e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Kosmetyki bez których nie potrafię żyć  (Przeczytany 1458088 razy)

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris

anusiaaa mów mi jakie...

Ja używam tych

http://www.allegro.pl/item394258822_semi_di_lino_diamante_essential_oil_alfaparf.html

Często też biore je do fryzjera, nakladaja mi to na głowę i ozonują, ale to juz musisz znależć fryzjra co ma ta maszynę do ozonowania, wtedy lepiej sie ampulka wchłania :) Mnie przed ślubem uratowało to włosy, wzmocniło, dało blask itp. i zaczełam używac na codzien.
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline milenaw Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 08-09-2007

Ale wiem, ze mam Lacoste oryginalne i zapach utrzymuję się krócej niz ten z FM. Mam na myśli tylko zapach.

Apropo Lacoste - to kupiłam w Sephorze kiedyś i zapach jakoś dziwnie krótko się utrzymywał ::) Miałam nie raz i pierwszy raz się z takim czymś spotkałam ::)
Można perfum reklamowac ???

No właśnie ja tak mam. Nie wiem od czego to zależy.
Na pewno podróbki nigdy nie będą jak te oryginalne. Ale ja ten zapach polubiłam :D

milenaw chyba się wbiję w ten interes bo niczego nie ryzykuję więc będziesz mogła byc moją stałą klientką

O widzisz to już jest coś. tylko, zeby to miało jakąś nazwę a nie tylko FM, bo skąd ja mam wiedzieć jaki to dokładnie zapach. Wiem tylko, ze z tylko, że z tylu na butelce jest wytłoczony numer, więc chyba po tym się poznaje.

A co do trwałości perfum to moim ulubionym zawsze był Davidoff Cool Water

A tak w ogóle czy jest jakiś krem pod oczy (25+), który polecacie?

Offline izabell26 Kobieta

• kolorowe życie
  • entuzjasta
  • data ślubu: 09.08.2008
 ;D och, mój ukochany zapach sie pojawił:-) własnie tym bede pachniała na weselu

a pod oczy uzywam AA i jestem zadowolona..choć nie jestem systematyczna..na szczescie jeszcze zmrszczek nie mam za bardzo:-)

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 25.08.2007r.
Milenko ja mam wykaz, który numer czym pachnie  :P

Offline milenaw Kobieta

• Chuck Norris
;D och, mój ukochany zapach sie pojawił:-) własnie tym bede pachniała na weselu

a pod oczy uzywam AA i jestem zadowolona..choć nie jestem systematyczna..na szczescie jeszcze zmrszczek nie mam za bardzo:-)

No ja ten zapach uwielbiam. Kupiłam Lacoste dla odmiany, ale chyba powrócę do Davidoffa.
A możesz wkleić fotkę tego kremiku pod oczy?

Milenko ja mam wykaz, który numer czym pachnie  :P

O to już  jest coś. Ja wiem, że z tyłu mam chyba numer 25. Zresztą butelkę trzymam, więc zawsze można porównać ;)

Gabiś

• Gość
Ja po oczy zawsze używałałam żelu ze świetlikiem z AA. Byłam bardzo zadowolona. Teraz mam krem Ziaja Kozie mleko i też jest ok. Chociaz ja tak żadnych zmian nie widze wiec to chyba tylko dla mojego lepszego samopoczucia:):)

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
Wracając do tematu wspomnianych przeze mnie wyżej kosmetyków FM. Zakupiłam sobie dzisiaj odpowiednik Dune i.... on cały czas pachnie!!!!

Prysnęłam na siebie dosłownie "kapkę" ok 15-tej i do tej pory ciagle czuję ten zapach.
O ile to nie jest tylko PIERWSZE dobre wrażenie to śmiem twierdzic, że te zapachy są rewelacyjne.

Zobaczymy jak przy dłuższym stosowaniu będą się sprawowały.

I zauważyłam,że próbniki są o wiele mniej intesywne niż woda.

Offline Mariolka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23 kwietnia 2005 r.

anusiaaa mów mi jakie...

Ja używam tych

http://www.allegro.pl/item394258822_semi_di_lino_diamante_essential_oil_alfaparf.html

Często też biore je do fryzjera, nakladaja mi to na głowę i ozonują, ale to juz musisz znależć fryzjra co ma ta maszynę do ozonowania, wtedy lepiej sie ampulka wchłania :) Mnie przed ślubem uratowało to włosy, wzmocniło, dało blask itp. i zaczełam używac na codzien.
kochana widzę,że 5,8zł to cena za ampułkę...
a tak ile trzeba sobie zamówić?
co ile używać?
bo przecież przez neta nie zamóię jednej ampułki...
doradź pliss

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 08.09.2007
Ja miałam te perfumy Paris Hilton i jeszcze jakieś. Co prawda oryginałów nie miałam, a zapach FM utrzymywał się od rana do wieczora, także ja byłam bardzo zadowolona :)

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
Ja miałam te perfumy Paris Hilton i jeszcze jakieś. Co prawda oryginałów nie miałam, a zapach FM utrzymywał się od rana do wieczora, także ja byłam bardzo zadowolona :)

No ja właśnie też w szoku jestem bo nie spodziewałam się tego po tych perfumach i jestem bardzo mile zaskoczona :)

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris

anusiaaa mów mi jakie...

