tanie pampersy, czy słoiczki itp. Dobrze czasem wiedzieć gdzie wyruszyć na zakupki :)

Offline Antalis

• Chuck Norris
Hehe tez chcialam zalozyc taki watek.Znalazlam podobny na innym forumie.
Wic moze zaczne :
W Realu kupilam chusteczki Happy rozne rodzaje za 4.99 op.
Sa tez obiadki 3 w cenie 2 oraz obiadek+zupka+2 szt musu Frutapura za niecałe 8 zł.
I pieluszki Pampers rozne rodzaje Jumbo Pak + zwykle opakowanie za 77 zl zestaw.

• Chuck Norris
oo no widzisz super. :) o coś takiego chodzi :)

Offline Antalis

• Chuck Norris
Ciesz esie ze o to biega :)
I sorx za błedy :P

Offline Antalis

• Chuck Norris
Promocja w Biedronce od 25.V

• Chuck Norris
Chyba każdy widział już reklamę, ale napiszę, że dzisiaj w Realu na wszystkie zabawki jest promocja 20% :)
o tutaj jest gazetka z zabawkami i cenami:

http://www.real.pl/promocje.php
Widze, że nie tylko promocja na zabawki, ale i słoiczki, mleko, artykuły pielęgnacyjne itp. Chyba trza się wybrać. Promocja trwa do 2 czerwca.

Offline Nika

• Przyjaciele
  • Chuck Norris
Gosiaczku ja nie wiedziałm -dziekuję- !!!!Teraz kombinuję jak urwać się z remontu i skoczyć na zakupki!!!! ;)

rybkawiedenka

• Gość
Mam plan na poniedziałek :)

• Chuck Norris
hehhe rybcia my tez w poniedziałek wybieramy się na zakupki - szkoda, że nie do tego samego Reala :)

Offline Antalis

• Chuck Norris
My tez atakujemy w poniedzialek Reala bo jutro na urodzinki idziemy.
Pampki musimy kupic i takie tam. Tylko kaszek sie nie kali kupowac bo w Biedronce prawie 50 gr tansze sa :)

rybkawiedenka

• Gość
My kaszek nie kupoujemy wiec tylko słoiczki mnie interesują :)

Offline Gosiaczek80

• Chuck Norris
Antalis ale w bierdonce jest marny wybór kaszek. i słoiczków. ale cena przystępna

Offline Antalis

• Chuck Norris
Gosiaczku u nas jak byla ta promocja to byly rozne kaszki nawet te nowe smaki tupu 5 owocow lub z biszkoptem takze sie postarali :) Zauwazylam ze Biedronak Biedronce nie rowna - mieszkam w poblizu 2 i jedna obok drugiej stanac sobie nie moze.
A w kauflandzie :
Pieluszki Pampers

Mini 98 sztuk
Midi 86 sztuk
Maxi 72 sztuki
Maxi Plus 66 sztuk
Junior 62 sztuki
Extra Large 56 sztuk

+ Chusteczki zestaw 44,95 zł

Offline :martyna: Kobieta

• Chuck Norris
W carefurze:
soczki hipp 1.95 (dla porownania w realu 3.14zl)
pieluchy Happy 90 szt 42.10

rybkawiedenka

• Gość
W tescko - słoiczki BOBOVITA 2 w cenie 3 (za 3 małe płaciłam coś 5,80)

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 30 września 2006
hee heee niedługo i ja będę te promocje gonić, na razie to dla mnie czarna magia....

Offline Nika

• Przyjaciele
  • Chuck Norris
Dziś i jutro mają być przeceny na ubranka dla dzieci w H&M. zamierzam sprawdzić.. :D

• Chuck Norris
Dziś i jutro mają być przeceny na ubranka dla dzieci w H&M. zamierzam sprawdzić.. :D

ja chyba nigdy nie spotkalam sie, zeby bylo cos fajnie przecenionego. Damskie owszem, ale nie dzieciece

rybkawiedenka

• Gość
Martynko ja się spotkałam, tzn wszystko zależy od tego co dla kogo jest fajne, ale są czasem fajowe dresiki albo sukienki na przecenie.

