e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Kosmetyki bez których nie potrafię żyć  (Przeczytany 1456161 razy)

Offline anulla_p Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 27-06-09

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
Teraz są jakieś nowe, pomoc bardzo dobre szczoteczki do twarzy - foreo.

Offline agulla1919 Kobieta

• Chuck Norris
Mam jeszcze jedno pytanie.
Znacie jakis sklep online gdzie jest duzy wybor w kosmetykach ?
Chce kupic krem z bielendy botanic oraz mydelka pianki z isany i niestety nie moge dorwac obu produktow w tym samym sklepie.

Pozatym moze polecacie jakies fajne produkty z dobrym skladem bez sls ?
Nie za milioniony.

Od tygodnia testuje kosmetyki do twarzy z sukin.Nawet fajne nawilzaja cere a mam bardzo sucha tyle ze po toniku mam zaczerwieniona twarz.

Offline monijane Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 29.08.2009
Isana  to marka rossmann, więc nie wiem, czy dostaniesz ich kosmetyki gdzie indziej...
Bez sls to kupuję płyny do mycia właśnie z rossmann , ale dla dzieci. Teraz mam Isana sensitive

« Ostatnia zmiana: 1 kwietnia 2019, 18:48 wysłana przez zibi »
Moje Szczęścia :-)
On 2011
Ona 2015
On 2017

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
Ja z bielendy professional mam żel do mycia twarzy i tonik.

Offline malwina02

• nowicjusz
Moim ostatnim must have są kosmetyki do stóp, których do niedawna w ogóle nie używałam, bo wydawało mi się, że nie ma takiej potrzeby, co oczywiście było błędnym myśleniem. Ale teraz już powoli wdrażam się w ten temat i na co dzień stosuję krem rozgrzewający - zamierzam go używać jeszcze przez jakiś czas, dopóki moje stopy same nie złapią letniej temperatury, a obawiam się, że po zimie zajmie im to trochę czasu
« Ostatnia zmiana: 26 kwietnia 2019, 14:31 wysłana przez zibi »

Offline Monia89

• nowicjusz
  • data ślubu: 2018
Ja ostatnio kupiłam szczoteczkę soniczną SmileSonic w cudownym czerwonym kolorze LINK USUNIETY
Po spróbowaniu szczoteczki sonicznej już nigdy nie wrócę do zwykłych tradycyjnych. Różnica jest naprawdę kolosalna a i już po prau pierwszych użyciach widać poprawę bieli zębów :D Śmiało mogę powiedzieć, że teraz bez mojej szczoteczki nie mogę żyć :D
« Ostatnia zmiana: 18 maja 2019, 12:43 wysłana przez ~Ania~ »

Offline elemelka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 24.07.2010
Dziewczyny, używacie tych podkładów mineralnych z annabell? Mój puder umarł a akurat potrzebuje i się zastanawiam czy nie zamówić tych próbek. Potrzebuję czegoś co mnie trochę zmatowi ale nie będzie jasne. A z wibo te pudry ryżowe? Czy co tam jest jeszcze? Teraz miałam chyba z rimela transparentny, ale o ile na zimę jest Oki, tak teraz jest trochę za jasny

I Jeszce w temacie włosów :-) do blondynek :-) jakich używacie szamponów i odżywek żeby kolor nie żółkł? I co żeby odżywiać włosy, bo moje niestety po tych rozjasnaniach nie wyglądają dobrze. Kupiłam teraz odżywkę z fridy bo była w promocji, ale zastanawiam się jeszcze nad jakim olejkiem bo w tej chwili chłoną wszystko :-p

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2009
Ekemelka, ja używam niebieskiego szamponu z Joanny. A od kilku dni różowego na końcówki :)

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
Ja na swoje niczego nie używam żeby nie zolkly, bo nie żółkną jakoś ;) a co do pielęgnacji to bardzo polecam maskę z Garniera taka owocowa do wlosow zniszczonych. Jest rewelacyjna, można jej stosować na kilka sposobów.
Co do pudrów, czy podkładów to ja od jakiegoś czasu używam mineralnych i wcześniej kupowałam amilie, ale teraz przerzuciłam się na kobo i też polecam, tylko problem może być z doborem koloru. W naturze jest kobo więc jak masz możliwość to zajedz i zobacz. :)

Offline elemelka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 24.07.2010
Kupiłam bananowy z wibo i jestem zachwycona  ;D
Japcio mam ten fioletowy rosman owski choć fryzjerka polecala z Joanny :-p a ten różowy na końcówki to co robi  :P?

Aaa. A kojarzycie jakie papiloty które dają skręt taki mocny, jak spirale? Bo teraz wszędzie te jakoś magic coś tam. A wymyśliłam sobie, żeby trochę oszczędź włosy i ich nie prostowac to je sobie trochę pokręce, bo i tak chodzę spać z mokrymi
« Ostatnia zmiana: 14 czerwca 2019, 14:44 wysłana przez elemelka »

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2009
Ten różowy daje różowy kolor :)