Ja używam tych

kochana widzę,że 5,8zł to cena za ampułkę...
a tak ile trzeba sobie zamówić?
co ile używać?
bo przecież przez neta nie zamóię jednej ampułki...
doradź pliss

No mnie fryzjerka na bardzo zniszczone i cieniutkie wlosy, zeby ratowac je przed weselem nakadala ampulke raz na tydzien.

Teraz stosuje srednio raz na dwa tygodnie :)

Offline Mariolka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23 kwietnia 2005 r.
dobrze wiedzieć ile tego używać

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
Mariola jak bedziesz na zakupach to warto zaopatrzyc sie jeszcze w ten płyn do płukania (zdjęcie zznalazłam na Allegro, koszt płynu 11,50zł + przesyłka) a ja go kupiłam za 1,99 euro :)

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
SORRY!!!!!!!!!!!!!! Net mi się zwiesił i jak odżył to mi wątki pomylilo :)  :skacza: :skacza:

rybkawiedenka

• Gość
Gdzie kupujecie te perfumy FM?

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
Gdzie kupujecie te perfumy FM?

Poprzez konsultantki.

Ja właśnie Nią od wtorku jestem :)

Offline milenaw Kobieta

• Chuck Norris
ilonko ty nam tu biznes na forum rozkrecisz. ;)Ja w każdym bądź razie czekam na wieści od ciebie.

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris

ilonko ty nam tu biznes na forum rozkrecisz. ;)Ja w każdym bądź razie czekam na wieści od ciebie.

;D ;D

Offline jagodka24 Kobieta

• Chuck Norris
wydaje mi sie ze w wiekszych marketach są takei stoiska w ktorych mozna kupic

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
FM tylko od konsultantek, a w marketach są inne perfumy podróbki rozlewniki.

Offline Antalis

• Chuck Norris
A jak to sie cenowo przedstawia ?

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
A jak to sie cenowo przedstawia ?

30 ml 32 zł w 20 % perfumowane

50ml 52 zł w 20 % perfumowane

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
kiedyś były same 30 :)

Offline tete Kobieta

• "Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań."
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2.06.2007
Ja słyszałam. Kupiłam nawet kiedyś ich produkt. Za 30 zł dostajesz odpowiednik np. Qui Lancoma. Pachnie identycznie.

Tez słyszałam, ale nigdy nie uwierzę, że podróbka jest tak trwała jak oryginał ::)

uchwyciłas samo sedno Ania.Gdyby tak było NIKT nie kupiłby flakona perfum za 400zł skoro moze miec to samo za 40zł...zasadnicza sprawa to to ze nad perfumami orgianlnymi pracuje sie miesiącami a nawet i latami.Począwszy od nuty głowy,serca itp..skonczywszy na samym flakonie.Nie twierdze ze podróbki sa do bani-sama często kiedys uzywałam z braku funduszy ;D ale poprostu jak kupilam angela ukochanego orginalnego po prawie 4mcach oszczędzania studenckiego i uzywania podróbki odczułam zasadniczą różnice..
Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań.

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
Tete przecież to jest oczywiste i napisałam to gdzieś wyżej. I żadna nawet najlepsza podróbka nie będzie tak idealna i przepiękna jak moje ukochane Dolce Vita.

Ale w związku z tym,zę ja lubię pachnieć i szkoda mi tak na codzień używac Dolce więc jak mam stosować czegoś w zastępstwie to taka lepsza podróbka spełnia swoje zadanie i ja to kupuję. Tę czy jakąkolwiek tak dobrą jak ta.

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
Weszłam dzis do łazienki u mamy, patrze a tam "perfum" opisywanego wyzej FM.

Psikłam sie o 14:00, ok 17:00 już nic nie było czuc ::)

rybkawiedenka

• Gość
dziewczyny mam potwornie wysuszoną skórę na nogach....zadne mleczka typu AA czy Garnier nie skutkują.....MACIE COŚ LEPSZEG?????????????????

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
dziewczyny mam potwornie wysuszoną skórę na nogach....zadne mleczka typu AA czy Garnier nie skutkują.....MACIE COŚ LEPSZEG?????????????????

Rybka, a zwykly balsam dla mocno wysuszonej skory z Nivea (taki ciemno niebieki ) miałas?? Mnie bardzo pomógl własnie na nogi, znaczy na suchą skorę na nogach i od tego czasu go uzywam stale.

rybkawiedenka

• Gość
Nie miałam...........ale wg kosmetyczki mi przydałby się jakiś typu IWOSTIN czy coś...ale jak polecasz to spróbuję!

Offline ooppoonnkkaa Kobieta

• Traktuj ludzi tak jak byś sam chciał być traktowany...
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 29.07.2006
Rybko ja po powrocie ze szpitala takie miałam, skóra aż mi schodziła płatami. Pomogła oliwka do skóry bardzo suchej NIVEA