• Chuck Norris
Martynko ja się spotkałam, tzn wszystko zależy od tego co dla kogo jest fajne, ale są czasem fajowe dresiki albo sukienki na przecenie.

Ale wlasnie chodzi, ze u nas nie spotkalam nic przecenionego...napisalam fajnie przecenionego :) ... ano nie, przepraszam, w marcu byly zimowe ciuszki, ale w rozmiarach 50-56 i po dwie sztuki. Dlatego sis mi kupuje w Berlinie, bo tam za 1, 2, 5 Euro mozna kupic mnostwo ciuchow.

Offline Nika

• Przyjaciele
  • Chuck Norris
Niestety miałam jakieś niesprawdzone informacje, nie było przeceny w H&M ale Martynko u nas w Poznaniu można naprawdę fajne rzeczy kupić o połowę tańsze. A przecenę znalazłam w 5-10-15, super body i bluzeczki za 9,90.

Offline cytrusiaaa Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 22.07.2006
witam wszystkich zauwazylam tutaj fajny dzial odnosnie promocji wiec podaje tez co znalazam przegladaj ulotki z SELGROSA wiec tak od 17. 06-30. 06 maja byc w promocji herbatki hipp 1szt 10,58zl
deserki gerber pakowane po 6sztuk 1 szt 2. 09zl
obiadki bobowity pakowane po 2 sztuki 1 szt 3,20zl
obiadi i deserki bobovity 2+1 gratis i taki zestaw 4,91zl

od 24. 06-30. 06 w promocju pieluszki pampers 34. 02zl
i jeszcze 20. 06 daja 10% rabatu na pieluszki jednorazowe a 27. 06 na żywnosc dla dzieci Gerber, Nestle, Nutrica,Hipp z tym ze nie dotyczy to rzeczy bedacych juz w promocji
pozdrawiam
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Lenka ur 04.02.2008
Laura ur 15.02.2013

Offline Antalis

• Chuck Norris
O widzisz.
W takim razie musze sie wybrac do Selgrosa. I tak planowalam kupic tam mleko malemu.
Z tym ze do Selgrosa trzeba miec specjalna karte i trza gotowka płacic.

Offline Antalis

• Chuck Norris
Kozelanki jako ze wiele z nak robi tez zakupki na Allegro dolaczmy moze do tematu polecanych i sprawdzonych sprzedajacych :) Ja na pierwszy rzut polecam :
Firma Gonet - wczesniej kupilam u nich komplecik dla Kacpiego za 14.99 i skarpetusie oraz sobie pizamke a dzis jeansy,kurtka i koszulka za 28.99. Z poprzednich zakupow jestem mega zadowolona :)
http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=9326547&order=p

I jeszcze Astrabas - ciuszki nowe i uzywane
http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=568368&order=p

• bywalec
a ja wlasnie przegladalam wczoraj ulotke carreforu i maja byc 20. 06 bodziaki na krotki rekaw za 3,50zl rozmiary od 62 w górę

Lenka ur 04.02.2008
Laura ur 15.02.2013

• bywalec
w vero moda sa poprzeceniane o bardzo duzo ubranka dla dzieci bodziaki na krotki rekaw za 4,99 spodniczki dzinsowe spodenki za 9,99 i wiele innych ja bylam akurat w tej na slonecznym kolo kfc

Lenka ur 04.02.2008
Laura ur 15.02.2013

Offline Nika

• Przyjaciele
  • Chuck Norris
W Tesco pampers Jumbo Pack kosztuje 42,99 i są przeceny ciuszków Cheeroke do 70%!!

Offline .:Anka:. Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
jumbo pack to ile sztuk ?

Offline Nika

• Przyjaciele
  • Chuck Norris
Aniu zależy jaki rozmiar. Pola nosi 4 ale nie pamiętam ile jest w paczce coś ok 72 chyba...

Offline .:Anka:. Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
dzięki
warto pojechać na zakupy  :)